Sayfa 88/88 İlkİlk ... 38788485868788
437 sonuçtan 436 ile 437 arası

Konu: Tatlı İntikam (Dame Chocolate) [TNT]

Durum:
    tatlı intikam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

:::::::::::::::::::::::::90.BÖLÜM::::::::::::::::: :::::
    grace bu rosita değil diyor.yargıç susturdu gracein bağırmalarını.yargıç ricardonun isteğiyle kanıt istedi mauricio da rositanın ve violetanın pasaportunu gösterdi.bruce ruh gibi rosita da öyle.julia davaya gitmeyecekmiş.dulce kalktı grace e tek yalancı sensin dedi.angel sırıtıyor.yargıç sinirlendi ara verdi mahkemeye. grace şu sürtüğü al et ricardo dedi. violeta mauricioyla bir odada çoktan bu savaşı kaybetmiş gibi hissediyorum dedi ağlayarak.bruce fabiana sen biliyordun dedi.fabian bana söylemişti deyip çıktı.dulce rositayı teselli ediyor.rosita içim paramparça dedi. ricardo davanın ertelenmesini istiyor mauricio karşı çıkıyor.bruce bob a samantha biliyordu ama beni uyaramadı meğer rosita mla bir kez daha birlikte olmuşum dedi.mahkeme başladı.matilde lorenzonun evinde lorenzo bruce benim öz oğlum gibi dedi matilde de mahkemenin bugün olduğunu söyledi lorenzo apar topar evden çıktı.luiz odasındaki kadın kıyafetlerini topladı sen beni de kirlettin grace remington dedi ve bavulunu topladı.violeta içinden sen bana acı çekmeyi öğrettin bruce dedi. bruce da violetayla son telefon konuşmasını hatırladı.mauricio juandan bahsedince ricardo habire konuyla alakası yok diye itirazda bulundu.devamını akşam yazıcam..:good::img-yes:

Durum:
    tatlı intikam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

dulcenin ağlaması çok komikti bu bölümün sonunda:img-cray::img-hystedulcenin sözleri bazen çok çelişiyor daha dün kalbinin sesi seni hiçbir zaman yanıltmaz diyen kadın bugün rositaya kalbinin sesi bruce diyerek seni yanlış yönlendiriyor dedi:img-yes:aslında violeta isteseydi ve senaryo dolambaşlı olmasaydı bruce u affeder ve sarılırlardı çünkü bruce resmen özür dileme pozisyonundaydı hep

Sayfa 88/88 İlkİlk ... 38788485868788

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri