Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1000 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Böyle mi Olacaktı? - Bölüm Yorumları (8)

Durum:
    aycn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj

964.Bölüm
    -Nil Zeynep İrem ve Şirin pastanede oturuyorlardır....
    Nil:Hayat nasıl gidiyor Şirin
    Şirin:Güzel...Yurtdışında basın yayın gazetecilik okudum...
    Zeynep:Ne tesadüf bende aynı bölümü okudum..Ama burada tabi
    Şirin:Ben iki senedir çalışıyorum medya sektöründe habercilik falan yapıyorum
    İrem:Yabancı dilinde vardır tabi
    Şirin:Evet o da gelişti ister istemez sen yenimi mezun oldun Zeynep
    Zeynep:Evet henüz bir iş bulamadım ama arıyorum tabi bu devirde helede bu ülkede yurtdışındaki kadar kolay olmuyor malesef imkanlar
    Şirin:Olsun canım bulursun mutlaka umutsuzluğa kapılma
    Zeynep:Kapılmıyorum zaten....Neden kapılayım dostlarım yanımda sevdiğim insan benimle bana yeter de artar bile
    Şirin:Ne güzel..Nil İrem sizde evlenmiş çoluk çocuğa karışmışsınız
    İrem:Evet..Ozan’la evlendik..
    Şirin:Lisedeki Ozan’la mı
    İrem:Evet çok şaşırdın dimi....
    Şirin:Evet yani lisedeki aşkların bu kadar uzun ömürlü olacağını düşünmezdim hiç
    Zeynep:O belli olmuyor işte bazısı sürüyor bazısı bitiveriyor..İrem ve Ozan’ınki zorluklara rağmen süren aşklardan oldu
    -Nil imali imalı Zeynep’e bakıyordur...
    Nil:Bizde Suat’la evlendik yaklaşık 4 senedir de evliyiz
    Şirin:Ne güzel..yanlış hatırlamıyorsam siz Suat’la sürekli didişirdiniz hatta kampa gitmiştik hep beraber hatırlıyor musunuz
    Zeynep:Evet hatırlıyoruz...
    Şirin:Ne günlerdi ama siz Suat’la kaybolmuştunuz biz bulmuştuk sizi sen ayağını burkmuştun tabi
    Nil:Evet dün gibi dimi...9 sene olmuş halbuki zaman ne çabuk geçiyor
    -Asım gitmiştir..Irmak onun anlattıklarının şaşkınlığını yaşıyordur...
    Barış:Aşkım iyi misin
    Irmak:Bilmiyorum Barış hala inanamıyorum
    Barış:Bende ama adam kendinden gayet emin anlattıklarınında yalan olduğunu düşünmüyorum ben yani bence...
    Irmak:O benim babam mı yani
    Barış:Öyle görünüyor Irmak istediğin yerde istediğin testi yaptıralım dedi bütün labarautar ve hastaneleri hizmetine alacak değil
    Irmak:Ben genede emin değilim yani o kadar tuhaf geliyor ki bunca sene kimsesiz sanıyorum kendimi Yağmur annemle büyüyorum sonra bir ablam olduğu çıkıyor ortaya şimdide babam belki bir de annem...şaka gibi resmen
    Barış:Kabul etmenin zor olduğunun farkındayım canım ama bir DNA testiyle her şeyi anlayabilirsin istersen testi biçok yerde yaptırırsın
    Irmak:Neyse tamam bu konuyu şimdilik kapatıyorum ben Tamay’ı arayayım ya bu nikah neden ertelendi bir konuşayım
    Barış:Haklısın tabi ara madem
    -Irmak telefonu alıp Tamay’ı arar...
    Tamay:Efendim Irmak
    Irmak:Tamay merhaba canım ancak arayabildim..Siz bu nikahı neden ertelediniz bir sorun mu var
    Tamay:Ertelemek mi sana böyle mi söylediler gerçekten de
    Irmak:Evet başka bir şey mi var yoksa
    Tamay:Ertelenmedi Irmak tamamen bitti Berke ve ben bir daha asla bir araya gelmeyeceğiz çünkü
    Irmak:Tamay ne demek oluyor bu anlamıyorum ne demek tamamen bitti
    Tamay:Berke başkasıyla evlendi çünkü Irmak
    Irmak:Ne!!şaka yapıyor olmalısın
    Tamay:Hayır şaka yapmıyorum bu konu hakkındada konuşmak istemiyorum hoşçakal
    -Tamay telefonı kapatır..Irmak şaşkındır
    Barış:Irmak ne olmuş dondun kaldın
    Irmak:Berke başkasıyla evlenmiş
    Barış:Yok artık
    Irmak:ben gidiyorum
    Barış:Nereye
    Irmak:Berkelere işin aslını öğrenmeye
    -Irmak çantasını alıp çıkar....Helin Bestelere yemek getirmiştir...
    Beste:Artık bize yemek getirmek zorunda değilsin Helin teyze babam yanımızda
    Helin:Zorunda olduğumdan değil Beste ben isteyerek yapıyorum bunu
    Beste:Biliyorum ama babam artık bizimle
    Helineki ev yemekleri yiyor musunuz
    Beste:Hayır malesef çünkü annem yok...
    Helin:O niyetle söylemediğimi biliyorsun Beste yani babanda tamamen toparlanmış değil o nedenle bir süre daha size yardım etmek istiyorum sadece hem ben de anneni çok severdim bilirsin ablam gibiydi
    Beste:Evet annemde seni çok severdi...Ama seninde bir evin işin çocukların var sonuçta yani bizimle bu kadar...
    Helin:Tamam Beste konu kapanmıştır
    Besteeki senden bir şey istesem
    Helin:Ne istersen yardımcı olurum tabi
    Beste:Bana yemek yapmayı öğretebilir misin
    Helin:Öğretirim tabi hemde seve seve
    Beste:Yani artık bu evin tek kızı ben olduğuma göre bu görevde bana düşüyor yani sen ne zamana kadar gelip yemek bırakacaksın bize bana yemek yapmayı öğretsen daha çok mutlu olurum
    Helin:Tamam merak etme öğreteceğim....
    -Helin’in telefonu çalar.Arayan Saygın’dır..
    Helin:Efendim canım öylemi tamam bende çıkıyorum zaten hadi evde görüşürüz
    -Telefon kapanır.
    Helin:Bestecim ben çıkıyorum akşam misafirlerimiz var hazırlık yapmam gerek sonra gene gelirim konuşuruz öğretirim hangi yemeği istersen tamam mı
    Beste:Tamam Helin abla sağol güle güle
    -Helin çantasını alıp evden çıkar..Zeynep Nil ve İrem konuşuyorlardır...
    Şirin:Irmak yok mu onu da görmek isterdim
    Nil:Onunla konuştum ben bugün müsait değilmiş ama başka zaman mutlaka görecektir arayacaktır o da severdi seni
    Şirin:Bende onu çok severdim zamanında çok yardımı olmuştu bana
    İrem:Hala öyle dostlarının arkasında tabi zaman zaman acılarla sınanıyoruz ama genede pes etmiyoruz işte
    Nil:Başımızdan çok şey geçti acısıyla tatlısıyla çok badireler atlattık
    Zeynep:Neyse ya...Şirin sen ne zaman döneceksin teyzenin yanına herhalde senide orada bekleyen birisi vardır bir sevgilin falan sonuçta güzelleşmişsin bayağı seni boş bırakacaklarını düşünmüyorum açıkçası
    -İrem ve Nil Zeynep’e imalı bir şekilde bakarlar..
    Şirin:Hayır Zeynep, beni sadece teyzem bekliyor evet bir süre sonra döneceğim ama şu an acelem yok biraz daha burada zaman geçirmek istiyorum hazır gelmişken
    -Zeynep bozulur...
    Zeynep:Öyle mi ne güzel..
    Şirin:Neyse seneler sonra sizi görmek sizinle eskileri anmak güzeldi...Özlemişim hepinizi ama ben artık kalkayım sonra gene görüşürüz
    İrem:Otursaydın konuşuyorduk ne güzel
    Nil:Evet otursaydın
    Şirin:Yok kalkayım işlerim var sonra görüşürüz gene
    -Şirin Nil ve İrem’le öpüşür...Ancak Zeynep geri durur sadece elini uzatır..Şirin’de tereddütle elini sıkar ve pastaneden çıkıp gider.
    Nil:Zeynep bravo yani resmen kıza git dedin
    Zeynep:Ben bir şey demedim
    İremedin ülkene geri dön dedin geldiğin yere git dedin
    Nil:Ayağıma dolaşmanın kibarcası gibiydi seni anlamıyorum Zeynep onlar Mümtaz’la 8 sene önce bitti...Lise aşkıydı kendinde dedin lise aşklarının bazısı sürüyor bazısı bitiyor ne diye kıza öyle davrandın anlamadım
    Zeynep:Of tamam anlamayın siz görüşün can arkadaşınızla hasret giderin ben gidiyorum
    İrem:Nereye
    -Zeynep çıkıp gider...
    İrem:Nereye gitti şimdi bu
    Nil:Mümtaz’ı kaybetmekten korkuyor biraz yalnız kalmaya ihtiyacı var
    İrem:Ama çok saçma geçmiş bitmiş bir şey sonuçta
    Nil:O öyle düşünmüyor işte İrem sonuçta Mümtaz vakti zamanında canını feda edecek kadar sevmişti Şirin’i hatırlarsan o yüzden korkuyor Mümtaz’ın kafası karışır diye
    İrem:Bence korkmasın Mümtaz’ın kalbi artık Zeynep için atıyor çünkü
    -Berke eve gelmiştir...Nergis Hilal ve Defneyle oturuyorlardır...
    Hilalemek her şeyi anlatmanda işe yaramadı ha
    Berke:Yaramadı boşanmadan bana gelme ben senin metresin olamam diyor
    Nergis:Hepsi benim yüzümden keşke hiç geri dönmeseydin Urfa’ya buraya gelip evlenseydin sevdiğinle
    -Defne Nergis’e kötü kötü bakıyordur...
    Berke:Sonra sen canına kıysaydın
    -Nergis başını öne eğer..
    Defne:Yani Tamay ablaya hak veriyorum ben kendimi onun yerine koyunca
    Berkeefne lütfen bir de sen çıkma gözünü seveyim
    Defne:Ama ben onun yerinde olsaydım madem formalite evlilik senden vazgeçmezdim eminim Tamay abla düşününce bu karara varacaktır bırakmayacaktır seni
    -Defne Nergis’e bakarak konuşur..Nergis sinir olur..Kapı çalınır...Hilal açar.Gelen Irmak’tır..
    Hilal:Irmak abla
    Irmak:Merhaba Hilal....Biri bana neler olduğunu açıklayabilir mi acaba
    -Irmak Nergis’e bakar...
    Berke:Irmak hoşgeldin
    Irmak:Hiç hoşgelmedim Berke duyduklarım doğru mu evlenmişsin diye duydum
    Berke:Evet ama her şeyin bir açıklaması var Irmak
    Irmak:Açıklama mı ne gibi bir açıklama bu Berke sen Tamay’la evlenecektin bugün düğününüz olacaktı ama Tamay bana başkasıyla evlendiğini söyledi
    Hilal:Irmak abla evet abim Nergis’le evlendi ama bu gerçek bir evlilik değil sadece kağıt üzerinde bir formalite
    Irmak:Ne demek formalite çıldırtmayın beni doğru düzgün anlatın
    Defne:Tamam Irmak abla otur sen anlatalım sakinleş önce
    -Timur eve gelir...Beste salonda dergi okuyordur.
    Beste:Hoşgeldin baba
    Timur:Hoşbulduk kızım kardeşin gelmedimi daha
    Beste:Hayır gelmedi Helin teyze yemek getirdi gene mutfakta
    Timur:Sağolsun o da nereye kadar getirecekse dışarıdan söylerdik aslında
    Beste:Aynı şey mi baba ev yemeğiyle
    Timuroğru, değil annen gittiğinden beri hiçbir şey aynı değil aslında
    Beste:Baba annem her zaman bizimle bunu biliyorsun
    Timur:Biliyorum da çok özlüyorum be kızım olmuyor onsuz
    -Beste babasına sarılır...ve kanepeye otururlar..
    Beste:Bende çok özlüyorum baba ama hayatımıza devam etmek zorundayız hem Helin teyze bana yemek yapmayı öğretecek bundan böyle bu evin hanımı ben olacağım her akşam geldiğinizde sıcak yemek bulacaksınız
    Timur:Sen ne çabuk büyüdün böyle ya daha doğumun dün gibi biliyor musun
    Beste:Sahi annem nasıl doğurdu beni hiç bilmiyorum
    Timur:Annen sana hamile kaldığını öğrendiğinde biz onunla ayrıydık boşanmayı düşünüyorduk hatta
    Beste:Ciddi olamazsın siz ve boşanmak imkansız bir şey
    Timur:Gördüğün gibi öyle bir şey olmadı annen seni benimle barışmak için kullanıyormuş gibi olmamak için bana hamileliğini söylemedi ama herkesin bir arada olduğu mangal partisinde bayılınca işler değişti tabi öğrendim ve barıştık
    Beste:Hadi ya ben olmasaydım yani annem bana hamile kalmasaydı ayrılır mıydınız peki gerçekten
    Timur:Hayır ayrılmazdık bir şekilde bribirimizi bulurduk çünkü bedenen ayrı olsak bile kalplerimiz birbirine sıkıca mühürlenmişti bizim...Hem o kadar çok badire atlattık o kadar çok ayrılma noktasına geldik ki her seferinde birbirimize ulaştık
    Beste:İleride bir gün torunların olduğunda annemle yaşadığınız bu güzel aşkı anlatırsın
    Timur:Sen büyüdükçe annene benziyorsun biliyor musun
    Beste:Gerçekten mi
    -Timur kafa sallar ve kızını öper...Kapı anahtarla açılır ve Çınar gelir..Timur ve Beste onu görünce şaşırırlar..
    Beste:Abi....döndün mü yoksa
    Timur:Oğlum
    -Çınar hiçbir şey demeden babasına sıkıca sarılır..Timur’da ona sarılır..Beste onlara bakıp gülümser..
    Çınar:Seni çok özledim baba
    Timur:Ben de oğlum ben de....
    -Irmak’a her şeyi anlatmışlardır...
    Irmak:İnanmıyorum yani bu kıza kendini borçlu hissettiğin için nişanlını bırakıp evlendin yani öyle mi Berke
    Berke:Irmak bu sadece formalite icabı bir şey
    Irmak:Ne fark eder başka bir çözüm yolu bulunabilirdi Tamay’a bunu yapmamalıydın
    Nergis:Ya ben kendimi gerçekten çok kötü hissediyorum benim yüzümden tüm düzeniniz alt üst oldu
    Defne:Sen kendini üzme canım düzenimiz alt üst falan olmaz bizim Tamay abla eninde sonunda doğru yolu bulur
    Irmak:Ne doğru yolundan bahsediyorsun sen Defne kız haklı Berke bu kızla evliyken Tamay ilişkisini yürütmek istemez haklı olarak
    Hilal:Ama kız benim hayatımı kurtardı Nergis olmasaydı belki de beni istemediğim bir adamla evlendireceklerdi belki de ölecektim..Bizimde ona yardımcı olmamız gerekiyordu tamam evlilik olayına bende sıcak bakmadım evet ama artık olan oldu
    Irmak:Neyse tamam ben gidip bir de Tamay’la konuşayım
    Berke:Ben konuştum bugün kararı net ama ondan vazgeçmeyeceğimi söyledim
    Irmakeki bir şey diyeceğim madem formalite evliliği bu artık İstanbul’a geldiniz kızın ailesi Urfa’da boşanın madem Nergis’e bir her türlü yardımı yaparız burada işde buluruz
    Defne:Bencede Irmak abla doğru söylüyor
    -Nergis’in suratı değişir...
    Nergis:Haklısınız ama ailemde iki üç güne buraya gelecek onlar için ev tuttu Berke bey yani bir süre daha...
    Irmak:Bu evllilik devam etmek zorunda yani öyle mi aman ne güzel olan Tamay’a olsun kız burada senin yollarını gözledi be
    Berke:Irmak biliyorum ben de çok memnun değilim bu durumdan ama bir süre böyle devam etmek zorunda
    -Nergis numaradan ağlar gibi yapar...Defne garip bir ifadeyle ona bakıyordur..
    Nergis:Ben çok özürdilerim hepsi benim yüzümden...Bunu yapmak zorunda değildiniz Berke bey...
    Berke:Nergis tamam olan oldu artık bundan sonrasına bakacağız
    Irmak:Ben Tamay’ın yanına gidiyorum umarım onu ikna ederim
    Berke:Irmak..
    Irmak:Efendim
    Berke:Tamay’a onu ne kadar çok sevdiğimi ve asla ondan vazgeçmeyeceğimi söyle olur mu lütfen...
    -Irmak bir şey demeden gider....Zeynep tek başına sahilde yürüyordur....
    Zeynep:Allahım ne olur Mümtaz’ın kafası karışmasın onu kaybetmeye dayanamam bir kez daha bununla sınanamam....Ne olur Şirin’e karşı duyguları depreşmesin
    -Nil eve gelmiştir..Suat salonda Teoman’la oturuyor bir taraftan da televizyona bakıyordur..
    Nil:Ben geldim....
    Suat:Hoşgeldin
    Nil:Bana mı dedin
    Suat:Kime demiş olabilirim başka
    Nil:Yüzüme bile bakmıyorsun da ondan söyledim televizyona baktığın için pek üstüme alınamıyorum doğal olarak
    Suat:Tamam Nil uzatma lütfen
    Nil:Uzatma mı Suat ben senin karınım ama sen eve gelen önemsiz değer vermediğin birileriymişim gibi davranıyorsun resmen bana
    Suat:Ne alakası var televizyona dalmışız
    Nil:Bu tutumun ne zaman değişecek Suat ben oyunculuğu bırakıp evde ful time oğlumuza bakmaya başlayınca mı
    -Suat cevap vermez televizyona bakmaya devam eder..Nil sinirlenir..
    Nil:Suat yeter artık beni görmezden gelmeyi kes!!
    -Nil televizyonu kapatır...
    Suat:Ya ne yapıyorsun program izliyoruz herhalde
    Nil:İzlersin gene soruma cevap ver önce
    Suat:Ben hiçbir zaman senin çalışmana işini yapmana karşı bir adam olmadım Nil bunu çok iyi biliyorsun
    Nil:Evet biliyordum..Ama artık o adamdan eser göremiyorum ne yazık ki
    Suat:Oğlumuzun sana ihtiyacı var Nil evet dizi teklifini kabul etmene bir şey demedim aksine arkanda oldum ama sen böyle geç gelmeye devam ettikçe.. olmuyor işte anlamıyor musun...Oğlumuz için dizi kariyerini bir süre daha bekletebilirsin
    Nil:Yani sen bana evde otur çocuk bakarak ömrünü geçir mi demek istiyorsun bu cümlenin kibarcasını mı söylemeye çalışıyorsun
    Suat:Hayır...çok çalışmak istiyorsan bir süre tiyatroyla yetinebilirsin kendini orada geliştirebilirsin diziyi birkaç sene erteleyebilirsin demek istiyorum sadece
    Nil:Benim isteklerimin hayallerimin hedeflerimin bir önemi yok yani öyle mi Suat
    Suat:Öyle bir şey söylemedim ama bir oğlumuz varsa bazı şeyleri ertelememiz gerekebilir sadece bunu söyledim
    Nil:Tamam Suat daha fazla tartışmayalım en iyisi...ben yemek hazırlayayım anneyim ya eve karşı görevlerimi de ihmal etmeyeyim
    -Nil tavırlı bir şekilde mutfağa gider..Helin ve Saygın mutfakta yemek hazırlıyorlardır...Saygın her tarafı dağıtmıştır...Üstündeki önlük de baştan aşağı kirlenmiştir..
    Saygın:Aşkım salata hazır
    Helin:Saygın gene ne yaptın sen ya
    Saygın:Ne yapmışım ya salata yaptım işte kötümü görünüyor
    Helin:Hayır ama tezgah ve üstündeki önlük de almış nasibini aşkım bak sen en iyisi hiç yemek işine bulaşma sonra bütün mutfak bulaşıyor
    Saygın:Kalbimi kırıyorsun ama
    Helin:Hadi kırılma en iyisi sen Ada’yla beraber sofrayı hazırla birazdan Ece ablalar burada olur çünkü
    Saygın:İyi tamam ya tabi Beste’yede yemek yapmayı öğreteceksin ya havaya girdin sen
    -Saygın tabakları alıp salona götürür..Helin gülüyordur....Kapı çalınır...Saygın açar...Ece Defne ve Armağan gelirler...
    Saygın:Hoşgeldiniz
    Ece:Hoşbulduk Saygın
    Defne:Merhaba
    Armağan:Merhaba amca
    -İçeri geçerler..
    Saygın:Hadi oturun biz yemekleri getirelim başlarız sonra
    -Ece bir sandalyeye oturur...Defne’de karşısındaki sandalyeye oturur ancak Armağan ikisinin ortasındaki köşeye oturmak yerine Ece’nin yüzüne bakmadan Defne’nin yanındaki sandalyeye oturur..Saygın anlam veremez..Ece bozulur...Irmak Tamay’a gelmiştir..Onu Berke konusunda ikna etmeye çabalıyordur..
    Irmak:Tamay bak sana hak veriyorum senin yanındayım ama bu neticede gerçek bir evlilik değil
    Tamay:Ne fark eder Irmak sonuçta Berke resmiyette başka bir kadının kocası ben bu durumda onunla hangi sıfatla ilişkimi sürdürürüm metres sıfatıyla mı
    -Irmak bir şey diyemez..
    Tamay:Olmaz Irmak bu durumdayken ilişkimizi yürütmemiz mümkün değil boşansın gelsin ancak öyle madem formalite
    Irmak:Kızın ailesi gelecke birkaç güne yani bir süre bu evliliği sürdürmek zorundalar biliyorum sindirmek kabul etmek çok zor senin için ama Berke’nin kalbı sende senin kalbinde onda siz neler yaşadınız şimdi pes etmek ondan vazgeçmek sana yakışmaz Tamay yapma bunu ikinizede...Bak sen enine boyuna iyice bir düşün ve ona görer karar ver ben arıtk kalkıyorum..Bu arada Berke bana seni ne kadar çok sevdiğini ve senden vazgeçmeyeceğini iletmemi de ayrıca istedi görüşürüz sonra iyi bak kendine
    -Irmak gider..Tamay düşüncelidir....
    964.bölüm sonu

Durum:
    feelingg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni bolum harika olmus ellerinize saglik harikasiniz:img-wink:

Nergise nasil sinir oluyorum anlatamam birde ailesi gelecekmis ne yapacaklar aba ailesi durumu cakmasin diye berkeyle ayni odadami kalacak nergis hanim yoksa ailesi durumu hic anlamasin diye berkeyle bebekte mi yapacaklar:img-beee:
    Gercekten cok sinir bozucu bu nergis ama defne hic sevmedi onu bu durum cok hosuma gidiyor.
    İrmak berke ve tamay liskisinde kopru gorevi gordu resmen ama gercekten irmakin replikleri harikaydi.tamayida dusundurdu insallah tamay meydani nergise birakmaz.:img-wink:
    Hadi tamay goriyim seni.

Zeynepe bolum boyunca cok guldum şirine ne imalarda bulundu oyle ama bende zeynepin yerinde olsam tamam boyle imalarda bulunmamda yinede sirinin gelmesi hosuma hitmez gitsin diye bakarim yani dogruya dogru:img-hyste
    Ama mumtazin kafasi niye karissinki yillar onceki mevzu o oldu ve bitti.simdi mumtaz zeynepi seviyor cok eskide kalmis biseyin depresmesini beklemek
    Mumtazima haksizlik hep bunlar

beste demek helinden yemek ogrenecek ay helin banada ogretsene be:love01:
    Ne guzel olur bi ara helin yemek tarifi verisn bizde besteyle ayni anda tarifi yapalaim
    Cinarda babasiyla sarildi bu cephe tayliya baglandi gibi.
    Bu sahnede beste timur repliklerini cok sevdim gecmisi hayirlatti guzel nostalji oldu.demek beste gulcana benziyor ne guzel.:img-in_lo
    Ama ben besteyi guzel hayal edemiyorum nedense
    Aa evet ben hilalide besteyide defneyide guzel hayal etmiyorum yeni gencligin erkekleri yakişıklı flanda kızlar fos cikti bence:img-hyste

Armagan demek eceye tavirli o nedenle defnenin yaninda oturdu bakalim bu cephede de neler olucak.

Nil ve suat tartisma sahnesi harikaydi.Herkes kendine gore hakli.nil isini yapmak istiyor.Suat teoyu dusunuyor.Nile tyatro yap dedi suat aslinda haklida ama bu tartisma daha surer gibi cunku nil inadim inat biri

Irmak da DNA testini yaptirsin annesi olucak ferari ferayeyide bulsun ben meraktan catliyorum burda

Yeni bolumu cok merak ediyorum

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Bahsedilme
    0 Mesaj

965. Bölüm

Saygın, Helin, Ece, Armağan, Defne ve Ada akşam yemeği yiyiyorlardır.
    DEFNE: Ellerine sağlık Helin abla. Her şey harika olmuş.
    HELİN: Afiyet olsun canım.
    ARMAĞAN: Ben tuzu alabilir miyim yenge?
    Ece tuza daha yakındır.
    ECE: Buyur oğlum.
    Armağan tuzu almaz.
    SAYGIN: Oğlum alsana.
    ARMAĞAN: Böyle de iyi. Gerek yok.
    Ece üzgün bir şekilde tuzu bırakır.
    DEFNE: (Armağan’ın kulağına eğilikr) Ne yapıyorsun sen ya? Çocuk gibi davranıyorsun.
    ARMAĞAN: Annem ergen gibi davranınca bende çocuk gibi davranmayı uygun gördüm.
    HELİN: Bir şey mi oldu?
    ARMAĞAN: Yok yenge. Her şey çok güzel. Harika. Demi anne?
    Ece gülümsyerek kafasını sallar.
    SAYGIN: İyi bakalım.
    HELİN: Ben tatlıları getireyim.
    DEFNE: Ben de yardım edeyim.
    HELİN: Peki canım.
    Helin kalkar. Defne de Armağan’a sert bir bakış atıp kalkar. Saygın Ece’nin üzgün olduğunu farkeder.
    SAYGIN: Sen iyi misin yenge?
    ECE: İyiyim canım. Sağol.
    ARMAĞAN: İyi amca iyi. Annem çok iyi.
    ECE: Armağan yeter!
    SAYGIN: Ne oluyor size? Ne bu gerginlik?
    ECE: Yok bir şey Saygın.
    SAYGIN:Var belli.
    ARMAĞAN: Boşver amca ya, tadımızı kaçırmayalım.

Tamay odasındadır. Düşünceli bir şekilde oturuyordur. Kapı açılır ve Seçkin girer.
    SEÇKİN: Kızım… İyi misin?
    TAMAY: İyiyim baba.
    Seçkin Tamay’ın yanına oturur.
    SEÇKİN: Hiçbir şey yemedin. Acıkmadın mı?
    TAMAY: Acıkmadım.
    SEÇKİN: Tamay, kızım… Sen benim her şeyimsin. Birtanemsin… Seni böyle görmeye alışık değilim ben… Ne olur topla kendini kızım. Sen güçlü, dirayetli, zeki bir kızsın. Bu güne kadar seni kimsenin seni üzmesine izin veredin. Yapma lütfen.
    TAMAY: Peki üzen, canını acıtan her şeyden çok sevdiğin insansa? O zaman da bu kadar kolay mı baba?
    Seçkin Tamay’a sarılır. Tamay başını babasının göğsüne yaslar.
    SEÇKİN: Değil elbet… Hiç kolay değil, ama Berke canını isteyerek yakmadı Tamay… Onu dinledik. Söylediklerini duyduk. O iyi niyetinin kurbanı oldu. Amacı seni üzmek değildi. Bunu sen de iyi biliyorsun kızım. Berke seni canından çok seviyor. Her zaman yanında oldu. Ben yokken bile… Ona haksızlık etme Tamay. Tamam bir hatadır olmuş ama böyle bitmesine izin mi vereceksin? Bu kadar kolay mı sence? Topla kendini Tamay. Berke’yi seviyorsan ki gözlerinde görebiliyorum bunu. Bırakma… Çünkü o seni hiç bırakmadı.

Berke ve Mümtaz Mümtaz’ın evinin salonunda bira içip sohbet ediyorlardır.
    MÜMTAZ: Ne iyi ettin geldin be kuzen. Bende yalnızdım. Malum, Barış üst kata damat oldu. Ahu abla gitti.
    BERKE: Çınar yok mu?
    MÜMTAZ: O da evine gitti bugün. Babasıyla barışacak anladığım kadarıyla.
    BERKE: Hadi ya. Sevindim.
    MÜMTAZ: Ee hayırdır sen niye dertlendin böyle? Nikah ertelendi diye mi? Sahi lan niye ertelendi o? Bana bak, aapar topar giriştiniz. Yetiştiremediniz demi hazırlıkları?
    BERKE: Yok ya. Her şey hazırdı aslında.
    MÜMTAZ: Ee ne oldu?
    BERKE: Mümtaz… Ben evlendim.
    MÜMTAZ: Ne diyon oğlum? Masraf olmasın diye gizli nikah mı yaptınız lan yoksa? Vay anasını koskoca Berke Tuna’ya yakışacak hareketler mi bunlar?
    BERKE: Mümtaz… Ben başkasıyla evlendim.
    Mümtaz şok olur.
    MÜMTAZ: Şaka mı yapıyosun?
    BERKE: Hayır. Urfa’da evlendim…
    MÜMTAZ: Ne diyon oğlum sen? Dalıcam şimdi bak. Adam gibi anlat şunu. Ne oluyor?
    BERKE: Tamam tamam anlatacağım. Sakin.

Hilal ve Nergis evin salonunda oturuyorlardır. Defne gelir.
    DEFNE: İyi akşamlar.
    HİLAL: Hoş geldin canım. Nasıl geçti yemek?
    DEFNE: Sorma ya. Armağan’ın triplerini çektik.
    HİLAL: Ne oldu?
    DEFNE: Aman boşver. Annesiyle arası kötü bu ara. Sürekli laf soktu falan. Hem Ece teyze sinir oldu. Hem ben.
    HİLAL: Anladım.
    DEFNE: Siz ne yaptınız?
    HİLAL: Hiiç. Oturduk öyle.
    DEFNE: Berke abi yok mu?
    HİLAL: Mümtaz’a gitti.
    DEFNE: Gelin hanım daha ikinci geceden yalnız kaldı desene.
    HİLAL: Defne…
    DEFNE: Ne var ya? Şaka da mı yapmayalım.
    NERGİS: Yok canım. Sorun değil. Haklı sonuçta. Neyse, ben yatayım artık. İyi gecele.r
    Nergis odasına gider.

Helin ve Saygın masayı topluyorlardır.
    SAYGIN: Armağan’la yengemin arasında bir sorun var sanırım.
    HELİN: Bana da öyle geldi. Armağan sürekli annesine laf sokma çabasındaydı.
    SAYGIN: Hay Allah’ım… Ne oldu acaba yine?
    HELİN: Aman canım her anne çocuk arasında olur. Takma sen.
    SAYGIN: Öyle de, Yengemin halini görmedin mi? Çok kötüydü.
    HELİN: Ben yarın bir ara uğrar konuşurum Ece abla’yla. Neymiş Armağan beyin derdi öğreniriz. Hadi sen masayı toparla. Bende bulaşıkları halledeyim.
    SAYGIN: Tamam aşkım.

Berke ve Mümtaz sohbete devam ediyorlardır. Berke her şeyi anlatmıştır.
    MÜMTAZ: İnanmıyorum ya… Resmen tanıamdan, etmeden kızla evlendin öyle mi?
    BERKE: Mümtaz… Kız zor durumdaydı diyorum anlamıyor musun?
    MÜMTAZ: İyi de oğlum başka bir yolu olabilirdi.
    BERKE: Yoktu. Başka bir seçenek yoktu!
    MÜMTAZ: Yine de evlenmen… Ne bileyim ya?
    BERKE: Kız Hilal’in hayatını kurtardı Mümtaz. Onu öylece bırakamazdım.
    MÜMTAZ: Neyse dur bakalım. Zaten formalite bir şey. Tamay elbet anlayacaktır durumu. Yalnız sen de elini çabuk tutsan iyi olur. Bir an evvel boşanma davası açabilirsin.
    BERKE: Açacağım açmasına da…. Bir süre daha bu duruma katlanmak zorundayım.
    MÜMTAZ: Neden?
    BERKE: Nergis’in ailesi geliyor. Bir süre burda kalacaklar. E insanlarda haklı. Apar topar, tanımadan etmeden evlendirdiler kızlarını. İstanbul’a yolladılar. Elbet merak ediyorlardır.
    MÜMTAZ: Ah be abi ne işler açtın başına.
    BERKE: Offff.
    MÜMTAZ: Neyse, sıkma canını. Hallolur hepsi.

Ertesi Gün

Yağmur evde kahvesini içiyordur. Kapı çalar. Hizmetçi açar. Irmak ve Barış gelirler.
    IRMAK: Merhaba anne.
    YAĞMUR: Kızım. Günaydın. Hoş geldiniz.
    IRMAK: Hoşbulduk.
    YAĞMUR: Otursanıza.
    IRMAK: Anne…. Ben çok düşündüm…. Bu Asım denen adamın söylediklerinin doğru olup olamdını bilmek istiyorum.
    YAĞMUR: Anlıyorum.
    IRMAK: O yüzden şu dna testini bir an evvel yaptıralım.
    YAĞMUR: Haklısın kızım.
    BARIŞ: Biz Asım bey’i aradık. Bugün senin çalıştığın hastaneye gelecek. Test senin gözetiminde olursa hiçbir şekilde bir şaibe olmaz diye düşündük.
    YAĞMUR: İyi düşünmüşsünüz. E hadi çıkalım öyleyse.
    IRMAK: Tamam.
    Tam çıkacaklarken Beril iner.
    BERİL: Ooo çifte kumrular gelmiş. Evimize neşe getirmiş. Naber?
    IRMAK: İyidir Beril.
    BERİL: Hayırdır? Nereye böyle cümbür cemaat.
    YAĞMUR: Bizim biraz işimiz var kızım. Sen kahvaltını et.
    BERİL: İyi.
    Yağmur, Irmak ve Barış çıkarlar.

Mümtaz evde kahvaltı yapıyordur. Telefonu çalar.
    MÜMTAZ: Efendim Şirin?
    ŞİRİN: Merhaba Mümtaz… Rahatsız ediyorum kusura bakma… Ben senden Ece halanın pastanesinin adresini isteyecektim… Müsaitse, onu da görmek isterim.
    MÜMTAZ: Tabi veririm. O da çok sevinir. Hatta şöyle yapalım, ben de gidecektim zaten bugün. Bir pasta siparişi verecektim de… Buluşup birlikte geçeriz ne dersin?
    ŞİRİN: Olur tabi.
    MÜMTAZ: Tamam o zaman. Ben 1 saate çıkarım. Sahilde buluşuruz.
    ŞİRİN: Tamam. Çok sağol.
    Mümtaz telefonu kapatır.

Hstanede Asım ve Irmak yan yana yataklarda yatıyorlardır. Kollarından kan alınmıştır. Yağmur Irmak’ın koluna bant yapıştırır.
    YAĞMUR: İyice bastır kızım. Ben bu tüpleri labaratuvara göndereyim.
    IRMAK: Peki anne.
    Yağmur çıkar.
    IRMAK: Testin burda, annemin gözetiminde yapılıyor olması sizi rahatsız etmiyor mu?
    ASIM: Hayır.
    IRMAK: Birkaç güne her şey aydınlanacak.
    ASIM: Benim için her şey aydınlık zaten.
    Irmak kalkar. Bir anda başı döner. Düşecek gibi olur. Asım da fırlar ve onu tutar.
    ASIM: İyi misin kızım?
    IRMAK: İyiyim… Başım döndü sadece.
    ASIM: Otur. Hemen kalkma.
    Asım Irmak’ı oturtur.
    ASIM: Pardon, yani kızım dediğim için. Sonuçta senin hiç hala hiçbir şey netlik kazanmadı.
    IRMAK: Yo sorun değil… Özür dilemenize gerek yok… Ben sadece şaşırdım. Bu güne kadar hiçbir erkekten bu sözcüğünü duymamıştım.
    Irmak gülümser. Asım da buruk bir şekilde gülümser.

Ece ve Duygu pastanededirler. Helin gelir.
    HELİN: Selam.
    ECE: Aa Helin. Hoş geldin.
    Öpüşürler.
    HELİN: Hoşbulduk Ece abla.
    DUYGU: Hoş geldin canım.
    HELİN: Hoş buldum.
    ECE: Hayırdır?
    HELİN: Hiiç. Öyle bir kahvenizi içmeye geldim. Hem biraz sohbet ederiz diye düşündüm. Özellikle de sneinle Ece abla.
    ECE: Olur ederiz tabi de… Bir sorun mu var?
    HELİN: Aslında var… Dün akşam Armağan’ın tavırları Saygın’ın da bneim de dikkatimden kaçmadı… Bir sorun mu var Ec abla?
    Ece’nin yüzü düşer.
    HELİN: Belli var bir şey. Yine düşürdün suratını. Hadi otur da konuşalım.
    ECE: Kahve?
    DUYGU: Ben yaparım. Hadi otur sen.
    Ece oturur.

Şirin elinde bir paketle sahilde bekliyordur. Mümtaz gelir.
    MÜMTAZ: Beklettim biraz. Kusura bakma.
    ŞİRİN: Sorun değil.
    MÜMTAZ: Oo hediye de mi aldın?
    ŞİRİN: Evet. Küçük bir şey. Pastane için.
    MÜMTAZ: E hadi o zaman gidelim.
    Birlikte yürürlerken. Ordan taksiyle geçmekte olan Beril onları görür.
    BERİL: Ne oluyor lan orda? Mümtaz ne yapıyor o kızla? Bak seeeen. Müsait bir yerde inicem ben şoför bey. Durun.
    Beril taksiden inip. Şirin ile Mümtaz’ı takipe başlar.

Ece ve Helin konuşuyorlardır.
    ECE: İşte böyle Helin. Armağan Seçkin bey’le olan yakınlığımdan rahatsız.
    HELİN: Anlıyorum, ama Armağan bir rahatsızlık duyduğuna göre bu sıradan bir ilişki değil demek ki?
    ECE: Sayılır.
    HELİN: Ece abla, bak ben seni ablam gibi severim… Lütfen açık ol. Bu tam olarak nasıl bir ilişki?
    ECE: Offf. Bende bilmiyorum ki Helin. Benimle ilgileniyor. Sürekli buraya geliyor. Beni bir yerlere davet ediyor.
    HELİN: Anladığım kadarıyla sende bu durumdan hoşlanıyorsun.
    ECE: Sanırım… Yani hoşlandığım Seçkin mi? Yoksa bu durum mu bilemiyorum ama…. Offf anla işte Helin…
    HELİN: Anlıyorum… Tamam sıkma kendini… Bu kötü bir şey değil ki. Sonuçta yıllardır yalnızsın… Yani birilerini tanıman, birileriyle vakit geçirmen gayet normak. Bu heyecanı şamak bile güzel. Bunda utanılacak, sıkılacak bir şey yok ki.
    ECE: İyi de ben kaç yaşındayım Helin… 2 çocuğum var.
    HELİN: E ne var bunda? Yani yalnız ölmen mi gerekiyor? Tamam yani şu an ortada bir şey yok belki ama seni mutlu ediyorsa, heyecanlandırıyorsa bir şekilde bu duygunun ölmesine izin verme Ece abla. Ne bileyim, yüzünü güldüren şey her neyse on bir şans ver.
    Ece düşüncelidir.

Berke holdingtedir. Düşünceli bir şekilde odasında oturuyordur. Tamay’ı arar. Telefonu açmaz. O sırada kapı açılır ve içeri sinirli bir şekilde Elif girer.
    ELİF: Berke? Sen ne yaptın ha?
    BERKE: Hala…

Ece ve Duygu pastanededirler. Helin gitmiştir. Mümtaz ve Şirin gelir.
    MÜMTAZ: Selam.
    ECE: Aa Mümtaz. Hoş geldin.
    DUYGU: Hoş geldin oğlum.
    MÜMTAZ: Hoşbulduk. Bakın size kimi getirdim?
    Ece Şirin’i süzer.
    ECE: Aaa Şirin.
    ŞİRİN: Merhaba Ece teyze.
    Ece Şirin’e sarılır.
    ECE: Nerden çıktın sen?
    ŞİRİN: Bir süredir İstanbul’daydım… Gelmişken seni de görmek istedim… Mümtaz söyledi… Cesur abiyi kaybetmişsiniz. Geçte olsa, başınız sağolsun.
    ECE: Sağol canım… Gel hadi oturun.
    ŞİRİN: Bu arda bu size. Hayırlı olsun hediyesi.
    ECE: Sağol canım. Ne gerek vardı.
    MÜMTAZ: Duygu teyze pasta ne alemde?
    DUYGU: Oğlum yarına vermedin mi sen siparişi? Şimdiden yapacak halim yok herhalde?
    MÜMTAZ: Yetişir ama demi?
    DUYGU: Yetişir yetişir merak etme.

O sırada Beril dışardan onları izler.
    BERİL: Ne oluyor ya burda? Bu kız kim böyle? Dur bakalım öğreniriz.
    Beril içeri girer.
    BERİL: Selam. Aa Mümtaz sen de mi burdaydın?
    Mümtaz Beril’i görünce sinir olur. İlgilenmez.
    DUYGU: Hoş geldin Beril.
    BERİL: Hoşbulduk Duygu teyze’ciğim. Mümtaz arkadaş kim? Tanıştırmayacak mısın?
    Mümtaz içinden sabır çekiyordur.
    ŞİRİN: Şirin ben… Mümtaz’ın eski bir arkadaşıyım.
    BERİL: Öyle mi? Memnun oldum. Ben de Beril.
    ECE: Beril Irmak’ın kardeşi Şirin.
    ŞİRİN: Öyle mi?
    BERİL: Irmak’ı tanıyor musun?
    ŞİRİN: Tabi. Ben, Irmak, Mümtaz, Nil hepimiz lisede aynı sınıftaydık.
    BERİL: Yaaa. Ne güzel. Neyse ben sizi rahatsız etmeyeyim daha fazla. Küçük bir pasta alacaktım ama pek taze gözükmüyorlar gibi.
    ECE: Hepsi tazedir. Bugün yapıldı.
    BERİL: Hııı. İyi verin madem şu meyvelilerden bir tane.

Berke ve Elif konuşuyorlardır.
    ELİF: Aklım almıyor Berke. Nasıl böyle bir şeye razı olursun?
    BERKE: Hala lütfen. Günlerdir herese analtmaktan yoruldum. Başak yolum yoktu. O kıza yardım etmek istedim.
    ELİF: Nedne bize haber vermedin? Neden kendi başına kahramanlıkalr yapmaya kalktın?
    BERKE: Siz ne yapabilecektiniz hala?
    ELİF: Bu ülkede hak var hukuk var. Bu şekilde olmaz!... Ne olack peki şimdi?
    BERKE: Bir süre sonra boşanacağız.
    ELİF: Derhal açıyorum ben davayı.
    BERKE: Hayır hala. Hemen olmaz.
    ELİF: Ne?
    BERKE: Lütfen hala. Olmaz. Nergis’in ailesi gelecek…
    ELİF: Yani bu oyuna devam edeceksin öyle mi? Berke sen delirdin mi?
    BERKE: Hala lütfen. Hiçbir şey duymak istemiyorum.
    ELİF: Hiçbir şey duymak istemedin için bu haldesin zaten. Kendi bildiğini okuduğun için. Yazık… Tamay ne durumda kim bilir?
    BERKE: Kötü… Yüzüme bakmıyor. Beni istemiyor.
    ELİF: Haklı kız.Herkesin kabullenebilecğei bir şey değil bu.
    BERKE: Biliyorum.
    ELİF: Onu kaybediyorsun Berke. Başka birini kurtarmak için Tamay’ı kaybediyorsun.
    BERKE: Hayır. Asla! Onu asla kaybedemem. Buna izin vermem.
    ELİF: Olacak olan bu….
    BERKE: Hayııı! Ben Tamay’ı seviyorum anladın mı hala? Hem de deli gibi… Böyle bitemez… Onu kaybetmeyeceğim. Asla.
    Berke sinirle çıkar.
    ELİF: Dur… Nereye? Berkee!

Beril, Irmak, Barış ve Yağmur eve gelmişlerdir. Salonda oturuyorlardır.
    YAĞMUR: Ee sen ne yaptın bugün kızım?
    BERİL: Hiiç. Öyle dolaştım biraz. Alışveirş falan. Haa Duygu teyze’nin pastanesine uğradım.
    IRMAK: Nedne? Ne işin vardı orda?
    BERİL: Geçiyordum. Canım pasta istedi. Ne var yani? Ha bu arada Şirin diye bir arkadaşını gördüm. Sana selam söyledi. Mümtaz’la birlikteydiler.
    YAĞMUR: Şirin mi? Hani şu lisede Mümtaz’ın birlikte olduğu Şirin mi?
    Beril şaşırır. Irmak Yağmur’a sinir olmuştur. Gözlerini devirir.
    IRMAK: Evet anneciğim o. Kaç tane Şirin tanıyoruz ki?
    YAĞMUR: Ne bileyim kızım.
    BERİL: Vay be. Demek Mümtaz’ın eski sevgilisiydi.
    IRMAK: Çok eskide kalmış bir mevzu Beril. Öyle gözlerin ışıldamasın birden. Mümtaz ile Zeynep’in arasını bozacak bir olay değil yani.
    BERİL: Hı hı. Neyse, ben odamdayım.
    Beril yukarı çıkar.

Beril odasına girer girmez telefonundan Zeynep’e mesaj atar. Zeynep evde televizyon izliyordur. Mesaj gelir.
    ZEYNEP: - Mümtaz elden gidiyor galiba. Benden başka düşmanın yokmuş gibi davranıyordun ama Şirin’i unutmuşsun. Bugün sevgilini eski aşkıyla annenin pastanesinde gördüm. E bi uyarayım dedim. Sonuçta ikimizi de ilgilendiren bir mevzu Beril.
    Zeynep mesajı okuyunca şok olur.

Tamay evdedir. Kapı çalar. Kalkıp açar. Gelen Berke’dir.
    TAMAY: Berke?
    BERKE: Yürü. Gidiyoruz.
    Berke Tamay’ın kolunu tutar.

965. Bölüm Sonu
    -

Durum:
    feelingg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni bölüm harika olmuş ellerinize sağlık :img-wink:

Mümtazdaki cesarete hayranım müstakbel kayınvalidesinin yanına eski sevgilisiyle geliyor :)
    Valla helal olsun.oradada Beril GÖRDÜ berilin replikleri harikaydı çok güldüm ona ya Beril baya komikti :)
    Zeynepede mesaj Attı mesaja da güldüm ama böyle yaparak Zeynep'in aklını karıştırabilir zaten Zeynep bundan korkuyordu
    Mümtaz kim için pasta alıyo ki Zeyneple ilgilidir kesin
    Senaristler beni kıskançlıktan çatlatmak istiyorlarsa demek :)

Mümtaz Berke sahnesinde de çok güldüm Mümtaz yine harikaydı
    Bu iki kuzen güzel dertleşiyolar

Elif Berke sahneside harikaydı Berke ne fırça yedi ya :img-hyste
    Şu nergise yapılan yeni gelin şakasıda çok güzeldi ay çok eğlendim bu bölüm ya :)

Irmak Asım sahnesi duygusaldı bakalım test sonucunda ne çıkacak
    Ferrari ferayede gelse keşke artık
    Elada gelsinbi bence Kemal'i özledim hem ben o beni hiç özlememişyki :)

Ece seçkin ilişkisinin Varlığı anne oğul Arasını gerginleştirdi Helin belki duruma el atabilir ve bu gerginliğe son verebilir

Son sahne süperdi ya bayılıyorum zaten bu koldan tutulma sahnelerine:img-hyste
    Nereye götürcek ki Berke tamayı ayıp be evli barklı adam gencecik kadını güpe gündüz kaçırıyor üstelik koskoca berke tuna:img-hyste

Yeni bölümü çok merak ediyorum

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Hahahah yorumda en az bölüm kadar eğlenceli olmuş. Çok teşekkürler.

Mümtaz'ın Duygu'dan çekineceği bir şey yoktur bence. Sonuçta Zeynep'e olan hislerinin ne kadar güçlü olduğunu herkes iyi biliyor. Üstelik malum pasta işi de var. Bakalım Mümtaz'ın pastasının sebebi ne?

Beril'in mesajını yazarken bende çok güldüm. Birde sonuna göz kırpan gülücük koydu. Hahahaha bakalım bu mesaj Zeynep'in bastırmaya çalıştığı kıskançlık dürtülerini harekete geçirecek mi?

Berke Elif'ten fena fırça yedi harbi. Bu bölüm koskoca Berke Tuna'nın karizma biraz zedelendi gibi. Gerçi son sahnede Tamay'ın kapısına dayanarak çizilen karizmayı toparlamaya çalıştı. Bakalım nereye götürecek kızı? Hahaha evli barklı adam yorumuna çok güldüm.

Ela ile Kemal gayet mutlu olmalı. E bebekleri de geliyor. Keyifleri yerindedir. Ne yapacaklar gelip. Burda dertten başka bir şey yok

Yalnız Kemal'e olan özlemin gözlerimi yaşarttı.
    -

Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)