Buna bayıldımmm:img-in_lo

Gerçektende Duygu ve Metin neler yaşamışlar neler.
Hele o rosalinda sezonu gerçekten bir harikaydı oda unutamayacağım sezonlar arasında hatta 2.sırada diyebilirim.:img-in_lo

Senaryoda en beğendiğim aşk Duygu ve Metin aşkı.Benim için her zaman birinci olarak kalıcaklar.

Birde ben bu rosalinda sezonunda Duygunun Metine Buketle evlendiği için kızmasını çok haklı bulmuştum.Yani tabiki Buketin Duygunun kuzeni olması çok kötü bir durum ama kuzeni olmasaydıda başka biri olsaydıda ben bu konuda yine kızardım Metine.:img-beee:

Birde Meltemin Zeynep i kaçırmış olmasına çok ama çok şaşırmıştım gerçektende.Ölmemiş bebekleri ve onca acı yaşamışlar boşuna.:icon_sorr
Pislik Meltem Nilide kaçırmıştı zaten.Onun bunun çocuğunu kaçıracağına kendisi biriyle evlensin ve kendi bebeğini sevsin.İlla macera dolu bir yaşam istiyorduysa kendi bebeğini parka flan götürürken kaçırmış gibi yapardı.

Hasan hakkında hiçbişey yazmıyım çok sinirleniyorum adı geçince bile.:img-beee:

Aslında bu ilişkide iki tarafında zaman zaman hataları olmuş ama yine hiç birbirlerinden kopamamışlar:img-in_lo
Şimdide Ankarada mutlular.Arada ziyarete gelsinler ama özlerim ben çok :img-cray:

Hatta özledim bilee :img-cray::img-cray: