Sayfa 51/200 İlkİlk ... 4147484950515253545561101151 ... SonSon
1000 sonuçtan 251 ile 255 arası

Konu: Böyle mi Olacaktı? - Bölüm Yorumları (8)

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Yorum için çok teşekkürler Duygu.

Yağmur banyoda ne halde bulundu bilmiyoruz. Ölüp ölmediğini de. O yüzden erken kutlamalara başlama derim. Yeni bölümü okuyunca ÖĞRENİRSİN.

Zeynep ile Mümtaz çok ciddi dusunumuyorlarsa demek. Geleceğe dair bi adımları yok şu an.

Armağan a ben pek üzülmüyorum. Çeksin acısını. Yakinda unutur.

Timur sinir bozucu olmaya devam ediyor. Yusuf Tuna ekolünün son temsilcisi adeta :)
    -

Durum:
    aycn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Renkli tüyolarımız
    Defne-Ümit-Armağan üçgeni bu sezon oldukça ön planda olacak...Defne Ümit'i seviyor gibi ve Armağan'ın biraz bedel ödeme zamanı gibi..Ancak Armağan'ında hayatına birisi girebilir belki ve bu kişi tüm akışı hikayeyi değiştirebilir...Belki Armağan intikam almak için Seyhan'la da yakınlaşabilir...Bu kişi seyhan olabilir ve gerçekten Seyhan'a aşık da olabilir sonuçta yeni bir hayat kurmak onunda hakkı
    Bu sezonun yeni bir ikilisi de Beste-Özgür olabilir onlarda taze bir cift olarak aşk yaşayabilir..Ben şahsen çok umutluyum bu çiftten
    Hilal ve Çınar'a geldiğimizde birkaç bölüm içinde Çınar ortaya çıkacak ama nasıl çıkacak o kadarını söyleyemem tek söyleyebileceğim Hilal'in üzgün acı günleri pek bitecek gibi olmayacak.....
    Tamay ve Berke eğer bu sefer becerebilirlerse evlenecek gibiler ancak bu sezonda geri planda yer almayacaklar ve sezonun ikinci yarısına doğru gene üzüleceğin şeyler olacak ama Tamay-Berke beraberce aşabilecekler mi bakalım bu zorlukları şu kadarını diyim Tamay'ın işiyle alakalı bir durum olcakve tüm hayatlarını etkileyecek bir şey olacak
    Gelelim Nil ve Suat'a onlar bu sezon çok etken olacaklar bu cepheye sürpriz bir isim dahil olacak ve bu isim Suat'ın hayatından birisi olup tüm hayatlarını özellikle de Suat'ın hayatını derinden etkileyecek bir sır perdesini aralayacak..Bu hikayede hep devamını merak ede ede okuyacaksın o kadarını söyleyeyim
    Irmak ve Barış'a geldiğimizde Ceyhun'la bir süre uğraşacaklar ve şaşırtıcı bir şekilde Beril-Irmak'ı yanyana görebilirsin....Bu sezon Irmak'ın annesi ortaya çıkacak....
    Zeynep ve Mümtaz da da bu sezon evlilik belirtileri görebilirsin...

Durum:
    feelingg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Rica ederim Süleyman

Olsun ben kutlamalara başlıyım dedim malum çok bekledik ölüm haberini Yağmurun 40 gün 40 gece kutlama yapsak az gelir zaten :)
    Hahahha tabi senin müstakbel kayınvalideciğin olduğu için Kutlamaları onaylamaman normal hahah :)

Mümtaz zeyneple Gönül eğlendiriyor demek
    E tabi mümtazın gözü başkasında zaten yakında belki seyhancığına evlenme teklifi eder hahah neden Olmasın ya :)

Armağan da bence birini bulacak ama o biri Seyhan olmasında :)
    Seyhan mümtaza aşık çünkü yani yine kuzen buhranı yaşayabilir armağan :)
    Kaderi böyleyse demek :)

Timur gerçekten çok itici ya Yusuf Tuna adeta Timur'un içine kaçmış bu gidişle Timur'un ölümü içinde totem yapıcam hahah :)

Durum:
    feelingg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Oooo Aycan renkli renkli tüyolara bayıldımmm ellerine sağlık mükemmel tüyolar bunlar

