Sayfa 359/359 İlkİlk ... 259309349355356357358359
1795 sonuçtan 1,791 ile 1,795 arası

Konu: Cesur ve Guzel (Arsiv 3)

Durum:
    KKLFAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    hey gidi brigde
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı BeLieF Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hah haayy... onlara bende çok güldüm... amerikan esprilerinden hiç hazzetmem bana çok saçma ve manasız gelir fakat bazıları gerçekten harika oluyor:)... Burda en çok güldüğüm Tay'ın anka kuşu ve Thorne'unkiler... hele şu itiraf kopardı beni:img-hyste:img-hyste... Bebek Jack'in ki çok daha iyi olabilirdi..

Meselaaa: hey mommy, mommy ya mommy nerdesin ya, gelsene yaa.. mommy.. mom, mom... mo moo... mm mmm:img-hyste...
    Bebek Jack:babam sizi çok sevmiş, size anne diyebilir miyim??:img-hyste:img-hyste(bu Zarpam içindi:))

Ve Brooke için şuna ne dersiniz: Damatlarımla, kayınlarımla ve kaynatamla hiiçç anlaşamıyorum:img-hyste sorun bende mi acaba??:img-hyste..

-----------------

Haydicim cevap için teşekkürler canım... Yani Bell'in söylediği o şey doğru olabilir diyorsun... Bizim dergilerde bile çıktığına göre doğrudur heralde... ama ben şaşırdım hakkaten.. bana sanki Brooke'un rolü Caro ve Ridge'i ayırmak için yazılmış gibi gelirdi.. ama sonra karakter sevilince dizide kalmış gibi... çünkü KKLnin "bu kadar zaman bu dizide kalacağımı hiç düşünmemiştim" diye söylediğini okumuştum ben...

Bridgeçilere ve Brookeçulara "mütevazi" diyorsunuz yani:img-hyste... Hay siz çok yaşayın emi... evveeettt çok mütevaziyimdir..
    yazmadan edemedim; doğrusu MÜTEVAZI olacak canım..YALNIZ dikkatinden kaçmış olabilir:img-hyste

bana da önce caro esas kadın olacak gibi geldi..ama ben BROOKE a vuruldum..o telli kapıları, çevirmeli telefonu vardı o zamanlar..eric e MR. FORRESTER derdi:img-hysteama çok sevdi ridge i çoookkkkk:icon_sorr

son bölümü izledim; tay ve steph in havasından geçilmiyordu:img-tomatbilseler kızı nasıl aldı şirketi..demek bill şirketten çok seviyormuş katie yi:img-hyste

RONN MOSS u izledim dans yarışmasında..KKL ile çıksa daha da süper olurdu:good:

Durum:
    haydi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Bursa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Belief , kklfan canlarım; Birilerini ayırmak için diziye giren varsa O,da Tay, dır . Bazen kendi isteğiyle bazen Stephanie,in el vermesiyle kara bir bulut gibi çöktü be Bridge ve bizim üstümüze….. 23 yıldır aynı konumda ,zerre değişmedi…

Bakın kılını kıpırdatmadan bir de şirket sahibi oldu , bir damla ter akıttı mı bunun için ?

Elinde sihirli bir değnek , herşey zahmetmetsizce O,nun . Yetim hakkı yemek diye buna denir herhalde….

Brooke zavallım, habire uğraşsın , gözyaşı döksün , stres altında ezilsin …

Bizim Brooke, cuların yazdığı yorumlara göre Brooke, diziye ilk girdiği dönemlerde Pheope gibi naif, heyacanlı, sevecen ailesine ,annesine düşkün bir kızmış. Ben o bölümleri izlemediğim için bilemiyorum tabi…

İzlemeye başladığımda Tay ve Ridge evliydi. Karşımda hep gözü yaşlı Brooke vardı .

Ahhhhh ahhh ne üzülürdüm Brooke,un o hallerine……

Durum:
    zarpandit34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Istanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    35

Aldığı Beğeni: 17

Bahsedilme
    0 Mesaj

Talking Yettim Kkl'em!!!!!!=)

Birşey hatırlatmak istiyorum..Hani Bill'in babası ondan bi istekte bulunmuştu ölmeden evvel..Ama Bill babasının dediğini yapmadı tam tersine şirketin yönetimine Loganları geçirdi.Ben Bill'in Stephanie'den nefret ettiğini düşünüyorum..zaten babasının onu terketmesinden dolayı bi travması olduğunu söylüyor..bence Bill babasının onları Stephanie için terkettiğini düşünüyor (gerçeklik payı var mı bilmiyorum ama,adamın Step'e aşık olduğu kesin birşey) birde Steffyde de Stephanie'yi görüyormuş (Don Diamond söyledi bunu röportajında) Steffy'den de yediği kazıktan sonra iyice bu Steplerden nefret edecektir ve Bill bu nedenle Logan kızların yanında olacak,onlarla takım olacak.İşte benim Brooke şu anda JackieM'e gitmez dememin bi sebebide buydu Belief'im..Nick'in en büyük artısı (geçmişte tabii) Brooke için Step'in önüne dikiliyor olmasıydı, çünkü ne kadar uğraşsalarda Ridge&Eric&Thorne bunu yapamıyorlardı (neticede birinin annesi ötekinin çocuklarının annesi atsan atılmaz satsan satılmaz) Brooke'u diğer seven erkekler ise (işte mesela Grand gibi) Brooke'u kazanmak için Step ile takım oluyorlardı,Step kullanıyordu onları.İşte bi Nick Step'i tehdit eden,oyununa gelmeyen bi tipti..ama bu artısını da geçen sene Step ile kanka olarak kaybetti ve herhalde hiçbir kimse Nick kadar yalakalık yapmamıştır Step'e..siz izlediniz mi o ''team Stephanie'' şebekliğini..hey yarabbi..İşte bu nedenle pek sanmıyorum,üstelik Bridget da JackieM'in tek dizaynr'ı..onu kaybetmek istemezler sanırım..Katie'yi falan da JackieM de düşünemiyorum:img-hyste En mantıklısı Bill ile olmaları..ve öyle de olacak.

Senin dediğin şeyi bazı fanlar çok istiyorlar işte Bricky&JackieM vs Tridge&Forrester olsun ve 2008'de de öyle bi isteği varmış göyaa Bell'in..hani demiştim ya Kyle Lowder röportajında söylemiş Jack'in Brooke'un olması Bricky'i birleştirmek,Fibi'nin ölmesi Tridge'i birleştirmek için yapıldı demiş diye..gidişat öyleymiş,sonra niye değişmiş bilmiyorum..ama işte sürekli şu dedikodu var birisi Bricky'e şiddetle karşıymış diye..bilmiyorum kimse o,yazar takımından biri midir artık her neyse,olmamış.İyiki de olmamış,anlamıyorum nedir bu işte bu kadar heyecan veren bazı fanlara??! Bridge vs Ticky vardı 2007/08'de ve ber-bat-tı!!! Tridge vs Bricky olsa yine aynı şey hatta belki daha da beteri, ötekinden en azında bi çift karşılıklı olarak seviyormuş birbirini hiç değilse,bunda her iki çiftte batık.

Brooke'un şimdilik JackieM'e gitmeyeceğini düşünmemin bi başka sebebi de Forrester vs JackieM'in çok fazla rekabet yaratmıyor olması..yani ayda yılda bi kez bi fashion show olacaktaaa karşı karşıya gelip yarışacaklardaaa..oysaki hepsi aynı şirkette olurlarsa,hergün şenlik var demektir:img-hyste her bir toplantıda ayrı bi kavga gürültü olay:img-hysteinşallah böyle olur çünkü benim umudum B/R/T üçgeninin bitip Brooke ve Tay kavgalarının Ridge üzerinden değil de sadece iş üzerinden devam etmesi...Bi süre bu şekilde gider herhalde..Sonra eğer olur da Nick Sandy&Bridget olayında çuvallarsa (ki ne zaman çuvallamadı ki?!) o zaman Bridget, Forrester'a babasının yanına gelip çalışabilir..Brooke ve Katie de rahatça JackieM'e..ama dediğim gibi JackieM'in dizaynırı kalmamış oluyor o zaman,nasıl olacak bilmem.

Arkadaşlar şu son olaylara çok kafanızı takıp,moralinizi bozmayın yahu..yani bu şeye benziyor; hem bi boks maçı izliyorsunuz hemde benim tuttuğuma hiç bi tane yumruk bile gelmesin diyorsunuz,tabiki zaman zaman yumruk yiyeceklerdir oyunun kuralı bu..ama daha maç bitmedi bunu unutmayın.Ve sonunda kimin kazanacağını da hepimiz biliyoruz sanırım:) son gülen iyi gülermiş o yüzden bunlara takılmanın bi anlamı yok,eğer yine de takılıyorsanız işin sonunda logan kızların Step&Tay&cücük Step'i Forrester'dan tekmeleyeceğini düşünün rahatlarsınız:img-hyste (benim için kimin kimi tekmelediği farketmiyor zaten her iki durumda da tadını çıkartacağımdır,yeterki tekmeleme olsun işin içinde nihahaha) Ridge konusunda konuşmak için erken,sonuçta o gün Cumaydı ve Cuma bölümleri soaplarda hep aldatıcı olur -iki gün boyunca merak edilsin diye- bilirsiniz,pzt bölümünde de toparlarlar..Ridge de daha kazanmanın heyecanını ve mutluluğundan ne olduğunu anlayamadı muhtemelen..toparlar..erken konuşmayalım.Ben Tridge'in öpücüğünde de önce bi oynasın sonra yorum yapacağım demiştim,iyiki de öyle demişim bakın fantazi çıktı:img-hyste

Haydi'ciğimin eklediklerini bende okumuştum..pek hatırlamıyorum ama şuna gülmüştüm en çok galiba, STEPHANİE: Logan kızları tanrının bize cenetten gönderdiği bi armağandır:img-hyste (bu arada biz bu başlıkta onların soğuk amerikan esprilerinden daha iyisini yapıyoruz bence öhöm öhöm:) hemde hiç kavga etmeden aktör ve aktrisleri işin içine bulaştırıp gerçek kişiliklerini aşağılamadan)

Durum:
    mbutterfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart bu brooke mu??

üstteki fotoğrafta brooke çok farklı çıkmış ya.sizce de öyle değil mi? birde zarpa ben senin dediklerine tam katılmıyorum.ridge bugünkü bölümde ne diyecek olursa olsun, orada tay in %25 hisse aldığını duyunca hiçbir tepki vermemesi, tamam ben annem babam tamam da diğer %25 de hiç değilse thorne olsun, felica olsun diyebilirdi.neyse ben alıştım artık ridge in brooke u step&tay ve artık koca ağız steffy de var onlara karşı korumamasına.hatırlasanıza, steffy brooke a neler söyledi ridge in yanında; ridge dönüpte tek bişey söyleyemedi kızına ya..neyse bakacağız bu haftaki bölümlere..

Durum:
    zarpandit34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Istanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    35

Aldığı Beğeni: 17

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mbutterfly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstteki fotoğrafta brooke çok farklı çıkmış ya.sizce de öyle değil mi? birde zarpa ben senin dediklerine tam katılmıyorum.ridge bugünkü bölümde ne diyecek olursa olsun, orada tay in %25 hisse aldığını duyunca hiçbir tepki vermemesi, tamam ben annem babam tamam da diğer %25 de hiç değilse thorne olsun, felica olsun diyebilirdi.neyse ben alıştım artık ridge in brooke u step&tay ve artık koca ağız steffy de var onlara karşı korumamasına.hatırlasanıza, steffy brooke a neler söyledi ridge in yanında; ridge dönüpte tek bişey söyleyemedi kızına ya..neyse bakacağız bu haftaki bölümlere..
    Canım benim,eğer Steffy şirketin %50'sini Ridge'e %50'sini Tay'e vermiş olsaydı bu dediğine tamamen katılırdım.Ama Steffy,Step ve Eric'e de pay verdi zaten, bu durumda Thorne'un,Felicia'nın,Rick'in,Bridget'ın hatta Marcus'un bile (Eric'in yasal oğlu çünkü) hakkı korunmuş oldu zira Step ve Eric öldüğünde payları kime kalacak; çocuklarına:img-hyste Burada çocuklardan tek mağdur belki Hope olabilir (o da Ridge evlat edindiyse o da mağdur olmayadabilir,hatta evlat edinmesine de gerek yok Ridge isterse Hope'a da bırakır yani) Şimdi tabiki %25'in Tay'e verilmesiyle Thomas ve Steffy'e diğer çocuklardan çok çok daha fazla bi pay kaldı burası doğru.Ama Ridge'in bu konuda bencillik yapması normal değil mi,herkes kendi çocukları için en iyisini ister.Kimse bu konuda yalan söylemesin şimdi.Üstelikte şirketi Steffy geri almışken..(tabii biz biliyoruz nasıl bi şekilde aldığını fakat onlar bilmiyorlar Steffy'nin hakkıdır diye düşünüyorlar)

Birde Steffy'e Ridge'in ilk sorusu ''ya karım?'' oldu hatırlarsanız..Steffy de zaten ikinizin eşleri olarak her zaman bi şekilde ilişkileri olacak ama son zamanlarda fazla destekleyici olmadılar dedi.Ee yalan mı şimdi bu yani.Ridge nerdeyse kafayı üşüttü bu olay yüzünden elinde kanlar,manlar eğer Brooke da Ridge için en iyisini yapıyor olsaydı en azından çekimlerden önce bi toplantı alırlardı beraber..adam dizaynr ama dünyadan haberi yok,herşeyi üçü düşünüyor üçü planlıyor (kendi aralarında) üçü de uyguluyor.(İlk başta Brooke'un elindeki herşeyi Bill'e satmayı teklif etmesi Ridge mutsuz diye böyle bi öneri götürmesi çok güzeldi mesela Brooke çabaladı da ve olabildiği kadarıyla yanında oldu Ridge'in ama bu başlardaydı..bana göre Brooke açıkçası zamanla kardeşleriyle bu işin başında olmaktan mutlu olmaya başladı..neden olmasın ki,gayet normal değil mi herkes güç sahibi olmayı sever..eğer mutlu olmasaydı bu güç'ten esas o zaman bi tuhaflık olurdu..ama biz şu anda karı-koca'nın birbirlerine destek olması konusundan bahsediyoruz,o yüzden bunu söylüyorum)Tamam hep Ridge Brooke'a en iyisini versin diye bakıyorsunuz olaya ama Brooke'un da Ridge'e en iyisini vermesi gerekiyor o zaman..ilişkilerde herşey karşılıklıdır.Örnek veriyorum Loganlar başa geçttiğinde işte herkes (bu forumu kastedmiyorum,yabancı forumları kastediyorum) işte Ridge eşi için sevinebilirdi falan dediler..ama Ridge eşinin kardeşlerini hiç sevmiyor ve Brooke başkan olsada sevinmedi bu yüzden.Ee şimdi de o zaman herkes Brooke'un Ridge adına sevinmesini beklesin kocası şirkettin çeyreğine sahip,şimdi de Brooke sevinmiyor neden çünkü o da Step ve Tay'i sevmiyor.Tamam birileri eski eş,birileri kardeş tam olarak aynı şey değil bunu biliyorum ve köpürmeleri de gayet normal/ben dahi köpürdüm bu adaletsizliğe..ama benim demek istediğim daha doğrusu anlamaya çalıştığım neden ''sadece'' Ridge'den taraf beklenti bu kadar yüksek Brooke'a karşı çünkü bu bi ilişki ve iki tarafı var..eğer bi taraftan yüksek beklentilerimiz varsa diğer taraftan (Brooke'tan da) yüksek beklentilerimiz olmalı.

Bana göre bu ilişkide başından beri her iki tarafta birbirini çok fazla hayalkırıklığına uğrattı.Sadece Ridge Brooke'u değil yani.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri