Sayfa 1/197 123451151101 ... SonSon
984 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Cesur ve Güzel

Durum:
    Dazzle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    M.KEMAL ATATURK
    Konular
    67
    Verdiği Beğeni
    52

Aldığı Beğeni: 204

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cesur ve Güzel

Diger baslik 1000 mesaji gectigi icin kapanmistir

paylasimlariniza buradan devam edebilirsiniz arkadaslar.

Dazzle

diger basliga burdan ulasabilirsiniz.

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=87974
    YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA <3
    Adın yazılacak Mucevher taşa!

Durum:
    BeLieF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    ..ZarifAcı..
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni başlığımıza ilk mesaj benden=))... Şaka maka, 3-5 kişi ile bilmem ki bu kaçıncı başlığımız:)... Ayrıca KKLem Aylayı sayma... Gelmiyor o uyuz çünkü=)))... Hele bi Bricky kokusu alsın, bak nasıl bitecek burda:img-hyste...

Zarpandit34 tarafından gönderildi
    Haydi'ciğimin eklediklerini bende okumuştum..pek hatırlamıyorum ama şuna gülmüştüm en çok galiba, STEPHANİE: Logan kızları tanrının bize cenetten gönderdiği bi armağandır (bu arada biz bu başlıkta onların soğuk amerikan esprilerinden daha iyisini yapıyoruz bence öhöm öhöm:) hemde hiç kavga etmeden aktör ve aktrisleri işin içine bulaştırıp gerçek kişiliklerini aşağılamadan)
    İşte Zarpacım yine aynı şeyi düşünmüşüz=))... Buna aynen katılıyorum... Bizim burda yaptığımız tespitlerin ve daha çokta lakapların üstüne yok:img-hyste... Bu konuda MÜTEVAZIIIIIIIII olmayacağım(z):img-hyste... Eee peki KKLem sana soruyorum "vazı" ne kelimedir... nerden gelir:img-hyste.. Şiişşşttt araştırmadan gel=)=)))..

Mesela KKLmin dediği "Tay uyuyordu, 22 yıldır olduğu gibi" nüktesi aklıma geldikçe hala gülerim:img-hyste... Senin bazı tespitlerine.. kız dur, ben senin yazdığın neye çok gülmüştüm yaa=)).. bak unuttum iyi mi??.. Siz en çok neye gülmüştünüz benden gelen??=))... mesela önceki başlıkta kalan Jack bebenin "Babam sizi çok sevmiş, size anne diyebilir miyim" lafına Zarpam senin çok güldüğünü düşünüyorum çünkü yorum yapmamışsın:img-hyste..Yanlış mıyım??... Birden puro içesim geldi:img-hyste...

Zarpandit34 tarafından gönderildi
    Canım benim,eğer Steffy şirketin %50'sini Ridge'e %50'sini Tay'e vermiş olsaydı bu dediğine tamamen katılırdım.Ama Steffy,Step ve Eric'e de pay verdi zaten, bu durumda Thorne'un,Felicia'nın,Rick'in,Bridget'ın hatta Marcus'un bile (Eric'in yasal oğlu çünkü) hakkı korunmuş oldu zira Step ve Eric öldüğünde payları kime kalacak; çocuklarına:img-hyste Burada çocuklardan tek mağdur belki Hope olabilir (o da Ridge evlat edindiyse o da mağdur olmayadabilir,hatta evlat edinmesine de gerek yok Ridge isterse Hope'a da bırakır yani) Şimdi tabiki %25'in Tay'e verilmesiyle Thomas ve Steffy'e diğer çocuklardan çok çok daha fazla bi pay kaldı burası doğru.Ama Ridge'in bu konuda bencillik yapması normal değil mi,herkes kendi çocukları için en iyisini ister.Kimse bu konuda yalan söylemesin şimdi.Üstelikte şirketi Steffy geri almışken..(tabii biz biliyoruz nasıl bi şekilde aldığını fakat onlar bilmiyorlar Steffy'nin hakkıdır diye düşünüyorlar)

Birde Steffy'e Ridge'in ilk sorusu ''ya karım?'' oldu hatırlarsanız..Steffy de zaten ikinizin eşleri olarak her zaman bi şekilde ilişkileri olacak ama son zamanlarda fazla destekleyici olmadılar dedi.Ee yalan mı şimdi bu yani.Ridge nerdeyse kafayı üşüttü bu olay yüzünden elinde kanlar,manlar eğer Brooke da Ridge için en iyisini yapıyor olsaydı en azından çekimlerden önce bi toplantı alırlardı beraber..adam dizaynr ama dünyadan haberi yok,herşeyi üçü düşünüyor üçü planlıyor (kendi aralarında) üçü de uyguluyor.(İlk başta Brooke'un elindeki herşeyi Bill'e satmayı teklif etmesi Ridge mutsuz diye böyle bi öneri götürmesi çok güzeldi mesela Brooke çabaladı da ve olabildiği kadarıyla yanında oldu Ridge'in ama bu başlardaydı..bana göre Brooke açıkçası zamanla kardeşleriyle bu işin başında olmaktan mutlu olmaya başladı..neden olmasın ki,gayet normal değil mi herkes güç sahibi olmayı sever..eğer mutlu olmasaydı bu güç'ten esas o zaman bi tuhaflık olurdu..ama biz şu anda karı-koca'nın birbirlerine destek olması konusundan bahsediyoruz,o yüzden bunu söylüyorum)Tamam hep Ridge Brooke'a en iyisini versin diye bakıyorsunuz olaya ama Brooke'un da Ridge'e en iyisini vermesi gerekiyor o zaman..ilişkilerde herşey karşılıklıdır.Örnek veriyorum Loganlar başa geçttiğinde işte herkes (bu forumu kastedmiyorum,yabancı forumları kastediyorum) işte Ridge eşi için sevinebilirdi falan dediler..ama Ridge eşinin kardeşlerini hiç sevmiyor ve Brooke başkan olsada sevinmedi bu yüzden.Ee şimdi de o zaman herkes Brooke'un Ridge adına sevinmesini beklesin kocası şirkettin çeyreğine sahip,şimdi de Brooke sevinmiyor neden çünkü o da Step ve Tay'i sevmiyor.Tamam birileri eski eş,birileri kardeş tam olarak aynı şey değil bunu biliyorum ve köpürmeleri de gayet normal/ben dahi köpürdüm bu adaletsizliğe..ama benim demek istediğim daha doğrusu anlamaya çalıştığım neden ''sadece'' Ridge'den taraf beklenti bu kadar yüksek Brooke'a karşı çünkü bu bi ilişki ve iki tarafı var..eğer bi taraftan yüksek beklentilerimiz varsa diğer taraftan (Brooke'tan da) yüksek beklentilerimiz olmalı.

Bana göre bu ilişkide başından beri her iki tarafta birbirini çok fazla hayalkırıklığına uğrattı.Sadece Ridge Brooke'u değil yani.
    İşte buna da katılıyorum... Hemde üzülerek... Çünkü heleki o son bölümde Brooke'un Stepneye dediği "Logan girls are Forrester Creations" cümlesi tamda bunu özetliyordu... Kocişkosunu(Buna da rol çalmak deniyor:img-hyste) çok düşünüyordu ise neden böyle bir cümleyi üstelik vurgulayarak ve tadını çıkartarak söylesin ki??.. Hee Stepne'nin canını yakmak için de söylemiş olabilir ama yinede hiç hoş değildi:icon_sorr... Steffy'nin kovulmasına da doğru düzgün hiç tepki vermedi??.. evet başta rahatsız oldu ama sonra pek tınlamadı!!.. peki onu nasıl açıklamayı düşünüyordu Ridge'e... Yani kızlar habire 90ları düşünüp herşeyi o zamana göre yargılamak ne kadar doğru.. Rick olayında Brooke ne kadar yanında oldu Ridge'in... Tamam o oğlu, o yönden düşünüyor ve ona göre tavır alıyoruz değil mi??.. ama Stuffy de Ridge'in kızı.. Aynı şey değil mi??...

Ama yine de söylüyorum ne yaparsa yapsınlar ben Bridgeçiyim... Sanki bunu söylemesem bilmeyecektinizde:img-hyste... Yok kardeşim yok... onlardan başka hangi çifte baktıysam gözüme battı:img-hyste... Haydimin yazdığı gibi, Zavallı Ronn bile aynı şeyi söylemiş yine, adamın canına tak etti bu üçgenden sanırım:img-hyste...

Ayrıca Ridge sevinememiş olabilir Brooke'un başkan olmasına ama Brooke'un teklifi kabul etmesini onaylayan oydu(Nasıl ki Brooke'un ona bakıp işaret beklemesi hoşuma gitti ise bu da hoşuma gitmişti:)).. ve sonrada Brooke'a "en azından bu işte senin olduğunu bilmek, içimi rahatlatıyor" falan demişti...

Kızlar ben düşündüm taşındım, eğer Bridge bitecekse istediğim çift BiliBili=)=))))... Tridge'e gari dayanamam, Ridge'in kuşlara yem olmasını yeğlerim ama Anka kuşuna değil tabii:img-hyste... Ne de olsa, BiliBili= para+güç+adele:img-hyste... Eh ben bakmam ama siz keyfini çıkarırsınız artık... Başka bir gömlek cırtına kadar:img-hyste.... BU arada o gömleğin düğmeleri ne oldu düğmeleri??... Katie fellik fellik yüzük ararken oralarda hiç mi bitanesi ayağına denk gelmedi??...

Durum:
    BeLieF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    ..ZarifAcı..
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

haydi tarafından gönderildiBeLieF ,cim, bu diziyi ve özellikle de Brooke,u çok seven bir arkadaşım vardı benim okul yıllarında , dizi ve KKL hakkında çıkan tüm haberleri ve fotoğrafları biriktirir ve takip ederdi benim de başımın etini yerdi ‘sen de seyret ‘ diye …. Neyse işte….. dergi miydi gazete ekimiydi şimdi pek hatırlamıyorum ama Baba Bell,in Öyle bir demeç verdiğini söyleyen bir yazı vardı.

Zaten geçenlerde CBS ,in forum sayfasında da bunu destekler yorum okudum .

Tay, cılardan birisi ‘’ bu dizi sadece Brooke ve Ridge,den mi ibaret ‘’ diye sitem ediyordu.
    Bizimkilerden birisi de ‘’ Tabi ki B&B Brooke Ve Ridge demek, Baba Bell daha dizi yayınlanmadan önce 1987 de dizinin ikisi arasındaki ilişki ve sorunlar etrafında döneceğini söyledi’’ diye cevap vermiş

Bridge değil Bridget demek istedim yanlış yazmışım.

Yine yorumlardan okuduğuma göre Oğul Bell de böyle bir sırrın saklandığını kendisiyle yapılan bir röportajda söylemiş. Bu sır Bridget ya da Hope ile
    ilgili
    Umarım vardır öyle bişey=))... Umarım ve tam da şu sıralarda çıksa çok iyi olur... Ama Thornun çıkmasın yaa... Hem zaman açısındanda Thorne'un çıkması, çok saçma olur... Ama ölüler dirilebildiğine göre, analarda 12 ayda doğurabilir tabii:img-hyste...

Aslında Bridget'ın çıkmasını çok isterdim ama o hiç olmaz çünkü amcasıyla:img-tomat... ııığğğğğğğ iğrenç... ama Nick'in nesebinide değiştirirlerseee:img-hyste... Anasının eski mesleğini düşünerekten:img-hyste... neden olmasın... Biz böyle düşünürken asıl Rj ile alakalı falan olmasın, işte o zamanda ben kalp krizi geçiririm:img-hyste...

Bacım o arkadaşına söylesene o da gelsin buraya:)... Ama Brooke'u bu kadar seviyorsa, kesin Ridge düşmanıdır o da:img-hyste... aayy bir ara buraya gelip "şu tiksinç Ridge'ten bi türlü kurtulamadık" diyen senin arkadaş olmasın sakın:img-hyste... Bi geldi, sonra kayboldu o arkadaş...

haydi tarafından gönderildiBelief , kklfan canlarım; Birilerini ayırmak için diziye giren varsa O,da Tay, dır . Bazen kendi isteğiyle bazen Stephanie,in el vermesiyle kara bir bulut gibi çöktü be Bridge ve bizim üstümüze….. 23 yıldır aynı konumda ,zerre değişmedi…

Bakın kılını kıpırdatmadan bir de şirket sahibi oldu , bir damla ter akıttı mı bunun için ?

Elinde sihirli bir değnek , herşey zahmetmetsizce O,nun . Yetim hakkı yemek diye buna denir herhalde….

Brooke zavallım, habire uğraşsın , gözyaşı döksün , stres altında ezilsin …

Bizim Brooke, cuların yazdığı yorumlara göre Brooke, diziye ilk girdiği dönemlerde Pheope gibi naif, heyacanlı, sevecen ailesine ,annesine düşkün bir kızmış. Ben o bölümleri izlemediğim için bilemiyorum tabi…

İzlemeye başladığımda Tay ve Ridge evliydi. Karşımda hep gözü yaşlı Brooke vardı .

Ahhhhh ahhh ne üzülürdüm Brooke,un o hallerine……
    Taymor'da evet Brooke ve Ridge'i ayırmak için sokulmuş bi karakterdi (yada gibiydi)... çünkü sonradan öyle bi işledilerki yine ayıran konumuna Brooke geldi:img-tomat... Şu Thorne, Thomas bilmem ne zamanları...

Sende en kötü yerinden izlemeye başlamışsın be şeker... Hakkatende veremlik bölümlerdi... Yaa bizim burdaki Taycı arkadaşlar derdi, brooke böyle gözler kısık sinsi sinsi bişeyler karıştırırmış... yani nasıl diyim, hani onlar onun o hallerine uyuz olmuşlar... ben pek hatırlamıyorum ama sanırım onların bahsettiği bu 98-99 dönemleri... Daha eskiden ben bişey hatırlamıyorum pek... Daha doğrusu olayların oluşunu hatırlıyorumda, "oluş şeklini" hatırlamıyorum...

Bide ben neyi soracağım... sen yeni geldin aramıza neyi ne kadar hatırlarsın bilmiyorum... O yüzden sana soruyorum... Ellette diğer kızlarda cevap verebilir:)... Brooke'un şu "hot" kadın imajı, ya da kimine göre "wamp" kadın imajı, 98 Brooke's Bedroom" bölümlerine kadar yoktu değil mi??... Yani mesela Brooke TRash'ın ilk evliliklerinde Ridge'i baştan çıkarmak için üstündekileri cırt yapar mıydı??:img-hyste... Ben Brooke'un o imajının 98de verildiğini düşünüyorum ama okuduğum yorumlarda, Brooke'un eskiden beri öyle olduğunu, ayartmak için vücudunu kullandığını yazıyorlar...

Birde mesela ben unutmuştum ama sonra vidyolardan hatırladım, Brooke bi ara ya 93 sonu ya 94 başında Ridge'e benimle bi geziye gelirsen şirketi size vereceğim diyor ve Ridge'de bunu kabul ediyor.. Tabii Stepne kudurmuştur:img-hyste... ama hava alanında Thorne Ridge'e bi yumruk atıp, onun yerine kendi gidiyor.. ne gıcık olmuştum Thorne'a o zaman:img-hyste... Sana ne be kardeşim, sana ne:img-hyste... Brooke eğer Ridge benimle gelirse, onu kazanabilirim falan diye düşünüyordu galiba... Bundan sonrada James olayı başladı zaten heralde...

----
    KKLem sana da ne soracağım.. Hani demişsin ya, o Belief zamanı Ridge Brooke'a yakınlaşmaya çalışıyordu falan diye.. Ama o ilk "kimi seçtiğini söyleme gecesi" imzalatmak için yalan söylemiş miydi??... Ben ridge'in canının sıkkın olduğunu hatırlıyorum ama o belgeler konusunda ne dediğini hatırlamıyorum.. Ben sanki bişey söyleyecekti de, Brooke onu susturdu sonrada imzaladı diye hatırlıyorum... hani tıpkı şu Thomas'ın meselesinde olduğu gibi... Brooke söylemeye hazırlanıyordu, bizim kimi zaman ağzı açılmayan Ridge ise bülbül kesilmiş, bişey söyletmemişti kadına yaa:img-hyste... sonra da o koccaaa yüzüğü çıkarınca bu seferde bizimkinin dili tutuldu:img-hyste...

Bakın şimdi dut yemiş Bülbülü pazartesi yine göreceksiniz:img-hyste.. O yüzden çokta kızmayın... herşey o yapacaklarının yapılabilmesi için...

Bu arada Zarpa'm şu boks maçı benzetmen çok hoşuma gitti:)...

Durum:
    haydi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Bursa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yıllarca Tay/ Step cadıları Brooke, a söylemedik uygunsuz söz bırakmadılar. Tay,ın ahlaksızlıkar ise yanına kar kaldı ….. hiç yüzüne vuruldu mu step tarafından yaptıkları ? hayır. Stephanie den üstüne koca bir de aferin almıştır herhalde…

Son zamanlarda fazla yardımcı olmadı Brooke Ridge,e demişsiniz. Görünüşte yardımcı olmadı gibi duruyor ama bütün mal varlığını satmaya çalışmadı mı Bill, e şirketi geri alabilmek için.

Kardeşiyle nerdeyse arası bozuluyordu ihanet yüzünden.

Üstüne Ridge ,in hergün ağlayıp sızlaması, gerginliği, kocası ve kızkardeşleri arasında kalarak yaşadığı stres…

Hope staj a başladı ve kampanyayı aldı diye nerdeyse kıyamet kopardılar

Ridge ne yaptı, Eric ne yaptı Şirketi geri alabilmek için, hergün ağlayıp sızlandılar başka bir şey yok…

Ne yani o da steffy gibi kendini Bill,in önüne mi atıp tehditle mi alsaydı şirketi?

Aslına bakarsanız ben çok memnunum şirketin tekrar Forresterler, a geçmesinden . Ridge, in zavalı ağlamaklı halinden kurtulmuş olduk böylece…

Brooke dışında diğer logan kızları da umurumda değil. Hatta Brooke , un şirkette hisseye sahip olup olmamasını bile önemsemiyorum. Bence şirketten ayrılması ve kendi işini kurması daha iyi olur. O olmazsa İnsin Labarotuvara eskisi gibi bilimsel çalışmalar yapsın. Yeni icatlar peşinde koşsun . O hali daha güzel…

Brooke şirketin başındayken herkese hoş davranmaya ve adil olmaya çalışıyordu.

Şimdi yine göreceğiz , Özellikle stephanie Brooke,u incitmek için elinden geleni yapacak, Tay da buna çanak tutacak. Şimdiden kutlamalara başladılar bile

Bu hafta ki Spoilerde Brooke Steffy ile igili nahoş şeyler söyleyecek bizim Ridge Brooke, a patlayacak mış .

Steffy , de Ridge,in yanında Brooke,un ailesi hakkında atıp tutacak ridge yine Üç Maymunu oynayacak mış

Buyurun bakalım……. hayırlı olsun

Durum:
    haydi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Bursa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Evet Belief, cim Brooke, a hot kadın imajını 98-99 yıllarında verdiler . Thorne ,la ilişkisinin başladığı dönem. Aynı zamanda Brooke,s Bedroom ın başladığı dönem o dönem.

1998- 2001 yılları arasında Thorne ve Deacon, la Brooke, un karakterini berbat ettiler. Ondan önce Brooke, u hiç öyle üstünü başını açan vücudunu kullanan bir kadın olarak asla görmedim

O Sadece Ridge, i seviyordu masumca. Tay, la evli olduğu dönemlerde( belli bir dönem için) Ridge, in de kendisini sevdiğini bildiği için ve Bridget /Ridge hep üçü birlikte bir aile olmayı hayal ediyor Ridge ile buna yönelik konuşmaları oluyordu.

Brooke Ridge,e;
    ‘’Sen Taylor,u beni sevdiğin gibi sevmiyorsun birlikte bir aile kurabiliriz’’ gibi konuşmalar geçiyor , arada da dans ediyorlardı .

Ridge üzerinde hiç öyle sexüel baskı kurmuyordu . O kadar güzeldi ki aralarında ki diyalog , izlerken ne kadar üzülsem de seviyordum ikisini seyretmeyi. Sonrasında Ridge kararsız bir ifadeyle kapıdan Brooke, a son bir bakış atar ve çıkar giderdi. Brooke, un gözlerinden de günümüze kadar hiç dinmeyen iki damla gözyaşı akardı.

Ben şöyle düşünüyorum 1998,e kadar Brooke çok seviliyordu , çünkü hep ağlayan hep kaybeden ezilen Oydu. Kendi çevremden biliyorum nasıl sevildiğini…..

Tay ise ise Ridge ile Brooke arasında konumundan dolayı pek sevilmiyordu . Tarafları azdı. Yani genelde ikinci plandaydı karakter olarak da… zaten 1996 yılında Hunter bundan dolayı diziden ayrılarak ve Melroose Place( ismi doğru mu) adlı diziye geçmek istemiş.

Yani hem aktrist olarak Hunter,i hem de karakter olarak Taylor,u dizide tutmak ve karakteri daha çok sevdirmek için Brooke karakteri ,ni 1998-2001 yıları arasında tamamen değiştirdiler. O yıllar zaten Tay, ın en çok fan topladığı yıllardır. Sonra aynı şeyi 2006 dan Sonra Tay, a da yaptılar.

Zaten Brooke,un diziye girdiği ilk yıllardaki hallerini Videolardan izledim O kadar şirin ki öyle masum ki ….. Bu şirinlikten 1999 da Hot kadın çıkardılar ya pes yani….

Canım benim arkadaşım sıkı Bridge, ciydi . O başından tan beri seyrediyordu diziyi . Tay ile Ridge evlendiğin de nasıl üzüldüğünü hatırlıyorum … Bana anlatırdı olanları çünkü…

Sayfa 1/197 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri