Alıntı maki-chan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ya dizinin en iyi bölümlerindendi.Ve ben izleyemedim.İnanamıyorum.Neyse bi şekilde yolunu bulcaz artık.

Bence bidam ın hayatı farklı olsaydı.Yuşin yada Alçon dan bir farkı olmazdı.Mesela Munno önyargıya yenilmeyip ona gerçkten iyi davransaydı.
Zaman zaman düşünüyorum.Mişil bidam ı bırak masydı ne olurdu diye.Herhalde bir ölüm makinesiyle karşı karşıya olurduk.Bocong u ele alalım.Annesinin bir dediğini iki etmiyor arkadaşımız.Gözüde kara.Siz Bidam ı düşünün bide.

Bu dizide favori harangım Alçon!!!!!!!!!!!!!!:good:Bence en iyisi o.Yüzü kan içinde görünce onu...Yazık ya.:img-cray:
EEEeevett katılıyorum 46+47+48+ bölümler benim favorimm en çokta yarın ne olcak mişil dokmanı öldüdümü ben biliyorum oku nereye geldiğinide söyleyemeyeceğim heyecanı kaçar :)
dizinin en başından beri alconn zatenn favorimizdii ...:good:
ben dizideki birilerin tipine hayran değilde karakterine hayran oluyorum alconda bunlardan birisi yapmdan önce yanlışmı yapıyorum diye düşünüyor.. amaa alcon da 2si bir arada hem tip hem karakter.. :img-hyste:img-hyste
yaa kıyamadımm yaa nasıl acı çektirdiler..Bu diziyi seviyorum çünkü klasik türk dizilerine benzemiyor.. izlerken düşündürüyorr kendince teoriler yapıyorsunn... ama bizim genelde dizilerimiz belden aşağı:img-tomat türk ahlak yapısını bozuyor..