Alıntı Madenci67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar ben foruma yazı yazmasamda sizleri hergün okuyorum diziyide kaçırmadan izliyorum. Dila konusunda diziyi izlerken bazı ayrıntılar var dikkat ederseniz Kamuran hanım sürekli Seliye öyle şeyler söylüyoki bence kesinlikle Dilayı Kamuran kaçırttı miras yüzünden şu anda saklatıyor Çünkü Dila kaçırıldığı gün o Denizliye gidiyordu İsmetten kendisini bırakmasını istememişti bence geri döndü Selinin konuştuğu çocukta onun adamı olabilir bence Dila Kamuranın elinde yüzde yüz buna inanıyorum bak göreceksiniz Çünkü senaristler ancak bu şekilde Seliyle İsmetin arası bozulmaz bunun farkındadırlar başka türlü olsa İsmetle Seli birdaha asla biraraya gelemez Kamuran hiç açık vermeden gidiyor bunun siz bile farkına varamamışsınız anladığım kadarıyla yoksa benim yazdıklarımı daha önceden yazan birisi olurdu. Neyse dizi çok güzel devam ediyor herkese selamlar saygılar.

canım sen forumu takip ettiğine eminmisin.senin yazdıklarını kaç haftadır yazıyorum ben hatta bunun üstüne koca bi senaryo yazdım senaryolar bölümünde duruyo ve biz haftalardır bu ihtimalleri tartışıyoruz yanlış forumu takip etmiyesin.
ismetin seliyi bu şekilde affedeceğini kamuranın selinin ağzından laflar almaya çalıştığını hatta bütün bu kamuranın yaptıklarına sebep olarak keriman ksıkançlığını herşeyi azdık inanmazssan 90 sayfayı okuyabilirsin.yada benim senaryomu.