En çok Suat için şaşırdım neler olacak acaba bence suatın ailesi ile ilgili bir sır olabilir belki annesi ya da babası ölmemiştim bir yerlerde yaşıyordur gerçekten çok Heyecanlı bir tüyo bu Suat ve Nil cephesi için

Hahah seyhan ve armağan bence pek yakışmazlar
    Ama armağanın hayatında başka biri olma fikri güzel bir fikir çünkü böyle bişey olursa defnenin neler yapacağını çok merak ediyorum
    Ama tabi bu kişi Seyhan olursa kıza yazık olur üstelik bence seyhan ev Arkadaşının eski sevgilisiyle yakınlaşacak karakterde birini benzemiyor gibi :)

Beste Özgür ikilisini bende çok isterim çok tatlı olabilirler Özgür zaten tatlı ama Beste son zamanlarda tatlı oldu Başlarda bi gıcıktı yani :)

Çınarın hikayesini çok merak ediyorum nerede ve ne şekilde ortaya çıkacak acaba ve bu durum hilali nasıl etkileyecek gerçekten en Heyecanlı cephelerden biri bu cephe

Tamayın işi ile ilgili nasıl bir sorun olacak ve tüm hayatlarını etkileyecek oda oldukça merak uyandırdı bende

Beril ceyhunun gerçek yüzünü öğrenip ondan intikam almak için ırmakla yakın olabilir sonuçta Ceyhun berilin duygularıyla oynuyor şuan.belki de bu durum iki kardeşin yakınlaşmalarına neden olabilir

Evet ya mümtazeynep artık zamanı evlilik durumlarının ne zamandır beraberler ama tabi Seyhan Mümtaz da olabilir oda düşünülsün bi bence

Durum:
    aycn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj

1026.Bölüm
    -Irmak Barış Tamay ve Berke hastaneye gelmişlerdir...Irmak panik haldedir...Cüneyt’i yoğun bakım kapısında üzgün perişan bir halde bulurlar....
    Irmak:Cüneyt abi annem nasıl nerede?
    -Cüneyt cevap vermez...
    Irmak:Cüneyt abi cevap versene annem nasıl iyi dimi?
    Tamay:Sakin ol Irmak
    -O sırada Beril yüzü gözü ağlamaktan şişmiş bir vaziyette içeriden çıkar..
    Berke:Beril...
    Irmak:Beril ne bu halin anneme ne oldu
    -Barış o sırada içeri bakar ve Yağmur’un üstünün örtüldüğünü görür.....Irmak fark eder.
    Irmak:Nereye baktın sen
    Barış:Irmak gel gidelim hadi...
    Irmak:Hiçbir yere gitmiyorum anne....
    -Barış Irmak’ı çekiştirmeye çalışır ancak başaramaz Irmak içeri girer ve Yağmur’u örtülü görünce donakalır...
    Irmak:Anne.....
    -Tamay ve Berke arkadan bakıyorlardır...Cüneyt duvara yaslanmış bir şekilde yere çömelir ve ağlamaya başlar.....
    Barış:Irmak biliyorum çok zor ama annen artık....
    Irmak:Hayırr!!!! anneeee
    -Irmak bir anda sedyenin yanına gidip Yağmur’un yüzünü açar ve cansız bedenini öper...
    Irmak:Annee...ölemezsin sen ölemezsin böyle bir günde...Sana torun vereceğini müjdeleyecekken ölüm haberini mi alacaktım...Hayırrr!!!!!
    -Irmak gözyaşları içinde Yağmur’un cansız bedenine sarılır..Barış’ta üzgün ve çaresiz bir şekilde Irmak’a sarılır...Tamay ve Berke’de birbirlerine sarılırlar...Beril’de tek başına hastane koridorunda hıçkıra hıçkıra ağlar...Tamay dayanamaz ve gidip Beril’e sarılır..Beril onu itmez....
    3 AY SONRA
    -Tamay babasının evine yerleşmiştir..Pırıl’ı yediriyordur...
    Tamay:Hadi kızım bunuda ye ham yap bakalım aferin sana
    Seçkin:Ne kadar büyüdü dimi
    Tamay:Evet az kaldı yürüyecek
    Seçkin:Büyüdükçe daha çok sana benziyor sanki
    Tamay:Yok bence babasına da benziyor ikimizin karışımı
    Seçkin:Babası demişken düğün hazırlıkları nasıl gidiyor
    Tamay:Gayet iyi gidiyor babacığım evimizi yeniden dizayn ettiriyoruz biliyorsun son hazırlıklar yapılıyor..Biter bitmez de düğün olacak
    Seçkin:Yağmur hanımın ölümü olmasaydı bu kadar da ertelemeyecektiniz dimi
    Tamay:Evet ama o durumda da düğün yapamazdık..Irmak perişanken Berke üzgünken
    Seçkin:Hep mutlu olun kızım ikinizde çok çektiniz artık gözünden bir damla bile yaş gelmesini istemiyorum.
    Tamay:Biliyorum babacığım ama bitti artık hayatımızdan yeterince mutlu an çalındı bundan sonra çalınmayacak izin vermeyeceğiz.Kızımız da anne babasıyla mutlu bir şekilde büyüyecek
    Seçkin:Çok da yalnız kalmasın bence bir kardeşi olsun
    Tamay:Kalır mı hiç benim de en büyük ailemin kocaman bir ailemin olması ve şimdi ona sahip oluyorum ama bence artık sen de mutlu olmalısın
    Seçkin:Ne demek istiyorsun
    Tamay:Ne demek istediğimi anladın baba Ece teyzeyle olan ilişkinin diyorum artık bir adı olmalı onunlayken ne kadar mutlu olduğunu görebiliyorum
    Seçkin:Evet ama o ölen kocasına çok sadık yani bir şeye zorlamak istemiyorum onu
    Tamay:Olsun ama sanada boş değil üstelik kocasına ihanet etmiş de değil emin ol kocası da istemezdi ondan sonra Ece teyzenin hayatını yalnız geçirmesini.Bence artık ona evlenme teklif edebilirsin
    Seçkin:Kabul eder mi dersin
    Tamay:Bence denemelisin
    Seçkin:Benim kızım büyümüş de babasına akıl verirmiş
    -Tamay güler..Seçkin ona sarılır ve Pırıl’ın başını okşar...Ece pastanededir..Oldukça yoğundurlar..Yanına Armağan yaşlarında bir yardımcı kız almıştır..
