Sayfa 201/201 İlkİlk ... 101151191197198199200201
1001 sonuçtan 1,001 ile 1,001 arası

Konu: Bizim Evin Halleri - Bölüm Yorumları (24)

Durum:
    zhl83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    bulutların üzerinden:))
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı zarpandit34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncellikle Salı ve Çarşamba günkü bölümlerle ilgili yorumları birebir benim düşüncelerimi yansıtan sevgili Dilaa ve sevgili zhl'ye teşekkür ediyorum.(Özellikle de Sayhan ve Keriman ile ilgili yazdıklarınıza inanılmaz katılıyorum:img-yes:)
    Son iki bölümdür İsmetin ve Misketin hallerinden o kadar etkilendim ki, artık rüyalarıma dahi girmeye başladı.Diziler insanın hakikaten hayatının bir parçası oluyor.Ve ister küçük isterse büyük bir parçası olsun o dizi -Beh'te olduğu gibi- artık kangren olmuşsa insanın hayatının bir parçası da kangren oluyor.(Tabi birde Neva-Safa olayı var o da üzücü, ama maalesef Zeynep Koltuk'un oyunculuğu yüzünden o hikayenin içerisine birtürlü giremedim.O yüzden o hikayeyle ilgili bölümlerde pek alakadar olmuyorum televizyonla..:))
    Olumlu birşey yazayım diye aranırken yada 'bu bölümlerde hoşuma giden birşey var mıydı' sorusuna dişe dokunur bir yanıt bulabilmek her geçen bölümde biraz daha zor oluyor.Birde birşeyi 'güzel' bulduğumda 'onu da bozarlar' diye yazmaya korkuyorum açıkçası..Herşeye rağmen düşündüğümde birtek güzel olan; gerçekten zor durumda olan İsmet ve Misketin birbirlerine -kendi sorunlarına rağmen- destek oluşlarıydı.Mesela önceden sadece Misket anlatıyordu,İsmet dinliyordu.Yada İsmet kendi sorunlarından hiç bahsetmiyordu Miskete..Ama şimdi gerçek anlamda 'dertleşiyorlar'.Çünkü Miskette İsmetin sorunlarına kafa yoruyor.Aslında şu sıra İsmet Misketin, Misket de İsmetin sözünü dinlese hiçbir problem kalmayacak..:) Ve tabi gelelim sinir bozucu şeylere..Sayhan Sayhan ve yine Sayhan..Yani bu ara Sayhanı kaşık ve suya ihtiyaç olmaksızın boğabilirim gerçekten.Bu tavırlar daha doğrusu 'tavırsızlıklar'..Off off..Salı günü neydi o hal öyle? Kerimanı övüp İsmeti yerin dibine geçirdi.Bir erkeğin kişiliği hakkındaki en önemli ipuçları eşini etrafındaki insanlara anlatış biçiminde gizlidir bana göre..Ve Sayhan, daha yeni tanıştığı Aykuta bile İsmeti nasıl 'güzel'(!!!) anlattı.Hiç yakışmadı, hiç..Cidden dün İsmet Sayhanı iterken ona bağırırken,yada Kerimanın suratına kapıyı çarparken ben rahatladım, ben ohh çektim..:)

İsmet Sayhanı kıskanır,Sayhan kızar (sene 2005)
    İsmet Sayhanı kıskanır,Sayhan kızar (sene 2006)
    İsmet Sayhanı kıskanır,Sayhan kızar (sene 2007)

Sevgili Berna Eren,Firuze Engin,Didem Şenyücel,Gökçen Tongut ve diğer yazım ekibi; 'Bu mudur gerçekten' demek istiyorum.Yani bu yazdıklarımdan çok daha fazla kişisinizdir eminim ve yine eminim ki potansiyeliniz bu yazdıklarınızın çok daha üstündedir.Lütfen, azıcık yaratıcılık, n'olur..Yani özetle 'İsmet kıskanan bir eştir' tamam çok çok iyi anladık.Yani bari arada 'Sayhan kıskanır,İsmet kızar' falan yapsaydınız çeşit olurdu..:img-hyste

Ceylan Sayhana kırmızı bir boxer alır, İsmet kızınca Sayhan 'Kafanda kuruyorsun' der.Ceylan Sayhanı İsmetin gözüönünde resmen 'yer'..Sayhan 'Kafanda kuruyorsun' Yani ben 'şımarttım tavır koyamadım, tepeme çıkarttım sen azıcık tahammül et' demediği gibi birde ismeti paranoyak olmakla suçluyor pes yani..Bir erkek İsmete iç çamaşırı hediye etse yada bir erkeğin (Keriman ile yaptığı gibi) İsmet ile elele görse o ne düşünür acaba, akademik tez yazdıkları falan mı? (Bkz;Neva parkta Çetin elini tuttu diye Safa'dan tokat yedi yine geçen sezon Neva Safa'yı parkta Firuze ile elele görünce 'savunma' payı bile bırakmaksızın 'boşanıyoruz' dedi) Ama İsmet 'kafasında kurar' huyudur (!!!) Hatta Aykutta 'kafasında kurar' Sally de..Aykut 'kafasında kurunca' her ilşkide yanlış anlaşılmalar olur der, İsmete gelince 'çirkinleşme'..Ne diyim 'iyi uykular Sayhan'
    evet canım,hele sayhanın bugün ismete hasta demesi beni iyice deli etti.Asıl sayhan tanınmayacak halde bence ,ismete sanki karısı değilde düşmanı gibi,sanki ezelden büyük bir hıncı varmış gibi davranıyor.Ve bence sayhan ismeti çoktan gözden çıkarmış.Ama o kermit cadısının asıl niyeti ortaya çıktığında ,sayhan bey çok pişman olacak ama iş işten geçmiş olacak.
    Ve ikinci olarak bu misket burnunun dikine gitmeye dvm ettikçe daha çok ağlar.Neyse.Ve şeydaya tek birşey söylüyorum.Seninde başına RÜZGAR kdr taş düşer inş!Sygısız şey...

birde ben ceylanlı bölümleri çok seyredemedim bilmiyorum o yüzden ayrıntıları ama,sayhanın ismete o zamnda abartıyorsun,cocuk o fln gibi saçmaladığını biliyorum.Ne çocuğu be çocuk görmesek...Ne yani gerçekten ceylan boxer mı aldı sayhana.Bne olsam boğarım onu o boxer la.Hyret bi şey ya.Syhan herkese pek bir hümanist yaklaşıyor da bi ismete tahammülü yok...
    Konu zhl83 tarafından (30-11-07 Saat 03:31 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri