4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Bartu Ben [2018]

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    122
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 418

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Bartu Ben [2018]

BluTV'nin sıra dışı dizisi Bartu Ben'in çekimleri başladı

‘Bartu Ben’, yeni sezonda sadece BluTV’de.

Ödüllü yönetmen Tolga Karaçelik’in yönetmen koltuğunda oturduğu, başarılı oyuncu Bartu Küçükçağlayan’ın ise hem başrolünde olduğu hem de senaryosunu yazdığı ‘Bartu Ben’in çekimleri başladı. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği BluTV’nin yeni dizisi eğlenceli ve sıra dışı konusu ile çok konuşulacak.

32’nci Sundance Film Festivali’nden ‘Büyük Jüri Ödülü’ ile dönerek büyük bir uluslararası başarıya imza atan ‘Kelebekler’ filminin yönetmeni Tolga Karaçelik ile başrol oyuncularından Bartu Küçükçağlayan, ‘Bartu Ben’ adlı dijital dizide yeniden bir araya geldi.

Bu yıl pek çok festivalden ödülle dönen başarılı yönetmen Tolga Karaçelik, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, BluTV’de yayınlanacak bu projesiyle ilk kez bir dizi için kamera arkasına geçti.

Senaryosunu Bartu Küçükçağlayan’ın kaleme aldığı dizide ünlü oyuncu aynı zamanda artık dizilerde oynamak istemeyen Bartu adlı karaktere hayat veriyor. Dizide Bartu’nun eğlenceli hikayesi anlatılacak.

Ünlü isimlerin konuk oyuncu olarak yer alacağı dizinin ilk bölümünde popüler Youtuber Oğuzhan Uğur da oynuyor. ‘Bartu Ben’de izleyicileri pek çok sürpriz bekleyecek. ‘Bartu Ben’, yeni sezonda sadece BluTV’de!

MEDYATAVA

Durum:
    Editör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    122
    Verdiği Beğeni
    43

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Cevap: Bartu Ben [2018]

‘Bartu Ben’den ilk teaser paylaşıldı!

BluTV’nin yeni dizisi yakında izleyicilerle buluşacak.

Yönetmen koltuğunda Sundance ödüllü Tolga Karaçelik’in oturduğu, Bartu Küçükçağlayan’ın ise hem başrolünde olduğu hem de senaryosunu yazdığı ‘Bartu Ben’ dizisinden ilk teaser paylaşıldı. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği dizi çok yakında BluTV’de izleyicilerle buluşacak.

Tolga Karaçelik ve Bartu Küçükçağlayan, Sundance ödüllü ‘Kelebekler’ filminin ardından bu sefer ‘Bartu Ben’de buluştu. Sıra dışı ve eğlenceli konusuyla izleyiciyi yakalayacak diziden ilk teaser yayınlandı.

Bartu Küçükçağlayan’ın hem senaryosunu yazdığı hem de başrolünde olduğu dizide bir az ünlünün az daha ünlü olma hikayesi anlatılıyor.

‘Kelebekler’ ile büyük bir uluslararası başarıya imza atan Tolga Karaçelik’in ilk kez bir dizi için kamera karşısına geçtiği ‘Bartu Ben’ ile BluTV, açıldığı günden bu yana yayınladığı ezber bozan, alternatif yapımlarına bir yenisini daha ekleyecek.

MEDYATAVA

Durum:
    Editör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    122
    Verdiği Beğeni
    43

Bahsedilme
    6 Mesaj

BluTV'nin yeni dizisi Bartu Ben'in yayınlanma tarihi belli oldu!
    Ranini tv

“Bir az ünlünün az daha ünlü olma hikayesi”ni anlatan ‘Bartu Ben’, 18 Ekim’de ilk bölümüyle BluTV’de izleyicilerle buluşacak. Tolga Karaçelik ve Bartu Küçükçağlayan’ın ‘Kelebekler’den sonra ikinci kez buluştuğu dizi, sıra dışı ve yalın görsel dile sahip teaser afişiyle ezber bozuyor.

Tolga Karaçelik’in yönetmen koltuğunda oturduğu, Bartu Küçükçağlayan’ın ise hem başrolünde olduğu hem de senaryosunu kaleme aldığı ‘Bartu Ben’ için geri sayım son sürat devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk teaser’ı ile merak uyandıran dizi, ilk bölümüyle 18 Ekim’de sadece BluTV’de yayınlanacak.

Sundance ödüllü ‘Kelebekler’ filminin ardından bu sefer bir dizi için bir araya gelen Karaçelik ve Küçükçağlayan, izleyicileri bir az ünlünün daha az ünlü olma hikayesine ortak edecek.

‘Bartu Ben’, 18 Ekim’den itibaren sadece BluTV’de!

Durum:
    Gamze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Klaroline♥Olicity
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    82

Aldığı Beğeni: 202

Bahsedilme
    12 Mesaj

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri