aşk tv kanalı bu sefer biraz düşünür ama daldan dala daldan dala gezen bi adamın aşk hikayelerinin bu sebepten pek bi inandırıcılığının olmadığını düşünür.bu kanalın yapısına uymaz onlar ölümsüz aşkı konu almaktadırlar çünkü.

yapımcımız bu sefer peyamiyi düşünerek edebiyattan dem vurarak trt2 ye gider :img-hyste.bu sefer trt de olduğundan abi uslubunu bırakmıştır :img-hyste

''ııı efendim size bir projeyi sunmaktan gurur duyarım.zaten hatırlarsınız 8 yıl önce sizin çatınız altında başlamış bir dizi var.içinde çok edebi bi karakter var tam sizin şiir saatine uygun bir progrm.orda bir adam var,kocamanda bir ail var ailede hiç sorun bitmiyo dert üstüne dert,kalabalık olunduğundan her duygudan insan var ve bizim edebi adamımız her sahnede o duyguya uygun bir şiir patlatıyo.o anda esas karakterler falan gösteriliyo fonda o ana uygun edebi adamın ağzından şiirimiz mırıldanıyo,ve çok güzel bi enstantene oluşturuluyo.sanırsınızki klip klip.şimdi efendim,aşksa aşkın her hali ihannetse en üst safhada,ayrılıksa birsürü hemde türlü türlü,ölüm,yas,tutku,gam keder göz yaşı,az birazda mutluluk.bütün bu duyguları şiirledinizi düşünün efendimiz,lütfen bi düşünün,nasılda yakışır şiir saatine öyle değilmi.canlı bir şekilde yaşananların ardından,anında fonda şiir.üstelik bu edebi adamımız tam bir hayat adamı.herzamn herşekilde sakin ağırbaşlı,ölüm anlarında bile son derece sağduyulu soğuk kanlı.zaman adamı.herkezi sakinleştiren her durumda sakin bir adam.bir tarafta yakınları hayata isyan ederken bu karakterimiz son derece sakin neden nasıl bilmeyen bi tip.hiçbişekilde umutsuz değil,yani efendim dicem oki,şiir saatinden sonraki piskoloji programınızdada burdan örnekler verebilirsiniz.bi tarafta her fırsatta yanıp yıkılan bağıran çağıran insanlar bi tarafta son derece sakin yıkılmam ben tutunurum diyen bi adam izleyicilerinize çok iyi bir örnek olur efendim.siz bunu bir düşünün uygun bi zamanınızda bir cevap verirsiniz efendim saygılaaaaaarr.hanımefendiye hürmetler.''

:img-hyste:img-hyste:img-hyste