    Burçak: Masa 1’in siparişleri burada Ece abla iki tane kakaolu kek istiyorlar
    Ece:Tamam Burçak kekler hazır götür hemen
    -Burçak kekleri alıp masaya götürür..O sırada Armağan gelir...Burçak bir süre ona bakar ve siparişleri verir..
    Burçak:Buyurun siparişleriniz
    -Burçak Armağan’ın yanına gider..
    Burçak:Hoş geldin Armağan
    Armağan:Hoşbulduk annem içeride demi
    Burçak:Evet..ama çok yoğun
    Armağan:Sorun değil bende size yardıma geldim zaten
    Burçak:Sağol eksik olma
    Armağan:Hadi o zaman elindeki siparişlerin yarısını ver de yükün hafiflesin
    -Burçak gülümser...
    Burçak:Emin misin sonra isyan etme
    Armağan:Aman Burçak alt tarafı birkaç sipariş götüreceğim mutfağa girip kek börek yapacağım sanki
    Burçak:İyi peki gel öyleyse
    -Kasaya geçerler..
    Burçak:Bak bu adisyonları sen al bunları da ben
    Armağan:Anlaştık
    -Defne hazırlanmıştır...Seyhan salonda televizyon izliyordur...
    Seyhan:Çıkıyor musun
    Defne:Birazdan Ümit gelecek dışarı çıkacağız.
    -Seyhan buruklaşır..
    Seyhan:Anladım
    Defne:Hilal dışarıya çıkmıştı hala gelmedi
    Seyhan:Biliyorum sahilde yürüyecekti yalnız olmak istedi
    Defne:İyi ben ararım onu daha sonra
    Seyhan:Çınar’ın ortaya çıkmaması onu perişan etti
    Defne:Ama umudunu kaybetmiyor..Kaybetmemeli de..Neyse ben bir lavaboya giriyorum kapı çalarsa açarsın
    Seyhan:Tamam
    -Defne lavaboya gider..Kapı çalar Seyhan açar gelen Ümit’tir..Seyhan Ümit’i görünce heyecanlanır..
    Ümit:Merhaba Seyhan
    Seyhan:Merhaba hoşgeldin Ümit
    Ümit:Hoşbulduk Defne hazır mı
    -Defne gelir..
    Defne:Hazırım çıkabiliriz
    -Ümit Defne’nin elini tutar..Seyhan üzgünce onlara bakar...
    Defne:Akşama görüşürüz Seyhan
    Seyhan:Görüşürüz güle güle
    Ümit:Görüşürüz
    -Ümit çıkarken Seyhan’a gülümser..Seyhan ona hayran olmuştur..Kapıyı kapattıktan sonra üzgünce salona oturur ve kendini kötü hisseder..
    Seyhan:Unutmak zorundayım sindirmek zorundayım o ev arkadaşımın sevgilisi böyle duyguları yaşıyor olmam bile ayıp...Hayır düşünmemem lazım unutmam lazım
    -Nil ve Suat evdedirler.Bebeklerinin cinsiyeti bellidir...
    Suat:Hadi aşkım şu sütüde iç bakalım
    Nil:Ya Suat tamam duba gibi oldum zaten
    Suat:Sen her halinle güzelsin ama yemen lazım ki kızımız da annesi gibi güzel olsun öyle değil mi
    Nil:Of ya..
    Suat:Hadi hadi oflama ye
    -Teoman gelir..
    Suat:Oğlum gel bakalım buraya bak kardeşin bayağı büyüdü elle annenin karnını
    -Teoman Nil’in karnını eller..
    Nil:Canım oğlum benim daha sana hamileliğim dün gibiyken şimdi bir kardeşin oluyor üstelik kız kardeşin oluyor
    Suat:Evet ben de kız babası oluyorum yaşasın..Hem bu kez farklı
    Nil:Nasıl farklı
    Suat:Teoman’a hamileliğini öğrendiğinde ben yoktum yanında kayıptım geldiğimde de karnın epeyi bir büyümüştü
    Nil:Boşver şimdi geçmiş kötü anıları o zaman şartlar öyleydi ama bak Teoman’da yaşayamadığın her şeyi kızımızda yaşıyorsun daha doğrusu birlike yaşıyoruz
    -Nil Suat’ın yanağını okşar...
    Suat:Evet şimdi her şey olması gerektiği gibi..Bir aile oluyoruz ve hiç ayrılmayacağız
    Nil:Evet ayrılmayacağız
    -Suat Nil’i öpecekken Nil Teoman’ın varlığını fark eder..
    Nilur oğlumuzun yanında olmaz
    Suat:Of ya
    -Nil güler ve Teoman’ı kucağına alır..Suat telefonunu çıkarır ve Nil’inde karnının belli olduğu bir aile fotoğrafı çeker..
    Suat:O zaman bu bizim ilk aile fotoğrafımız olsun gülümseyin
    Nil:Oğlum bak gülümse..
    -Hilal tek başına sahilde yürüyordur. Elinde Çınar’ın fotoğrafı vardır..
    Hilal:Neredesin Çınar neredesin...Biliyorum bir yerlerde nefes alıyorsun hayattasın ama benden uzaktasın...
    -O sırada arkasını döndüğünde Berke belirir..
    Hilal:Abi..nerden çıktın sen
    Berke:Seni burada bulacağım tahmin ediyordum 3 aydır her gün bu sahilde geziyorsun tek başına..
    Hilal:Evet
    Berke:Bak seni böyle görmeye içim el vermiyor biliyorum çok zor ama yani Çınar...
    Hilal:Ölmedi....biliyorum ben gelecek
    Berke:Nerede peki senin böyle kendine eziyet etmene dayanamıyorum Hilal...çok zor biliyorum ama artık..
    Hilal:Asla kabullenmem o dönecek daha önce Suat abide kayboldu ama Nil ondan umudunu kesmedi ve ne oldu geri döndü biliyorum Çınar’da geri dönecek üstelik Suat abinin cesedi bulundu deniyordu Çınar’ın cesedi bile yok ortada o Fulden kaçırdı biliyorum...
    Berke:Tamam dediğin gibi olsun ama bari benim yanıma dön evimize annemle babamızla yaşadığımız evimize
    Hilal:Hayır ben Defne ve Seyhan’la kendime bir düzen kurdum bozamam artık
    Berke:Biliyorum ama aklım sende kalıyor işte zaten Tamay’la evlenince kendi evimize döneceğiz tadilatı bitince..Enazından evlenene kadar gel benimle yaşa tıpkı eski günlerdeki gibi
    Hilal:Eski günlerdeki gibi...Artık hiçbir şey eskisi gibi değil abi
    Berke:Bak biliyorumo evden sen de Defne’de hoş bir şekilde ayrılmadınız ve o olayda ben de hatalıydım hem de fazlasıyla ama artık Nergis yok ailesi de yok ben sevdiğim kadınlayım...Ne olur evine dönsen
    Hilal:Olmaz abi ben düzenimi bozmam artık sağol teklifin için ayrıca merak etme kendie bir şey yapacak değilim çünkü Çınar gelecek
    Berke:Emin misin
    Hilal:Eminim abi sapol teklifin için ama ben hayatımdan memnunum zaten sen de evlenip çıkacaksın o evden kapatırız olur biter annemler olur da dönme kararı verirlerse yerleşirler yeniden
    Berkeeki nasıl istersen ama abin olarak her zaman yanındayım bunu bil olur mu seni böyle görmeye dayanamıyorum sadece
    Hilal:Biliyorum abi sağol
    -Abi kardeş sarılırlar...Zeynep ve Mümtaz parkta yürüyorlardır....
    Mümtaz:Vay be hem Irmak hem de Nil aynı anda anne olacak
    Zeynep:Neyseki cinsiyetler farklı ama ablamın ki kız Irmak’ın ki erkek
    Mümtaz:Evet neyseki..
    Zeynep:Irmak’ta hamile olduğunu öğrendiği gün annesini kaybetti
    Mümtaz:Evet ama güçlü kız Irmak toparlandı
    Zeynep:Bence öyle değil özünde çok duygusal kolay olmadı onun için
    Mümtaz:Barış’tan ve bebeğinden güç alıyor işte neyse ya bırakalım bu kasvetli konuları sen bana işinden bahset nasıl gidiyor
    Zeynep:Yani iş hayatı zormuş biraz
    Mümtaz:Biraz mı
    Zeynep:Of tamam çok zormuş ama işimi sevdiğim için o zorluk bana çok da dokunmuyor..
    Mümtaz:Vay vay vay senden neler duyuyorum böyle aşkım
    Zeynep:Ne yani şikayet mi edeyim onu mu istiyorsun
    Mümtaz:Hiç olur mu öyle şey gel bakayım buraya
    -Mümtaz Zeynep’e sarılır..
    Mümtaz:Biz ne ara büyüdük de iş sahibi olduk
    Zeynepimi seneler ne çabuk geçti
    Mümtaz:Nil evlendi Irmak evlendi İrem evlendi..Şimdi Berkelerde evlenecek
    Zeynep:Ya öyle tabi...
    Mümtaz:Zeynep..
    Zeynep:Efendim
    Mümtaz:Biz neden evlenmiyoruz
    Zeynep:Teklif etmediğin için olabilir mi acaba
    Mümtaz:Ne yani teklif etsem kabul edecek misin
    Zeynep:Etmeyecek olsam neden teklif bekleyeyim Mümtaz
    -Mümtaz afallar..
    Mümtaz:Şey e tamam o zaman
    -Mümtaz Zeynep’in önünde diz çöker ve elini tutar.
    Zeynep:Mümtaz ne yapıyorsun herkes bize bakıyor
    Mümtaz:Zeynep aşkım hayatımın anlamı sana ilk günkü kadar aşığım madem teklifimi kabul edeceksin o zaman ben de teklif ediyorum benimle evlenir misin hayatının geri kalanını benimle geçirir misin...
    -Herkes onlara bakıp gülüyordur...
    Zeynep:Mümtaz ayağa kalk herkes bize bakıyor..
    Mümtaz:Sen bana evet diyene kadar kalkmıyorum
    Zeynep:Tamam Mümtaz hadi kalk
    Mümtaz:Evet dediğini duyamadım
    Zeynep:Evet kabul ediyorum......evlenelim
    Mümtaz:Allahh...
    -Mümtaz Zeynep’i tutup döndürür...Herkes onlara bakıyordur..İkisi de mutludur..
    Mümtaz:Seni çok seviyorum aşkım
    Zeynep:Bende bende....
    -Defne ve Ümit bir cafede oturuyorlardır..Defne sessizdir..
    Ümit:Kahveni bitirmedin
    Defne:Sıcak geldi ondandır havada çok sıcak bugün
    Ümit:Soğuk bir şeyler söyleseydin o zaman
    Defne:Bilemedim böyle olacağını neyse içerim
    Ümitefne sen iyi misin
    Defne:İyiyim de hava çok sıcak bugün çok bunaltıcı
    Ümit:Evet bilemedim bende bilseydim akşam çıkardık ya da yarın
    Defne:Neyse çıktık artık
    Ümit:Bugün ne yapalım o halde sinemaya gidelim mi
    Defne:Bu sıcakta mı sinemaya kışın gidilir daha çok
    Ümit:Öyle bir kural yol Defne istenilen her mevsim gidilir sinemaya
    Defne:Evet ama ben yazın sevmem pek
    Ümiteki başka bir şeyler yapalım o halde
    Defne:Yok ya yapmayalım kahvelerimizi bitirdikten sonra eve bırak sen beni
    -Ümit şaşırır..
    Ümit:Tamam bırakırım bugün benimle zaman geçirmek istemiyorsun anlaşılan sen
    Defne:Onu da nereden çıkardın Ümit farkındaysan hava en az 30 derece..Ter akıyor her tarafımızdan..
    Ümit:İyi peki tamam
    Defne:Lütfen suratını asma üzüyorsun beni..Seninle zaman geçirmeyi istemesem burada olmam zaten seninle olmam
    Ümit:Tamam Defne hadi hesabı ödeyelim de seni eve bırakayım ben
    Defne:Sana söz bugünü telafi edeceğim
    -Ümit kafa sallar ve hesabı bırakıp kalkarlar...Irmak elinde çiçekle Yağmur’un mezarına gelmiştir..Ağlıyordur..Eli büyümüş olan karnındadır...
    Irmak:Bak anne torunun büyüyor her geçen gün daha fazla büyüyor ama sen yoksun seni hiçbir zaman tanıyamayacak..Hep konuşurduk ben evlenecektim çoluğa çocuğa karışacaktım ve seni de anane yapacaktım..Ama sen bu günleri göremedim affet beni anne..anne olmak için bu kadar beklediğim için affet beni...Seni çok özlüyorum bana sahip çıktın öz anneden farksızdın benim için...Hep beni kaybetme korkusuyla yaşadın durdun ama şimdi ben seni kaybettim...
    -Barış gelir ve Irmak’a sarılır..
    Barış:Irmak hadi aşkım gidelim artık
    Irmak:Hala inanamıyorum Barış annemin ölmüş olduğuna hala inanamıyorum
    Barış:Bende canım bende..ama hayat böyle işte..Yani eminim annende senin bu halini görüp üzülüyordur...Bir gün hepimiz öleceğiz
    Irmak:Bu kadar zamansız olmak zorunda mıydı peki
    Barış:Ölüm böyle bir şey Irmak bize sormuyor ki gelirken geliyor ve bizi alıp götürüyor..Ama biz bebeğimiz için yaşamak zorundayız
    Irmak:Biliyorum onun için her şeyin en iyisini yapacağım
    Barış:O zaman hadi gidelim artık burada kaldıkça acılarını yaralarını dah açok kanatıyorsun kendine daha çok acı çektiriyorsun emin ol annende istemez böyle olmasını
    Irmak:Haklısın gidelim hadi
    -Barış ve Irmak mezarlıktan çıkıp arabaya binerler...Akşam olmuştur..Nil Suat ve Teoman yemek yiyorlardır..Kapı çalar..
    Suat:Sen otur aşkım ben açarım.
    -Suat kapıyı açtığında şok olur...
    Suat:Sen....
    1026.Bölüm sonu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)