Sayfa 1/5 12345 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Yasemince [Fox TV]

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Smile Yasemince [Fox TV]

Artık kült olmuş, Türkiye'ye mal olmuş bir efsane.. 1993 yılından beri benzer kadroyla çeşitli isimlerde ekranlarda yayınlanmış bir Yasemin Yalçın parodisi, şimdi her Çarşamba 20.00'de Fox'ta.

1993 Haşlama Taşlama (Show TV)
    1994 Yaseminname (ATV)
    1995-1997 İnce İnce Yasemince (Kanal D)
    1998 Yasemince (Show TV)
    2000 Yaseminnamecik/Yasemince 2000 (Star TV)
    2002-2003 Yasemince (Star TV)
    2005 Yasemince (Kanal D)
    2010 Yasemince (Fox TV)

Yasemince, FOX TV'de 2010 Yılbaşı için özel olarak çekilen bölümün gördüğü ilgiden sonra 3 Şubat 2010'da yeni bölümleriyle yayınlanmaya başlamıştır.

Yasemin Yalçın
    İlyas İlbey
    Volkan Severcan
    Tuluğ Çizgen
    Anta Toros
    Melda Gür
    Nezihe Kalkan (Nez)
    Hande Kazanova
    Sevgi Berna Biber
    Kemal Kuruçay
    İnci Pars
    Eylül İlbey
    Zuhal Yalçın
    Ali Erdoğan
    Sibel Taşçıoğlu
    Esen Eden
    Misak Toros
    Çağdaş Tekelioğlu
    Serdar Bordanacı

Durum:
    cyprus_hsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kıbrıs - Girne
    Konular
    26
    Verdiği Beğeni
    53

Aldığı Beğeni: 66

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bizimkiler Yaprak Dökümünü izlediği için akşam biraz aralarda izleyebildim. Yasemince gibi bir ekran klasiğini yeni düzenlemelerle uzun bir aradan sonra ekrana getirmek çok riskli bir işti aslında ama Yasemin Yalçın o kadar mükemmel bir isim ki aynı tadı verebildi bana. Bir tek Zehra Alptürk'ü aradı gözlerim. Zaruret tiplemesiyle o kadar bütünleşmiştiki o rolde bir başkasını izlemeyi garipsediğimi söylemem lazım. Keşke yeni bölümlerde de olsaymış.

Freddy

tuluğ çizgen'i de çok severim ama zehra alptürk de Keşke oynasaydı ;Aslıda eski kadronun çoğu boşta.. toplanabilirlerdi

sürahi ninenin torunları Pelin körmükçü, hilmi erdem,
    güazer'deki komiser dursun ali sarıoğlu
    alican'ın babası ferdi akarnur,

yine de alican'ın öğretmeni rolünde yaseminname'deki gibi volkan severcan'ı görmek güzel :)

Durum:
    pusat_yusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    48

Aldığı Beğeni: 39

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bende Hasan seni merak ediyordum..YASEMİNCE yeniden başladı bende ilgiyle izliyorum...Ama bu hafta reytingi geçen haftaya göre bayağı gerilemiş...Geçen 10.olmuştu bu hafta 24.olmuş...Zaten önemli olan TOTAL reytingi..Biraz senaryo yenilik eklese ne güzel olur..Karakterde değil biraz senaryoda..Mesela GÜLAZER star de yayınlanan bölümlerde hatırlıyorum her bölüm hapsede düşüyordu ve koğuş ağasıyla kavga ediyordu ondan korkuyordu bu anlamda bişey demek istedim...Bu seneki İTİLMİŞ-KAKILMIŞI hiç eskisi gibi bulmadım...Yeni ada KENARDAKİLER olmuş...
    ŞUAYİP yine aynı ŞUAYİP...Yalnız TULUĞ ÇİZGEN hanımı bende çok beğenerek izliyorum onu YASEMİNCE de görmek çok hoştu ama yıllarca ZARURETİ ZEHRA ALPTÜRK canlandırdı..Ben sanki hep ZEHRA ALPTÜRK çıkıcak sanıyorum bir yerden..Alışırız artık....
    SOKAKTAKİ ler tiplemeleri Yani halimizi inceden inceden eleştirenler...Gazete haberlerini okuyup yorum yapıyorlar..Onları beğendim....
    SÜRAHİ HANIMI çok seviyorum ve yeni ortamı da çok komik:.ESİN EDEN i çok seviyorum...MUŞMULA diyor ya sürahi.....

Freddy

Alıntı pusat_yusuf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Hasan seni merak ediyordum..YASEMİNCE yeniden başladı bende ilgiyle izliyorum...Ama bu hafta reytingi geçen haftaya göre bayağı gerilemiş...Geçen 10.olmuştu bu hafta 24.olmuş...Zaten önemli olan TOTAL reytingi..Biraz senaryo yenilik eklese ne güzel olur..Karakterde değil biraz senaryoda..Mesela GÜLAZER star de yayınlanan bölümlerde hatırlıyorum her bölüm hapsede düşüyordu ve koğuş ağasıyla kavga ediyordu ondan korkuyordu bu anlamda bişey demek istedim...Bu seneki İTİLMİŞ-KAKILMIŞI hiç eskisi gibi bulmadım...Yeni ada KENARDAKİLER olmuş...
    ŞUAYİP yine aynı ŞUAYİP...Yalnız TULUĞ ÇİZGEN hanımı bende çok beğenerek izliyorum onu YASEMİNCE de görmek çok hoştu ama yıllarca ZARURETİ ZEHRA ALPTÜRK canlandırdı..Ben sanki hep ZEHRA ALPTÜRK çıkıcak sanıyorum bir yerden..Alışırız artık....
    SOKAKTAKİ ler tiplemeleri Yani halimizi inceden inceden eleştirenler...Gazete haberlerini okuyup yorum yapıyorlar..Onları beğendim....
    SÜRAHİ HANIMI çok seviyorum ve yeni ortamı da çok komik:.ESİN EDEN i çok seviyorum...MUŞMULA diyor ya sürahi.....
    sokaktakiler "doğalgaz fiyatlarına zam gelmiş Allah evi barkı olanlara yardım etsin" diyorlar orda çatladım gülmekten süper ironi

Sayfa 1/5 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)