Sayfa 113/113 İlkİlk ... 1363103109110111112113
565 sonuçtan 561 ile 565 arası

Konu: Muhteşem Kraliçe (Queen Seon Duk) (Arşiv 2)

Durum:
    serseri_13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    *** Huysuz Psikopat***
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mor kedi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir orduya bedel adam.
    bidam aşkı ile savaşması ile devleşti.
    nasıl kalp kırıklığı , yangını ile öldü.
    süperdi,..
    kim nam gil bu dizinin yıldızı..
    Ahh ahhh:img-cray::img-cray::img-cray:
    Bidam ın ölümü beni en üzen sahne
    60 küsürlük dizide son bölümü tek geçerim diyebilirim
    Ve ben son bölümü tamamiyle hiç izleyemedim
    Artık netten izlemeye çalışacacağım

Edit : Son bölüm resimlerini özellikle Bidamın ölümü ve dokmanın ölümü resimlerini ekleme imkanı olan varsa ekleyebilir mi ?
    Nette var ama kısıtlı

Durum:
    cangemaseo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ve ikinci kez bitti dizimiz

ikinci seferde her bölümü ayrı bir bakış açısıyla izledim olacakları bilmek heyecanı biraz kaçırsa da karakterler başka bi bakış açısıyla bakma imkanı verdi

bu kore dizilerinin her birinde insan hayran olucak en az bir kadın karakter buluyor insan her birinin yerinde olmak istiyor bu dizide de öyleydi deokman da mişhıl da sowha da fapfarklı özellikleriyle o kadar çektiler ki izleyicileri kendilerine(en azından beni sizi bilemiycem:img-hyste)

deokman, hiç pes etmedi kendine bi amaç belirlerdi ve onun için elinden gelen her şeyi yaptı açıkçası yaşı büyüdükçe ona olan sevgim kısmen azaldı küçük bi çocukken çok şirin, nandoyken çok komik, prensesken çok etkileyiciydi; sanırım son bölümlerde dizinin kalitesinin düştüğü konusunda herkes hemfikirdir bu düşüşle birlikte deokman bana baya soğuk göründü ama yine de belki de kraliçeliğinin bi gereğiydi eyrıca son bölümdeki performansıyla bütün açıklarını kapattı heralde

bazıları mişhıl ın deokman dan daha zeki olduğunu , ülkeyi daha iyi yöneticiğeni söyledi daha zeki olduğuna kimsenin itirazı yok(sanırım:)) ama asla daha iyi yöneticeği söylenemez onca yıl şilla ya ne kattı sadece kendi gücünü arttırdı ve ülkeye dehşet saldı deokman sa ülkesinin ekonomisini güçlendirdi, muhteşem bi ordu yarattı, halkını birlik haline getirdi, bilimi ülkeye açtı, halkına büyük bi umut verdi onun için ona çok hayranım

tabi mişhıl karakterine ve onu oynayan o muhteşem oyuncuya hiç bi sözüm yok nasıl mimiklerdir onlar...kadındaki GÜCÜ hissetmemek mümkün değil son anına kadar hep etkileyiciydi

ahh sowha ahh senin kadar fedakar bi kadın var mı acaba dünyada kendin olmayan bi çocuğu büyüttün, onun için defalarca hayatını feda ettin, onu sevdin... ve onun için sevdiğin adamla birlikte olmaktan vaz geçtin(hiç itiraz etmeyin onlar birbirini seviyodu:img-cray:)

yuşin:img-in_loyuşin:img-in_loyuşin:img-in_lo ay dürüst, şirin, sadık mişhıl ın torunuyla evlenmeyi kabul ettiğinde sana o kadar kızdım ki bi daha hakkında iyi bişey düşünmemek için elimden gelen her şeyi yaptım ama senin o kişiliğini gördükçe kendime engel olamadım bidam deokmanı her şeyiyle almak isterken sen ona her şeyinle kendini verdin senin aşkın beni hep etkiledi, deokmanın da koşulsuz sevebildiği tek kişiydin sen, keşke beraber olabilseydiniz özellikle o prenses öncesi-ilk prenseslik döneminde aşkınız beni etkiledi :love05:ama sonra söndü tabi

bidammmmm sen şirin bi serseriyken o kadar hoştun ki keşke hep öyle kalsaydın nasıl bi psikopatlık o.... ama doğrusu o salak tüccarın oyunana geldin ya nooldu senin zekana, harikalığına yani ya aşktan gözün kör oldu ya da sanaristler büyük bi hata yaptı:icon_sorr tamam ben yuşinle deokmanı destekliyodum ama bidamın özllikle katil halleri çok çekici:img-yes:

alcheon, cunchu bayılıyorum onlara biri sadakat diğeri zeka abidesi ama ikisi de çok şirin ve yakışıklı:img-wink:

wolya, cukbang, godo, soron, hajong................... ya ben şu lanet tüccar :img-tomatdışında herkesi çok sevdim bu dizide,

biraz uzun mu oldu ne:img-hyste sanırım kimse okumaya cesaret edemez:kitapama olsun içimden geldi:)

özellikle yaş ve yıl hataları çok dikkat çekti ayrıca soronun bi bölümde bidamın arkasından gelip pattadanak onun açtığı sayfayı bulması da unutulmaz:icon_whis

en sevdiğim kore dizisi değil belki(saraydaki mücevheri hiçbişiye değişmem) ama yine de çok eğlndim ilk izlediğimde hemen hemen her ölümde ağladım bence gayet güzel bi yapımdı:good:

eğer bu başlıktaki arkadaşlar olmasaydı bu kadar bağlanmazdım belki de burdaki yorumlar ve fotolar o kadar eğlenceliydi ki hepinize teşekkür ederim

ehh artık geldik bi dizinin ikinci kez sonuna, bu başlıkta kapanmak üzere:happy0064 umarım trt yine güzel bi yapımla çıkar karşımıza...

bu arada 'BeLieF' deokmanla yuşin, deokman henüz nandoyken kavga ederlerdi ilk 5 bölümden sonrasına bakarsan bulabilirsin heralde maalesef tam bölümü bilemiycem(süper bölümlerdi:))

EDİT: çok uzun olmuş bu yaa:)

Durum:
    BeLieF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    ..ZarifAcı..
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı cangemaseo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    deokman, hiç pes etmedi kendine bi amaç belirlerdi ve onun için elinden gelen her şeyi yaptı açıkçası yaşı büyüdükçe ona olan sevgim kısmen azaldı küçük bi çocukken çok şirin, nandoyken çok komik, prensesken çok etkileyiciydi; sanırım son bölümlerde dizinin kalitesinin düştüğü konusunda herkes hemfikirdir bu düşüşle birlikte deokman bana baya soğuk göründü ama yine de belki de kraliçeliğinin bi gereğiydi eyrıca son bölümdeki performansıyla bütün açıklarını kapattı heralde

bazıları mişhıl ın deokman dan daha zeki olduğunu , ülkeyi daha iyi yöneticiğeni söyledi daha zeki olduğuna kimsenin itirazı yok(sanırım) ama asla daha iyi yöneticeği söylenemez onca yıl şilla ya ne kattı sadece kendi gücünü arttırdı ve ülkeye dehşet saldı deokman sa ülkesinin ekonomisini güçlendirdi, muhteşem bi ordu yarattı, halkını birlik haline getirdi, bilimi ülkeye açtı, halkına büyük bi umut verdi onun için ona çok hayranım

tabi mişhıl karakterine ve onu oynayan o muhteşem oyuncuya hiç bi sözüm yok nasıl mimiklerdir onlar...kadındaki GÜCÜ hissetmemek mümkün değil son anına kadar hep etkileyiciydi

ahh sowha ahh senin kadar fedakar bi kadın var mı acaba dünyada kendin olmayan bi çocuğu büyüttün, onun için defalarca hayatını feda ettin, onu sevdin... ve onun için sevdiğin adamla birlikte olmaktan vaz geçtin(hiç itiraz etmeyin onlar birbirini seviyodu)

Sohwa'yı hiç izleyemedim diyebilirim ama Mişıl ve Dokman hakkında yazdıklarına katılıyorum:).. Kesinlikle Mişıl başa geçse sadece kendisini güçlendirmeyi düşünürdü ama Dokman hep halkını düşündü ve halkın onu ne kadar sevdiğide son bölümde anlaşıldı.. Asiller bi tarafta; halk, Dokman ve ona sadık olanlar bi tarafta...

Mişıl'ı oynayan oyuncunun oyunculuğunu(buda nasıl cümle oldu böyle yahu=)) bazı yerlerde abartılı buldum.. Ben abartılı mimiklerden hoşlanmıyorum ama genelde gayet iyiydi.. Tabii ben 30 küsürlerde falan başladığımdan-öncesinde yarım yamalak gördüklerim oldu- pek fazla konuşamam gerçi.. Hep aynı tarz ve abartılı mimikler hoşuma gitmiyor benim.. O yan bakışı, ağzını hafif aralayıp karşısındakini yiyecekmiş gibi bakışı:img-hyste ve gözlerini bölerttiği bakışları abartılı geliyordu bana.. Hatta aynısını Bidam'ı oynayan oyuncu içinde düşünmüştüm.. Onu en çok son bölümde beğendim...

Nee, Sohwa o kendisini öldüren uyuza aşık mıydı??:img-tomat..

yuşin yuşin yuşin:img-in_lo ay dürüst, şirin, sadık mişhıl ın torunuyla evlenmeyi kabul ettiğinde sana o kadar kızdım ki bi daha hakkında iyi bişey düşünmemek için elimden gelen her şeyi yaptım ama senin o kişiliğini gördükçe kendime engel olamadım bidam deokmanı her şeyiyle almak isterken sen ona her şeyinle kendini verdin senin aşkın beni hep etkiledi, deokmanın da koşulsuz sevebildiği tek kişiydin sen, keşke beraber olabilseydiniz özellikle o prenses öncesi-ilk prenseslik döneminde aşkınız beni etkiledi :love05:ama sonra söndü tabi

Yuşin konusunda da katılıyorum.. Pek Kore dizisi izlemesemde izlediklerim arasında karakter olarak en çok beğendiğim kişi oldu... Jumong'a bile bazı şeylerden dolayı kızmıştım ama bu adama kızamadım bi türlü:)... Jumong o güzelim, narin, onca acı çeken karısını(Yesoya) bi sevemedi ya, önce Buyong sonra Yesoya'ya üzülmekten Sosonaya bi türlü ısınamamıştım:icon_sorr... Ama o dizide ve Jumong'un karakterinde aşkın diğer şeylerden üstün gelmemesidir beni etkileyen... Davasından, inancından, amacından asla dönmemeleri ve erdemleridir... Canıma tak dedirtti çünkü aşk için yapılan mübarek(!) işler, güya çok seven kişi başka herkesi dişler, bi sevdiğine kişner:img-hyste... İşte bu yönleriyle Dokman'ı ve özellikle Yuşin'i çok beğendim.. Mesela sen Yuşin evlendi diye kızmışsın ama ben sadece aşkını değil halkını düşündüğünden yine hayranlık duydum ona=)...

Yuşin ve Dokman'ın arasındakilerin sönmesi ise bence tamamen senaristlerin seyirci için dönmelerinden kaynaklanmış.. Dokman'ın Bidamla evleneceğini söylediğinde Yuşin'i doğru düzgün üzgün göstermediler bile... Tamam Yuşin'in biyerleri yumruklamasını beklemiyordum ama en azından bi damla gözyaşı ve bi kolaj olabilirdi eskilerden:icon_whis...Ayrıca Dokman'ın birden bire hemde göçeceğini anladığı sıralarda(biz anlamadık ama ölümden bahsetmeye başlamıştı) Bidamla cilveleşmesine başka yorum yapamıyorum çünkü:img-hyste...

bidammmmm sen şirin bi serseriyken o kadar hoştun ki keşke hep öyle kalsaydın nasıl bi psikopatlık o.... ama doğrusu o salak tüccarın oyunana geldin ya nooldu senin zekana, harikalığına yani ya aşktan gözün kör oldu ya da sanaristler büyük bi hata yaptı... tamam ben yuşinle deokmanı destekliyodum ama bidamın özllikle katil halleri çok çekici:img-yes:
    Ayy hiç bi katilin çok çekici olduğunu düşünmemiştim:img-hyste.. Millette bi Dexter saçmalığı varmış, Allah korusun:icon_whis...

Son bölümü izlerken, bir önceki sayfada yazdıklarımla acaba Bidam'a çok mu yükleniyorum falan diye düşünmüştüm ama onca kıyım yaparken az bile söylediğimi anladım... Yahu madem görüşmek istiyorsun Dokman'la git teslim ol, yada ben onunla konuşacağım de, seni hemen oracıkta öldürmeyeceklerdi herhalde.. Yuşin "herşey bitti gel teslim ol" dedi, onunla savaşmak yada öldürmek istemiyordu ama son darbeyide ona indirtmişler helal olsun senaristlere=((... Bidam Dokman'ın ordusunun yarısını hiç etti, Bekçe ile savaşacak ordu kalmadı:img-hyste... Ayrıca çok abartılıydı yani bu kadarını bizim Battal emice bile yapmıyordu:img-hyste.. Tamamen seyircinin üstüne oynanmış, romantik olsun diye(öldürmeninde neresi romantikse) yapılmış kısımlardı... Yinede etkilenip hüzünleniyorsunuz tabii..

Ayrıca, o tüccarın ölmeden önce Bidam'a söylediklerinin hepsinin doğru olduğunu düşünüyorum.. Belki birileri tarafından kullanılmış olabilir ama buna kendisi izin verdi.. Onu daha bebekken bırakan annesinin onun için intihar ettiğini düşündüyse şaşayım ben onun o zekasına(!)... Hem kendiside amaçları doğrultusunda herkesi çizmeye veya kullanmaya açık bi kişilikti!!... Bu yüzden kendiside adamın söylediklerinin doğru olduğunu düşündüğünden o kadar kötü oldu...

alcheon, cunchu bayılıyorum onlara biri sadakat diğeri zeka abidesi ama ikisi de çok şirin ve yakışıklı

wolya, cukbang, godo, soron, hajong................... ya ben şu lanet tüccar dışında herkesi çok sevdim bu dizide,

bu arada 'BeLieF' deokmanla yuşin, deokman henüz nandoyken kavga ederlerdi ilk 5 bölümden sonrasına bakarsan bulabilirsin heralde maalesef tam bölümü bilemiycem(süper bölümlerdi:))
    Chunchu pek zekiydi hakkaten, zeki ve şirin.. Alchon için pek bişey diyemeyeceğimde(benim izlediğim yerlerde hep geri plandaydı), garibim Wolya arada kaynadı ya ona yanarım:img-hyste... Bence içlerindeki en yakışıklısı oydu=))... Birde Yuşin'i oynayan oyuncunun göz rengi çok hoştu, gördüğüm Koreli oyuncular arasında hiç göz rengi öyle olana rastlamadım, hepsi kahverengi gözlüydü.. Ayrıca burda yazılanları görünce anladımki Munno bizim Vutaye imiş, bende niye bu adama ısındım diye düşünüyordum:)... Onunda gözleri daha açık renkliydi sanırım..

Birde ben sanırım en çok o tüccar'ın oyunculuğunu beğendim(yaa bende bi ilginçlik var zaten:img-hyste).. Abartılıydı ama o adamın kesinlikle öyle olması gerekiyordu... Bidam'a rahmet okutacak derecede soytarıydı:img-hyste... Daha suratını görünce içinizden boğmak geçmiyor muydu sizinde??...

Ayrıca cevap için sağol arkadaşım, bi arkadaş sağolsun söyledi bana bölümleri=))...

Durum:
    taybong - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kim Nam Gil'i pek sevmiyorum ama grubunun açılması hoşuma gitti, arkadaşlar diğer oyuncularımıza da gruplar açsak Uhm Tae Woong(Yuşin), Ryu Sang Wook(Daenambo), Joo Sang Wook(Wolya), Lee Seung Hyo(Alçon), Go Hyun Jung( Mişıl) ve daha niceleri :) Sanırım her üyenin 2 grup açma hakkı var ve benim hakkım dolmuş, açamıyorum o yüzden Benden söylemesi, açsak çok güzel olur :good: :)

Durum:
    arda_gs_glcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Muhteşem Kraliçe Seslendirme Yapan Sanatçılar

Bi Dam-Cüneyt CAKAVO
    Chun Chu-Kartal TÜRKOĞLU
    Yeom Jang-Nusret ÇETİNEL
    Büyük Usta Munno-Murat İNAL
    Yuh Şin-M.Akif YARDIMCI
    Jung Bang-Ekrem TAMER
    Wol Ya-Serdar KAYAOKAY
    Sun Pum-Cem BALCI
    Chil Suh-Serdar OZAP
    Son Tah-Tarhan BAYDAR
    Deok Man-Berna KONUR
    Chun-Hakan BOZBEY
    Wolcheon-Bülent YILDIRAN
    Al Cheon-Levent KOL
    Goksaheun-Emre ERÇİL
    Dae Pung-Kaan YILMAZ
    Go Do-Levent ŞENBAY
    Daenambo-Atilla KILIÇ
    Bo Jong-Yamur SERGEN
    Seo Hyun-Ahmet AKSOY
    So Hwa-Sibel GÖRGÜLÜ
    Seol Won-Cüneyt GÜNDOĞDU
    Cheo-Seon ve Bo-Ryan-Yaprak ERGÜDEN
    Ha Jong-Levent YILDIZ
    Jimpy-Altan ÇAPAN
    Mi Şhil-Özlem AKINÖZÜ
    Sejong-Arif SOYSALAN
    Miseng-Cahit ÇAĞIRAN
    Man Myeong-Arife TAMER
    Maya-Mine MEDYA
    Deoh Chung-Alp PAZARLI
    Bah Bul-Eren ORAY
    Pil Tan-Tamer AYKUT
    Wong Yun-A.Sonat DURSUN
    Ara Roller-Veysel İŞBİLİR
    Ve Mustafa ERTARAKÇI

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 40 kullanıcı var. (0 üye ve 40 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri