Sayfa 101/201 İlkİlk ... 5191979899100101102103104105111151 ... SonSon
1001 sonuçtan 501 ile 505 arası

Konu: Bizim Evin Halleri - Bölüm Yorumları (17)

Durum:
    pinarsayü85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Müge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elimde bir sihirli değnek olsa diziye değdirsem düzelir mi her şey?Eskisi gibi olur mu?O eski günlerine geri döner mi?

Bu sorumun cevabını almayı çok isterdim gerçekten…Bugün sözünü etmiştim…Dizinin tadında bırakılması…Ama sonradan düşündüm de..Çok üzülürüm..Dizi bitince jenerikte sayamadım ama sanırım on tane yazıp grubu var…Bu on tane senarist gerçekten bir şeyler yapmalı …En azından iki gündür izlediğimiz drama bir son verilmeli ve bizleri güldürmeli…Neyse bu kadar sitem yeter…Bugünkü bölüm hakkında bir şeyler yazmak istiyorum…Bugün beni mutlu eden bir minik oyuncu vardı evet adı jenerikte yazılmayan minik Yağmur Atay..Babası ile güzellik salonuna geldi…Kapı birden açıldı…Misket arkasını döndü bir baktı Zeynep..

Zeynep-Misket
    Misket-Sen mi geldin…??

Zeynep Misket’in yanına geldi…Misket onu kucağına aldı…Peyami bir süre sonra Zeynep’i alıp gitmek istedi…İşte o sırada…

Peyami-Hadi kızım gidelim..
    Zeynep-Olmaz…

Daha sonra Misket Zeynep’i alır Nemide annenin evine getirir kendi yatağına yatırır…Çünkü küçük prenses uykuya dalmıştır…Uyandığında…Misket yanına gelir..Zeynep Misket’e

Zeynep-Masal anlat….
    Misket-Tamam…

O sırada Misket bibloları alır masal anlatır…Masal bitince…Zeynep Misket’i alkışlar….(Müge ablası da onu alkışlar )

İşte bu sahneler hoşuma gitti…Misket’e çocuk bakmak yakışmış gibime geldi…Güzel bir sahneydi hakkını yememek lazım…Ben biraz abartım daha önceki yorumlarımda..

Diğer konular hakkında yorum yazmak istemiyorum çünkü biraz sinirliyim..En çokta Dila’nın annesine…İki oldu geleli İsmet ile can ciğer oldular…Bir de bıçaklanma olayı..Dizimize hiç yakışmadı….Kermit(Keriman) nasıl plan yaptıysa insan kendi canını tehlikeye atar mı?Çok saçma geldi bana…

İsmet’in bu olaydan sonraki davranışları da…

Bilemiyorum acaba ben mi abartıyorum ….İki gündür çok hızla ilerliyor her şey …

Birazda yeni Neva’dan söz etmek istiyorum…Kendisini beğenmediğimi söylemiştim…Evet biraz soğuk ve donuk geldi bana…Haklıyım ama yedi yıldır sarışın olan Neva bir anda esmer birisi olarak karşımıza çıktı…O cıvıl cıvıl bebeksi Neva gitti gayet ciddi bir Neva geldi….Neva karakteri tamamen değişti…Uzun bir sürede alışamayacağım üzgünüm….Eski Neva’yı çok özleyeceğim….Sevgili Zeynep Koltuk üzülmeyin lütfen…
    Biraz da Pembe ve Cihan’a gelmek istiyorum…Bugün hayal mayal göründü…Örgülü saçlarını göremedim sanki....Umarım bu sezon hiç görmem…Cihan sakallarını kesmiş özüne geri dönmüş…İyi olmuş …Cihan’da hayal mayal göründü bu bölüm de…

Evet iyi bir yorum olmadı ama içimden geçenleri yazdım…Dileğim,umudum dizinin bir önce kendine gelmesi…Parmaklarımızın arasından kayıp gitmemesi…Dizimize sahip çıkalım demiştim evet hala çıkalım diyorum…Beğenmediğimiz sahneleri hiç çekinmeden yazalım…Senaristler bir daha aynı hataya düşmesinler…Eleştirilerimizi zaten yapıyoruz…Onlar olmasa zaten ne anlamı var??…Her şeye çok güzel desek hataları nasıl görürüz…???Evet diziyi izleyen herkes dozunda seviyeli yorum,eleştiri yaparsa bu işi kısa sürede halledebiliriz gibime geliyor….Bizim Evin Halleri uzun yıllar sürmesi dileği ile…

Dipnot:Bu sezon da?

1.Rikkat’in öğrencileri olacak mı?
    2.Cihan’ın arkadaşları?
    3.Pembe evlenebilecek mi?
    4.Sally ne zaman aşık olacak?
    1. soru:

olmayacak efenim!
    sizin adınıza üzgünüm

2:soru:

o da olmayacak ..maalesef..
    cihan 7/24 evde,abisinin sorunlu evliliği ile iştigal edecek:img-yes:

3:soru:

onlara da bir şey bulurlar canım merak etme sen
    bu şey bir iyilik!!! tir canımın içi...:img-wink: nuhtemelen...
    ama şimdi çok konu var:img-yes:
    idareli kullanmak gerek azizim!

4:soru:

çoook yakında..

üç vakte kadar

mutluluklar kendisine..:img-policbye

bana kötümser diyecek olanlar vardır ama ya sizce?
    başka bir alternatif var mı efendim?

bence biz adam olmayız:img-hyste:img-hyste:

not:şadan da şu bağırışları bir bıraksa..

sesi gecenin şu saatlerinde bile halen kulaklarımda aktivitesini korumakta....

bugünkü zeynep-peyami sahnesini izlerken sanki başka bir alemdeydim...:img-wink:

adamı görünce sinirlerim dinleniyor allah sizi inandırsın!

başka kana:img-wink:la mı bastım oldum birden
    Konu pinarsayü85 tarafından (29-08-07 Saat 03:10 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

hele o bugünkü bizim kermitin:

kapkaççıyla elele dolap çevirip kaleyi içten fetih!!!''

senaryo var ya!!

vallahi ne yaratıcıydı,kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi

hele o arka fon müzik var ya:img-yes:

iyiki annem vardı yanımdasofa

istikabalden beklediğim:

kermit ,sayhanı baştan çıkarma yoluyla yuva yıkıp,işyerini batırma yoluyla döner sermayeyi tamtakır edip,sonunda sayhangili öyylee bırakıp,dilayı almak:good::good:

sizce kermitin dostane tavırları ne için?

sonraki adımları ne olacak?

senaryo yazabilir misiniz bana
    :icon_whis

dilayı ne şekilde almak istiyor:img-polic
    Konu pinarsayü85 tarafından (29-08-07 Saat 03:22 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    reene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı pinarsayü85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

[/B]
    bugünkü zeynep-peyami sahnesini izlerken sanki başka bir alemdeydim...:img-wink:

adamı görünce sinirlerim dinleniyor allah sizi inandırsın!

başka kana:img-wink:la mı bastım oldum birden
    Peyami dedin,akan sular duruverdi:img-yes:Her zaman için mantığına,sağduyusuna,özverisine,anlayışına hayran olmuşumdur..Ağır ve bilinçli atmıştır adımlarını..Yeni bölümlerde kendisine henüz ilişilmemiş olması beni mutlu ederken;mevcut değişimin,başkalaşımın uğrayacağı en son durak olmasını temenni ediyorum..En sevilesi karakterlerden bana göre:good:

Zeynep zaten günün favorisiydi:good:

Durum:
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı reene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peyami dedin,akan sular duruverdi:img-yes:Her zaman için mantığına,sağduyusuna,özverisine,anlayışına hayran olmuşumdur..Ağır ve bilinçli atmıştır adımlarını..Yeni bölümlerde kendisine henüz ilişilmemiş olması beni mutlu ederken;mevcut değişimin,başkalaşımın uğrayacağı en son durak olmasını temenni ediyorum..En sevilesi karakterlerden bana göre:good:

Zeynep zaten günün favorisiydi:good:
    pek haklısınız hanımefendiciğim...

hani bir deyiş vardır ''evlerden uzak ola''

işte tüm entikalar,şeytanlar çok aferdesiniz, isimlerini bile anarken utanıyorum bunların,neyse efenim,kendisinden uzak olsun:img-wink:

bari kendisi yüzümüzü güldürsün..:img-yes:

peyami beyefendiciğim adına ,şahsınız adına da pek memnun olduğumu söylemeliyim nihayetlendiriken ....
    Konu pinarsayü85 tarafından (29-08-07 Saat 03:49 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    devedikeni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

slm arkadaşlar bende sizin gibiyim aynı diziyi trt'de bitmiş kabul ediyorum ama izlemeyi bırakamıyorum zaten bir sene daha uzarsa oynatacak oyuncu bulamayacaklar bugün bir kez daha anladımki dizimiz asla eski haline dönmeyecek trt'deki o neşeli muhteşem bölümlere hasret kalıcaz hani şu dizilerin sadece entrika ile sürmeyeceğini kanıtlayan muhteşem dizimize rüzgar-misket konusundan gerçekten sıkıldım rüzgar ve misket gerçekten çok tatlılar ama konu uzamasın artık yeter içim çıktı misket 2 bölümdür sürekli boş konuşuyor hep konuşuyor ama ne anlam var ne sonuç veeeeeeeeeee şeyda sakat ne kadar şaşırdım hiçte beklemediğim bişeydi bi şaşırdımki bu konu daha nasıl uzayacaktı misket bi tuhaf rikkat bi tuhaf eskiden miskete kızarda bi parça anlardım ya şimdi gülüyor anlamadım gitti ..şadan.. yani aslında ben şadanı çok severdim çok şeker gelirdi bana ama öyle bi hale soktularki dönülmez bi noktadalar ettiği hakaretler bi kere şişman kadınlara büyük hakaret ediliyor lümbür lümbür etmiş zayıfta öyle durmazmış ama.. bu diziyi izleyen birçok şişman kadın var ve bu sözleri duyduklarında hissettiklerini tahmin edebilyorum çok çirkin yeni nevaya gelince berbat hiç beğenmedim hem esmer hem soğuk emine hanımı gerçekten çok özledim nerde bizim barbie bebek gibi çocuksu sevimli nevamız nerde bu iş kadınından bozma suratsız safaya sürekli hatta sadece safaya değil herkese sürekli somurtan kız alışmıcam işte alışamıcam nevayı yurt dışına gitmiş kabul ediyorum ve keriman dizinin artık eskisi gibi olamayacağını anlamamdaki en önemli 2.sebebtir kendisi birincisi neva hakkını yememek lazım bundan sonra kermit ve maceraları izleyeceğiz polisiye roman gibi hain kadın kermit ve planları kapkaççılar onuda anlamadım bi anda ismetle samimiyeti çok yapmacııktı bi anda aile oldular kermiti aileye sokmanın başka yolları bulunabilirdi heralde bundan sonra onun planları hiç çekilmez bu bölümde nevanın ve sadık alinin yokluğu o kadar belli olduki ikisinide çok özledim:icon_sorr

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri