Sayfa 2/20 İlkİlk 12345612 ... SonSon
96 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Kızıl Elma - Bölüm Yorumları

Durum:
    nazenin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    " kendi dünyasında.."
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    8

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bakicaz,mecburuz:icon_whis:img-wink:..Babam "Osman Sinav" dizilerini seyreder,kacirmadan her hafta..Ama bende seviyorum,vakit kaybi gibi gelmiyor bana:happy0064..Izleyeni bol,yolu acik olur umarim..
    Bilinmedik bir hüzün var içimde,bir gariplik !!..
    Anladım ki ya ben fazlayım bu şehirde ya da biri eksik !!..

Durum:
    antivirüs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    MİLLETÇE YORULDUK
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 28

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bir Osman Sınav dizisi daha:happy0064

Başrol oyuncuyu beğendim:img-in_lo Osman Kanat gibi efsane olur mu bilmem ama başarılı olacağından eminim oyuncu rolünün hakkını veriyo.. Başarılı bi yapım olur inşallah Sakarya Fırat gibi güzel bir dizi daha izleriz.

Durum:
    Blue Butterfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    VahideMustafa
    Konular
    13
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bende biraz fuzuli işler müdüreliği vardır. Bir gün oturdum bir ondan bir bundan dizi izleyerek oyunculukları kendi görecelerime göre değerlendirmeye karar verdim. Hani herkes atıp tutuyor, asıp kesiyor ya kendince. Herkes kötü, salt benim beğendiğim iyi mantığıyla yerden yere vuruyor ya karşısındakini, bir de ben yapayım, bakalım nasılmış dedim. Bunu denerken önceden beğendiklerimi bile o duyguyla vurdum yerden yere. TRT izlerken hangi dizinin reklam arasında bilmem, Kızıl Elma'nın tanıtımına rast geldim. Hah, yeni bir iş, yeni bir oyuncu dedim, dur bi bakalım şu tanıtımdaki oyunculuğa, onu da bir eleştirelim derken, ciddi anlamda eleştirecek tek bir şey bulamadım. TV'de tanıtımlarına ilk denk geldiğimde, takip ettiğim, Dizifilm'deki başlığını da ben açtığım halde Furkan Palalı'yı tanıyamadım. Hem görsel açıdan hem oyunculuk açısından bambaşka biri sandım hatta o kadar beğendim kim olduğunu araştıracaktım. :img-hyste Bu sebeple yorumumun gayet objektif olduğunu anladım işin aslını fark ettikten sonra. Diyeceğim odur ki; Furkan Palalı, elinden gelenin en iyisini yaparak en azından çabasını kanıtlayarak, hem önyargıları kırmış hem de kariyeri açısından çok önemli bir iş seçmiştir. Bir zamanlar sevgili köşe yazarı Yüksel Aytuğ'un da dediği gibi; ''Mankenden oyuncu olmaz.'' diyenler de derdine yansın. :img-wink: Bu yorumu oyuncunun başlığına yapmam daha doğru olurdu tabii ama yeni başlayacak bir dizinin uygun oyuncu seçimini ve oyuncunun ilk intiba diye tabir edebileceğimiz performansını burada değerlendirmem sorun olmasa gerek. :865323

Osman Sınav cesur bir yapımcı, ciddi anlamda cesur yapımları var fakat o kasvet bana bunaltıcı geldiği için yaptığı işleri takip etmek yerine takdir etmekle yetiniyorum. Bilmiyorum doğru mudur yanlış mıdır ya da onun anlattıkları benim fikirlerime ters düşe mi? Hiç izlemedim çünkü. Milli, siyasi konularda aynı görüşleri ya da çok farklı görüşleri paylaşıyor da olabiliriz. Mühim olan bu değil, mühim olan kendi düşüncelerini, fikirlerini, gözlemlerini, çekinmeden anlatabilmesi ki bence Türkiye'de bu işi en iyi yapanlardan biri. :img-wink:

Durum:
    ACABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    184

Aldığı Beğeni: 92

Bahsedilme
    4 Mesaj

Blue Butterfly, Osman Sına,Deli Yürek - Kurtlar Vadisi gibi özellikle Kurtlar Vadisi dizisiyle Derin Devlet ve Mafya üçgenini başarılı bir şekilde izleyiciye aktarmıştır.

Furkan Palalı'nın oynayacağı karakter için yeni bir Polat Alemdar,olabilir'mi diyorlar bence olmaz umarım senaristlerde böyle birşey yaptırmaya kalkışmazlar...

Durum:
    Blue Butterfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    VahideMustafa
    Konular
    13
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

ACABA, Ben Kurtlar Vadisi'nden, Polat Alemdar'dan çok Sakarya Fırat havası sezdim tanıtımlardan. Yerli James Bond olacak deniliyor ki yıllardır kim benzer bir işe el atsa hepsine aynı yakıştırma yapılmıştır. Kızıl Elma adı çağrıştırsa da dizide Turancılık anlayışı konu edilmeyecekmiş. Bir yanım e o zaman konu ne derken, diğer yanım daha dizi başlamadan gelen eleştirileri görünce isabetli bir kararmış diyor.

Milliyet gazetesi yazarı Sina Koloğlu'nun yazısından;

Spoiler İçermektedir

Sayfa 2/20 İlkİlk 12345612 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)