Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
17 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Behzat Ç. (2019) (blutv)

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    122
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 460

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Cevap: Behzat Ç. (2019) (blutv)

Behzat Ç. efsane kadrosuyla geri dönüyor!

BluTV, 'Behzat Ç.' için müjdeli haberi verdi.

Yeni bölümleriyle BluTV’de izleyicilerle buluşacağı açıklandığı ilk andan itibaren herkesin "Eski kadrodan kimler olacak?" sorusunu sorduğu 'Behzat Ç.' için sevilen dijital platform müjdeli haberi verdi. Nejat İşler, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol ve Ayça Eren fenomen diziye geri dönüyor.

Yayınlandığı dönem her yaştan izleyicileri ekran başına kilitleyen ve adını televizyon tarihinin klasikleri arasına yazdıran 'Behzat Ç.', yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Canan Ergüder Ece ve Ege Aydan’ın ardından BluTV, polisiye dizinin hayranlarına beklenen haberi verdi. ‘Behzat Ç.’nin eski kadrosundan Nejat İşler, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol ve Ayça Eren de yeni bölümlerde ekibe dahil oluyor.

Nejat İşler’in yeniden dizinin unutulmaz kötü karakteri 'Ercüment Çözer’e hayat vereceği yapımda; İnanç Konukçu, Hayalet; Berkan Şal ise Akbaba rolüyle Behzat Amir’i yine yalnız bırakmayacak. Güven Kıraç’ın kötülükte Ercüment’le yarışan ve dizinin en beğenilen karakterlerinden biri olan Memduh Başgan karakteriyle geri döndüğü ‘Behzat Ç.’de Eray Eserol, Tahsin Amir; Ayça Eren ise Şule rolüyle kadrodaki yerlerini alacak.

Intermedia’nın yapımcılığını üstlendiği ‘Behzat Ç.’nin çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Dizinin yeni bölümleri çok yakında sadece BluTV’de izleyicilerle buluşacak.

MEDYATAVA

Durum:
    kartopu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    #ahutürkpençe #börü
    Konular
    15
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ahu Türkpençe var çok sevindim...

Durum:
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    122
    Verdiği Beğeni
    43

Bahsedilme
    6 Mesaj

Behzat Ç. dizisinden yeni tanıtım yayınlandı!
    Ranini tv

6 yıllık aradan sonra bu kez yeni bölümleriyle BluTV’de seyirci ile buluşacak olan fenomen dizi Behzat Ç.’den heyecanı ve merakı arttıran yeni tanıtım geldi.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve geçtiğimiz 6 yıl boyunca da sevenlerinin yeniden çekilmesini istediği unutulmaz polisiye dizi Behzat Ç.’ BluTV’nin özel yapımı olarak geri dönmeye hazırlanırken dizi ekibinden sevenlerine bayram hediyesi geldi. Geçtiğimiz haftalarda çekimlerine başlanan dizinin izleyenlerin heyecanını daha da arttıracak yeni tanıtımı merakı yükseltiyor.

Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde yer aldığı dizinin kadrosunda usta oyuncu dışında eski ekipten Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol ve Ayça Eren yer alırken dizinin yeni bölümleri için kadrosuna Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik dahil oldu.

İnter Medya imzasını taşıyan, önceki yıllarda olduğu gibi senaryosunu yine Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı ve yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın oturduğu ‘Behzat Ç.’nin yeni bölümleri çok yakında sadece BluTV’de izleyicilerle buluşacak.

Durum:
    Aynur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Konular
    28
    Verdiği Beğeni
    340

Aldığı Beğeni: 118

Bahsedilme
    12 Mesaj

Behzat Ç'yi bu sene izledim ve sanıyorum 2,5 ay gibi kısa bir sürede 96 bölümü bitirdim. Neden vaktinde izlemedim diye hayıflandım aslında çünkü gerçekten efsane bir diziymiş. Tüm karakterleri sevdim ama bana en çok dokunan savcımın ölümü oldu. Canan Ergüder muhtemelen Behzat'ın hayali olarak dizide yer alacak ve Ahu Türkpençe'nin karakteriyle Behzat'ın arasında bir şey geçmesine katiyyen karşıyım. Bir kere yaş ve görsel olarak uymuyorlar.

Merakla bekliyoruz.

Durum:
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    122
    Verdiği Beğeni
    43

Bahsedilme
    6 Mesaj

Belçim Bilgin, Behzat Ç. dizisinin kadrosuna katıldı!
    Ranini tv

BluTV’nin özel yapımı olarak geri dönmeye hazırlanan efsane dizi Behzat Ç.’nin kadrosuna sürpriz bir isim katıldı. Türkiye’nin sevilen kadın oyuncularından Belçim Bilgin, ‘Behzat Ç.’nin çok yakında BluTV’de yayınlanmaya başlayacak yeni sezonunda yer alacak.

Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde yer aldığı ve kendisine Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik gibi başarılı isimlerin eşlik ettiği dizinin kadrosuna son olarak Belçim Bilgin katıldı. Bilgin, dizide bir pavyonda çalışan şarkıcıyı canlandıracak. 9 bölümden oluşan yeni sezonun çekimleri tamamlandı.

İnter Medya imzasını taşıyan, önceki yıllarda olduğu gibi senaryosunu yine Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı ve yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın oturduğu ‘Behzat Ç.’nin yeni bölümleri çok yakında sadece BluTV’de izleyicilerle buluşacak.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri