Sayfa 2/2 İlkİlk 12
8 sonuçtan 6 ile 8 arası

Konu: Mohabbatein

Durum:
    Sunrise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    ''Right Kameena''
    Konular
    1142
    Verdiği Beğeni
    117

Aldığı Beğeni: 265

Bahsedilme
    38 Mesaj

Standart Cevap: alıntı degildir /kullanıma acık izinsiz baska sitelerle paylasmayın

Alıntı pemboş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mohabbatein 2000/18 yıl olmus

Zaman nasilda su gibi akip geciyor, Daha promolarin dondugu, sarkilarini radyoda ilk duygugum ve resimleri bilgisayar ekranimin arka planini suslemesi hepsi dun gibi aklimda.
    Bunca yil gecmesine ragmen filimi ve sarkilarini hala ilk gunki gibi seviyorum. Kulaklari cinlasin arkadasim @aglamakelebek; filmde SRK yoktu ondan cok digerleri vardi desede hala seviyorum.
    Genc ciflerden bir Uday Chopra ve Shamita Shetty yi sevmemistim ve halada sevmiyorum, birisinin torpilliyim havasinda dollanmasindanve digerininde ablasi gibi simarik olmasindan dolayi karakterlerebile gicik oldum iste.

Bu arada calismalar cok guzel. Diger basliklarada ekliyorsun ama eklenen siteden dolayi goremiyordum, boyle guzel calismalrin bana gozumesine cok sevindim. Anilarimi tazelediler.

Durum:
    pembos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ♥♥♥
    Konular
    50
    Verdiği Beğeni
    20

Aldığı Beğeni: 88

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: alıntı degildir /kullanıma acık izinsiz baska sitelerle paylasmayın

Alıntı Sunrise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaman nasilda su gibi akip geciyor, Daha promolarin dondugu, sarkilarini radyoda ilk duygugum ve resimleri bilgisayar ekranimin arka planini suslemesi hepsi dun gibi aklimda.
    Bunca yil gecmesine ragmen filimi ve sarkilarini hala ilk gunki gibi seviyorum. Kulaklari cinlasin arkadasim @aglamakelebek; filmde SRK yoktu ondan cok digerleri vardi desede hala seviyorum.
    Genc ciflerden bir Uday Chopra ve Shamita Shetty yi sevmemistim ve halada sevmiyorum, birisinin torpilliyim havasinda dollanmasindanve digerininde ablasi gibi simarik olmasindan dolayi karakterlerebile gicik oldum iste.

Bu arada calismalar cok guzel. Diger basliklarada ekliyorsun ama eklenen siteden dolayi goremiyordum, boyle guzel calismalrin bana gozumesine cok sevindim. Anilarimi tazelediler.
    sagol cok tesekür edrim bu filmi kacker izledim hatırlamıyorum srk az gözüksede bayıla bayıla izliyorum

Durum:
    aglamakelebek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Hint diyarları / kya hua
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Mohabbatein

Çınladı çınladı. Geldim ben. :)) neden geldim bilin bakalım. Tabi ki zero kralım yaa yapmış yapacağını. Karisi da doğum günü süprizi yapmış. Peki bunlardan benim nasıl haberim oldu. Tabi ki çekirge yetiştirmeye ara verdiğim gözlense de yanımda yetiştirdiğim yeni çekirgem var :)) Hemen fragmanı karısına yetiştirdi. Benim bitanem sever de ben takip etmez miyim dedi üstüne. tabi 12 den vurdu serseri.

@Sunrise; yaptım bakalım oldu mu.
    Konu aglamakelebek tarafından (02-11-18 Saat 22:19 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri