Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bizim Evin Halleri - Bölüm Yorumları (17)

Durum:
    shake_it - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Bizim Evin Halleri - Bölüm Yorumları (17)

Alıntı yessi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en azından benim almayacağım kesin. sığ karşı çıkıştan kastın kalıplaşmış cümeler kullanmaksa, o kadar çok yazdık ki kalıplaştı artık ne yapalım. suç bizde değil. bir de şu var. biz kimseye misketle rüzgarı sevme demiyoruz. sadece onlarla ilgili düşüncelerimizi yazıyoruz ve dizinin bu saçma halinden bir an önce kurtulmasını istiyoruz. aldığımız karşılık: "beğenmiyorsan izleme", "sevmeyenler ayıp ediyorlar.", "edebiyat yapmayın."... e ben daha ne diyeyim!
    iki üç güzel söz söyleyince edebiyat yapma oluyor zaten direk olarak.. lütfen yessi edebiyat yapma sende... :img-hyste :img-hyste

elbette isteyen rüzgar miket aşkı çin izler, isteyen sadık ali için isteyen müzikleri için..

hiçbir zaman buna bir sözümüz olmadı ki zaten...

ama artık sıkıntı vermeye başladı... sokak ağzına dönüyor tüm muhabbetler... buradaki seviyeli konuşmalar, sırf bu sokak ağzı yüzünden bozuluyor..

SAFAK89 sözlerini bende üzerime alınmadım sırf bu yuzden... söylediklerimin arkasındayım...

eğer kastın ortaya çıkan gerilimse... orası için de sorumluluk kabul etmiyorum..

ena'M yorgun argın birsürü temzilk yapmak zorunda kalacan sende..tüühh..
    Konu NATY&FACU tarafından (25-12-13 Saat 23:17 ) değiştirilmiştir.
    Imzada ayni anda yazi ve resim kullanimi yasaktir.

Durum:
    sihir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Kıbrıs
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı armagan_60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dizinin haberi bir magazin programında yayınlandı diye dizi bozulmaz dizi oyuncularının magazinde fazlaca görünmeleri diziyi bozar örnek berfu ile cantuğ bir mekanda baş başa yemek yerken yakalandı haberini yapsalar haklısınız ozaman bozuluyor derim ama haberde öyle bişey yok ne oyuncu yorumu nede başka bişey burkan kimseye art neyetle yapmadığımı umarım anlamıssızdır teşekkürler
    bakış açın çok garibime gitti. berfu ve cantuğ iter başbaşa yemek yesinler ister başka şey yapsınalr bu diziyi bozmaz. bu onalrın yani berfu ve cantuğun sorunu. bizi ilgilendirmez. rüzgar ve misket değil çünkü onlar.
    ama dizinin magazin programına çıkması, bizim dizinin bozulduğuna dair delil olarak göstrdiğimiz sahneler tekrar terar gösteriliyorsa ve döneminin en entrikalı filmi olan aliyede sordukları gibi;
    aliye sinanı affedecek mi
    denizle aliye barışacak mı
    ayşe ölecek mi
    şeklindeki tanıdık iğrenç sorularla karşılaşınca "böğğğ" dedik açıkcası.
    yani diziyi bozan magazin progrmına çıkamsı değildi bna göre. diziyi bozan bu sezon magazin programına çıkacak kadar saçmalanmasıdır. eee heycanlıyı kim suçlayabilir ki. bulmuş aliye gibi bir diziyi kanalında, tabii ki de kullanacak.

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 15

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı rifs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rüzgar ile Misket olmazsa kimi seyredeceksin peki?

Ali Sadık ın mezarlığa gidişinimi?
    Safa ile Nevanın hala kendi evlerinin olmamasını mı?
    Olmayan Duriye yimi?
    Olmayan Kısmet imi?
    Olmayan Rüyayı mı?
    Psiko Şeyda yımı?
    Kızının evinden ayrılmayan ve kocasının affetmesini engelleyen Sakız ı mı?
    Bu mesajın üstünden çok mesaj geçmiş ama yazmadan edemedim

Açıkçası ben Misker ve Rüzgarı o iğrenç (çünkü artık midem akldırmıyo) ilişkisindense yukarıda ayzdıklarını izlemeye razıyım. Eskiden Ne misket vardı. Nede rüzgar. Evet rüzgar vardı. Ama bu akdar ön planda değildi. Ve hepimiz yukarda yazdıklarını izliyoduk. Ve hiçte sıkılmıyoduk. Aksien o bölümler bize terapi gibi geliyodu. Çünkü her dizide misket ve rüzgarın o iğrenç ilişkisinden var. Ve bizime vin hallerini diğer dizilerden ayıran da buydu. gerçekçi olması. ve sıradan olayları anlatıp sıradışı olan bi dizi olmasıydı. Eğer sen sadece misket ve rüzgar aşkı için izliyosan sana sadece şunu söyleyebilirim. "çok yazık" Bence sen diziyi video falan kaydet. Arşivine falan ekle. Ve bu güzel aşk hikayesini yılalrca izle. Napıcan sen Nevayı, Safayı, Nemide anneyi, Sakızı.
    -

Durum:
    armagan_60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sihir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakış açın çok garibime gitti. berfu ve cantuğ iter başbaşa yemek yesinler ister başka şey yapsınalr bu diziyi bozmaz. bu onalrın yani berfu ve cantuğun sorunu. bizi ilgilendirmez. rüzgar ve misket değil çünkü onlar.
    ama dizinin magazin programına çıkması, bizim dizinin bozulduğuna dair delil olarak göstrdiğimiz sahneler tekrar terar gösteriliyorsa ve döneminin en entrikalı filmi olan aliyede sordukları gibi;
    aliye sinanı affedecek mi
    denizle aliye barışacak mı
    ayşe ölecek mi
    şeklindeki tanıdık iğrenç sorularla karşılaşınca "böğğğ" dedik açıkcası.
    yani diziyi bozan magazin progrmına çıkamsı değildi bna göre. diziyi bozan bu sezon magazin programına çıkacak kadar saçmalanmasıdır. eee heycanlıyı kim suçlayabilir ki. bulmuş aliye gibi bir diziyi kanalında, tabii ki de kullanacak.
    magazin programına çıkmaz dizinin suçu değil ama o bölümlere bende kızdığımı söyledim zaten ama aliye hemen hemen her kanalda tartışılıyordu bunun tartışılmasının sebebi dizinin kanal 1 de olması ve reklamını yapmak zorunda olmasıdır yapış tarzı başkadır o başka tabi bizler trtyi dizinin reklamını yapmıyor diye zamanında eleştirmiştik bence dizi oyuncularının ekranda çıkması diziyi bozar aliye kudred sabancıyla basılınca herkes diziyle bağdaştırdı tamer karadağlı ve pınar altuğ diziden özel yaşamından dolayı ayrıldı dizinin seviyeli gitmesi için oyuncularında dikkat etmesi gerek ve bizim oyuncular ediyor kanalın elindedir dizinin programlara yer alıp alması bence buna dizi yönetimi karışamaz bildiğim kadarıyla aksine hoşuna gider

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 15

Bahsedilme
    0 Mesaj

merak etme hepsini okudum. baştakielride okudum. Ama ddiğim gibi bu mesaj beni çok fazla uyuz ettiği için cevap yazma ihtiyacı duydum. Ayrıca yazdıklarının hemen hemen hepsinde benimle farklı bi görüş içerisinde olduğunu düşünüyorum. Özellikle ilk başta şeyda hakkındaki mesajında. Ben bu mesajı yazan biriyle aynı fikirde olamam. Kusura bakma. Seninle ortak tek bir düşüncemiz var dizinin kalitesinin düştüğü. Bununda sebebi. Senaristlerin sizin gibi sadece misket ve rüzgar ilişkisini izleyen seyirciyi önemsemeleridir.
    -

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri