ya bi kaç gündir site arızalı yeni girebiliyorum geç olacak ama magazin programına fena kızdım heber yaptıkları için değil bize yanlış bilgi verdikleri için neden mi 3-4 bölümden önemli yerleri alıp küçük bir kolaj yapmışlar güzel altta sürekli öldümü ölmedimi az sonra deniliyo bura bi kandırmacadır bişey biliyosan söylüyecen demi ve arkadan konuşan o adam rüzgar öldümü ölmedimi arabadan kim sağ çıkacak diyip sonra hepsi bizim evin hallerinde demesi saçma zaten biz bunları düşünüyoduk aklımızdan geçenleri tekrar söylemişler ne oldu tamam magazin programına çıktı evet ama bu haber magazinlik bir haber değil bence sadece kendi kanalımızın dizisi diye birde seyrediliyor diye sezon finalinin bizim azımızdan yüreğimizden geçenleri söylemişler okadar arkadaşkara katılıyorum acak bizim evin halleri magazinlik oldu diyen arkadaşlamız tekrar düşünmeli nedenmi dizinin haberi bir magazin programında yayınlandı diye dizi bozulmaz dizi oyuncularının magazinde fazlaca görünmeleri diziyi bozar örnek berfu ile cantuğ bir mekanda baş başa yemek yerken yakalandı haberini yapsalar haklısınız ozaman bozuluyor derim ama haberde öyle bişey yok ne oyuncu yorumu nede başka bişey burkan kimseye art neyetle yapmadığımı umarım anlamıssızdır teşekkürler