Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: BKM mutfak ''ÇGHB'' - Yorumlar (Arsiv 1)

Durum:
    fiyonk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    arka mahalle
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart BKM mutfak ''ÇGHB'' - Yorumlar (Arsiv 1)

Yılmaz Erdoğan, Mutfak'ı ekrana taşıyor.

Bir süredir BKM Mutfak atölyesinde oyuncu yetiştiren Yılmaz Erdoğan, genç ekibiyle birlikte ekranlara dönüyor.

Bir Demet Tiyatro'yu uzun bir aradan sonra yeniden ekrana taşıyan ancak kısa süre sonra reytinglere yenilen Yılmaz Erdoğan, yeni projesiyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Genç oyuncuların yetiştirildiği BKM'nin Mutfak atölyesinde oluşturulan proje Kanal D ekranlarına taşınacak.

'Çok Güzel Hareketler Bunlar' ismini taşıyan projenin tanıtımı 'yakında' sloganıyla Kanal D'de dönmeye başladı bile.

Beşiktaş Kültür Merkezi’nin kendi oyuncu-sanatçılarını yetiştirmek için kurduğu BKM Mutfak'taki genç oyuncular, kendi yazdıkları skeçleri bu kez televizyon ekranlarına taşıyacaklar.

İlk bölümde 'Usta' sıfatıyla Yılmaz Erdoğan da öğrencilerinin yanında olacak.

'Çok Güzel Hareketler Bunlar' ismi ise yine Mutfak'taki çalışmalardan geliyor. Genç oyuncuları izlemeye gelenler aynı zamanda jüri üyesi olarak skeçlere notlar veriyorlar ve en yüksek not da 'Çok Çok Güzel Hareket' olarak adlandırılıyor.

KAYNAK: TELEVİZYONGAZETESİ

Durum:
    houzouri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Program bu gece. İzlemeyi çok isterdim fakat Gülben Ergen'in programıyla hemen hemen aynı saatte olacağından dolayı izleyemeyecğim.. Umarım tekrarı yayınlanır:img-wink: Çok merak ettiğim bir iş çünkü. Başarılar dilerim :)

Durum:
    cyprus_hsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kıbrıs - Girne
    Konular
    26
    Verdiği Beğeni
    53

Aldığı Beğeni: 66

Bahsedilme
    0 Mesaj

İşin içinde Yılmaz Erdoğan ve ekibi varsa eminim ki müthiş bir program çıkacaktır ortaya. Vizontele serileri, bir demet tiyatro hepsini beğenerek izledim ama çok istememe rağmen ben de izleyemeyeceğim...

Umarım başarılı olurlar :good:

Durum:
    arrzzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı doğaçlama gösteri, bu gece saat 22.45’te Kanal D ekranında perdesini açıyor.

Yılmaz Erdoğan ve Beşiktaş Kültür Merkezi’nin (BKM) genç oyuncularının sahnelediği, dört yıldan bu yana izleyenlere kahkaha krizleri geçirten, haklarında övgü dolu bir çok yazı okuduğum Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı doğaçlama gösteri, bu gece saat 22.45’te Kanal D ekranında perdesini açıyor. Bu gece ekranlar, içinde tiyatronun lezzetini ve zarafetini taşıyan yepyeni bir yapımla daha tanışıyor. Bunda elbette Osmantan Erkır’ın Anında Görüntü Show’unun çok tutulmasının, Tolga Çevik’in sevimli teatral gösterisinin TRT ekranına adeta reyting yağdırmasının da önemli bir payı var. Onlar, tiyatronun çeşitli unsurlarını taşıyan projelerin de önemli bir seyirci kitlesine hitap edebileceğini kanıtladılar. Ve arkalarından gelen benzeri yapımlara da televizyon ekranında yepyeni bir kulvar açtılar. Çok da iyi yaptılar. Birbirinin benzeri şeyleri izlemekten çoktan bıkmış olan seyirciye, özgün alternatifler sundular. Dört yıldır BKM’nin sahne tozunu yutan 22 genç, ekranda kendi yazdıkları skeçleri sahneleyecekler.

Hayata dair konular...

BKM’nin salonunda ve seyircinin huzurunda çekilen Çok Güzel Hareketler Bunlar, ilk bölümünde televizyon dizilerinde keşfedilmemiş yüz bulabilmenin zorluklarını anlatan ’Yeni Yüz’ şakasıyla başlayıp, hayata dair eğlenceli başka konularla devam edecek. İşleri kesat giden bir tabutçunun hikayesini de izleyeceğiz, yazı konusu bulmakta sıkıntı çeken bir yazarın çilesini de. Onlarla birlikte hem bir gündüz kuşağı programına konuk olacağız hem de kız tavlama sanatının inceliklerine vakıf olacağız. Yaz mevsiminin başladığı ve tiyatroların birer birer perdelerini kapattığı şu günlerde, sanata duyduğumuz özlemi Yılmaz Erdoğan ve öğrencilerinin gösterileriyle dindirmeye çalışacağız. Hayırlı olsun diyorum ve yeni-özgün-farklı-taklit olmayan her yeni projeyi, Bizim Ekran’dan aynı coşkuyla duyurmaya devam edeceğimi bir kez daha yineliyorum. Hepinize iyi seyirler...

Memet Güler / Vatan

Durum:
    !ReMmM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    karanlık..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

kendi yazacakları skeçlerini oynayacaklarını kanal D haberde verdikleri röportajda öğrendim..buraya da yazılmış..
    zaten izleyecektim.. daha bir merakla beklemeye başladım..
    seyirci çekmek için aralara Yılmaz Erdoğan serpiştirilmiş ama "görmeyi bilenlere" değişik tadlar sunacak geleceğin ustalarını tanımamıza fırsat veren bir yapım gibi duruyor..
    bu gece başlıyor bakalım izleyip görücez
    eminim çok başarılı bir yapım olacakyır..

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri