Sayfa 4/200 İlkİlk 123456781454104 ... SonSon
1000 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Böyle mi Olacaktı? - Bölüm Yorumları (8)

Durum:
    aycn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj

967.Bölüm
    -Irmak elindeki zarı açıp açmamatka tereddütlüdür..
    Asım:Açmayacak mısın kızım
    Irmak:Ben..şey..
    -Irmak’ın cep telefonu çalar..
    Irmak:Bunu açmak zorundayım...Efendim sonuçlar çıktı mı peki nedir? Ne??? tamam sağolun ben uygun bi zamanda gelir alırım
    -Telefon kapanır..
    Yağmur:Irmak ne oldu bembeyaz oldun
    Irmak:Labaratuvardan aradılar....
    Yağmur:Ne labaratuvarı test zaten benim gözetimimde yapıldı sen başka yerde de mi yaptırdın yoksa
    Irmak:Hayır anne bu o test değil ben mezar açtırdım yangında ölen ailem için
    Barış:Bana da bahsetmedin bundan
    Asım:Yani mezarda baban sandığın adamla mı yaptırdın testi
    Irmak:Evet...kimseye söylemedim bak işte Barış bile bilmiyor.Kendim yaptırdım herkesten gizli
    Yağmur:Sonuç ne çıktı peki
    Irmak:Negatif orada yatan adam benim babam değil....
    -Asım tebessüm eder.
    Asım:O zaman elindeki zarfı korkmadan açabilirsin bence
    Barış:Hadi aşkım zarfı açma zamanı
    -Irmak kafa sallar ve zarfı yavaşça açar..Öylece sonuca bakıyordur..
    Yağmur:Kızım ne oldu ne yazıyor?
    Irmak:Asım bey benim babam anne sonuç pozitif....
    -Asım gülümser..
    Asımemiştim şimdi inandın mı bana
    Irmak:Evet inandım....
    -Asım Irmak’ın elini sıkar..Irmak’ın gözleri dolmuştur..
    Asım:Kaybettiğimiz zamanı telafi edeceğiz kızım inan bana.....
    -Irmak bir şey demez...Zeynep ve Mümtaz konuşuyorlardır..
    Zeynep:Bir şey demeyecek misin
    Mümtaz:Ne diyeyim Zeynep ben yoruldum artık sana kendimi ıspatlamaya inandırmaya çalışmaktan ne zaman öğreneceksin bana güvenmeyi
    Zeynep:Ben sana güveniyorum Mümtaz
    Mümtaz:Güvenen halin bu mu Şirin geldi demediğini bırakmadın bana gene
    Zeynep:Anlamıyor musun korktum seni kaybetmekten korktum
    Mümtaz:Korkma Zeynep hele geçbir bitmiş bir ilişki için hiç korkma ben Şirin’le kötü ayrılmadım ki ne istiyorsun onun yüzüne bile bakmayayım mı
    Zeynep:Kötü ayrılmadın ama o hiçbirinize bir veda bile etmeden çekti gitti
    Mümtaz:Biliyorum ama o zamanki şartlar onu gerektiriyordu üstelik hepimiz çocuk sayılırdık bırak artık geçmişi hepimiz büyüdük lise aşkıydı bitti gitti belki burada kalsaydı da bir şekilde bitecekti ilişkimiz 8 küsür sene geçti hem onun da bana karşı öyle duyguları yok artık
    Zeynep:O yüzden mi döner dönmez sizin eski evinizin kapısını çaldı
    Mümtaz:Zeynep yeter artık gerçekten yeter ne söylersem söyleyeyim seni tatmin edemiyorum işte
    -Zeynep Mümtaz’ın kolunu tutar ağlamaklıdır...
    Zeynep:Mümtaz tamam özürdilerim çok özürdilerim
    Mümtaz:Zeynep bu daha nereye kadar sürecek böyle
    Zeynep:Sen Şirin’i hayatını feda edecek kadar çok sevdin Mümtaz bu yüzden korktum anlıyor musun kafan karışır diye korktum....
    Mümtaz:Korkma çünkü adı üstünde geçmiş zaman bitti gitti biz artık onunla sadece iki eski dostuz başka bir şey de olamaz ben sadece seni seviyorum Zeynep bu kalp sadece senin çarpıyor başkası için çarpması mümkün değil anladın mı....
    -Zeynep kafasını sallar
    Mümtaz:Gel buraya
    -Birbirlerine sarılırlar.....
    Zeynep:Seni çok seviyorum Mümtaz seni kaybetmek istemiyorum
    Mümtaz:Biliyorum aşkım bende...
    -Nil hazırlanmış aşağıya iner.....
    Asiye:Çıkıyor musun kızım
    Nil:Evet çekimlerim var bugün de
    Asiye:Nil senin bir şeyin var belli anlat hadi
    Nil:Suat’la tartıştık işte hal olur bir şekilde
    Asiye:Ama neden tartıştınız ne oldu yani
    Nil:Geçen gece Teoman ateşlendi ya
    Asiye:Evet
    Nil:Bana ulaşamadılar telefonumu sessizde unutmuşum çünkü haliyle tartışma büyüdü işte biraz..ilgisiz anne konumuna falan düştüm
    Asiye:Olur mu hiç öyle şey sen çok iyi bir annesin
    Nil:Gerçekten öyle miyim
    Asiye:Öyle tabi sadece çalışan bir annesin ama oğlunu çok seviyorsun sen
    Nil:Ama yeterince ilgilenemiyorum neden çalışmaktan kendimi çok kötü hissediyorum yani enazından telefonum seslide olmalıydı
    Asiye:Olur böyle şeyler takma kafana merak etme kocanlada düzelir aranız
    Nil:Evet ama ben bu diziye devam ettiğim sürece geç gelmeye devam edeceğim ve bu tartışmalar hiç bitmeyecek neyse ben çıkayım artık görüşürüz akşama
    Asiye:Güle güle kızım
    -Nil gider...Defne ve Hilal evde kendi aralarında konuşuyorlardır.....
    Hilal:Neyseki Tamay ablayı ikna etmeyi başarmış abim çok sevindim
    -O esnada Nergis salona gelir..Defne onu görür ve nisper yapar gibi konuşur.
    Defne:Evet ya ben demiştim ama Tamay abla asla sevdiğinden vazgeçmez diye
    Nergis:Neler oluyor
    Defne:Bir şey olduğu yok canım Berke abiyle Tamay abla barışmış da onu konuşuyoruz
    -Nergis bozulmuştur...
    Nergis:Öyle mi
    Hilal:Evet ikna etmiş sonunda
    Nergis:Sevindim benim yüzümden ayrılsalardı kendimi asla affetmezdim
    Defne:E tamam işte sevin hiçbir şey aralarına giremedi gerçek olmayan sadece bir imzadan ibaret olan formalite nikah mı ayıracaktı onları hadi canım üzülme artık
    -Defne sırıtır....Nergis sinir olmuştur...
    Nergis:Neyse ben bir lavaboya gideyim
    Defne:Neden konuşuyorduk ne güzel
    Nergis:Midem rahatsız da biraz
    Hilal:Nane limon yapalım hemen
    Defne:Bence soda iç bir hazımsızlık var belli ki iyi gelir mutfakta yeteri kadar mevcut
    -Nergis daha da sinir olur...
    Nergis:Sağol almayayım
    -Nergis odasına çıkar..Defne gülüyordur..
    Hilal:Sende yani Defne nispet yapar gibi ne istiyorsun kızdan
    Defne:Yahu siz saf mısınız acaba yoksa saf numarası mı yapıyorsunuz
    Hilal:Ne demek şimdi bu?
    Defne:Ben bu kızdan hiç hoşlanmadım demek Hilal gözleri göz değil Berke abiyle sadece formaliteden değil gerçekten karı koca olmak istiyor ona aşık anlasanıza
    Hilal:Yok artık daha neler başındaki beladan kurtulabilmek için evlendi abimle o yüzden geldi buraya ne kadar üzüldü görmedin mi
    Defne:Ya ben seni gerçekten akıllı bir şey sanardım ya
    Hilalefne doğru konuş
    Defne:O zaman sizde gözlerinizi açıverin bir zahmet bu kız Berke abiye aşık ama tamam ne de olsa yakında yanılmadığımı anlarsınız sonra ben demiştim derim
    -Hilal düşüncelidir...Nergis odasında sinirle volta atıyordur..
    Nergis:Allahım ya nereden çıktı şu Defne ama dur sen ben Berke ile gerçekten karı koca olayım o zaman kalabiliyor musun bu evde...Neler edeceğim sana...Hatta durduğum kabahat
    -Nergis hemen telefonu eline alır ve annesini arar..
    Nergis:Alo anne...ne zaman geliyorsunuz haftaya mı yahu neden o kadar bekliyorsunuz eviniz hazır hem bizim evimizde de kalabilirsiniz neticede kızınızın evi....Neyse siz yarın atlayın gelin gerisini düşünmeyin mükemmel bir yaşantımız olacak..Urfa’daki hayatımızın üstüne çizgi çekeceğiz...Hadi görüşürüz
    -Telefon kapanır
    Nergis:Şimdi görürsünüz siz Nergis kimmiş...Hele bir ailem gelsin gerçekten karı koca gibi davranmak zorunda kalalım o zaman göreceğim ben Tamay’ın halini bırakıyor mu Berke’yi bırakmıyor mu...
    -Nergis pis pis sırıtır...Irmak Barış ve Asım bir cafede oturuyorlardır..Irmak halen şaşkındır....
    Asım:Geldiğimizden ber tek kelime etmedin kızın
    Barış:Evet aşkım konuşmayacak mısın
    Irmak:Bakın ben gerçekten ne diyeceğimi nasıl davranacağımı bilemiyorum şoktayım yani ben zaten 20 yaşına kadar kimsesiz olduğuma inandım..Sonra bir ablam olduğunu öğrendim ailemin bir yangında öldüğü söylendi ama şimdi de bir babam olduğunu öğreniyorum kendinizi benim yerime koyun lütfen
    Asım:Anlıyorum kızım şaşkınlığını anlayabiliyorum inan benim içinde kolay değil fakat ben aramızdaki bu soğukluğu yabancılığı zamanla giderebileceğimizi düşünüyorum
    Irmak:Aslında bir şey itiraf etmek gerekirse sizi ilk gördüğümde yüzünüzdeki sıcak ifadeden size karşı bir yakınlık hissine kapılmadım desem yalan olur
    -Asım gülümser...
    Asım:Hissettin demekki...Ben sizin yıllarca öldüğünüzü sandım bana bu bilgi verildi...ve ondan sonra Türkiye’ye dönmeye cesaret edemedim acılarımla yüzleşmekten korktum eğer iş için benim gelmem zorunlu olmasaydı da bu ülkeye ayak basmaz ve yaşadığınız öğrenemezdim....
    Irmak:Anlıyorum..peki annem o hayatta mı
    Asım:Bilmiyorum o da kayıp hiçbir iz yok
    Barış:O zaman büyük ihtimalle annen de hayatta bir yerlerde nefes alıyor Irmak
    Irmak:İnanılır gibi değil 26 yaşında gerçek bir ailem olduğunu öğreniyorum
    Barış:Bu akşam Yağmur teyzelerdeki yemekte daha iyi konuşuruz..Sonuçta Yağmur teyze Irmak’ın annesi siz ne derseniz deyin
    Asım:Biliyorum benim onların aralarına girmek gibi bir deridm yok zaten sadece Irmak’ı ve ailesini tanımak bu soğukluğu bir şekilde gidermek istiyorum o kadar
    Barış:O zaman akşama görüşürüz diyorum ben de hadi Irmak
    -Irmak elini uzatır..Asım Irmak’a sarılmak ister..Irmak Barış’a bakar.Barış olumlu anlamda başını sallar ve babasının kendisine sarılmasına izin verir....
    Asım:Kızım..
    -Tamay ve Berke birbirlerine sarılmış vaziyette bankta oturuyorlardır.
    Berkeün gece çok güzeldi
    Tamay:Benim içinde öyle
    Berke:Bir daha sakın bırakma elimi tamam mı ben sensiz olamam
    Tamay:Ben de sensiz olamam...Peki ne kadar daha bekleyeceğiz
    Berke:Sana söz veriyorum bu süreci uzatmamak için elimden ne gelirse yapacağım hayatımın sonuna kadar formalite icabı eş olacak değilim ben gerçekten senin kocan olmak istiyorum tabi seninde benim karım olmanı
    Tamay:Tamam ben de senden vazgeçmeyeceğime söz veriyorum o zaman
    Berke:Beraber sabahlara uyanacağımız günler yakında sevgilim
    -Berke Tamay’ı öper..
    Tamayeki kızlar biliyor mu olanı biteni Irmak dışında yani
    Berke:İremlerle pek görümüyoruz zaten Nillerde bilmiyordur herhalde sadece Mümtaz biliyor Zeynep’e söylediyse anlatır ablasına zaten çok önemli değil herkes benim seni ne kadar sevdiğimi biliyor çünkü
    Tamay:Seni kaybetmekten çok korkuyorum Berke....
    Berke:Kaybetmeyeceksin aşkım her şey çok güzel olacak biz seninle neleri atlattık bunu da atlatacağız...
    -Helin evde kahve içiyordur..Saygın gelir.
    Saygın:Ben geldim
    Helin:Hoşgeldin canım erkencisin
    Saygın:Evet bugün böyle oldu karımı özledim bir an önce kavuşayım dedim
    -Saygın kanepeye oturup Helin’e sarılıp öper..
    Helin:İyi yaptın sanada kahve yapayım mı
    Saygın:Yok ya kalsın...böyle oturalım işte
    Helineki nasıl istersen....
    Saygın:Akşama Armağan’ı çağırsam diyorum yani yengemle aralarında bir problem var belli ki....Yardımcı oluruz
    Helin:Bence hiç karışmayalım canım onlar anne oğul elbet çatışmaları olacak aralarına girmek hoş olmaz
    Saygın:Evet ama Armağan’ın yaptığı da hoş değildi yani yemek boyunca annesini görmezden geldi hayır yani zannedersin yengem Armağan’a üvey baba getirdi..
    -Helin içtiği kahveyi öksürür.....
    Saygın:Aşkım ne oldu iyi misin
    Helin:İyiyim iyiyim de bunu da nereden çıkardın şimdi sen
    Saygın:Ne bileyim kolay kolay tavır almaz Armağan ama tabi yengem hayatta öyle şey yapmaz abimin üstüne birini sevecek de evlenecek de hiç ona göre işler değil
    Helin:Neden böyle söyledin şimdi sen
    Saygın:E öyle çünkü aşkım yengemin abimi nasıl sevdiğini biliyorum en az bizimkisi kadar sonsuz bir aşk onların ki o yüzden yapmaz öyle şey
    Helin:İyide bu abini sevmediği unuttuğu anlamına gelmez ki
    Saygın:Olur mu öyle şey Timur abiye bak Gülcan’a ne kadar aşıktı sence o kadar büyük bir aşk ve geçmişten sonra yeniden sevebilir hayatına birini alabilir mi alamaz...Allah korusun seni kaybetsem ben de kalbimi kapatırım hayatım boyunca sana kavuşacağım günü beklerim çünkü bu dünyada da sana çok zor kavuştum....
    -Saygın Helin’e sarılıp öper...Helin ne diyeceğini bilemez...
    Saygın:O yüzden bir kalpte iki kişiye yer yoktur ben inanmıyorum hem yengemde yapmaz öyle şey..neyse ya en iyisi film seçip izleyelim
    Helin:Tamam sen seç ben de mısır patlatayım
    Saygın:Anlaştık
    -Helin mutfağa gider...
    Helin:Ne yapacağım şimdi ben Saygın eğer böyle düşünüyorsa Ece ablanın bir başkasıyla görüştüğünü kesinlikle bilmemesi eğer bilirse ortalık kızışır....
    -Zeynep kalkıyordur...Mümtaz onu uğurluyordur..
    Zeynep:Sürprizin için teşekkür ederim seni çok seviyorum
    Mümtaz:Sen her şeyin en iyisine layıksın üstelik kalbim sadece sana ait lütfen artık şu korkuların olmasın çünkü beni kaybetmeyeceksin ben seni zaten bırakmam kurtulamazsın yani benden
    -Zeynep Mümtaz’a sıkıca sarılır..
    Zeynep:Söz veriyorum bir daha olmayacak hadi ben gideyim artık
    Mümtaz:Gidince ara seni seviyorum
    Zeynep:Bende.
    -Zeynep giderken dayanamaz dönüp bir daha Mümtaz’a sarılır..Mümtaz gülümsüyordur..Zeynep el sallayarak gider....Irmak ve Barış eve gelmişlerdir....
    Barış:Ela’ya ne zaman söyleyeceksin
    Irmak:Bilmiyorum bu telefonda söylenir mi emin değilim
    Barış:Ama yurtdışında yaşıyorlar yani başka çaren yok
    Irmak:Haklısın şok geçirecek kabullenmek istemeyecek
    Barış:Sen bile hala inanamazken onu düşünemiyorum
    Irmak:Hayatını ailesinin intikamını almak için geçirdi o banada onca zararı bu yüzden verdi ama şimdi bütün planları boşa düşmüş olacak
    Barış:Orası öyle ama artık bir ailesi var
    Irmak:Neyse uygun bir zamanda ben Ela’yı arayacağım hadi şimdi hazırlanalım da annemi bekletmeyelim
    -Zeynep yolda yürüyordur...Beril’le karşılaşır...Zeynep onu görmeden gelip yürürken Beril seslenir..
    Beril:Ne o yalnız gördüm seni sevgilin elden gitti mi yoksa eski sevgilisine aşkı mı depreşti seni sevmediğini mi anladı çok üzüldüm bak şimdi
    Zeynep:Biliyor musun Beril iki gün önce karşıma çıksaydın seni boğazlayabilirdim ama şu an o kadar mutluyum ki bunu bozmana imkan yok
    Beril:Hayırdır ne oldu Mümtaz’ı çabuk unutup sen de yeni sevgili mi yaptın yoksa hadi hayırlı olsun o zaman ne diyelim demek ki büyük aşkın ömrü bu kadarcıkmış
    Zeynep:Beril..sana daha öncede söylemiştim senin o 0 6 yaş grubu entrikaların bizi ayıramadı ayıramazda ayrıca şu an Mümtaz’dan çıktığım için bu kadar mutluyum çünkü bugün ilişkimizin 6.yıldönümü kutlamak için üstüne adımızı yazdırdığı bir pasta almış evde harika zaman geçirdik...Yalnızca başbaşaydık...Aşkımızın ne kadar ölümsüz olduğunu bugün bir kez daha görmüş olduk..Bizi hiçbir şey ayıramaz Mümtaz bana ben de ona ilk günkü gibi aşığız çünkü...Hadi şimdi sen şu markete gir de bir soda al hazımsızlık yapmasın görüşürüz
    -Zeynep sırıtarak gider...Beril sinir olmuştur...Yumruğunu sıkar..
    Beril:Allah kahretsin!!!
    -Akşam olmuştur..Irmak ve Barış Yağmurlara gelmiştir.Masa hazırdır...
    Yağmur:Hoşgeldiniz kızım
    Cüneyt:Hoşgeldiniz
    Irmak:Hoşbulduk
    Barış:Asım bey gelmedi sanırım
    Yağmur:Evet ama neredeyse gelir
    Cüneyt:Nasıl hissediyorsun Irmak
    Irmak:Şaşkın tuhaf ne hissettiğimi bilmiyorum yani bu durumu kabullenmek zaman alacak gibi
    Yağmur:Testlerde hiçbir oynama olması mümkün değil emin ol sonuçlar doğru
    Irmak:Biliyorum anne zaten mezardan da dna aldığım için artık şüphe etmem inanmamam için bir neden kalmadı ama tabi kafamda bir sürü soru işareti var
    Barış:Bu arada Beril nerede görünmüyor ortalarda
    Yağmur:O da gelir birazdan
    Irmak:Aman eksik olmasın
    Yağmur:Irmak yapma lütfen
    Irmak:İyi tamam bir şey demedim..
    -Beril eve girmek üzeredir..Asım’ın arabasının önünde durur..Asım’da arabasından iner...
    Beril:Merhaba
    Asım:Merhaba
    Beril:Siz şu Irmak’ın seneler sonra ortaya çıkan meşhur babası olmalısınız
    Asım:Benden bahsettiler galiba
    Beril:Yani Yağmur hanımın öz kızı olduğum için evde olan bitenden habersiz olmam mümkün değil ne yazık ki ben Beril
    -Beril elini uzatır...Asım sıkar..
    Asım:Ben de Asım
    Beril:Memnun oldum hadi girelim bekletmeyelim
    -Asım kafa sallar ve kapıyı çalıp içeri girerler...Suat Teoman ile televizyon izliyordur.Teoman Suat’ın kucağında uyumuştur..Nil gelir..
    Nil:Merhaba
    Suat:Sanada
    Nil:Bak bugün erken geldim
    Suat:Ne güzel
    Nil:Oğlumuz nasıl
    Suat:Gayet iyi
    Nil:Uyumuş ben alayım yatağına götüreyim onu
    Suat:Gerek yok ben götürürüm
    -Suat Teoman’ı alıp yatağına götürür..Nil peşinden gider.
    Nil:Suat bu tavrını ne zamana kadar sürdüreceksin
    Suat:Sen dün gece bir ailen olduğunu unuttun Nil
    Nil:Hayır unutmadım ya ben sizi nasıl unutabilirim nasıl düşünebilirsin böyle bir şeyi
    Suat:Neden ulaşamadık o zaman sana oğlumuz ateşlend havale geçirebilird biz hastanedeyken sen çekimdeydin
    Nil:Sessizde unutmuşum insanlık hali
    Suat:Tamam Nil en iyisi tartışmayalım iyi geceler
    Niliziyi bırakmamı istiyorsun dimi o zaman bitecek bu kavgalar
    Suat:İyi geceler Nil
    -Suat yatak odasına girer.Nil üzgündür...Ertesi gün olmuştur..Defne Hilal Berke ve Nergis kahvaltı yapıyorlardır..
    Defne:Tamay abla nasıl Berke abi
    Berke:Gayet iyi bir problem yok
    Nergis:Aranızın düzelmesine çok sevindim
    Berke:Zaten yakın zamanda boşanacağız öyle değil mi
    Nergis:Öyle tabi
    Defne:Ne yalan söyleyeyim bu evde Tamay ablayla kahvaltı yapmayı özlemişim
    -Nergis sinir olur....
    Nergis(iç ses):Sen daha çok arayacaksın o sabahları yakında bu evde bile barınamayacaksın...
    -Kapı çalar...
    Nergis:Ben açarım.
    -Nergis kapıyı açtığında gelen Eşref ve Dilan’dır..
    Nergis:Anneciğim babacığım hoşgeldiniz
    Dilan:Hoşbulduk
    -Berke Hilal ve Defne şaşırırlar.Nergis sırıtıyordur..
    967.bölüm sonu

Durum:
    feelingg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Günaydıııın gonzalesler yeni bölüm harika olmuş ellerinize sağlık:img-wink:

Nergise öyle sinir oluyorum ki anlatamam anne babasını çağırdı hemen ya sanki evi burda nereye çağırıyorsa artık defneyşde tebrik ediyorum valla helal olsun nergisin gerçek yüzünü GÖRDÜ ve hilalede söyledi Hilal inanmadı gibi ama düşündü yinede
    Defnenin replikleri de harikaydi onuda belirteyim iyiki Defne var rahatlıyorum o Konuşurken
    Şimdi dilanlar geldi nergisin amacı berkeyle daha yakın olmak şimdi bu durumu kullanacak kesin zaten defneyide yollama derdinde ne olursa olsun o evden gidecek biri varsa oda sensin nergis:img-beee:
    Tamayda nergise inat berkeye iyi davransın Nergis bozulsun öyle hep

Irmak birde anne baba bildiği kişilerede test yaptırmış sonuç negatif çıkmış şimdide asımla test sonucundada sonuç pozitif çıktı yani Asım Irmak'ın babası
    Bu bölüm berilde asımla tanıştı bakalım ne olcak bu cephede

Mumtazeynep sahnesine bayıldım replikler harikaydı:img-in_lo
    Zeynep'in Beril ile olan sahneside harikaydı çok güldüm berilin sinir Olmasına :)

Helin Saygın sahnesi beni şaşırttı demek saygında Ece seçkin ilişkisine sıcak bakmayacak

Nil Suat için üzülüyorum araları soğuk ama bence Nil bu duruma son vermek için diziden ayrılacak :img-wink:

Yeni bölümü çok merak ediyorum

Durum:
    aycn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj

968.Bölüm
    -Nergis, Eşref Dilan Berke Hilal ve Defne salonda oturuyorlardır.
    Eşref:Eviniz güzelmiş
    Berke:Sağolun
    Dilan:Kızımı gerçektenden de iyi yerlerde yaşatıyorsun helal olsun sana
    -Defne Dilan’a gıcık bakışlarla bakıyordur..
    Hilal:Sizin evinizde az ötedeki sokakta hazırda
    Eşref:Bizim için ayrı ev mi tuttunuz yani
    Nergis:Babacığım yani sizin daha rahat edeceğinizi düşündük
    Eşref:Ben kızım dizimin dibinde olursa rahat ederim
    Defne:Yok artık ya...
    Dilan:Bir şey mi dedin kızım
    Defne:Şey aslında
    -Hilal Defne’yi durdurur..
    Hilal:Hiçbir şey demedi...Ama bu evde zaten dört kişiyiz siz de rahat edemezsiniz
    Eşref:İyide saray gibi ev hem bu hanım kızda kim hep burada mı kalıyor
    Defne:Bana mı dediniz? Bir sakıncası mı var anlayamadım gideyim o zaman sırf siz istiyorsunuz diye..
    Berkeefne tamam...Bakın Eşref bey buralar sizin köyünüze benzemez hiçbir kız evlendiği halde anne babasıyla yaşamaz..Aileler kendi evinde karı koca kendi evinde..Hem kızınız artık benim nikahımda ve çoktan reşit olduğuna göre bir şey diyemezsiniz.Ev olayına gelince merak etmeyin konaklayacağınız ev de en az bunun kadar konforlu ve geniş..
    Hilal:Üstelik Defne benim kuzenim sadece kuzenim de değil dostum arkadaşım kardeşim her şeyim ve bizde kalmasını ben istiyorum kusura bakmayın ama size ters düşüyor diye Defne’yi gönderecek değilim o Nergis’ten önce bu evdeydi..
    -Nergis sinir olur..Defne sırıtır...
    Berke:Tamam gerginliğe gerek yok artık mesele de yok sanırım
    Eşrefeki madem siz öyle diyorsanız bana hala tuhaf geliyor ya
    Defne:Emin olun sizin oranın adetleri de bize tuhaf geldi siz de yaşadıkça alışırsınız yadırgamayın bu kadar
    -Eşref Defne’ye sinir olmuştur..Defne gülüyordur....Nergis Defne’ye kötü kötü bakıyordur...Defne’de ona gıcık bakışlarıyla karşılık verir...İrem ve Derin evde Derin’in odasında oturuyorlardır..Derin oldukça mutludur...
    İrem:Her geçen gün yüzün gülüyor ve emin ol bu beni çok mutlu ediyor
    Derin:Çünkü mutluyum sizler beni gerçekten seviyorsunuz
    İrem:Seviyoruz tabi sonunda seni ikna etmemize sevindim
    Derin:Ben benim yüzümden Eylül üzülür diye korktum yani siz de benden bir gün sıkılırsınız bırakırsınız....
    İrem:Sakın o cümleyi tamamlayayım deme..Biz senden asla sıkılmayız sen bizim oğlumuzsun öz oğlumuzsun bunu böyle kabul et artık
    -İrem Derin’e sarılır...
    İrem:Seni çok seviyoruz biz
    Derin:Ben de sizi seviyorum...anne
    -İrem duyduğuna inanamaz gözleri dolar ve Derin’in gözlerine bakar
    İrem:Sen bana anne mi dedin..
    -Derin kafa sallar..
    Derin:Evet madem ben senin oğlunum o zaman sende benim annemsin
    İrem:Beni ne kadar mutlu ettin bilemezsin oğlum benim canım oğlum
    -İrem tekrar Derin’e sarılır..Derin’de ona sarılır..Gülümsüyordur...Asiye ve Nil Teoman’ın altını değiştiriyordur...Nil’in seti yoktur.
    Asiye:Altınıda temizledik rahatladı paşam
    Nil:Evet altını açınca gülüyor her defasında
    Asiye:Rahatlıyor çünkü şimdi temizledik sesi çıkmaz
    Nil:Ne çabuk büyüdü ya zaman hızlı geçiyor daha hamile kaldığım gün dün gibi
    Asiye:Öyle ya asıl kovuşta geçirdiğimiz günler dün gibi geliyor bana hatırlıyor musun ilk geldiğin zamanları
    Nil:Hatırlamaz olur muyum mühebbet yemiştim işlemediğim bir suç yüzünden
    Asiye:Evet az çektirmedik sana kovuşta ama sen de dik başlılığını asiliğini her zaman gösterdin baş edemedik seninle
    Nileme öyle ben senin hikayeni öğrendiğim gün sana bakışım değişti zaten Teoman’a bakmanı bu yüzden bu kadar istedim.
    Asiye:Evet ama gene de yaptıklarım doğru değildi oğluma bakmak için insanlardan haraç topluyordum vermedikleri zaman zor kullanıyordum gözümü sen açtın
    Nil:Tamam bunları konuşmaya gerek yok geride kaldı hepsi hem biz kötü bir başlangıç yaptık belki ama şimdi gayet iyiyiz..İnci’ye hapisteki dostum dedim ben ama ne oldu kocama göz koydu..
    Asiye:Ona hala daha inanamıyorum zaten fakat İnci kocanın resmini görmemiş miydi
    Nil:Hayır..ne zaman görecek olsa bir şey oldu göremedi zaten hatırlarsan sonlara doğru fotoğrafları kaldırmıştım belki gösterseydim bunları yaşamazdık...Çok zor günler yaşadık Suat’ı öldü sandım beni aldattığını sandım aldatmadığını bildiğim halde onu bir süre için bile olsa İnci’yle paylaşmış olmayı kaldıramadım Suat’ı cezalandırmak istedim çok zor günlerdi tabi bir de hamileydim...
    Asiye:Anlıyorum canım keşke o zaman karşılaşsaydık da destek olsaydım sana İnci’de kendi sonunu kendi hazırlamış zaten
    Nil:Evet..bizi ayırmak için dış gebeliğini bile umursamadı kullanmak istedi o bebekte onun sonu oldu ne yazık ki...Neyse ya kapatalım bu tatsız konuları
    Asiye:Nil bak farkındayım kocanla aran gergin son zamanlarda ama siz neleri aştınız bunlar ne ki küçücük yanında ben eminim bir orta yol bulacaksınız düzelecek aranız
    Nil:Ben bundan hiç umutlu değilim işte al bak bu akşam dizimizin ilk bölümü yayınlanacak Suat’ın umrunda mı değil
    Asiye:Söyleme öyle umrunda olmaz olur mu bak gör akşam senden önce o kanalı açıp bakacak..
    Nil:Ciddi mi diyorsun
    Asiye:Tabiki kocan sana aşık Nil sana fazla küs duramaz o
    -Nil gülümser..Tamay ve Berke buluşmuşlardır...Elele yürüyorlardır..
    Tamayemek kızın ailesi geldi ha
    Berke:Evet haftaya geleceklerdi ama erken gelmişler
    Tamay:Ne fark eder ki gelmişler sonuçta şimdi onların karşısında da gerçekten karı koca gibi davranmak zorundasınız
    Berke:Tamay yapma böyle onların karşısında Nergis’i öpüp kokladığımı falan düşünmüyorsun dimi
    Tamay:Bilmem sonuçta onlar bu evliliği gerçek sanıyor olabilir yani
    -Berke Tamay’ın yanaklarını tutar.
    Berke:Bak bakayım bana..Böyle şeyler düşünüp kendini huzursuz etmeni istemiyorum benim kalbimde aklımda sende önemli olan bu..Bana inanıyorsun dimi
    Tamay:İnanıyorum ama korkuyorum seni kaybetmekten
    Berke:Beni asla kaybetmeyeceksin ben de seni kaybetmeyeceğim biz nelere göğüs gerdik beraber bu yanında ne ki gör bak bu günlerde geçecek karı koca olacağız çocuklarımız olacak onların büyümesini izleyeceğiz her şey çok güzel olacak
    -Berke Tamay’a sarılır..
    Berke:Hem akşam benimsin biliyorsun birlikte yemek yiyeceğiz
    Tamay:Tamam biliyorum ama benim şimdi gitmem lazım
    Berke:Neden
    Tamay:Kızlarla buluşacağım..
    Berke:Ha doru tamam o zaman ben seni akşam 7 de alırım
    -Berke Tamay’ı öper..
    Berke:Seni seviyorum
    Tamay:Ben de seni
    -Berke ve Tamay’ın elleri ayrılırken Tamay geri döner ve bir kez daha Berke’nin boynuna sarılır..sonrasında gider..Berke arkasından gülümsüyordur..Helin mutfakta kek yapıyordur..Saygın kokuları alıp mutfağa gelir..
    Saygın:Burnuma enfes kokular geliyor.
    Helin:Kek yapıyorum çünkü
    Saygın:Harika yaşadık o zaman desene
    Helin:Boşuna sevinme canım çünkü bize yapmıyorum
    Saygın:Bestelere mi
    Helin:Hayır onlara da değil pastane için Ece ablalara götüreceğim satsınlar diye yardım etmek gerekiyor biliyorsun
    Saygın:Aşkım daha öncede söylemiştim sen tasarımcılığı bırakıp aşçılığa geç bence paraya para demezsin ciddiyim
    Helin:Of Saygın başlama gene hem işe gitmedin mi sen bugün
    Saygın:Çıkıyorum şimdi dönüşte de pastaneye uğrayacağım orada nasibini alacağım bu kekin haberin olsun
    Helin:Aman iyi görende size hiç kek yapmıyoruz zanneder...
    Saygın:Valle ben bilmem ne zamandır böyle güzel kek kokusu almıyorduk bu evde neyse canım ben çıktım görüşürüz
    -Saygın Helin’i öpüp çıkar...Helin gülüyordur...Nergis anne babasını evlerine götürmüştür...Defne ve Hilal evde kalmışlardır..
    Defne:Oh be sonunda gittiler..Hayır yani beni yanlış anlamanı istemem ama bunlar hani haftaya gelecekti
    Hilal:Ben de anlamadım ki bugün gelmişler
    Defne:O Nergis bize gıcıklığına yapmadıysa bende Defne değilim
    Hilal:Sen abartmadın mı ya
    Defne:Neyi abartmadım mi Hilal görmek istemiyorsunuz ama bu kız iyi niyetli değil diyorum size
    Hilal:Tamam kapatalım konuyu
    Defne:Kulaklarınla duydun babası gelir gelmez beni bu evden göndermekten bahsetti üstelik utanması sıkılması da yoktu hepinizin önünde söyledi
    Hilal:Ben ağzının payını verdim ama bir daha böyle bir şeye cesaret edemez
    Defne:Fark etmez ailesi bu evliliği gerçek sandığı müddetçe Nergis’te gerçek olması için bunu kullanarak elinden geleni yapacak ben size diyim...
    -Hilal düşüncelidir...Nergis anne ve babasını evlerine getirmiştir. O evde Berkelerinki kadar konforludur...
    Nergis:İşte eviniz burası güle güle oturun
    Eşref:Bu iş benim içime hiç sinmemiştir bilesin
    Dilan:Tamam Eşref damadın harika bir ev tutmuş işte bize bulmuş bunuyorsun
    Nergis:Burada böyle baba yani hiçbir çift anne babasıyla yaşamıyor
    Eşref:O zaman kardeşi ve kuzeni olacak kız neden hala sizinle kalıyor onlarda kalmasınlar
    Nergis:Biz apar topar evlendik ya ondan yani sonuçta Hilal o evin sahibi sayılır
    Eşref:Sen nesin peki sen de o evin hanımı değil misin
    Nergis:Hanımıyım elbet ama her şey henüz çok yeni yavaş yavaş olacak bazı şeyler
    Eşref:Ben anlamadım bir şey ama bu ev de fena değil neyse ben bir evi gezeyim madem tutulmuş bizim için
    -Eşref evi gezmeye başlar..Nergis ve Dilan otururlar..
    Nergis:Geç anneciğim
    Dilan:Kızım baban haklı Hilal o evin sahibiyse sen de hanımısın...Yani biraz sözün geçmeli öyle değil mi
    Nergis:Anne tamam ben ne yapacağımı bilirim
    Dilan:O Hilal’in kuzenimidir kardeşi midir nedir hiç hoşlanmadım o kızdan da dili pabuç kadar maşallah Hilal’inde ondan aşağı kalır yanı yok
    Nergis:Sen merak etme ben yakında ikisini de muma çevireceğim..Ayrıca o Defne’de istediği gibi barınamayacak o evde çok yakında kapının önünde bulacak kendini o evin hanımı kimmiş göstereceğim ikisine de
    Dilan:İnşallah
    Nergis:Şüphen olmasın
    -Nergis pis pis sırıtır..
    Nergis:Ne diyordum siz bu akşam yemeğe gelsenize..Aile yemeği yiyelim hem siz seversiniz böyle şeyleri
    Dilan:Evet iyi olur gelelim tabi kaynaşalım damadımızla
    -Beril evde odasındadır..Telefonu çalar.Arayan Nurgül’dür.
    Beril:Alo
    Nurgül:Beril’ciğim özledin mi beni
    Beril:Ne demezsin çok özledim
    Nurgül:O zaman arayı açmayalım görüşelim bence ha
    Beril:Ne istiyorsun gene
    Nurgül:Ona da buluşunca karar veririm
    Beril:Yeter artık ya seni bir daha görmek istemiyorum bir daha beni arama
    Nurgül:OO atarlandık bakıyorum bildiklerimi unuttun sanırım ha seni iki lafımla kapının önüne koydururum
    Beril:Kendine o kadar güvenme annem beni seneler sonra bulmuş bir hata yaptım diye kapının önüne koyar mı sence koymaz...Üstelik söyleyince de eline hiçbir şey geçmez annem bana iki kızar 3.gün barışırız sende o çöplükte yaşadığınla kalırsın hadi canım bir daha arama beni aklın varsa
    -Beril telefonu kapatır..Nurgül sinir olmuştur..
    Nurgül:Öyle mi Beril Hanım görürsün sen..
    -Beril aşağı iner..Hizmetçilerden biri elinde Asım’ın unuttuğu atkıyla bekliyordur..
    Beril:Sen neden bekliyorsun kapıda öyle elinde atkıyla
    Hizmetçi:Asım bey dün akşam atkısını unutmuş aradı geliyormuş onu vereceğim
    Beril:Öyle mi ve sen bana ben veririm kendisine
    Hizmetçieki buyurun
    -Beril atkıyı eline alıp dışarı çıkar...Asım arabayla evin önüne yaklaşır..İner.Beril gülümser.
    Beril:Atkınızı unutmuşsunuz sanırım
    Asım:Evet unutkanlık işte sağol kızım
    Beril:Ne demek isterseniz gelin içecek bir şeyler ikram edelim size
    Asım:Çok isterdim ama işim var başka zaman artık
    Beril:Nasıl isterseniz
    Asım:Hoşçakal kızım
    Beril:Güle güle
    -El sıkışırlar ve Asım arabasına binip uzaklaşır..
    Beril:Vay anasuna be Irmak doğuştan şanslıymış kendisini evlat edinen aile zengin öz babası da bir o kadar zengin..Ama güzel..Irmak öz babasına kayarsa yakında annesi de ortaya çıkarsa annem Irmak’a eskisi kadar düşkün olamaz..Benim kıymetini anlar
    -Beril sırıtarak eve girer..Tamay Nil Irmak ve İrem bir cafede buluşmuşlardır...
    Nil:İnanmıyorum demek Berke kardeşinin hayatını kurtardı diye kızla evlendi bu yüzden nikahı erteledik dediniz
    Irmak:Ertelendi zaten Nil o evlilik bitecek çünkü gerçek değil Tamay’la evliliği gerçek olacak Berke’nin
    İrem:Zaten kız da gerçek olmadığının farkındadır evliliğin endişelenmene gerek yok
    Nil:Evet ama yani ne bileyim ben huzursuz oldum şimdi
    Irmak:Nil....sen bakma ona Tamay
    Tamay:Tamam ya bu konu hakkında konuşmayalım en iyisi ben Berke’ye güveniyorum en kısa zamanda sonlandıracak bu evliliği.Evet kabul etmesi zor oldu ama başka çare yok şu an ne yazık ki
    Nil:Evet Berke’nin seni nasıl sevdiğini hepimiz biliyoruz
    Tamayerin nasıl oldu İrem alışabildi mi size?
    İrem:Evet sen onu getirdikten sonra bir daha kaçmaya kalkmadı aksine şimdi çok mutlu bizimle....
    Irmak:Kaçmaya kalkmak mı bir dakika neyden söz ediyorsunuz siz bilmediğimiz ne var
    İrem:Geçenlerde Derin bizim onu istemediğimizi sandı ve evden kaçtı ama onu sokakta bulup bize getiren de Tamay oldu ondan bahsediyoruz
    Nil:Öyle mi..Sen Derin’i tanıyor muydun ki
    Tamay:Hayır sokakta kaldırımda öylece oturuyordu üzgündü yanaştım sordum İrem’le Ozan’ın adını verince de anladım tabi hemen İremlere götürdüm
    İrem:Gerçekten sen o gün tesadüfen Derin’i bulmasaydın kimbilir ne halde olurdu çok teşekkür ederim tekrardan
    Tamay:Rica ederim Derin mutluysa siz mutluysanız sorun yok
    Irmak:Bu arada benimle ilgili öğrenmeniz gereken bir şey var
    Nil:Neymiş o?
    Irmak:Kızlar hani benim ailem yangında öldü deniliyordu ya
    İrem:Evet..bir dakika yoksa ölmemişler mi kurtulmuşlar mı yangından
    Irmak:Hayır o yangında ölenler benim annem babam değilmiş teyzemle eniştemmiş
    -Kızlar şok olurlar..
    Nil:Yok artık ciddi misin sen peki nasıl olur böyle bir şey
    Irmak:Bu kadar da değil öz babam çıktı geldi dna testiyle de tescillendi
    Tamay:Çok merak ettim baştan anlatsana şunu sen
    Irmakeki dinleyin öyleyse
    -Helin yaptığı kekleri pastaneye getirmiştir..
    Duygu:Ellerine sağlık Helin’ciğim kekler nefis olmuş
    Ece:Evet benim havuçlu kekten sonra bu satacak kesin
    Helin:Rica ederim satarsa yaparım tekrardan
    Duygu:Merak etme payını veririz
    Helin:Olur mu öyle şey ben size yardım etmek ve içimden geldiği için yaptım saçmalamayın lafı olmaz
    Ece:Canım benim öyle iyisin öyle sevgi dolusunki Saygın seninle evli olduğu için çok şanslı gerçekten
    -Helin gülümser.
    Ece:Keşke biz bazı hataları yapmamış olsaydık da daha erken bulsaydınız birbirinizi hala daha suçluyorum kendimi biliyor musun
    Helin:Tamam Ece abla bitti geçti artık biz Saygın’la 8 senedir evliyiz ve mutluyuz geçmişi konuşmanın bize bir yararı olmaz unuttuk biz sen de unut artık
    Duygu:Helin doğru söylüyor geçmişte yaşanmıyor Ece önemli olan şu an nasıl hissettiğimiz.
    Eceoğru söylüyorsunuz
    -Seçkin gelir....Ece heyecanlanır gibi olur..
    Seçkin:Merhaba
    Ece:AA Seçkin bey hoşgeldiniz
    Duygu:Hoşgeldiniz benim mutfakta biraz işim vardı zaten
    -Duygu gülümseyerek mutfağa geçer.
    Ece:Tanıştırayım eltim Helin aynı zamanda kardeşim gibidir
    Seçkin:Öyle mi memnun oldum ben de Seçkin
    Helin:Bende....Neyse ben gideyim artık
    -Helin Ece’yi öpüp pastaneden çıkar...
    Ece:Ne ikram edeyim size eltim çok güzel çikolatalı kek yapmış
    Seçkin:Tamam o zaman bugün çikolatalı kek alayım ben de tabi sizde bana eşlik edeceksiniz
    -Ece gülümser ve kekleri kesmeye gider..Helin pastaneden çıktığında Saygın pastaneye gelmek üzeredir..Karşılaşırlar.Helin panik olur..
    Helin:Saygın...
    Saygın:Helin...
    Helin:Nereye gidiyorsun?
    Saygınastaneye bugün evde yedirmedin o keklerden pastanede alacağım nasibimi
    Helin:İnanmıyorum sırf bunun için mi geldin yani
    Saygın:Evet..hem yengemi de görürüm diye geldim sen pastaneden mi çıkıyorsun
    Helin:Evet..ama şimdi girme gel biz eve gidelim
    Saygın:Niye ya allah alah yengemi göreceğim
    Helin:Aşkım müsait değiller sonra gelirsin hem söz ben eve gidince sanada yaparım o kekten...
    Saygın:Ya tamamda pastaneye niye giremiyorum
    Helin:Çünkü..içeride temizlik var müsait değiller sonra geliriz beraber bak ben de o yüzden çıktım zaten hadi evimize gidelim
    Saygıneki o zaman ama söz verdin yapacaksın o kekten bizede
    Helin:Tamam başımın belası yapacağım hadi yürü
    -Saygın gülümseyerek Helin’e sarılır ve yürürler...Beril ve Yağmur salonda oturuyorlardır...Kapı çalar...
    Beril:Kim bu ya
    Yağmur:Anlarız şimdi
    -İçeri Nurgül girer...
    Nurgül:Merhaba Yağmur hanım
    -Beril şok olur...panikler..
    Beril:Nurgül ne işin var senin burada
    Yağmur:Sizin aranız mı bozuk
    Nurgül:Kızınız hakkında bilmediğiniz bazı gerçekler var daha fazla sizi kandırmasına gönlüm razı gelmedi ne yazık ki
    Beril:Ya saçma saçma konuşma da seni attırmadan defol git bu evden
    Yağmur:Beril neler oluyor?
    Beril:Bir şey olduğu yok ya saçmalıyor işte Nurgül git bu evden
    Nurgül:Bence buna annen karar vermeli söyleyeceklerimi duymak ister
    -O esnada Irmak ve Barış gelirler..
    Irmak:Biz geldik
    -Beril dahada korkmuştur..
    Nurgül:İşte şimdi kadro tamamlandı sanırım Irmak’ın burada olması iyi çünkü bu konu direk onunla alakalı
    Irmak:Ne diyorsun sen ya ne benimle alakalı
    -Beril Nurgül’e hayır der gözlerle bakıyordur...Nurgül büyük bir keyifle bombayı patlatır..
    Nurgül: Hani senin üvey babanla gazetede haberlerin çıkmıştı ya
    Irmak:Evet
    Yağmur:Yoksa arkasında kim olduğunu biliyor musun
    Nurgül:Evet...O işi Beril’le rahmetli Dündar bey planladı..Beril seni çok kıskanıyordu bu yüzden üvey babanı da senide aratıp o otelde buluşmanızı sağladı sonrada fotoğraflarınızı çektirip gazeteye verdi....Maksadı seni annenin gözünde düşürmekti
    -Beril köşeye sıkışmış vaziyettedir...Irmak ve Yağmur ona şok olmuş ve kötü kötü bakıyorlardır...
    968.Bölüm sonu

Durum:
    feelingg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni bölüm harika olmuş çok beğendim ellerinize sağlık:img-wink:

Eşrefe bakın ne zannediyor o kendini öyle nergisin kime çektiği belli oldu:img-beee:
    Hemen dilanda Eşref de berkenin evinde kalmak istedi sonra defneye taktılar ardından hilale takmış Dilan ne işi varmış onun o evde evin Hanımı hilalmiymiş kim olacaktı evin hanımı Kızın babasının evi orası tabiki evin Hanımı Hilal türlü oyunlarla elde ettiği bi kaç gün sürecek Evliliği nedeniyle Nergis o eve hanım değil ancak dış kapının mandalı olur:img-beee:
    Defneyi de evden uzaklaştırmaya çalışacaklar ama dikkat etsinler Defne koymasın onları kapının önüne :)

Ece seçkini görünce heyecanlanmaya başladı demek vay be
    Helinde saygını uzaklaştırdı hemen
    Helin Saygın sahnesi çok tatlıydı ama :img-in_lo
    Bu arada helinin Ece ve duyguya yardım etmek için kek yapmış helinciğim de çok tatlı ya oda başlasaya pastane işlerine

Berilin foyası çıktı ortaya Nurgül herşeyi Anlattı Irmak da oradaydı herşeyi biliyorlar artık şimdi berili Irmak'ın elinden kim alabilir :)
    Beril Yağmurun kendisine her koşulda sahip çıkacağını düşünüyor şımarıklık işte ama yağmur gerçekten berile kızsada 3.gün barışırlar

Derinin ireme anne demesi çok Hoşuma gitti:img-in_lo

Asiye ve Nil de dertleşti nilin dizisini Suat izleyecek mi çok merak ediyorum :)

Bu arada Süleyman noel baba oldu bizi unuttu hiç gelmiyo sayfaya hee :icon_sorr
    Hahaha ama gerçekten çok tatlı bi Noel baba olmuş çok yakışmış bi an gerçek sandım ben:)

Yeni bölümü çook merak ediyorum

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Hahahaha adım geçmiş sayfada. Öncelikle çok teşekkürler Duygu. Üç gündür çok yoğun geciyo. O yüzden bölüm de yazamiyorum. Sağolsun Aycan yaziyo. Yarin da malum yılbaşı yine yoğun. Ama 1 Ocaktan itibaren sahalara dönüyorum.
    -

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)