Sayfa 1/4 1234 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bodrum Masalı - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Bodrum Masalı - Bölüm Yorumları

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.
    Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.

Durum:
    Tiger Stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    <...> YaSen <3
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    134

Aldığı Beğeni: 72

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizi bitti basligi aciliyor. 😂

Bu son başlığı olacak.

Durum:
    lazuli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    308

Aldığı Beğeni: 658

Bahsedilme
    5 Mesaj

Kanal D'nin yeni sezonda bu diziye şans vermeyeceği belliydi ama yine de son bir şans verdiler, hiç bir diziye göstermedikleri kadar ayrıcalık tanıyıp devam ettirdiler sebebi neydi ki:icon_whis
    Ben sadece ilk bölümlerini izlemiştim bir de arada sosyal medyayı okurdum.
    Dizinin devam etmesi için en çok Aslı sevenleri destek oldu gördüğüm kadarıyla.
    Ezgi Şenler'i beğenmiyordum pek ama partneri Alperen'in fanlarının sosyal medyada kıza saldırmalarından sonra bi sempatik bulmadım değil.
    Alperen çok çok iyi bir oyuncuymuşta kız yanında çok sönük kalmış gibi bir durum yaratılması çok komik geldi bana :) İyi bir oyuncu ancak abartıldığı kadar değil dizide de kendisini yukarı çeken Ezgi Şenler olmuş.
    Neyse oyunculara yeni işlerinde başarılar..

Durum:
    turkumm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    20

Aldığı Beğeni: 51

Bahsedilme
    1 Mesaj

Ezgi Şenler..

Vedaları hiç sevmem... Hele ki böyle bir veda yazmak o kadar zor geliyor ki... İlk göz ağrım ,Aslı'm... Seni hiç unutmayacağım. Bana o kadar çok şey kattın ki ❤️ Yanımda olan, destekleyen herkese sonsuz teşekkür ederim. Özellikle #EŞFC ve Bodrum Masalı ailesine. 🙏🏻Bu süreç içinde kalbini kırdığım kişiler varsa affola... Set arkadaşlarım, yönetmenlerim, kamera arkasındaki kahramanlar... Dizimizi baş tacı yapan ekranları başında bizimle ağlayan bizimle gülen seyircilerimiz, 1 sene boyunca bizi sevgiyle kucaklayan Bodrum halkı... Tekrar görüşmek üzere... Sevgiyle kalın... En çokta Aslı için bu veda... Hoşçakal Portakal Kokulu,hoşçakal çıtırık... hoşçakal Aslimuuu ...🍊👋🏻 İyi ki varsınız... @kanald @tmcfilm @enginsarial @mehmetadaoztekin @nezaketcoskun #asat

Aslıhan Gürbüz..

Ben MAYA'yı çok sevdim 💚 O'nu anlatan en iyi fotoğraf ise bence bu 🙏🏻 Bodrum Masalı'na çook sonra dahil oldum, çok korktum çok kaygılandım amma ve lakin, kalpleri koccaman bir ekip sarıp sarmaladı beni. Meslek hayatımın en iyi seti en iyi ekibi kuşkusuz burasıydı :) Başta @tmcfilm ailesi olmak üzere, tüm departmanlardaki mesai arkadaşlarıma binlerce kez teşekkür ederim 🙏🏻(etiketleyemediklerimden özür dilerim)
    Siz sevgili seyirci; Maya'yı kabul eden ya da etmeyen :) seven ya da sevmeyen ayırımsız hepinize, her hafta ekran başına geçip izlediğiniz için on binlerce teşekkür🙏🏻
    İyi ki dediğim, bu yolda hepiniz yanımdaydınız, hepiniz destek oldunuz... ve ben aslıhan olarak Maya ile ilgili harika anılarımla, başka yollara devam ederken, hepinize sevgi dolu el sallıyorum 🙋🏻
    HOŞÇAKALIN

Serhan Onat..

Masal'ın sonu gelmiş... Bıraktığın güzel anılar, arkadaşlıklar ve edindirdiğin tecrübelerle hayatımda çok büyük yere sahipsin #BodrumMasalı... Uzay gibi her bölüm duygudan duyguya koşup yeri gelince ağlatıp yeri gelince güldüren ama çoğu zaman sinir etsede kendini bir şekilde sevdiren bir karakteri oynamak çok keyifliydi... Başta @tmcfilm , @mehmetadaoztekin , @nezaketcoskun , @nobasaran , @emreozdur , @enginsarial , @gozdeikinci olmak üzere oyuncu ve kamera arkası tüm ekip arkadaşlarıma, bizi yaklaşık bir buçuk yıldır hiç yalnız bırakmayıp hep yanımızda olan değerli seyircilerimize, sevgili Bodrum halkına ve esnafına sonsuz teşekkürler... Hayatınız Bodrum'un denizi kadar mavi, güneşi kadar ısıtıcı, doğası kadar ferahlatıcı olsun... Seni çok özleyeceğim Bodrum!

ne güzel vedalar bunlar..:img-in_lo

Durum:
    Tiger Stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    <...> YaSen <3
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    134

Aldığı Beğeni: 72

Bahsedilme
    0 Mesaj

Tesekkur ederiz turkum. Vedalar bu kadar mi
    Yoksa sen sadece sevdiğin karakterleri mi paylastin :)

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri