Sayfa 1/34 1234511 ... SonSon
169 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Börü - Bölüm Yorumları

Durum:
    alagul. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    13
    Verdiği Beğeni
    339

Aldığı Beğeni: 1,239

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Börü - Bölüm Yorumları

Star Tv'nin mini dizisi BÖRÜ'nün başrol oyuncusu Kerem Bürsin oldu!

Sıra dışı gişe başarısıyla adından bahsettiren Dağ filmlerinin yapımcısı, yazarı ve yönetmeni olan Alper Çağlar'ın, yeni sezon için Star Tv İç Yapımlar ile ortak bir mini dizi hazırlığında olduğunu duyurmuştuk. Polis Özel Harekat (PÖH) temalı 90 dakikalık 6 bölümden oluşacak mini dizinin başrol erkek oyuncusu da kesinleşti.

Alper Çağlar'ın senaryosunu yazıp yöneteceği ve en geç Ekim 2017'de yayına çıkması beklenen dizi için Kerem Bürsin'le el sıkışıldı. Kadro çalışmaları hızla devam eden seri için Haziran sonunda sete çıkılması planlanıyor.

Kaynak: Ranini

Durum:
    alagul. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    13
    Verdiği Beğeni
    339

Aldığı Beğeni: 1,239

Bahsedilme
    5 Mesaj

- BÖRÜ öykü evreni DAĞ öykü evreni ile aynı değil. Ekipler ve bazı kamera önündeki yüzler aynı olabilir.
    - BÖRÜ sulandırılmamış, sinema kalitesinde 6 bölüm ve ardından bir uzun metraj film olarak devam edecek. Amacı Türk televizyonlarının içi boş, reklam odaklı 3 saatlik dizilerine somut bir alternatif getirmek.
    - Kurgu, çekim teknikleri ve tarz açısından her bir bölüm bir sinema filmi özeninden farksız olacak.
    - Hiç bir hıyanet odağının sızamadığı, yozlaştıramadığı ve bunun neticesinde büyük bedeller ödetilen Polis Özel Harekat'ın agresif, gururlu ve mutlak vatansever doğasını gerçekçi bir şekilde anlatmak en önemli arzularımızdan.

Durum:
    Tiger Stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    <...> YaSen <3
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    134

Aldığı Beğeni: 72

Bahsedilme
    0 Mesaj

Valla hakkinda yazilanlarin pek cogunu okumadim cunku dizinin adi itiyor bir kere. Boyle dizi adi mi olur. Kerem de soluklansin bir hele? Bu ne hiz... Yakinda meryem uzerli gibi kotu yorumlar almaya baslayacak bu gidisle.

Durum:
    evrem96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alper Çağlar'ın dizi yapacağını okuyunca inanılmaz heyecanlandım ama kısa dizi olacakmış:icon_sorr

Kerem bursin ile de alakayı kuramadım cidden kendisi ikinci meryem uzerli vakası olacak. Bayadır izlemiyorum kendisini inşallah aksanı düzeltmiştir.

Fragmanlık birşey yok galiba ortada tanıtım gibi birşey yayınlamışlar ama begendim Emir Benderlioğlu'da kadroda sanırım.

Çağlar Ertuğrul fazilet hanımda olmsaydı keşke burada kendisini rahat rahat izlerdik. Dağ3 gibi olurdu ama olsundu. Ufuk bayraktarında projesi yok sanırım şuan o da gelirdi:img-hyste

Hayırlı olsun, Yolu açık olsun Alper Çağlar kalitesinden şüphem yok inşallah oyunculardada aradığımızı buluruz.

dipnot: börü eski türkçede kurt demekmiş zaten duyunca birşeyler çağrıştırıyor insana :good:

Durum:
    Tiger Stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    <...> YaSen <3
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    134

Aldığı Beğeni: 72

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selam arkadasim.

Ben de biraz olumsuz yorum yapmışım gibi kacti ama mini dizi izleyebilirim. Uzun vadede keremin aksanini bagdastiramam türk askeri roluyle. Ufuk bayraktar gibi goremeyecegim acik.

Ben ufuk ile caglarin tekrar bir araya gelmesini istiyorum açıkçası caglar kardesimi son dizisine pek yakıştıramıyorum.

Boru kelimesinin anlamina gelince, bu keremin canlandiracagi karakterin lakabi olacaktir bu durumda. Umarim hakkini verir. Iyi bir oyuncu ama daha bsag yayınlanmaya devam ediyor, pek profesyonelce bulmadim.

Neyse mini dizi sonuçta yolu acik olsun, o kadar dizi coplugu varken ekranlarda... :865323

Sayfa 1/34 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri