Sayfa 1/57 123451151 ... SonSon
285 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: İhanet - Bölüm Yorumları

Durum:
    haluk_tolgahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart İhanet - Bölüm Yorumları

Sabancı suikastı dizi oluyor

Sabancı Center'ın 25. katında 1996'da yaşanan ve Özdemir Sabancı ile birlikte üç kişinin öldüğü saldırı, 'İhanet' adlı diziye konu oldu. Yönetmen Mustafa Şevki Doğan 'Dizinin içeriği farklı' dese de, benzer bir konuyu ekrana taşıdıklarını doğruluyor.

Türkiye'deki en büyük holdinglerden birinden duyulan silah sesleri gündeme bomba gibi düşer... Hancı Holding binasındaki saldırıda, holdingin iki numaralı ismi İlhan, oğulları Sinan ve Kenan ile birlikte öldürülür. Ortalarda bir arazi anlaşmazlığı söylentileri ve USWB adlı çok uluslu bir konsorsiyumun adı dolaşmaktadır. Aile acılıdır ve polis işini yapmaktadır. Cinayetle ilgili tüm bulgular holding çaycısı Hazal ile birlikte çalıştığı Neriman'ı göstermektedir... Sanırım bu kadar bilgi bile yakında çekimlerine başlanacak Star TV'nin yeni dizisi 'İhanet'in hangi olayı anlattığı ile ilgili fikir yürütmeye yeter...

Her ne kadar yönetmen Mustafa Şevki Doğan, 'Sabancı suikastının dizisini çekmiyoruz.' dese de senaryo Sabancı Center'ın 25. katında 9 Ocak 1996 günü yaşananlarla aynı. Aslında Doğan da benzer bir olayla diziye başladıklarını saklamıyor: "Benzer bir suikastla başlıyor dizi. Ama biz sevgileri, arkadaşlıkları ve iş dünyasında yaşananları ekrana taşımaya çalışacağız." Sabancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Özdemir Sabancı, Toyota-Sa Genel Müdürü Haluk Görgün ve Başkanlık Sekreteri Nilgün Hasefe, DHKP-C üyesi Mustafa Duyar, İsmail Akkol ve Fehriye Erdal tarafından Sabancı Center'da öldürülmüşler, olay yıllarca Türkiye'nin gündeminden düşmemişti.

Kalabalık bir kadro tarafından ekrana taşınacak olan 'İhanet'te otuz kişilik bir oyuncu ekibi rol alacak. Baba Ocağı'nda başrol oynayan Burak Özçivit, dizide 'Emir' adlı babası şehit olmuş bir polisi oynuyor. TRT'deki Kapadokya Düşleri'nde görev alan Devrim Saltoğlu ve Dur Yolcu'da oynayan Ahmet Yenilmez de İhanet'in kadrosundaki isimlerden. Yenilmez, dizide örgütün aktif üyesi ve çaycı Hazal ile diğerleri arasında köprü olan Veysel rolünde. Adını Kurtlar Vadisi'nde Laz Ziya'nın kızı olarak duyuran Müge Ulusoy da dizide görev alıyor. Henüz oyuncu seçimleri süren İhanet'in çekimlerine önümüzdeki haftalarda başlanması planlanıyor. H. Baykut Badem ve B. Filiz Ekinci'nin yazdığı dizinin yayın günü de henüz belli değil.

ZAMAN
    Konu sugary tarafından (25-11-09 Saat 17:06 ) değiştirilmiştir.
    Yazıda imza ve resim birarada kullanılamaz.

Durum:
    ~Öslemm~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    1881-193∞
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ya bu Burak hiç akıllanmıcak dimi :img-hyste

Gene aynı ekiple calısıyo fıtık etcek beni ya :img-hyste Senaristlere bak Baykut Badem ve Filiz Ekinci :img-hyste Kanal zaten berbat :img-hyste :img-hyste

Dizi ilk güzel baslar sonra herseyi mahvederler gene :mad72:

pinar_burakk
    pinar_burakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ayyyy bayılazammmm gel ve gördüğün habere gel Pınar...İnanın Burak'ın en büyük fanlarından biri olarak konusu mükemmel olsa da bu diziye katlanamam..Burak içinde olsa MŞD FE ve BB hayatta çekilmez..Baba Ocağı bu kşiler yüzünden süründü...Kanal bile aynı fıtık olmamak elde değil..izlicem ve diziyi sevicem sonrada acımasız bir şekilde elimden alacaklar...Aslaaaa Burak için de olsa katlanamam..Allah Burak'a akıl fikir versin ne diyeyim...

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    3,132

Aldığı Beğeni: 1,623

Bahsedilme
    2 Mesaj

HAYIRDIR İNŞALLAH HAYIRDIR İNŞALLAH:img-grin2

Gece gece içimmden bir ses dizifilme gir dedi ve bende interneti açıp buraya geldim ki kötü haber tez ulaşır mı derler:img-grin2 sevgili gülozar sayesinde bu MUHTEŞEM senarit grubunun, yönetmenin ve oyuncunun dizisinden haberdar oldum gari:img-grin2

Vallahi benim görüşümü biliyorsunuz ama adettir ne diyelim yolları inşallah açık olur dicem (misafirperverlik baabında yoksa gerçek duygu ve düşüncelerim bana kalsın der mişim)

Durum:
    besiktasli44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    alsel.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

ya inanmiyorum...yine ayni kanal ve ayni senaristler...yok ben ümitimi kaybettim burak gercekten akillanmicak:img-tomat...valla bende sizin gibi diziyi izlemicem-her ne kadarda buragi sevsem- izlemek istemiyorum....diziyi izlemeye baslasam zaten sonunu getirmeyeceklerini bildigim icin bosuna zaman kaybetmis olucam..onun icin hic almiiimm:img-wink:...yinede buraga basarilar diliyorum...

Sayfa 1/57 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)