Sayfa 197/201 İlkİlk ... 97147187193194195196197198199200201 SonSon
1001 sonuçtan 981 ile 985 arası

Konu: Bizim Evin Halleri - Bölüm Yorumları (17)

Durum:
    dilaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ben şeydadan çokta fazla bi pürüzlük beklemiyorum biraz önce yazdığım gibi yürümeye başlamışken sakat kalması saçma e hamile de değil artık ne yapabilirki herkezin kartları açıldı artık misket te dahil olmak üzere bu gün şeydada açık oynamaya başladı bence tek kapalı kapı rüzgar ben ondan bişey bekliyorum

gelelim jenerikteki şeydaya konusuna geçen yılda jenererikteki bir sürü isim sezon ortası çıktı belki ipek bey finncan hala ve dürüyenin çıkıcağı sezon başında belli değildi ama rüyanın gidiceği belliydi dizinin başında gitti ama jenerikte adı vardı yani ben bu mevzuya fazla takılmıyorum illa adı geçiyo diye gitmicek diye bişey yok bence ve m-r kavuşmasından soonra tam kauşmadılar ama yakın bi zamanda olacağı belli işte ondan sonra şeydanın kalmasının pek bi sebebi yok bence

NOT: emel hanım kanal d de başlicak olan annem dizisinde oynuyo gördünüzmü trt den ayrılan çok fazla dikiş tutturamıyo işte eksik etek te yalan oldu gelin kopmayın işte şu diziden nolur sanki aynı şekilde badem halukta kaç dizi değiştirdi çıktı çıkalı inşallah aynı şşeyler genç oyuncularımızın başlarına gelmez emine dilara ve burak çıktıklarına değer ilerde

Durum:
    gizmo771 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    AnKaRa//Okan'ım Yalabıkım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben artık farklı şeyler izlemek istiyorum şu r m olayınıda tatlılıkla bağlasınar şeydada en az yarayı alsın yapsın bişeyler işte ya sıradan şeyler yapmasınlar ne bileyim sakat kalma numarası ayrılmamak için türlü enteresanlıklar yaptırmadan güzelce halletsinler işte...

Nevalarada dokunmasınlar çünkü onlara gözümde dokunuldu çoktan yada entrika gelecekse onlara gelsin ben zaten değişiklikten sonra entrika yaşamış kadar oldum

Çocuklar biraz fazla gösterilsin neşemiz yerine gelsin yahu (: Birde ceylan tabikideeeee:happy0064:happy0064:happy0064

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 15

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ya ortağım karıştırma işte pc de bunu buldum ekledim.

bencede şeyda bırakmaz gibi rüzgarı. yani bende çok isterim tabi. Ama başından beri dediğim gibi şeyda daha tehlikeli bi hal alabilir. Keşke aradan çekilipkendi hayatına devam etse. Yani en bileyim yine dizide kalsın
    -

Durum:
    Müge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İstanbul
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Pınar'cım hoş geldin..:happy0064Son anda partiye yetiştin...Evet bugün de Misket Rüzgar'a seni seviyorum diyemedi ama biz partiyi yapmak istedik çünkü sanırım pazartesi de söyleyemeyecek....
    En derin yaralar kapanıyorsa
    En büyük acılar unutulıyorsa
    Neden korkulur söyleyin bana.(C.E)

Durum:
    pinarsayü85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dilaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben şeydadan çokta fazla bi pürüzlük beklemiyorum biraz önce yazdığım gibi yürümeye başlamışken sakat kalması saçma e hamile de değil artık ne yapabilirki herkezin kartları açıldı artık misket te dahil olmak üzere bu gün şeydada açık oynamaya başladı bence tek kapalı kapı rüzgar ben ondan bişey bekliyorum

gelelim jenerikteki şeydaya konusuna geçen yılda jenererikteki bir sürü isim sezon ortası çıktı belki ipek bey finncan hala ve dürüyenin çıkıcağı sezon başında belli değildi ama rüyanın gidiceği belliydi dizinin başında gitti ama jenerikte adı vardı yani ben bu mevzuya fazla takılmıyorum illa adı geçiyo diye gitmicek diye bişey yok bence ve m-r kavuşmasından soonra tam kauşmadılar ama yakın bi zamanda olacağı belli işte ondan sonra şeydanın kalmasının pek bi sebebi yok bence

NOT: emel hanım kanal d de başlicak olan annem dizisinde oynuyo gördünüzmü trt den ayrılan çok fazla dikiş tutturamıyo işte eksik etek te yalan oldu gelin kopmayın işte şu diziden nolur sanki aynı şekilde badem halukta kaç dizi değiştirdi çıktı çıkalı inşallah aynı şşeyler genç oyuncularımızın başlarına gelmez emine dilara ve burak çıktıklarına değer ilerde
    düriye ve rüya zaten eski -kadrolu oyunculardı...çıkacaklarsa bile konuk oyuncu diye isimletrinin geçmesi -tuhaf olurdu belki o kadar sene sonra:img-yes:
    ipek bey zaten konuktu ismi yoktu kadroda...
    şeyda konuktu,terfi etmiş kadroya...

tabi bu da bir fikir benimkisi..

onların işini bilmem vallahi...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri