Sayfa 1/71 123451151 ... SonSon
354 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bizim Evin Halleri - Bölüm Özetleri

 1. #1
  Durum:
  Çevrimdışı
  Schmidt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Set Görevlisi
  Üyelik tarihi
  31.12.2005
  Mesajlar
  26
  Konular
  1
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Bizim Evin Halleri - Bölüm Özetleri

  millet, yahu benim icin azicik bolum ozeti gecin yaaaa
  ne olur?

  bir de benim durumumda olup izleyemeyenler icin, luuutttfffeeennnnn

  tr ile aramda 9 saat var. gunduz okulda oldugum icin trt1 de yayinlanani (burda sabah 10) ve trt-int te yayinlanani (oglen 4,5) izleyemiyorum internetten. eger uyanik olursam, sizin orada sabah trt-intte yayinlanan (burda gece 1-1.5) bolumu belki izliyorum.

  kardesiniz yaban ellerde, b.e.h. ozlemiyle yaniyo, bi su atin yahu ordan.

  ne olur azcik ozet yazin, lutfen
  Konu Schmidt tarafından (22-06-06 Saat 22:19:08 ) değiştirilmiştir.
  sevgiyle kalin

 2. #2
  Durum:
  Çevrimdışı
  BERNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Emektar
  Üyelik tarihi
  25.04.2005
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  25,551
  Konular
  246
  Verdiği Beğeni
  0
  Beğenilen Mesaj
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  sevgili arkadaşım

  Bu bölümü ben anlatmaya çalışayım. Misket yine açık alan korkusu olduğuna ikna etmeye çalıştı Nemide, Sadık Ali ve Fincan'ı. Sally de Çağlar'a kız bulmak için uğraşmasınlar diye Nemide ve Fincan'ı Yalıkavak'a gitmek için ikna etmeye uğraştı. Nemide "Sadık Ali ve Fincan önceden gitsin ben kalırım" deyince Sally bu sefer Misket'i de "Sen git ben Rüzgar'ı tava getireyim" diyerek ikna etmek istedi. Olmayınca da "sen seviyorsan biz de seviyoruz" diyerek Misket'i pasaja gitmek ve Rüzgar'ı görmek bahanesiyle evden çıkardı. Nemide Fincan'lara gitmişti. Pasajda yalnız başına iken Nemide'yi aradı ve de başka bir doktordan aldığı tavsiyeyle Misket'i evden çıkardığını ve onlarla da karşılaşırsa Misket'in daha iyi olacağını söyledi. Misket'e söylemesinler diye de tesadüfen karşılaşmış gibi yapalım dedi. Bu arada Misket yine Rüzgar'ı görmeye gitti Peyami dükkandan çıkınca. Rüzgar her zamanki gibi bol iltifata boğdu ama yine etkilenmiş gibi gözükmedi bana. Her neyse, "tesadüfen" olan karşılaşmadan sonra, Misket istemeye istemeye Yalıkavak'a gitmeye mecbur oldu. Sally de mutlu oldu ama mutluğu kısa sürdü. Nemide ve Fincan Yalıkavak'ta da Çağlar için bekar genç kızları gezeceklerini hatta turist sarışın ve dolgun kızlara bakacaklarını söylediler. Hatta Çağlar'ın hepsini beğeneceğini de söylediler. Sally yine ilgilenmediğini söyleyip köpürdü ve de sinirle evden çıktı en sonunda. Son sahnede ise Sayhan ve İsmet'in romantik bir anında Sally gerekli izinleri aldığını, Sadık Ali'lerle beraber tatile gitmeleri gerektiğini, yoksa tatilini İsmet'lerin evinde geçireceğini söyledi. İsmet ve Sayhan önce gönülsüzdü ama tehdit işe yarayınca onlar da çaresiz gitmeye razı olacaklar gibi.

  Rüya'nın cep telefonu kapalıymış onu bir iş arkadaşı evden aradı. O sırada Sakız da onu birinin aradığını aradı ama kim olduğunu hatırlayamadı. Bora bu sefer Rüya'yı işyerinde ziyaret etti. Rüya oflaya poylaya bir iş yapmak için çıkmıştı. Çaycı ile konuştu Bora hatta. Sonra tekrar gelip çaycıya not bıraktı. Bu arada İsmet de Rüya'yı aradı ve ses tonundan iyi olup olmadığını sordu. Neyse, gelen notta "Döndüm. Aynı yerde saat 6'da buluşalım Peter Pan" yazıyordu. Rüya da uzun zamandan beri ilk defa gülümsedi ve "Bora dönmüş" dedi. Sonra ikili buluştu, sarıldılar birbirlerine. Güzel bir sahneydi. Ondan sonra da kafede oturdular. Bora da İngiltere'deymiş ama kesin dönüş yapmış. Bir olaylar olmuş ama anlatılmadı. Rüya ona kızgın değil ama kırgın olduğunu söyledi. Her ikisi de birbirlerini özlediklerini itiraf ettiler ve ele ele tutuştular masada.

  Safa ise Pembe'yle konuştu ve her kadının ufak da olsa hediyeden hoşlanacağı tüyosunu da aldıktan sonra kendine iş bulmaya karar verdi ama ne iş yapacağını bilmiyordu. Sonra Cihan okulun çıkışında ona nohut pilav ısmarlayınca ve satıcıyla konuştuktan sonra bu iş aklına yattı. Koskoca nohut pilavı da tabi ki zavallı Pembe'ye yaptırdı ama "kedi-köpek için sevap olsun" dedi. Bunu telefonda Pembe'den duyan Neva da Safa ile sokakta da karşılaştı. Safa da sanki satıcının yerine duruyormuş numarası yapınca Neva "sattığını biliyorum" dedi ve beraberce nohut pilav satmaya başladılar.

  Bu arada Füsun hala tatil ilanlarına bakıyor ve de 0-14 yaş arası bedava olan bir tatil köyüne gitmeyi önerdi ve de Rüya için de 14 yaşında deriz dedi :) Şadan da nedense (!!) muhattap bile olmadı onunla.
  İnsanların birbirini tanıması için en iyi zaman ayrılmalarına yakın zamandır.
  Dostoyevski

 3. #3
  Durum:
  Çevrimdışı
  BERNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Emektar
  Üyelik tarihi
  25.04.2005
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  25,551
  Konular
  246
  Verdiği Beğeni
  0
  Beğenilen Mesaj
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Bu bölüm tatile gitme bölümüydü. Cihan ve Rüya hariç herkes Yalıkavak'a gitti.

  Nemidelerin evinde gidiş hazırlığı vardı. Nemide Düriye'ye akıl verdi dırdır yap, kuma meselesini koz olarak sen de tatil iste dedi. Düriye'nin de aklı yattı. Misket tutturdu Rikkat Abla'ma veda edemedim ayıp oldu gitmeden onlara uğrayalım diye. Nemide önce gerek yok dediyse de ikna oldu ve de Fincan, Nemide, Sadık Ali, Misket ve şöfor olarak gelen Abdül Rikkatlara gitti. Misket herkesle tek tek vedalaştı Rüzgar yeni kalkmıştı, o yüzden Misket odasına gitti. Rüzgar ise sadece şortlaydı (boxer) ve Misket önce utandı, Rüzgar da "ne var bu benim normal ev kıyafetim" dedi. Misket de kızara bozara konuşmaya çalıştı. Rüzgar ondan kılık kıyafet hakkında fikir aldı. O da "sana ne giysen yakışır ama.." diye başladı ama bu gömlek seçti. Rüzgar da "sen bu işlerden anlıyorsun" dedi sevindi Misket. Misket "siz de Yalıkavak'a gelin, hatta bol bol dırdır yapın" dedi. Bu Rüzgar'ın çok komiğine gitti. Rüzgar'a veda etti sonra Misket, öpmesini de bekledi, Rüzgar da biraz zoraki öptü. Vedalaşıp ilk kafile evden ayrıldı.

  Aslında dizi Salise'nin Sayhan ve İsmet'e tatile gitmiyorlar diye yaptığı işkenceyle başladı. Önce onları zorla yataktan kaldırdı, sonra banyoda uzun süre oyalandı, üstelik de "tatildeyim" diye şarkı söyledi avaz avaz. Sayhan kovalım dedi ama İsmet'in gönlü dayanmadı. Sonra kahvaltı masasında yine avaz avaz çalan bir radyo, sürekli Salise'nin konuşmasını gördük. Bu arada Sayhan ve İsmet'in kulaklarında pamuk vardı. Tam o sırada Nemide ve Fincan hem çocuklara veda etmek hem de Salise'nin sinirini iyice bozmak için aradılar. Başardılar da "Çağlar'a sarışın, esmer, kumral, tombul, zayıf, balık etli kızlar" bulacaklarını söylediler. Karı koca işe giderken Salise iyice çığrından çıktı ve onları giysilerini beğenmediğini doğru dürüst giyinmesi gerektiğini söyledi. İşte o zaman İsmet kızdı, bağırdı. Sonra Salise'nin sahte gözyaşlarını izledik. "Ben sadece en iyi arkadaşlarımla tatile gitmek istemiştim" dedi, Sayhan ve İsmet'in vicdanı dayanamadı, işlerini ayarladılar ve de ertesi sabah için Bodrum'a uçak bileti aldı. Bu arada İsmet arkadaşının numara yaptığını öğrendi ama sonra Sayhan'a söylemedi. Salise ve İsmet daha sonra Dila'yı görmeye gitti ona iş seyahatine çıktığını söyledi. Dila da üzüldü biraz ama bebeğine (sanırım İsmet'ten hediye idi) İsmet adını vererek ona annelik yaparak oyalanacağını söyledi. Bu arada nereye gideceklerini aileden Kimseye söylemediler çünkü sürpriz idi.

  Rikkat annesi ve halasını gayet üzgün bir tavırla uğurladı ama Peyami'ye "ben tatil istemiyorum, iyi olurdu ama sen huzursuz olacaksan ben tatil istemem" dedi. Peyami de üzüldü onun için. Şadan ise Füsün'u evin içinde tatilde buldu. Başında hasır şapkası, uzun şilebezi elbisesi, elinde yelpazesiyle şezlongta oturuyordu salonda (bölümün en iyi sahnesiydi bence) Şadan'a madem bir yere gitmiyorlar o zaman tatilini evde yapacağını çünkü tatilin hakkı olduğunu söyledi. Şadan da durumu garipsedi ama karısına hak verdi. Neyse, Düriye Şadan ve Peyami oradayken Dalyan'a çıkışınca zaten vicdanları rahatsız olan kocalar Dalyan'ın minibüsü ve de Peyami'nin arabasıyla Yalıkavak'a gitmeye karar verdiler. Nemidelere onlar da sürpriz yapmaya karar verdiler.

  En komik sahnelerden biri de Neva ile gezen Safa'nın önce tatile gelmeyeceğim deyip sonra Nevaların da geleceğini öğrendikten sonra şaka yaptım deyip abisini iyice çileden çıkarmasıydı.

  En son sahnede de Cihan ve Rüya hariç cümbür cemaat tatile gittiler. Peyami'nin arabasında her kafadan bir ses çıkıyordu hatta. Ankara'da kalanlar da sonra katılacaklardı kafileye. Cihan pek hoşnut gözükmüyordu ders çalışmaktan ama Rüya hemen Bora'yı aradı mutlu bir şekilde .
  Konu BERNA tarafından (23-06-06 Saat 22:31:35 ) değiştirilmiştir.
  İnsanların birbirini tanıması için en iyi zaman ayrılmalarına yakın zamandır.
  Dostoyevski

 4. #4
  Durum:
  Çevrimdışı
  BERNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Emektar
  Üyelik tarihi
  25.04.2005
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  25,551
  Konular
  246
  Verdiği Beğeni
  0
  Beğenilen Mesaj
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Dizi Yalıkavak'ta Nemide, Fincan, Sadık Ali, Misket ve Abdül kahvaltı ederken başladı. Abdül Ankara'ya dönmek istiyordu, Sadık Ali de "birkaç gün kal tatil yap" diyordu. Misket gayet keyifsiz kahvaltı masasında oturuyordu, Nemide'ye de "aklım Ankara'da kaldı" diyordu hatta. Hiçbir yere gitmek istemiyordu. Bu sırada minibüs ve de Peyami'nin arabasıyla gelen grup Yalıkavak'a varmışlardı ancak etraftaki kişilere Sadık Ali'nin evini bulamıyorlardı. Bu arada Safa, Neva ve Rüzgar etrafta gezinmek istedi, Şadan Neva'ya para vermeyi teklif etti, Safa kahramnalık yapıp reddetti ama ne Rüzgar'da ne de Peyami'de para çıkmayınca afalladı. Son çare olarak Pembe'yi alıp arabayla gezmeye çıktılar. Bu arada Füsun çocukları deniz kıyısında yürüyüşe çıkardı ve de Sakız da etrafı gezmeye kendi başına gezmeye karar verdi.

  Onlar aranırken Sadık Ali ve Fincan'ın adına yakışır bir komşusu Pürneşe ortaya çıktı (sanırım takma adı) ve herkesi öptü, dokundu vs. hatta Sadık Ali'nin yanağından makas aldı, gıdıkladı vs. Onu bilmeyenler önce şaşırdı ama sonra Fincan'ın tepkisizliğini görünce onlar da şaşırdı. Bu arada sürpriz bozulmasın diye adresi almak için bir bahane bulduğunu söyleyen Dalyan Sadık Ali'yi aradı. Ona köyden pekmez geldiğini, kargoyla yollamak için adrese ihtiyacı olduğunu söyledi. Sadık Ali de bu sıcakta pekmez yiyemeyeceklerini o yüzden hiç yollamamasını söyledi. Dalyan biraz ısrar etti ama sonunda telefonu "Pekmez istemiyorlarmış" diye kapattı. Bu sırada onların yanında olmayan Şadan "ben şimdi beceririm" diye yine Sadık Ali'yi aradı ve "köyden pekmez geldiğini ve kargoyla yollamak için adrese ihtiyacı olduğunu" söyledi. Tabi Sadık Ali yine aynı sebepten reddetti ama Şadan ısrar etti ve çok komik diyaloglar ortaya çıktı. Sadık Ali serinlemek için "kavun karpuz yiyeceğini" söyledi Şadan da "ne yapacaksın kavun karpuzu önemli olan dış serinlik değil iç serinlik" diye veciz bir söze imza attı. Başarısız ısrardan sonra o da telefon kapandığında "pekmez istemiyorlarmış" diyerek kapattı, sonra diğerleri de "biliyoruz" dedi. Bu sefer Peyami şansını denedi ve de o da başarısız oldu, sözde "bir arkadaşı Yalıkavak'ta arsa alacakmış da ona uğrayacakmış"o da "ben buraya tatile geldim, zaten burayı da bilmiyorum, emlakçıya gitsin" dedi ve telefonu kapattı. Neyse en sonunda Rikkat Yalıkavak'a yeni gelmiş olan ve taksiye binen İsmetleri aradı. İsmet İstanbul'da olduğunu söyledi ve Sayhan da adresi verdi onlara.

  Bu sırada Safa ve ekibi bir kafeye gitmek için arabayı otoparka parkettiler. Safa Neva ve Rüzgar'a önden gitmesini söyledi ve Pembe'den para istedi. Pembe de Safa'nın onu apar topar getirdiğini ve cüzdanının minibüste kaldığını söyledi. En sonunda Safa otopark görevlisi sandığı kişilere belediye başkanının akrabası olduğunu söyledi fakat o kişi belediye başkanı çıktı. Neyse, en sonunda belediye başkanı anlayışlı çıktı, borcu olsun dedi. Hatta kafede diğerlerine belediye başkanını tanıyorum dediğinde ona güldüler. Kafede yiyip içtikten sonra Safa yine onları önden sahile gezmeye gönderdi. Sonra kendisi de bütün garsonlara birşeyler söyleyip kafeden kaçtı ama uzun süre garsonlar onu kovaladı. En sonunda izini kaybettirdi ve de sahilde diğerlerinin yanına dönerken su sporları tesisinde eleman aranıyor ilanına rastladı. Beş kuruşsuz gezmek ağırına da gittiği için hemen işe başvurdu ve alındı. Diğerlerine söyleyince özellikle Neva çok sevindi bu habere.

  En sonunda adresi bulan ilk grubun bir kısmı Fincanlara ulaştı ve de hepsi çok sevindiler onların gelişine (özellikle Misket) Az sonra da İsmetler geldi. Biraz şaşkınlık yaşandı ama herkes çok sevindi genel olarak. Hatta Pürneşe Hanım yer darlığı olursa evinde yatılı misafir kabul edebileceğini söyledi. Misket dör gözle Rüzgar'ın gelişini bekledi hatta Düriye'ye sordu nerede kaldılar diye. Her neyse, bu sırada Salise sanki buraya gelinmesinde hiç katkısı yokmuş gibi davranınca Nemide ve Sadık Ali biran için şüpheye düşmüş gibi oldular ama bu sırada İsmet "asıl o ısrar etti" dedi ve tatile gelmek için yaptıklarını anlattı. Nemide ve Sadık Ali planın ikinci kısmını başlattılar ve avukat arandı. Bundan önce Nemide Salise'ye içinde Çağlar'ın eşyalarının oldğu bir odada yatacağını söyledi. Salise bayağı kötü oldu ama role devam etti aklı sıra.

  Son kısımda herkes oturmuşken (misket mutfakta) gençler grubu geldi ve de masada neşeli bir sohbetten sonra, Rüzgar mutfağa aç olarak geldi ve dolmalardan yemeye karar verdi, Misket'in elinden yedi hatta. Misket çok heyecanlı Rüzgar gayet rahattı. Dolmaları önce Fincan yaptı zannetti, Misket ben yaptım deyince "aferin ne marifetlerin varmış" gibi birşey söyledi yanılmıyorsam sonra da bir tabak alıp daha da çok yemeye karar verdi.
  İnsanların birbirini tanıması için en iyi zaman ayrılmalarına yakın zamandır.
  Dostoyevski

 5. #5
  Durum:
  Çevrimdışı
  BERNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Emektar
  Üyelik tarihi
  25.04.2005
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  25,551
  Konular
  246
  Verdiği Beğeni
  0
  Beğenilen Mesaj
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Öncelikle teşekkürlerinize ve güzel dileklerinize ben de teşekkür ederim, sonuçta diziyi ben de büyük bir zevkle izliyorum ve de yazmayı da sevdiğim için çok da zahmet olmuyor. Dizinin her bölümünü seyredemediğim oluyor ama seyrettiğim her bölümü yazmaya çalışacağım.

  Dünkü bölümün özetine gelirsek :) Dizi kahvaltı masasında açıldı. İsmet ve Düriye'ler otelde kalıyorlarmış ama diğerlerinin hepsi Sadık Ali'de kalmış daha doğrusu Abdül, Safa ve Rüzgar çadırda kalmış. Neyse bu sefer hemen herkesin kendine ait ufak da olsa öyküsü vardı o yüzden hepsini sırayla değil de karakterlere göre anlatacağım.

  Safa kahvaltı masasında girişimci ruhundan atıp tuttu yeni işi hakkında ama Neva gidince Sadık Ali'ye parasızlık durumunu ve belediye başkanına borçlu kaldığını anlattı. Ondan para aldı ve çay bahçesi borcunu bu parayla ödemeye karar verdi. Sadık Ali başkana bocu ödemek istedi ama başkan kabul etmedi. Neyse, sonra plajda Safa hem çalıştı hem de Neva ile bakıştı durdu. Hatta Rüzgar ipod dinlerken onunla gizli ama romantik bir konuşma yaptı. Dalyan jet ski kiralamak isteyince önce Neva ile jet ski denendi sonra da Dalyan'a verildi. Düriye Dalyan yüzme bilmediği için panikteydi. Zaten Dalyan beklenen sürede de gelmedi. Meğersem Safa jet skinin benzinini kontrol etmemiş, doğal olarak Safa işten kovuldu. Neyse ki Düriye meraktan fenalık geçirmeden Dalyan sahil güvenlik tarafından kurtarıldı ancak jet ski denizin ortasında kalmış. Safa'nın boçlarına yenisi eklendi bu yüzden. Dalyan çok yandığı için yoğurt sürdüler yemekte beyaz beyaz oturdu.

  Nemide ve Fincan sözde kız bakmaya devam ettiler. Salise de kalkar kalkmaz evde bahçede çalışan Sadık Ali'ye nerede olduklarını sordu. Onların daha önce bahsi geçen çay bahçesinde olduğunu öğrenince hemen peşlerine düştü. Sadık Ali telefonda beni yine gülmekten öldürdü. "Merkez elemanlarını arıyor" diye sifreli konuştu Fincan'la. Neyse, Salise gelince Nemide ve Fincan Çağlar'ın resimlerini ortaya çıkardılar ve hangi resmi göstersek diye tartıştılar. Sonra Salise'yi masada bırakıp kızların peşinden gittiler. Bir süre sonra eve dönen Salise önce plaja gitmek istemezken Sadık Ali'nin Nemide ve Fincan'ın orada olduğunu söylemesiyle plaja gitti. Orada dürbünle kızlara bakıp onların güzelliği hakkında yorumlar yapan muhteşem ikilinin yanına oturdu. Kızlar kendine benzemediği için Çağlar'ın beğenmeyeceğini söyledi ama Nemide bir kız hakkıda şu yorumu yapınca çok bozuldu. "Biraz seni andırıyor ama bu çok güzel!" Sonuçta bütün bölüm boyunca Salise Nemide ve Fincan'ın peşine takıldı.

  Mikset önce bütün ısrarlara rağmen plaja gitmek istemedi sonra sebebinin mayosu olmadığı ortaya çıktı. İsmet ve Düriye ona zorla bikini aldılar ama Misket önce giymem diye tutturdu, sonra (Rüzgar'dan bahsedilince oldu herhalde) bikiniyi giymiş olarak plaja geldi ama üstüne havluyu sarınmıştı. Rüzgar her zamanki gibi ona yakınlık gösterdi şezlonguna oturttu ama Misket denize yüzme bilmiyor diye girmek istemedi ve havluyla oturdu bir süre. Sonra Neva'nın talimatıyla Rüzgar havluyu çekti çıkardı, Misket biraz söylendi falan ama sonra o da alıştı bikiniyle oturmaya.

  Füsun bütün iyi niyetiyle yardım etmek istedi ama Sakız sürekli ona engel oldu "sen çocuk bakıyorsun" diye. Sakız hiçbir işe el sürmediği gibi özel yemek de istedi hatta ev sahiplerinden. Şadan sürekli kitap okuyan Peyami ve Sayhan'ın yanında durmaktan sıkılınca karısı, oğlu ve kayınvalidesiyle plaja gitti ama Füsun kilo aldığı içn elbiseyle giymeye kalkınca Şadan "o zaman niye mayo aldık" diye kızdı. O da "ıssız bir koy bul girerim" dedi. Şadan söylendi ama sanki olacak gibi. Rikkat ve Pembe plaja gittiler. Sayhan ve Peyami Zeynep'e baktılar ama kitap okudular bahçede. Abdül sürekli spor yaptı ya da bahçede çalıştı bu sırada.

  Yemek vaktinde herkes yine toplandı. Sadık Ali yine konuşma yaptı. Pürneşe de şarkı söyledi bölüm bu şekilde bitti.
  İnsanların birbirini tanıması için en iyi zaman ayrılmalarına yakın zamandır.
  Dostoyevski

Sayfa 1/71 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Bizim Evin Halleri - Bölüm Yorumları (32)
  By zarpandit34 in forum Bizim Evin Halleri
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 28-11-08, 00:00:57
 2. Bizim Evin Halleri - Bölüm Yorumları (15)
  By semaaa in forum Bizim Evin Halleri
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 10-07-07, 02:05:27
 3. Bizim Evin Halleri - Bölüm Yorumları (14)
  By EFTALYAGUL26 in forum Bizim Evin Halleri
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 04-07-07, 01:05:07
 4. Bizim Evin Halleri - Bölüm Yorumları (13)
  By EFTALYAGUL26 in forum Bizim Evin Halleri
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 26-06-07, 15:27:04
 5. Bizim Evin Halleri - Bölüm Yorumları (12)
  By ena in forum Bizim Evin Halleri
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 20-06-07, 18:40:36

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

webmaster forum
netspor
taraftarium24
yerli filmler
diziizle.blog
fragmanlar
juul
One Hit Wonder
Bu sistem vBulletin® alt yapısına sahiptir, Version 4.2.5 kullanılmaktadır. Telif hakları, Jelsoft Enterprises Ltd'e aittir. Copyright © 2020

Mobil Ödeme bahis
cratosslot giriş
vdcasino
meritroyalbet
güvenilir casino siteleri
canlı casino
meritroyal bet
casino siteleri
canlı rulet
deneme bonusu
ilbet giriş
bursa escort
kartal escort
maltepe escort
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
casino siteleri
canlı bahis siteleri
escort ankara

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.