Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bizim Evin Halleri - Bölüm Yorumları (16)

Durum:
    gizmo771 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    AnKaRa//Okan'ım Yalabıkım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Bizim Evin Halleri - Bölüm Yorumları (16)

Bikaç senaryo üzerinde gelip gidiyoruz hep acaba bizim dediklerimiz mi çıkacak yoksa sağ gösterip sol vurma darbesiyle hepimizi ters köşeye mi yatıracaklar merak ediyorum valla...Ve biran önce çarşamba daha doğrusu perşembe sabahı Gelsin istiyorum çünkü anca o zaman tam izleyebiliyorum...
    Konu NATY&FACU tarafından (25-12-13 Saat 23:17 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    tencere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı pinarsayü85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    düriye diziden ayrılmış geçen gün bir arkadaş msj çekmiş hatta burada yazmıştı,tamamen ekipten ayrılmış,dalyana gelinca arada patavatsızlık yapıyor genelde o işler için kullanıyorlar artık onu sally i de patavatsız yaptılar bu sene iyiden iyiye aynı dalyan gibi herkes bir tuhaf oldu zati
    ha abdülü de zorunlu hizmete aldılar 20 günlüğüne ne zaman gelir ya da gelir mi bilemeyiz askerle gitti yani
    desene dizimiz paramparça olmuş neyapalım bari elimizdekilerle yetinmeyi bilelim
    abdülde belki ayrılmıştır yeni sezonda yeni bir abdülle karşılaşmayalım nedersiniz

Durum:
    forcible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Balkan Paşa'nın kalbinde
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı tencere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    desene dizimiz paramparça olmuş neyapalım bari elimizdekilerle yetinmeyi bilelim
    abdülde belki ayrılmıştır yeni sezonda yeni bir abdülle karşılaşmayalım nedersiniz

Belki Abdül de başka bir diziye geçmiştir... O da diziden ayrılırsa hiç şaşırmam:icon_sorr Artık yaprak dökümü gibi ekip dağılıyor.... Netten inceledim de ilk beh de oynayan oyuncular bayağı kalabalıkmış... Şimdi hepsi başka dizilerde oynuyorlar... Zaten oyuncularımızın hepsi Ankara Devlet Tiyatrosunun sanatçıları... NSNS dizisini de öyle bir yerde bitirdiler ki devamını da yapmadılar... Merakımızla kaldık...

Durum:
    tencere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

benim bir aklımdada şu var ismet ve sayhan rüzgar ve misketin aralarını yapabilirler gibi geliyor sadıkalinin kendi evini rüzgar-şeydaya vermesini çok kızmıştım sadıkali ne oldu bir değişiklik oldumu hayır ev uğurlu gelmedi rüzgarla şeydaya bence hamilelik olayı olmaz çünkü şeydayı öpmüyor bile iğreniyor ondan bu senaryo iptal

Durum:
    forcible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Balkan Paşa'nın kalbinde
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı tencere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim bir aklımdada şu var ismet ve sayhan rüzgar ve misketin aralarını yapabilirler gibi geliyor sadıkalinin kendi evini rüzgar-şeydaya vermesini çok kızmıştım sadıkali ne oldu bir değişiklik oldumu hayır ev uğurlu gelmedi rüzgarla şeydaya bence hamilelik olayı olmaz çünkü şeydayı öpmüyor bile iğreniyor ondan bu senaryo iptal
    Ama Rüzgar ona ayrılmak istediğini söylediğinde çıldıracak... Zaten son bölümlerde iyicene dengesizliği ortaya çıktı... Rikkat bugün Misketten özür mü diledi.. Ben mi yalnış anladım...

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri