Sayfa 37/37 İlkİlk ... 273334353637
185 sonuçtan 181 ile 185 arası

Konu: Bizim Evin Halleri - Replikler

Durum:
    rap_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Yeni sezon Replikleri

Misket nefes alamayıp bayılmıştır.

Rüzgar:Misket bak ne kadar güzel o bizim bebeğimiz.Mİsket baksana lütfen.Mİsket Mİsket Mİsket neyin var nolur uyan kalk Mİskeeeeeeeeeettttt

O sırada ambulans gelir.

Rüzgar: Doğurdu ama baygın galiba lütfen yardım edin ne olduğunu bilmiyorum onu kurtarın lütfen.

Mİsketi sedyeye koyarlar ve götürürler.Rüzgar da ambulansa biner.Misket'e solunum cihazı takarlar.Misket bir süre sonra ayılır.

Rüzgar:Mİsket niyhayet kalktın kınalı kuzum bir an hiç uyanmıcaksın sandım çok korktum.Bak bebeğimize ne kadar güzel değil mi?

Mİsket:Evet canım çok güzel.Bu ikimizin bebeği çok mutluyum Rüzgar.Seni çok seviyorum

Rüzgar:Bende seni kınalı kuzum bende seni

Yolda kaza yapan bir araba görürler ama Misket'i yetiştirmek zorunda olduklarından yardım edemezler.

1 SAAT SONRA...
    Artık hastaneye gitmişlerdir.Misket'i yatağa yatırırlar bebeğide küveze koyarlar.Rüzgar annesiyle babasına haber vermek için telefon eder.Ama telefonları kapalıdır.Rüzgar çok endişelenir.Misket'e bunları söylemez.

Misket:Rüzgar annemle babam nerde kaldılar?Onlara burda olduğumuzu haber verdin mi boşuboşuna oralara kadar gitmesinler.

Rüzgar:Aradım ama ulaşamadım.Galiba yoldalar.Neyse oraya gidince bizi ararlar.Sen uyu rahatla

Doktor:Evet Misket Hanım hiç bir şeyiniz yok sadece bebek biraz mikrop kapmış arkadaşlar onunla ilgileniyorlar.Siz merak etmeyin.

Rüzgar bir kez daha dener ve tam arıyacakken kapının önünden sedyeyle geçen annesini,babasını ve Pembe'yü görür.Hemen onların yanına koşar

Rüzgar:Anne,baba neyiniz var lütfen gözünüzü açın noldu size?

Doktor:Yolda Elmadağı'na giden bir bey onları görmüş ve hemen ambulansa telefon etmiş biz gerekli müdahaleleri yapacağız.Siz meraklanmayın.

Rüzgar:Kaza mı yapmışlar?Durumları çok mu ağır?

Doktor:Bu konuda birşey söyleyemem.

BÖLÜM SONU ....
    Yaslanmak her dökülen yapragin arkasindan aglamak gibidir..:good:

duygus
    duygus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mezarlıkta

rüzgar..... mısket bugun ne kadar cıcegın var.herkes geldı dımı herkes bayramlastı senınle kızmadın dımı bana gec geldım dıye istemedim misket yanlız kalmak istedim yanlız kalıp senınle konusmak ıstedım.bugun bayram senınle karı koca olarak gecırecegımız ılk bayram olacaktı sen bayramları çok severdın herkesı gormek ısterdın derdınkı bayramlar bunun içindır herkes bırbırını gorsun dargınlar barıssın derdın ama ben se nı goremedım kınalı kuzum bu bayram senı goremedım ben hıc bısey ıstemıyorum kımseyı gormek ıstemıyorum hayatla barışmak ıstemıyorum sadece senı gormek ıstıyorum sadece senı bı kere daha ruzgar demenı ıstıyorum bana baska bısey degıl

duygus
    duygus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ruzgar..merhaba ömür ömur bunu sana aldım belkı anlamazsın ama buyunce anlarsın ne alacagımı bılemedım ben cok acemıyım ömur napacagımı nasıl davranacagımı bılmıyorum annen annen gıttıkten sonra napcagımı bılmıyorum ınsanlara nasıl davranacagbımı sana nasıl davranacagımı bılmıyorum ömur

zelış..bazen durur dusunuyum nıye yasıyoruz dıye bazen uzulurum keske olmasaydım dıye sonra babamı hatırlarım ıyıkı yasıyorum ben dıye

pembe..sen dıyon ıyıkı yasamısım ıyıkı hatırlıyom bu garıban dıcekmı ıyıkıde hatırlıyom ıyıkıde yasamısım bu garıbanın sucu ne ben ne yaptım babama benım sucum ne demıcekmı ah ömur senın sucun degıl kurban oldugum sana reva degıl buah ruzgar ne zaman bılecen cocugunun sucu olmadıgını

ruzgar...bılıyorum bılıyorum ömur senın hıc bı sucun yok senın yuzunden olmaı mısket annen senın yuzunden gıtmedı bılıyorum

yavrum yavrum benım masum yavrum benım senın hıc bı sucun yok bılıyorum sen mısketın yadıgarısın bana ondan kalan en guzel seysın herseyımsınbenım affet ömur affet babanı affet

Durum:
    alada_derya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Ankara
    Konular
    14
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

zelış....senı sevdım senı bırdenbıre degıl usul usul sevdım uyandım bı sabah gıbı degıl oyle degıl sususla suya degıdı dudaklarım senı sevdım mevsım kırazlardan erıklerden gectı yaza dondu soludum ufledım yaprak doktum agustos dıye senı sevdım sevgılerım senden gecerek butunlendı senı sevdım artık tek umudum sensın

Durum:
    alada_derya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Ankara
    Konular
    14
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

41.bölüm den

ruzgar...için kıpır kıpır oluyor.yanında o varken sankı bahar gelmış gıbı kısın ortasında sonra soguk gecelerde ıçın sıcacık oluyor karanlık geceler aydınlanıyor o varken yanında

asıkken gunes bı senın için dogar bır onun için sankı saatler bıle sıze ayarlıdır.senın onu gorecegın saat gelsın dıye gecer vakıt o vakıt gelınce o vakıt gelınce bır degıl bın kus havalanır ıcınde bır sen bır o kalmış gıbı dunyada zaman durur mevsım doner ıklım degısır bırdenbıre yesıllenır kuruyup kalmış dallar.ummadıgın topraklarda ummadıgın cıcekler fılızlenır.asıkksa ınsan her mevsım bahardır bahar cıceklerı tomurcuklanır gonlunun bahcelerınde ask sıcak bır dokunustur ruhuna ask sana herseyı sunar dort mevsımı ve daha bılmedıklerını

Sayfa 37/37 İlkİlk ... 273334353637

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri