Rüzgarın öğrenmesi beni çok mutlu etti. Şeyda yine çıldırdı!!! insanı delirtir bu kız. Bir ara Rüzgar sinirlendiğinde şeydaya vuracak zannettim. Misketi anlayan var mı ben baştan beri yaptıklarına anlam veremiyorum. Rüzgar yarın misketi kaçıracak orda ne olacak yine kesin o Güner’i bebeği ben onu seviyorum ne yapmaya çalışıyorum diye bıdıbıdı edecek. şimdi herkes Güneri gerçekten sevdiğini düşünüyor yaptığı iyimi oldu yani!!! Orda belki şeydanın hamile olmadığını böyle bir ihtimal olmayacağını söylerse rüzgar konu açılıpta belki böylece miskette doğruyu söyler. Herhalde orada her şeyi öğrenmeden misketi bırakmaz.özette bırakmayacağını diyor. ama yinede birleşebilirlermi bilmiyorum. yine bir sorun muhakkak çıkar. Şeyda, ikisinin kaybolduğunu anlayınca birlikte olduğunu anlar rahatta durmaz rikkat, rüzgarın kendi evinde kaldığını söyleyecekmiş ama inanmaz ki o. Şu 3 günde olacaklar bence çok önemli. Birde tekrar sevgili olurlarsa ne güzel olur. Duygular sahneler görmeyi çok özledim.

safa yine ne yapmaya çalışıyor o böyle bir insan değildi. Şiddet düşkünü oldu çıktı. Her şeyi şiddete başvurarak halletmek istiyor.Safa’ yı görünce sinirim iyice artıyor.nevaların olduğu kısım beni çok fazla sıkıyor.

inşallah yarın çoğunlukla misket rüzgar sahnesi görürüz. Ama asıl kaçırma olayının ayrıntıları Perşembe günü olacak. Sabahtan beri perşembeyi bekliyorum. Tabii umduğumuz gibi orada mutlu güzel sahneler görürüz umarım. Artık onları mutlu görmek istiyorum. Misketin, şeydanın hamile olmadığını bilmesi lazım bizim güzel sahneler görmemiz için.
arkadaşlar umarız her şey en kısa zamanda bu olaylarla daha bir açıklığa kavuşur ve mutlu sahneler görürüz. Çocuk için savaşmasınlar her şeyi konuşsunlar…. Rüzgar-Misket mutlu olsun