Sayfa 191/191 İlkİlk ... 91141181187188189190191
955 sonuçtan 951 ile 955 arası

Konu: Efsane Prens (Prince of the Legend/Jumong)

Durum:
    deliiciouus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı bitanem_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizinin bitimini çok fazla beğendiğimi

evet jumong ona aşık olmuştu( buyongu hesaba katmassak) ne zaman sosononun wutayeyle evlendiğini öğrendi ve desonun isteğiyle buyodan sürüldüğünü gördüğünden onun arkasından bakarken ona veda etti,sosono jumong aşkı o gün bitmişti, yardıma ihtiyacı olduğunda yanındaydı, her zaman olması gerekende oydu, ikisininde çıkarı aynıydı çünki,

yesoya jumongun hayatına girdiği zaman hayatındaki en önemli kişi oldu, kaldı ki çocuğunun annesi, ve 3 senede onları saraydan çıkaramadı, kralın yollamasını bekledi, sonra öldüklerine inandı, 15 yıl buna alışamamışken yaşadıklarını öğrendi, çok acı çektiklerini gördü, sırf onun amaçı için,hiç kimse onlardan daha önemli olamazdı bence

hatta jumong savaş dönüşü yesoya yı ayakta görünce gözleri ışıldadı, sosonoda bunun farkındaydı, taht kavgası sadece bahaneydi, gitmesi için
    jumong buyonga asikti ama bu sadece onun cocukluk & genclik askiydi ..aslinda bu sevginin ismi askla bile adlandirilamaz..cünki sosoeno jumongu kurtardigi zaman onu siso dagina biraktiginda jumong ona giderken adini söyleyip sizden hoslandim demisti tabi bunu türkce deyisik cevirdiler ama orjinalinde böyle gecio..ve ordan itibaren jumong soesono aski basladi bence..soseono hislerini kendine aciklayamasada oda ona asik olmustu, o sadece kabilesi icin prens deso ve jumongun arasinda kaldi diye düsünüyorum saten prens desoyu sevmedigini kac kere belirtmisti neyse konuya geri dönelim :)
    siz jumong & soseono aski, sosoeono buyodan ayrilirken bitti diyorsunuz fakat hatirlarsaniz jumong hep soseono yu soruordu adamlarina ve bu arkadan izleme olayinin 2.si de tesadüfen ticaret grubu yagmalamaya giderken soseono nun kini görmüsleridi 3lüyle o ve orda jumong soseonoya ask ve izdirap icinde bakiordu ve saten son bölümde bunu sadece at olayindan deyil onlarin beraber yaptigi konusmadan da anladik cünki ikiside birbirlerine hala asik olduklarini bir sekilde ifade ettiler hatirlarsaniz soseono kalbinin hala jumong icin carptigini yada öyle bisey söyledi ve jumongda ayriliklarinin acisini hala duydugunu itiraf etti ve sosoeno bunun üzerine jumonga hala kalbinde yeri oldugu icin tsk etti..
    ayrica bu konusmadan sonrada kalbini tuttu yani bence burda hem iltihabi ariodu hemde ask acisi cekiodu...yesoyayi ise buyoedan ayrildiktan sonra hic umursamadi, eyer onun yerinde soseono olsaydi onu coktan kurtarirdi bence..hatta yesoya hala saraydayken, wutaye öldügünde soseono jumongdan yardim istemek icin geldiginde yine 2sinin gözünde ask dolu bakislar vardi..yani bu ask bence hic küllenmedi..saten insan hayatinda bence bir kez asik olur diye düsünüorum..yine tekrarliyorum jumong yesoyaya sadece merhamet ve korumma hissi ayrica sevgi ve saygi yurinin (annesi oldugu icin) duyuyor..o gözünün isildamasida bir rahatlama cünki yesoya ölseydi ona bunca yil cektirdiklerinin acisini telafi edemicekti ve sucluluk duyacakti belkide kendini hic affetmezdi..

mor kedi
    mor kedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı deliiciouus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jumong buyonga asikti ama bu sadece onun cocukluk & genclik askiydi ..aslinda bu sevginin ismi askla bile adlandirilamaz..cünki sosoeno jumongu kurtardigi zaman onu siso dagina biraktiginda jumong ona giderken adini söyleyip sizden hoslandim demisti tabi bunu türkce deyisik cevirdiler ama orjinalinde böyle gecio..ve ordan itibaren jumong soesono aski basladi bence..soseono hislerini kendine aciklayamasada oda ona asik olmustu, o sadece kabilesi icin prens deso ve jumongun arasinda kaldi diye düsünüyorum saten prens desoyu sevmedigini kac kere belirtmisti neyse konuya geri dönelim :)
    siz jumong & soseono aski, sosoeono buyodan ayrilirken bitti diyorsunuz fakat hatirlarsaniz jumong hep soseono yu soruordu adamlarina ve bu arkadan izleme olayinin 2.si de tesadüfen ticaret grubu yagmalamaya giderken soseono nun kini görmüsleridi 3lüyle o ve orda jumong soseonoya ask ve izdirap icinde bakiordu ve saten son bölümde bunu sadece at olayindan deyil onlarin beraber yaptigi konusmadan da anladik cünki ikiside birbirlerine hala asik olduklarini bir sekilde ifade ettiler hatirlarsaniz soseono kalbinin hala jumong icin carptigini yada öyle bisey söyledi ve jumongda ayriliklarinin acisini hala duydugunu itiraf etti ve sosoeno bunun üzerine jumonga hala kalbinde yeri oldugu icin tsk etti..
    ayrica bu konusmadan sonrada kalbini tuttu yani bence burda hem iltihabi ariodu hemde ask acisi cekiodu...yesoyayi ise buyoedan ayrildiktan sonra hic umursamadi, eyer onun yerinde soseono olsaydi onu coktan kurtarirdi bence..hatta yesoya hala saraydayken, wutaye öldügünde soseono jumongdan yardim istemek icin geldiginde yine 2sinin gözünde ask dolu bakislar vardi..yani bu ask bence hic küllenmedi..saten insan hayatinda bence bir kez asik olur diye düsünüorum..yine tekrarliyorum jumong yesoyaya sadece merhamet ve korumma hissi ayrica sevgi ve saygi yurinin (annesi oldugu icin) duyuyor..o gözünün isildamasida bir rahatlama cünki yesoya ölseydi ona bunca yil cektirdiklerinin acisini telafi edemicekti ve sucluluk duyacakti belkide kendini hic affetmezdi..
    sana katılıyorum..
    jumong her zaman soseono farklı davrandı..
    onunla beraberken konuşurken çok farkıydı..
    soseono ile beraberen hep yüzü gülerdi.
    konuşmalarına yansırdı..
    sonra soseononun kocası öldüğünde 50 bölümdü yanılmıyorsa..
    soseomo jumong kampına gelerek güçlerinii birşetirmeyi teklifedindce..
    gelecek için o kampta kalmamalarını söylerken soseononun o kadar bilgiye sahip olmasına çok sevindi..
    ve son bölümusta ya çok ihtiyaçı olduğu zaman onu neden gönderdi...
    evet jumong sevgisini gösteren birideğil ama kaç sefer onu kurtardı...
    bire kere soseono ve eski kocası saldırıya uğramıştı..
    aralarında bir şey yokken ama gitti o kadar adamın için onu kurtardı.
    soya karşıelbet öyle davranacak..
    öyle yadaöyle soya onun kasısı ona karşı sorumluluğu var..
    oğlunun annesi..
    onu sevmese bile onun yanında olmalı..heleki o devirde..

Durum:
    salu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

efsane prensin finali diğer kore dizilerinin finalleri düşünülünce süper bitti bile denebilir.zaten dizide herşey hallolmuştu pek birşey kalmamıştı.
    sonunda jumongun soseono'nun arkasından baktığı sahne çok güzeldi.ilk defa jumongdan aşk ve duygu dolu bir sahne izlemiş oldum:img-in_lo
    jumongun soseono'yu sevdiğini biliyordum ama duygularını hiç belli etmediği için bir ara şüpheye düşmüştüm.zamanla soseonoya olan sevgisinin bitmiş olabileceğini düşündüm.gerçi bunu bir tek ben düşünmemişim anlaşılan son bölümde soseono da böyle düşünüyormuş ki jumonga kalbinizde hala yerim olduğu için tşk ederim demişti.demek ki o bile jumongun aşkının bittiğini düşünüyormuş bunca zaman bizimde böyle düşünmemiz çok doğal.neyse ki son bölümde biraz bile olsa duygularını söyledi ve gösterdi.

Durum:
    zeynep gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

salu sana katılıyorum. kore dizilerinin adeti.hiç insanların istediği gibi bitmiyo. o yüzden ben bu sefer çok bi beklentim yoktu final bölümünden. o yüzden bana göre güzel bi final oldu diyebilirim.:img-yes:sarayın rüzgarında herşey muallakta kaldı.bikaç bölüm daha uzatabilirlerdi.:img-yes:ama efsane prenste muallakta kalan benim için pek bişey olmadı. buyong dışında.keşke oda oyiyle evlenseydi.:img-yes:

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı deliiciouus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bende tam tersi düşünüyorum, bu sadece, yönetmenden kaynaklanan bir hata bence, başlarda çok önemsemesemde okuduğum bazı yerlerde, buyongun jumongun ilk eşi olduğu yazıyordu yani jumong gerçekte ona aşık tı, yönetmen beğenmeyince çıktı kadın

diziyede başlanmış birden sosonoya döndüler, ayrıca siso dağına giderken jumongun ismini söylemesi ve hoşlandığını söylemesi çok bir şey ifade etmez, jumogun o zamanlardaki karakterine balarsak, o gördüğü her güzele asılacak tipteyi, malesef ayakları yere basmıyordu

sonradan değişti, yine yeniden söylüyorum herkesin düşüncesine saygı duyarım amam benim için jumong sosono aşkı başlamış, sosononun evlenmesiyle bitmiştir, aradaki saygıya dönmüştür en azından jumong açısından

sonrasında yesoya ya aşık olmuştur,tabiki sosononun kalbinde jumongun, jumongun kalbindede sosononun bir yeri olacaktır, olmassa saçma olur,15 sene az bir zaman değil, bu seneler içinde her şey vardı ama aşk yoktu

Bide sosononun bir lafı vardı,deso onunla evlenmek için ısrra ettiğinde,ikinci eş olmaktansa, tanıdığım biriyle evlenirim ki öyle yaptı, demekki bu onun istemediği bir şey, sevdiği adam bile olsa

zaten oldum olası taht kavgası çıkacak diye gidiyorum bu masala çok fazla inanamadım, çok saçma geldi bana zorlama bir son

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri