Sayfa 87/87 İlkİlk ... 37778384858687
432 sonuçtan 431 ile 432 arası

Konu: Rosalinda (Arsiv 1)

Durum:
    sedalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bende tam hatırlayamıyorumama boşandılar sanırım. kaçırmışım yada gözümden kaçmıştır. ama kızını almak için savaşıyor rosalinda.

Bide agustinle tanışmaları o tiyatroda oldu. roslainda her gece gösterisini yapıyor ya. bi gece yaptıktan sonra kulisine harika bi mücevher geldi. başta "kim böyle şeyler gönderiyor" diye sinirlendi. o sırada agustin geldi. yemeğe çıkarmak istedi. rosalindada fer.in restaurantına götürdü. başta fernandoyu kıskandırmak için gösteriş yapıyodu agustinle ama şimdi parası var, güçlü diye kızını almak için kullanıyor gibi. iyi diyede arkadaş gibi seviyor agustini. ama ilerde işte evlenmeye kadar gidicek bu olay... zaten aradan bi 3 ay gibi bi süre geçti...

evet aynen böle oluyo ama rosalindanın tam olarak düşüncesi bu değil tabi kızı için de onunla görüşüyo fakat bu 3 ayda iyi niyetini farkediyo ve gerçekten agustine ısınıyo

hiç önemli değil devdas paro önemli olan birbirimizle böle ortak sevdiğimiz dizilerin olması
    Konu YASİN tarafından (22-08-08 Saat 12:14 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    floraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart herkese selam

Daha önce ben yazmıştım.rosalinda'nın bütün bölümlerini kayıt ediyorum diye.yakında bunu sizlerle paylaşacağım.:img-wink:

Şu ana kadar yayınlanan bölümlerden sadece 2 bölümü kaçırdım.bunlardan biri 66.bölümdü.ben de sizler gibi akşam tekrarı var nasıl olsa kayıt ederim diyordum fakat yayın akışına bakıpta göremeyince yapacak birşey kalmadı maalesef.:icon_sorr

Görüşmek üzere sevgiyle ve hoşçakalın...bye

Sayfa 87/87 İlkİlk ... 37778384858687

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri