Sayfa 3/3 İlkİlk 123
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Bozkır [2018]

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    122
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 415

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Cevap: Bozkır

BluTV’nin yeni polisiye dizisi ‘Bozkır’ başlıyor!
    Ranini tv

Türkiye’nin popüler dijital platformu BluTV’nin yeni polisiye dizisi ‘Bozkır’ başlıyor… Yiğit Özşener, Ekin Koç, Nur Fettahoğlu, Merve Çağıran ve Bige Önal ile usta oyuncu Altan Erkekli’nin oyuncu kadrosunda yer aldığı 10 bölümlük dizi sürükleyici senaryosuyla izleyicileri her bölüm için heyecanlandıracak.

Yapımcılığını ARC Film’in üstlendiği; “Mor Menekşeler”, “Eski Hikaye” gibi dizilerin senaryolarının yanında grafik roman ve mizah çalışmalarıyla tanınan Levent Cantek’in senaryosunu kaleme aldığı ve birçok başarılı diziye imza atan Bahadır İnce’nin yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Bozkır’, 30 Kasım Cuma günü saat 19:00’da ilk bölümüyle BluTV’de seyirciyle buluşuyor.

Dikkat çekici tanıtımları ile merak uyandıran “Bozkır”ın konusu ise şöyle: Mesleğinde deneyimli başkomiser Seyfi(Yiğit Özşener) ile genç, delidolu ve çaylak polis Nuri Pamir(Ekin Koç) şehirde bir çocuk cinayeti ile karşı karşıya kalırlar. Bu cinayet onları şehrin nüfuslu iş adamı Abbas Bey(Altan Erkekli) ve kızı Dilara’ya(Nur Fettahoğlu) götürür.

Bir cinayetle başlayan, temposunun ve heyecanın her bölümde giderek yükseleceği ‘Bozkır’, 30 Kasım Cuma günü 19:00’da BluTV’de…

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    122
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 415

Bahsedilme
    6 Mesaj

Bozkır’da heyecan giderek artıyor!
    Ranini tv

‘Masum’, ‘7Yüz’ ve ‘Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da’ gibi fenomen olmuş iddialı yapımları izleyicilerle buluşturan dijital platform BluTV’nin geçtiğimiz haftalarda başlayan polisiye dizisi ‘Bozkır’ın rüzgarı seyircilerden aldığı övgülerle giderek büyüyor.

Yapımcılığını ARC Film’in üstlendiği; senaryosunu Levent Cantek’in kaleme aldığı ve Bahadır İnce’nin yönetmen koltuğunda yer aldığı Yiğit Özşener, Ekin Koç, Nur Fettahoğlu, Merve Çağıran ve Bige Önal ile usta oyuncu Altan Erkekli’yi oyuncu kadrosunda bir araya getiren ‘Bozkır’da heyecan giderek artıyor. Şu ana kadar 4 bölümü yayınlanan diziye izleyiciler sosyal medyadan övgüler yağdırıyor. Hikayesi ve kurgusuyla her hafta izleyicilere yeni bölüm heyecanı yaratan 10 bölümlük polisiye dizi için şimdiden 2.sezon olmalı yorumları yapılıyor.

‘Bozkır’ın merakla beklenen 5. bölümü Perşembe günü 19:00’da BluTV’de…

3. Beğenenler;
    Balca (04-01-19), kubitik (04-01-19)

Durum:
    kubitik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Konular
    28
    Verdiği Beğeni
    2,045

Aldığı Beğeni: 1,937

Bahsedilme
    11 Mesaj

Bir çırpıda biriken bölümleri bitirdim. 6. Bölümde yayınlanmış sanırım. İlk bölümde biraz sıkıldım açıkçası, yani tam beklentimi karşılamadı. Fakat hikaye insanı birden içinde çekiyor. Olay çözümlendikten sonra daha detaylı analizler yapılabilir üzerinde ama şuana kadarki hali üzerine konuşmam gerekirse öncelikle tercih edilen konu hakkında bir şeyler söyleyebilirim. Çok ağır, insanda gözünü başka yere çevirme isteği uyandıran bir konu. Kurgusunu bile görmeye tahammül edemiyor insan... Bu açıdan saygı duydum emeği geçen herkese... Aynı gün 4 bölüm izledim ve başımı yastığa koyduğumda uyku tutmadı bir türlü. Şuan bir yerlerde birilerinin çocukları incittiğini düşününce gözünü kırpamıyor insan...

Yiğit Özşeneri ne zamandır izlememiştim. Bence muazzam bir iş çıkarıyor. Ekin Koç ise mükemmel diyemem ama yıldızı parlayan oyunculardan. Kendisini izlemeyi seviyorum. Blutv de izletmeyi seviyor sanırım 2. kez blutv dizisinde

Dizide bir yere oturtamadığım tek karaktr Nihal. Karakteri hikayedeki yeri ne henüz çözebilmiş değilim. Belki bu kadar belki daha onun sahnesi başlamadı... İzleyip göreceğiz.

Spoiler İçermektedir
    Konu kubitik tarafından (04-01-19 Saat 00:11 ) değiştirilmiştir.

5. Beğenenler;
    Balca (04-01-19)

Durum:
    MNK
    MNK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

ilk bölümünü izledim çok beğendim ama paralı olduğu için devam edemedim kredi bilgilerini girince para vermeden üyeliği iptal edebilirmiyiz

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri