Sayfa 2/34 İlkİlk 12345612 ... SonSon
169 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Börü - Bölüm Yorumları

Durum:
    evrem96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Tiger Stormy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadasim.

Ben de biraz olumsuz yorum yapmışım gibi kacti ama mini dizi izleyebilirim. Uzun vadede keremin aksanini bagdastiramam türk askeri roluyle. Ufuk bayraktar gibi goremeyecegim acik.

Ben ufuk ile caglarin tekrar bir araya gelmesini istiyorum açıkçası caglar kardesimi son dizisine pek yakıştıramıyorum.

Boru kelimesinin anlamina gelince, bu keremin canlandiracagi karakterin lakabi olacaktir bu durumda. Umarim hakkini verir. Iyi bir oyuncu ama daha bsag yayınlanmaya devam ediyor, pek profesyonelce bulmadim.

Neyse mini dizi sonuçta yolu acik olsun, o kadar dizi coplugu varken ekranlarda... :865323

Selam
    Katılıyorum kerem hiç Türk askeri olacak bir tip değil zaten benim ilgimi cezbetmiyor kendisinin oyunculuğu. hiç heyecanlandırmıyor kendisini izleyecek olmak inşallah partnerleri iyidir ya da dizisi varsa şuan belki doğru değildir haber.

Valla o ikiliyi beraber görmeyi kim istemez de işte çağlar ertuğrulun dizisi var:icon_sorr
    Bende çok oturtamıyorum kendisini o senaryoya zaten senariste oturtamıyor :img-hyste

Börü lakap olmasın ya dizi ismi olarak hoş ilgi çekiyor o ne demekmiş diye ama kaba bir söylenişi var börü börü dinleyemem bölüm boyu:img-hyste

Mini dizi olması birazda kaliteli olacağının kanıtı gibi geliyor bana trtde son zamanlarda yapıyor böyle 5 6 bölümlük işler mesela baya kaliteli yapımlar çıkıyor. Gittiği yere kadar gidecek bir yapım olsa her an işin cıvıma tehlikesi var böyle tadında biter ve reyting kaygısı olmadan rahatca izleriz başı belli sonu belli neticede.

Durum:
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Kerem Bursin hayranlarına müjde. Bu sezon final yapacak Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi sonrası Kerem Bursin Börü dizisiyle dönüyor. Peki börü ne zaman.

ATV ekranlarında yayınlanan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisiyle ekran macerasını sürdüren ancak yayınlandığı günden beri reytinglerde mutlu etmeyen Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi final yaparak ekran macerasını tamamlıyor. Ancak dizinin sevilen başrol oyuncusu Kerem Bursin hız kesmeden yeni bir dizisiyle şimdiden anlaştı. Gişede reyting rekorları kıran Dağ filmi yapımcılarından yeni bir asker dizisi ekrana gelecek. Ekim 2017 yayın hayatına başlayacak dizi için yaz aylarında bir çok bölüm çekilecek. Dizinin başrol oyuncusu olarak ilk anlaşılan isim Kerem Bursin oldu. Dağ filminden Ufuk Bayraktar'ın başrollerinde yer alacağı dizide Kerem Bursin'de büyük ses getirecek gibi duruyor.

Son zamanlarda sık sık çıkan Asker dizilerine Polis Özel Harekat cevap verecek. Özel harekat polislerinin en seçkin ve savaşçı timi 34 50 telsiz kodlu Börü timi anlatılacak. Senaryosunu Alper Çağlar'ın yazdığı ve yöneteceği dizi 6 bölümden oluşacak. Dizinin kanalı henüz açıklanmadı.

Yapımcılar açıklamış ya kerem bursini:icon_sorr

Börü timin adıymış.
    En azından ufuk bayraktar varmış ama onun yanında kerem bursini hayal edemiyorum. Bu kadar ayrı senaryoların adamları olunmaz

Durum:
    Tiger Stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    <...> YaSen <3
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    134

Aldığı Beğeni: 67

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ufuk bayraktarin yolu acik llsun.

Soz dizisinde tolganin partneri cok sırıtıyor. Burda da kerem karsindaki kadin oyuncu yüzünden siritabilir ama bakicaz...

Soz demişken o da ayni kanalda bakalim nasil olacak...

Mini diziyi trt yayinlasaydi garanti diyebilirdim ama starda ekrana gelecek bir mini dizi de sakiz gibi uzatilmasa bari. :icon_sorr basi sonu belli olan icerdenin bile sezon finali yapma ihtimali var...

Durum:
    alagul. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    13
    Verdiği Beğeni
    339

Aldığı Beğeni: 1,213

Bahsedilme
    5 Mesaj

Kerem için 2. Meryem Uzerli vakası demek fazla geliyor bana.
    O kadının Türkçesi bozuk. Kerem'in ise bazı telaffuz hataları var. Aralarında dağlar kadar fark var yani :)
    Ezberlenmiş bir yorum olduğunu düşünüyorum bunun. O kadar çok diksiyonu yerlerde oyuncumuz var ki, Kerem gibi önyargıyla yaklaşılmıyor hiç birine. Kerem'in yurtdışında yaşamış olmasının en birinci dezavantajı bu. Ne zaman yeni bir projede adı geçse "ama Türkçesi bozuk onun ya .s" yorumlarından geçilmiyor.
    Kerem çok iyi bir oyuncu. Nasıl ki bir lise öğrencisinin ardından kısa bir sürede bir mafyaya hayat verdiyse ve çoğu kişinin beğenisini kazandıysa, yayında olan dizisi bittiği gibi de bir polise hakkıyla hayat verecektir :img-wink: Üzülmeyiniz ve endişe etmeyiniz :)

Dağ filminden Ufuk Bayraktar'ın dizide de yer almasına çok sevindim. Çağlar Ertuğrul'u da görmek isterdim ama ne yazık ki bir dizisi var ve devam edecek gibi. Biraz daha bekleseymiş keşke.
    Umarım Atılgan Gümüş de yer alır dizide. O da çok iyi bir oyuncudur.

Asker dizisi furyasını bu ekip başlattı. Hakları var yayındaki işler de çok başarılı, ikisini ben de takip ediyorum. Ama bu abiler bayağı bir iddialı geliyorlar. Tvde de farkımızı ortaya koymaya geliyoruz demişler adeta. Dizi 6 bölüm ama etkisi uzun sürecektir eminim :good:
    Heyecan ve merakla bekliyorum.

edit: Bu dizi bir Polis Harekat Timi'nin hikâyesini (yalan olmasın, intikam diye okumuştum galiba bir yerde) anlatacak. Aşk meşk işleri zannetmiyorum olsun. Olsa bile özel bir hikâyesi olmaz. 6 bölüm ve bir saatlik dizide onu nereye sıkıştırsınlar? :img-heh:

Durum:
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Meryem uzerli en son isinde zaten bir amerikan ajaniydi bu onu kurtarır ama kerem bursin Türk askerini oynayacak. inandırıcılığı zedeleyeceğini düşünüyorum ben. Türkçesi iyidir ama telafuzu o iki dizide de ben amerikadan geldim diye bağırıyordu. Ben kerem bursini beğenmediğimi( güneşin kizlarinidada seref meselesinide izledim) açıkça dile getirdim zaten ezber değil izlenimlerim konusuyor.

Bayan oyuncunun yaninda siritmasa da ufuk bayraktarin yaninda siritacaktir.

Dizide geriliminde baya olacagi söyleniyor ama dag1 ve 2 de de gerilim aksiyon boldu orada bile karakterlerin ask hayatına deginilmisti buradada öyle kisada olsa ekrana gelir diyorum ben.

Sayfa 2/34 İlkİlk 12345612 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri