Sayfa 3/34 İlkİlk 123456713 ... SonSon
168 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Denizler Imparatoru (Arşiv 2)

Durum:
    ebru33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Bgm&Moo-Jin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayy canım çok sağol:) ben kullanmak istiyodum ama kullanamıyodum hemen ekleyim:)
    canım ya baştan söyleseydin ya senin için küçültür eklerdim :) başka imza isteyen varsa yapabilirim(hazır boş zaman bulmuşken :) )

Hilmi tamam sen demişsin ikisi iyi bir çift oluşturmaz ikisi de devamlı ön plana çıkmak isterdi diye ama unuttuğun bir nokta varki bay lee yağla birlikte yağ su ile birlikte su olan bir kişilik öyle bir kişilik yamiyle çok güzel bir çift oluştururdu bence ama işte arada neoung chang var onada acıyoruz o varken olmaz hem bu fotodan sonrada olmaz zaten :):)(yanlız artık konuştuğumuz konulara bakın olmayacak bişiyi olur gibi tartışıyoruz hep benim yüzümden:dito :dito )
    Konu ebru33 tarafından (02-01-07 Saat 00:08 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    S_Ecrin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Thumbs up

Resimler güzel olmuş:good: :good: Hele Chaye ....ufff diyor yani...Çok güzel..Maşallah kızımıza..:happy0064 :happy0064

Durum:
    webber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ebru imza güzel olmamış begenmedim....
    ama avatar :good:

Durum:
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı webber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ebru imza güzel olmamış begenmedim....
    ama avatar :good:
    imzamı beğenmedin mi??:dito :dito :dito yeoma laf yokk Ali o bir tane
    avatarı da beğenmene sevindim :)
    bu arada seninde bayramın mübarek yeni yılın kutlu olsun herşey gönlünce olsun vede sende hoş geldin :)

Durum:
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 9.bölüm seçme replikler

bu replikler biraz geç kaldı kusuruma bakmayın artık :)

Jo Jang Gil:biliyor musun gözlerin çok hoşuma gitti……..
    (Jo Jang Gil gunboyu ve yonayı alır götürür tam o sırda Yeom gunboyu geri alabilmek için oraya gelir ama gittiklerini göremez)

yeom: benim adım yeom yang bay lee do yongun tüccarlarındanım
    adam :hı buyur sizin için ne yapabilirim
    yeom . yangzideki adamlarımız bir hata yapmış ve şilalı 2 köleyi buraya yollamış bizde onları geri almak için geldik bu bizim hatamız olduğu içinde bedelini cömertçe ödeyeceğiz..
    adam : (gülümser) neyazıkki çok geç kaldınız çünkü onlar artık burda değil
    yeom: burda değilmi??
    Adam: o köleler adamlarımı öldürüp kaçtı bende onları bulup zincire vurdum sonrada öldürdüm….

Dövüş ustası: çözün
    Emredersiniz...
    Dövüş ustası: onlara gerçek kılıç verin…. reusayı sizin öldürdüğünüzü duydum ne kadar iyi olduğunuzu birde ben görmek istiyorum bana saldırıcaksınız yenmeyi başarırsanız burda çok rahat bir hayat sürersiniz sağır mısın saldır dedim (ikisinide tahta kılıçla yener )götürün onları
    Jo Jang Gil: ne diyorsun işimize yararlar mı??
    dövüş ustası:Epeydir onlar kadar iyilerini görmemiştim biraz daha eğitirsek onlarla bay jene olan borcumuzu ödeyebiliriz efendim
    Jo Jang Gil: Hııı

Yona: so buranın nasıl bir yer olduğuna dair bir fikrin var mı??
    (yemek getirip koyarlar)
    yona: neler oluyor neden bize niye bukadar iyi davranıyorlar yoksa buda önceki gibi bir numaramı??
    gunboo: hadi yiyelim.
    Yona: so
    Gunboo: defalarca ölümün eşiğinden döndük ölmüş olduğumuzu düşün ölülerin bir şeylerden korkması gerekmez
    Yona:Evet haklısın dostum düşünmek ve endişelenmek bizi buradan kurtarmıyacak bu arada dövüştüğümüz adam gerçekten müthişti ikimizi biden hemde sadece 1 sopayla yendi inanılmaz değilmi??

Yona:ne oldu ne düşünüyorsun??
    Gunboo: o korsanı düşünüyorum babamın ölümüne sebep olan o adamı ve bizi bu çukura sürükleyenleri chundrayı onları tekrar görüp göremeyeceğimizi eğer görürsek ne yapmamız gerektiğini intikamımızı nasıl alacağımızı.. içimde gittikçe büyüyen bir ateş topu var sanki keşke çıkarıp atabilsem ama atamıyorum işte ya onlardan intikamımı almadan beni yakıp kül ederse Dövüş ustası:Efendim benim Douman
    Jo Jang Gil: gelebilirsin ee iyi uyudunuz mu?? Geçin oturun şöyle
    Dövüş ustası: Oturun
    Jo Jang Gil: çay içmek ister misiniz??(çay doldurur) ee hadi içsenize….nasıl buldunuz çin imparatoruda bu çayı içiyor bu yüzdende nerdeyse altın kadar değerli ben bu çayı gerçektende hoşlandığım ve önem verdiğim kişilerle paylaşırım şimdi söyleyin bakalım burası neresi biliyor musunuz??
    Gunboo: hayır bilmiyoruz
    Jo Jang Gil:: burası kölelerin savaşçılara dönüştürüldüğü yer Yangzidede benim gibi aynı şeyi yapan insanlar var savaşçılarımızı bölge valisinin önünde karşı karşıya getirip dövüştürüyoruz rakiplerini yenenlerinin efendileri hatırı sayılır paralar kazanıyor sizlerde o arenada dövüşeceksiniz kazandığınız sürece yaşayacaksınız... douman
    Dövüş ustası: evet efendim
    Jo jang gil: douman da birzamanlar savaşçı bir köleydi ama en iyileri olduğu için ona özgürlüğünü verdim sizde en iyi olmayı başarırsanız ölümden kurtulursunuz imparatorun çayından içer güzel güzel yemekler yer her gece yatağınızda kızlar bulursunuz. Ama bunun için çok çaba göstermeniz gerekir

Dövüş ustası: iyi dinleyin kılıç kullanmanın iki yolu vardır birinde kılıcı saplarsınız diğerinde sadece kesersiniz kılıcı böyle savurduğunuzda rakibinizi yaralarsınız ama eğer onu öldürmek istiyorsanız kılıcınızı hayati noktalardan birine saplamanız gerekir düşmanınız çok güçlüyse önce daha az hayati bir noktaya vurup felç etmeli sonrada hayati bir noktaya saplamalısınız bu şekilde yavaş yavaş ve acı çekerek ölmesini sağlarsınız ama bunu yapmak belli bir ustalık ister . hayati noktaları bilirseniz tahata bir kılıçla bile düşmanınızı etkisiz hale getirebilirsiniz…yona
    Yona: evet
    dövüş ustası: gösterdiğim gibi hayati noktalarına vur hadi durma
    Yona: bunu yapamam efendim arkadaşımı öldüremem
    Dövüş ustası: sana ne diyorsam onu yap… hadi yap dedim sana….. eğer burası arena olsaydı çoktan ölmüştün çünkü arenada acıma duygusuna yer yok yaşamak istiyorsan kim olursa olsun öldürmek zorundasın….

ikizim istediğin chae ve seol pyong replikleri:)

seol pyong: chae ryung hala dönmedi mi??
    seol pyongun yardımcısı:ne yazıkki dönmedi efendim…işte geliyorlar efendim
    seol pyong: ne oldu chae ryung???
    Chae ryung: gelirken haydutların saldırısına uğradık
    Seol pyong: kayıp var mı??
    Chae ryung. Hayır yok efendim
    Seol pyong: size eşlik etmek için yolladığım muhafızlara ne oldu peki??
    Cahe ryung: muhçi limanında bazı sorunlar çıkmış bir kısmı gemiye binememiş yangziye vaktinde dönmek istediğimiz için onları bekleyemedik
    Seol pyongun yardımcısı: efendim Go ve adamları sonunda geldi
    Go: çok geç kaldık biliyorum efendim özür dilerim
    Seol pyong: adamlarının bir şeyi yok değil mi??
    Go: hayır
    Seol pyong: oturabilirsin evet Go doğu nehrine sen gidiceksin??
    Chae ryung: yangziye ve yangdana onun adamlarından daha önce ulaştık söz verdiğiniz gibi hadong işine beni göndermelisiniz
    Seol pyong: bir konvoy başı konvoyundaki herkesten sorumludur ama sen muhafızlarından bir kısmını bıraktın sorumsuz davranışlarınla adamlarının hayatlarını tehlikeye attın onlara bir şey olursa aileleri ne yapıcak sana verilen sorumluluğu böyle mi yerine getiriyorsun böyle önemli bir görevi hak etmiyorsun bu yüzdende oraya Go ve adamları gidecek işte o kadar

(Başka bir yerde babası ve chae yalnızdırlar)==> burda çalan müzik çok güzeldi
    Seol pyong: chae ryung
    Chae: evet babacım
    Seol pyong: hayatım boyunca yaptığım en güzel şey ne olduğunu biliyor musun?? Sana ticaretin inceliklerini öğretmek bu acımasız dünyada erkeklerle nasıl mücadele ettiğini gördükçe bütün endişelerim yok oluyor peki hayatım boyunca yaptığım en kötü şey ne sence oda aynı şey yani sana ticareti öğretmek uzun yolculuklara çıkıp güçlüklerle baş etmek zorunda olman bir baba olarak beni nasıl üzüyor bilemezsin kızım sana haksızlık ettiğimi düşünüyorum

Chae: bu işi sadece istediğim için yapıyorum
    Seol pyong: seni böyle zor bir iş yapmaya ve haydutlarla savaşmaya mecbur kıldığım için annenin ruhu beni affetmeyecek ama çok geç değil hala vakit varken bu işleri bırakabilirsin
    Chae: hiç kuşkum yokki pek az kız benim kadar çok yer görmüştür yolculuk etmeyi evde oturmaktan daha çok seviyorum son yolculuğumda seni hayal kırıklığına uğrattığımı biliyorum ama aynı hatayı tekrarlamayacağım lütfen endişelenme baba..

Seol pyong: ününe kavuştuktan sonra onu bana verir misin?? Bunun için sana şimdiden 200 gümüş ödemeye hazırım üstelik arenada ölücek olsa bile bu parayı geri ödemeni istemeyeceğim ama sağ kurtulursa sana 200 gümüş daha vericem ne dersin??
    Konu ebru33 tarafından (02-01-07 Saat 14:33 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 3/34 İlkİlk 123456713 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri