Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
16 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Behzat Ç. (2019) (blutv)

Durum:
    Tevion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    HD
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    5

Aldığı Beğeni: 6

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Behzat Ç. (2019) (blutv)

Sonunda doğru dürüst bir fragman çıkmış:

Heyecanlındam ya la!
    http://www.dizifilm.com/forum/signaturepics/sigpic208852_4.gif

2. Beğenenler;
    onurcan (05-07-19)

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    124
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 424

Bahsedilme
    6 Mesaj

Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi’nin yayın tarihi belli oldu!
    Diziden önizleme videosu da paylaşıldı.

Herkesin merakla beklediği, Türk dizi tarihinin unutulmaz yapımlarından ‘Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi’nin yayın tarihi belli oldu. BluTV’nin özel yapımı olarak sevenleri ile buluşmaya hazırlanan dizinin ilk bölümü 25 Temmuz günü yayınlanacak.

İlk olarak 2011 yılında hayatımıza giren ve 3 sezon boyunca seyirciyi ekranlara kilitleyen, fenomen dizi ‘Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi,’ 6 yıl sonra geri dönüyor. İnter Medya’nın yapımcılığını üstlendiği diziden beklenen müjdeli haber geldi. Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde olduğu ve sevilen pek çok karakterin geri döndüğü dizinin yepyeni maceraları, 25 Temmuz’dan itibaren BluTV’de başlıyor.

Yayın tarihinin açıklandığı diziden yayınlanan yeni tanıtım da geri sayım heyecanını artırdı. Behzat Ç. ile birlikte Şevket (Ege Aydan), Hayalet (İnanç Konukçu) ve Tahsin Müdür’ün (Eray Eserol) dertleştiği sahnede Behzat’ı Cinayet Büro’ya geri döndürme çabaları dikkat çekiyor.

Dizinin köklü kadrosundan pek çok ismin yer aldığı ve yeni yüzlerin de eklendiği ‘Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi’, BluTV’deki yeni serüvenleriyle ekranlara hızlı bir dönüş yapacak. Serdar Akar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Ercan Mehmet Erdem’in senaryosunu yazdığı fenomen dizi, şimdiden merak uyandırarak sezonun en çok konuşulan yapımlarından biri oldu.

MEDYATAVA

4. Beğenenler;
    onurcan (05-07-19)

Durum:
    Figüran
    Yer
    HD
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni tanıtım da çıkmış:

"Melih Gökçek bile gitti..."

Ve odatv ile yapılan bir söyleşi:

[...]

- Bütün ekip aynı mı?

Fatih (Artman) askerde. O yüzden olamadı. Ama İnanç (Konukçu) aynı şekilde, Berkan (Şal) aynı şekilde, Canan, Ege Abi (Aydan), Ayça (Eren), Eray (Eserol), Güven (Kıraç), Nejat (İşler) aynı şekilde hep beraberiz. Şöyle söyleyeyim; ilk iki bölümü hatırlamıyoruz bile, o kadar keyifliyiz ki.

[...]

- Peki altı yıl sonra ona dönmek kolay oldu mu?

Büyük endişem vardı. O sıra evde bir gerginlik durumu var tabii. Elvin (Beşikçioğlu) de bana “Bu hâlin nedir senin?” dedi. “Ne demek nedir,” dedim, “Yeniden başlayacağız kaç sene sonra”. “Ya, deri ceketi giydiğin zaman o senin üstüne gelecek, niye endişe ediyorsun ki?” dedi. Sonra bir teaser çektik, ben deri ceketi giydim, Elvin doğru söylüyormuş. Bütün her şey bisiklete binmek gibiydi karakterde, tık tık tık oturdu.

[...]
    Kaynak: https://odatv.com/behzat-cnin-nasil-...-14071905.html
    Konu Tevion tarafından (15-07-19 Saat 13:45 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    onurcan (17-07-19)

Durum:
    Figüran
    Yer
    HD
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni sezon fragmanı:

Onun dışında BluTV daha Behzat Ç.'yi tanımayan zavallılara veya bunca zamandan sonra biraz unutmuş olan arkadaşlara bir saatlik bir rehber bölümü hazırlamış... link verebilirmiyiz burda, bilemedim. Ama bulması zor da değil zaten. BluTV sitesinde, Behzat Ç. sayfasında, dördüncü sezonda olan ilk (ve ücretsiz!) bölüm. :)

8. Beğenenler;
    onurcan (25-07-19)

Durum:
    Fotografci13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    yurt disi
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 27

Bahsedilme
    11 Mesaj

Yayınlandığı dönemde severek izler ve büyük fanatiydim bu dizinin tekrarlarına bile defalarca bakmışlığım var. Tekrar başlayacağı içinde heycanlanmıştım Lakin fragmanı olsun yeni gelen oyuncular olsun dizi nedense ilgimi çekmedi,belkide herşeyi tadında bırakmak çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Bilmiyorum yanlışmı düşünüyorum ama onca seneden sonra başlaması saçma geliyor bana oyuncular bile bi tuhaf geldi bana. Evet sevdiğim bir diziydi hatta en sevdiğim 4 diziden biridir bu dizi ama ne biliyim fragmanı ve yeni oyuncuları ilgimi çekmedi. Yinede ilk bölümüne bakarım sonuçta eski dizim ama işte pek heyecanlanmadım fragman çıkınca yeni oyuncuları görünce ilgimi çekmedi neyse çok yazdım izleyecek arkadaşlara iyi seyirler dilerim.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri