Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon
1000 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Böyle mi Olacaktı? - Bölüm Yorumları (8)

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    762
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    27 Mesaj

Standart Böyle mi Olacaktı? - Bölüm Yorumları (8)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.
    Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.
    Konu NATY&FACU tarafından (11-08-16 Saat 22:06 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    feelingg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı onur29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Duygu geçen gün Asım isminin senaryoda daha önce kullanılıp kullanılmadığını sormuştu. Bende baktım. Pervin'in babasının adı da Asım'mış. Gerçekten de hafızana helal olsun.
    Vaay demek PERVİN'İN BABASİnin adi asimmis
    İrmaka bakin hem buyuk dedesinin hemde babasinin adi asim hahah buyuk tesaduf
    Hafizama bende şaşırdım bu aralar formunda mi ne keske hep boyle devam etse

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 15

Bahsedilme
    0 Mesaj

Valla biz bile unutmuşuz Pervin'in babasını. E o kadar çok karakter, o kadar çok isim kullandık ki normaldir. Sana da şapka çıkarıyorum tekrar. Helal olsun.
    -

Durum:
    aycn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

963.Bölüm
    -Berke Nergis Hilal ve Çınar Berkelere gelirler...Defne kapıyı açar..
    Defne:Berke abi Hilal
    Hilal:Merhaba Defne
    -Defne Hilal’e sarılır
    Defne:Seni iyi gördüğüme çok sevindim
    Hilal:Nergis sayesinde Defne
    -Nergis gülümser..
    Defne:Öyle mi demek siz kurtardınız Hilal’in hayatını
    Berke:Tamay buraya geldi mi Defne
    Defne:Evet geldi senin başka bir kızla evlendiğini gözleriyle görmüş her şeyini topladı ve gitti...terk etti burayı
    -Nergis içten içe seviniyordur...Berke bir hışımla Tamay’ın odasına çıkar...ve yerdeki parçalanmış gelinliği görür şok olur....üzülür...
    Berke:Tamay..ne yaptın sen ne yaptın??
    -Hilal Defne Çınar ve Nergis yanına gelirler..Nergis arkalarındadır gelinliği parçalanmış görünce pis pis sırıtır...
    Defne:Hırsından gelinliği parçaladı tutamadım delirmiş gibiydi
    Berke:Hiçbir şey sandığı gibi değil halbuki off offf
    -Hilal Berke’ye sarılır
    Hilal:Tamam bi onuda anla biraz yalnız kalsın yarın gidersin konuşmaya babasına gitmiştir mutlaka
    -Tamay ağlar vaziyette babasının evine gelir..Seçkin karşısında Tamay’ı görünce şaşırır..
    Seçkin:Tamay kızım bu ne güzel sürpriz ama sen ağlıyorsun bu valizde ne böyle
    Tamay:Baba ben evime geri döndüm hala bana yer var mı
    Seçkin:Bu evde her zaman yerin var kızım gel buraya
    -Tamay ve Seçkin sarılırlar..Tamay hıçkıra hıçkıra ağlıyordur...
    Seçkin:Ne oldu kızım neden ağlıyorsun
    Tamay:Anlatacağım baba anlatacağım
    -İçeri geçerler...Yağmur ve Cüneyt salonda Irmak ve Asım hakkında konuşuyorlardır..
    Yağmur:İşte böyle Cüneyt inanamadı şok oldu
    Cüneyt:Gayet normal Yağmur bunca sene kimsesiz olduğuna inandı senden başka kimsesi yoktu bir abladan sonra şimdi de baba çıktı
    -O esnada Beril eve gelir ve kapı arkasından konuşmaları dinler...
    Beril:Baba mı ne babası ya?
    -Yağmur ve Cüneyt konuşmaya devam ederler..
    Yağmur:Adam çok gerçekçi konuştu Cüneyt yalan söyler gibibir hali yoktu
    Cüneyt:Bir de Irmak konuşsun bakalım öğrensin bütün hikayeyi eksik kalan parçaları birleştirsin ondan sonra hala inanmazsa DNA testiyle öğrenir Asm beyin babası olup olmadığını
    -Beril şaşkınca içeri girer..
    Beril:Baba mı..Irmak’ın babası hayattamıymış
    Cüneyt:Laf mı dinlemeye başladın Beril
    Beril:Hayır canım kapıdan duyuluyor zaten ne konuştuğunuz
    Yağmur:Tamam Cüneyt zaten duyacaktı evet kızım Irmak’ın babası olduğunu iddia eden bir adam var....
    Beril:Evet ama Irmak’ın ailesi bir yangında ölmüştü hani öyle anlatmıştınız
    Yağmur:Biz de öyle biliyorduk ama ölenler Irmak’ın anne babas değilmiş teyzesi ve eniştesiymiş..
    Beril:Yok artık daha neler birisi kafa bulmuş olmasın sizinle yani bunca seneden sonra adamın tekinin çıkıp da ben Irmak’ın babasıyım demesi çok komik
    Cüneytoğru olup olmadığını anlama şansımız var Beril ama önce Irmak bir yüzleşsin adamla öyle değil mi neticede bu onun meselesi
    Beril:Tamam bir şey demedim neyse ben odama çıkıyorum
    -Beril odasına çıkarken söylenir..
    Beril:Bir de babası çıktı yakında anneside çıkar tam olur güzel belki Irmak öz ailesini seçerse annemde benim değerimi anlar...
    -Gece olmuştur..Suat yatağındadır..Nil eve anahtarla girer önce Teoman’ın odasına girer ve uyumakta olan bebeğin yanağına bir öpücük kondurur sonra kendi odalarına geçtiğinde Suat’da uyumuştur....Nil üstünü çıkarıp pijamalarını giyip sessizce yatağına girer ve Suat’a sarılır...Ertesi gün olmuştur....Hilal ve Çınar herkesi arayıp nikahın ertelendiğini söylemişlerdir....Nergis Berke Hilal ve Defne kahvaltı yapıyorlardır...
    Berke:Herkesi aradınız mı
    Hilal:Evet abi merak etme Çınar’da aradı herkesi
    Berke:Ertelendiğini söylediniz dimi
    Hilal:Evette zaten herkes öğrenmeyecek mi Nergis’le evlendiğini
    Berke:Şu an sırası değil Hilal önce Tamay’la konuşup her şeyi anlatmam lazım
    Nergis:Benim yüzümden ne hallere düştünüz çok kötü hissediyorum kendimi
    Defne:Kimsenin bir hale düştüğü yok zaten Berke abi Tamay ablayla konuşunca ikna edecektir...Yani gerçekten evli olmadığınızı sana yardıme etmek için bunu yaptığını duyunca yumuşayacaktır...
    -Nergis’in yüzü düşer...
    Nergis:Umarım öyle olur yani aranızın bozulmasını istemem gerçekten
    Berke:Tamam Nergis sen bunları düşünme
    Hilal:Yalnız abi biz artık Defneyle kalıyoruz siz ne yapacaksınız
    Berke:Sen abini evden mi kovuyorsun
    Hilal:Hayır abi öyle demek istemediğimi biliyorsun
    Defne:Sorun değil gerekirse ben eve dönerim
    Berke:Hayır Defne sen hiçbir yere dönmüyorsun burada kalmaya devam edeceksin...Kocaman ev sonuçta
    Hilal:Nereye gideceksiniz Tamay abla için aldığın eve gideceğinizi söyleme sakın eğer öyle bir şey yaparsan asla seni af etmez
    Berke:Hayır Hilal ben Urfa’dan dönmeden ayarladım her şeyi gene buraya çok uzak olmayan bir ev tuttum Nergis için merak etme..Orası Tamay’ın evi
    -Nergis sinir olmuştur..
    Nergis:Neyse canım ben her yerde kalırım zaten fark etmez
    Defne:Tamay ablanın evi hariç her yerde demek istedin herhalde..
    -Berke Defne’ye imali bir bakış atar..ancak Defne umursamaz.....
    Hilal: Nergis’le kalmayacaksın dimi sonuçta bu gerçek bir evlilik değil
    Berke:Merak etme Hilal ben sizi bir başınıza bırakmam neyse ben çıkıyorum Tamay’la konuşmaya gidiyorum siz Nergis’le ilgilenirsiniz
    Defne:İlgileniriz tabi
    -Berke gider....Nergis kendini rahatsız hisseder ve kalkar..
    Nergis:Ben bir lavaboya gideyim
    -Defne Nergis’e sinir olmuştur..
    Defne:Hilal sana bir şey söyleyeyim mi?
    Hilal:Söyle
    Defne:Bu Nergis’midir nedir hiç sevmedim hatta sinir oldum....
    -Hilal bir şey demez..Çınar Mümtaz’a her şeyi anlatmıştır..Mümtaz şaşkındır...
    Mümtaz:İnanmıyorum ya resmen kızla evlendi yani
    Çınar:Evet Tamay ablada tam o anda gelince herşey tuzla buz oldu
    Mümtaz:Of ya kötü olmuş Tamay’da çok sinirlidir böyle bir durumda dinlemez kimseyi
    Çınarinlemedi zaten lafları ağzımıza tıkadı
    Mümtaz:Bu Berke’de neden evlendiki hemen kızla başka çözüm yolu mu yoktu
    Çınar:Yoktu Mümtaz kız Hilal’in hayatını kurtardı onu bulmamızı sağladı hem geri dönecektik ama kızın intihar etmesi her şeyi değiştirdi
    Mümtaz:Belki duygu sömürsü yapmak istemiştir olamaz mı
    Çınar:Öyle bir kız değil be abi biz ona yardım teklif ettik red etti...Benim yüzümden düzeninizi bozmayın dedi...İntihar edeceğinide arkadaşı söyledi zaten bize
    Mümtaz:Anladım ama benim bildiğim Tamay bu durumu kolay sindiremez yani formaliteden bile ols Berke’nin o kızla evli olması Tamay’ı çıldırtır
    Çınar:Biliyorum zor olacak ama kabul etmeli yani birbirlerini seviyorlar sonuçta bu evlilik gerçek değilki formalite bir şey kızın istemediği biriyle evlenmesine engel olmaktı amaç birkaç ay sonra bitecek
    Mümtaz:O birkaç ay Tamay için hiç kolay geçmeyecek umarım anlar....Bu arada sen yokken buraya baban geldi
    Çınar:Babam mı nereden esmiş
    Mümtaz:Baban seni çok seviyor Çınar özürdilemeye barışmaya gelmiş seninle benden duydu bütün olanı biteni ondan sonrada hep aradı hep geldi..Üstelik Zeynep ve Duygu teyzeyle arasındaki buzlarıda eritti hatasının farkında bence sende artık barış yapmalısın
    Çınar:Bilmiyorum Mümtaz abi yani çok kırdı beni bizi yalnız bıraktı
    Mümtaz:Onun içinde kolay değildi inan bana bence sende bir adım atmalısın
    -Mümtaz’ın telefonu çalar arayan Şirin’dir.
    Mümtaz:Efendim Şirin
    Şirin:Mümtaz merhaba ben senden kızların telefon numaralarını isteyecektim gelmişken onları da görmek istiyorum
    Mümtaz:AA tabi yaz öyleyse
    -Irmak ve Barış salonda oturuyorlardır..
    Irmak:Yani durup dururken neden ertelediler bu düğünü anlayamadım
    Barış:Vardır bir nedeni aşkım
    Irmak:Evet ama Urfa’dan döndüler madem neden bugün olmadı ki düğün anlamıyorum
    Barış:Bilmediğimiz şeyler var belliki ne de olsa çıkar kokusu ama yakında olacaktır düğün bence
    Irmak:Umarım...
    Barış:Neyse sen şimdi bırak düğünüde bugün Asım’ı aramalısın bir an önce yüzleşmelisin bence
    Irmak:Tamam arayacağım
    -Irmak telefonunu çıkarır ve Asım’ı arar...
    Asım:Efendim
    Irmak:Asım bey merhaba ben Irmak...
    -Asım şok olur yutkunur....
    Asım:Irmak yani Melek mi...
    Irmak:Hayır Asım bey benim adım Irmak Melek değil annemle konuştuklarınızı biliyorum ve ben de sizinle konuşmak istiyorum..
    Asım:Tabi tabi konuşalım nerede ne zaman istersen
    Irmak:Adresimi mesaj atıyorum evimde buluşalım
    Asım:Tamam
    -Nil evdedir..Suat ona soğuktur..
    Nil:Neden ertelediler ki şu nikahı anlamıyorum
    Suat:Vardır bir nedeni
    Nil:Acaba vazmıgeçtiler evlenmekten
    Suat:Sanmıyorum Berke Urfa’daydı onunla ilgili bir şeydir bence..Kardeşiyle ilgilidir vazgeçmezler
    -Nil kalkıp Suat’a sarılır..Suat soğuk tavrını sürdürür..
    Nil:Bugün evde olduğuma göre sende evde olduğuna göre birlikte bir şeyler yapalım mı
    Suat:Evde kalıp oğlumuzla ilgilenmeyi düşünüyorum ben
    Nil:Senin neyin var allah aşkına
    Suat:Bir şeyim yok
    Nil:Hayır var sabahtan beri soğuksun bana sorun ne?
    Suat:Kaç akşamdır eve geç geliyorsun Nil
    Nil:Evet...çekimler geç saate kadar sürüyor çünkü bunu sende biliyorsun
    Suat:Ama sana ihtiyacı olan bir oğlun var farkındasın dimi
    Nil:Farkındayım da sen neyi ima etmeye çalışıyorsun Suat açık konuşur musun
    Suat:Bir şey ima etmeye çalışmıyorum sadece oğlumuz 1 yaşındayken senin eve bu kadar çok geç gelmen doğru değil diyorum
    Nil:Ne yapabilirim oyunculuk böyle bir şey çalışma şartları zor hem hani sen benim mesleğime saygı duyuyordun ne oldu
    Suat:Hala duyuyorum ama mesleğinin yoğunluğu yüzünden oğlumuzun yüzünü doğru düzgün görmüyorsun onun sana ihtiyacı var Nil gece ne kadar ağladı biliyor musun sen zor uyuttum...Bu çocuğun sana en ihtiyaç duyduğu dönemler şu dönemler
    Nil:Mesleğimi bırakayım mı yani bunu mu demek istiyorsun
    Suat:Bir şey demek istemiyorum sadece biraz düşün diyorum
    -Suat yukarı çıkar...Nil’in telefonu çalar..
    Nil:Bu da kim ya efendim...Şirin sen misin inanmıyorum döndün demek....Tabi müsaidim görüşelim..İrem’e de haber veririm tamam bizim yeni pastaneye gel çok şaşırdım ya bunca seneden sonra hadi görüşürüz
    -Telefon kapanır...Kapı çalar..Gelen Zeynep’tir...
    Nil:Zeynep
    Zeynep:Merhaba abla nikah ertelendi biliyorsun bir şeyler yapalım mı bugün
    Nil:Zeynep..az önce Şirin aradı
    Zeynep:Öyle mi neden aramış
    Nil:Biliyorsun arkadaşımızdı o bizim görüşmek istiyor ben de tamam dedim de sen şaşırmadın pek biliyor muydun geidğini
    Zeynep:Evet Mümtaz anlatmıştı biliyorum
    Nil:Madem gizliniz saklınız yok sende gelebilirsin
    Zeynep:Yok artık abla Mümtaz’ı mı çekiştirelim yani
    Nil:Saçmalama yani kötü bir kız değildi Şirin aksine çok iyi niyetliydi Mümtaz’la bir şeyler yaşandı ve bitti gelebilirsin eski güzel günlerin hatrına ben Mümtaz’da gözü olduğunu pek sanmıyorum bitti yani mazi oldu
    Zeynep:İyi peki
    -Nil yukarı çıkar..Suat odadadır..
    Suat:Nereye gidiyorsun
    Nil:Madem sen benimle bir şeyler yapmak istemiyorsun bende kardeşimle kuzenimle takılırım ha merak etme erken geleceğim oğlumuda düşünüyorum....istersen onuda götürebilirim ayrıca
    Suat:Oğlum benimle kalsın bugün sen git...
    -Nil çantasını alıp tavırlı bir şekilde odadan çıkar....Helin ve Saygın mutfaktadırlar..
    Saygın:Akşam yengemle Armağan’ı yemeğe davet edelim mi aşkım
    Helin:Güzel olur ne zamandır gelmiyorlardı havada fena değil bahçeyi açarız belki
    Saygın:O zaman arıyorum ben
    Helin:Ara ara Defne’de gelsin hatta
    Saygın:Merak etme Armağan mutlaka onuda getirir...
    Helin:Tamam sen ara bende Bestelere yemek götüreyim gelirim hemen
    Saygın:Tamamdır
    -Saygın telefonu eline alır..Helin yemek kaplarıyla evden çıkar....Tamay ve Seçkin evdedirler......Tamay üzgündür..Kapı çalar...Seçkin açar...Gelen Berke’dir..
    Seçkin:Senin ne işin var burada
    Berke:Seçkin bey Tamay’la konuşmam lazım
    Seçkin:Ne konuşacaksın kızımın gözü önünde başkasıyla evlenmişsin be...Üstelik seni burada beklerken
    Berke:Hiçbir şey göründüğü gibi değil lütfen izin verin Tamay’la konuşayım
    Seçkin:Ben sana güvendim ama sen kızımı bir kez daha hayal kırıklığına uğrattın onu göremezsin...
    -Tamay kapıya gelir....
    Tamay:Seninle konuşacak bir şeyim yok benim defol git bu evden Berke
    Berke:Beni dinlemek zorundasın Tamay
    Tamay:Sen neden evlendiğinin ertesi günü eski nişanlının yanındasın ki karının yanında olman gerekmez mi ha tabi ben sizi görmeseydim ikimizi birden mi idare etmeyi düşünüyordun yoksa
    Berke:Tamay saçmalama izin ver konuşayım anlaytayım sana her şeyi
    Seçkin:Kızımı duydun senin yalanlarını dinlemek istemiyor git artık attırmadan
    Berke:Beni dinlemek zorundasınız....Bu evlilik gerçek bir evlilik değil sadece kağıt üstünde olacak ve bir süre sonrada bitecek bir evlilik anladınız mı şimdi...
    -Seçkin ve Tamay şaşırmış bir şekilde bakarlar...Irmak ve Barış evdedirler..Kapı çalar.Gelen Asım’dır..Irmak’ı görünce tuhaf olur gülümser...
    Irmak:Merhaba
    Asım:Merhaba kızım...Me....pardon Irmak
    Irmak:İçeri geçin lütfen
    -İçeri geçerler....Barış’lada tokalaşır...
    Irmak:Eşim Barış
    Asım:Memnun oldum
    Barış:Hoşgeldiniz
    -Otururlar..
    Irmak:Evet sizi dinliyorum tahmin edersinizki seneler sonra ben senin babanım diyen birine inanmak kolay değil nedir hikayeniz merak ediyorum...Ama en merak ettiğim şey de şu bizi neden öz anne babamız değilde teyzemizle eniştemiz sahiplenmiş...
    Asım:Bu çok uzun bir hikaye Irmak...Feraye anneniz sandığınız kadının kız kardeşi yani öz anneniz...
    -Irmak ve Barış şok olurlar...
    Irmak:Öz annemiz mi yoksa o da mı hayatta
    Asım:Bilmiyorum...Ama tüm bunların nedeni çok uzun yıllar öncesine dayanıyor nereden başlayacağımı bilmiyorum
    Irmak:Bence bir yerden başlayın çünkü aklım karmakarışık
    Asım:Feraye ve ben birbirimize delicesine aşıktık....Ama onun ailesi fakir olduğu için annem asla gelin olarak kabul etmedi..O kadar karşısında durduk genede pes etmedi..Sonra Feraye bizimle yaşamaya başladı
    Irmak:Nasıl yani nikahsız mı?
    Asım:Evet evlenecektik zaten..Annem Feraye’yi sevsin kabul etsin diye eve gtirmiştim ama etkili olmadı..Bir gün annemle çok kötü kavga ettik Feraye’yi küçümsedi hor gördü asla gelini olarak kabul etmeyeceğini söyledi...
    Irmak:Her zaman aynı hikaye fakir kız zengin çocuk..Sonra ne oldu peki
    Asım:Feraye bu konuşmayı duydu ve ertesi sabah bir veda mektubu bırakarak gitti....
    Barış:Sonra bir daha hiç ulaşamadınız mı kendisine bir daha görüşmediniz mi?
    Asım:Hayır izini kaybettirdi bulamadım...ve annemin istediği Nalan adında bir kadınla hayatımı birleştirdim
    Irmak:Evlendiniz yani...ve eminim bu kadın aynı sizin gibi zengin birisidir yanılıyor muyum....
    Asım:Yanılmıyorsun evet öyleydi...Ama mutsuzdum hiçbir zaman Feraye’yi sevdiğim gibi sevmedim onu...Feraye’yi unutmak için belki de annemi mutlu etmek için evlendim onunla aradan 2 sene geçti...Feraye çıkageldi kucağında bir kız çocuğuyla o çocuk ablan Ela’ydı...
    -Irmak ve Barış şaşkınca dinliyorlardır...
    Irmak:Sonra ne oldu peki bir daha mı gitti
    Asım:Hayır birbirimize karşı koyamadık Feraye ve ablan için bir ev tuttum.....Birlikte yaşamaya başladık
    Irmak:Yani annem dediğiniz kadına metres hayatımı yaşattınız
    Asım:Tam olarak öyle değil..Nalan’a onu sevmediğimi ve boşanmak istediğimi söyledim kabul etmedi iş uzadı...Sonra zaman geçti annen bu kez sana hamile kaldı seni kucağımıza aldık......
    Irmakeki ya sonra biz ablamla öz ailemizden nasıl uzaklara savrulabildik bunu merak ediyorum.....
    Asım:Bir gün anneni başka bir adamın koynunda yakaladım..Beni aldatmıştı....O adam bana sizin benim çocuklarım olmadığınızı kendisinin çocukları olduğunu söyledi....
    Barış:Siz de hemen inandınız mı yani
    Irmak:İnandınız tabi bir iftiraya uğrayabileceğini hiç düşünmediniz hemen gördüklerinize ve başkalarından duyduklarınıza inanarak sevdim dediğim kadını ve çocuklarını kapı dışarı ettiniz öyle değil mi?
    Asım:Annen ondan sonra bana hiçbir açıklama yapmadı ablanıda senide aldı gitti iftira olsaydı gelir kendini aklamaya çalışır diye düşündüm
    Irmak:Siz öyle yaptıktan sonra neden kendini aklamaya çalışsın neden kendini küçük düşürsün siz zaten yapacağınızı yapmışsınız neyse sonra ne oldu peki?
    Asım:Sonra...içim içimi kemirdi...Senin ve ablanın saç tellerinizi aldım ve dna testi yaptırdım siz ikinizde benim kızımdınız hatta saç telleriniz hala burada
    -Asım cüzdanından poşete konmuş saç tellerini çıkarığ gösterir...
    Barış:Sonra ne oldu peki yani Feraye...gerçekten sizi aldatmış mıydı
    Asım:Hayır o da çıktı ortaya o adam gerçekleri söyledi Feraye beni aldatmamıştı ona tuzak kurulmuştu...Ama ne yazıkki çok geçti çünkü Feraye’yide sizide kaybetmiştim artık...Feraye sizleri kız kardeşine bıraktığında onların çocukları olmuyordu...Feraye’nin zavallı durumundan yararlanıp sizleri kendi çocukları gibi gösterdiler...Feraye’de kayboldu işte tüm hikaye bu Irmak bana inanmanın zor olduğunun farkındayım ama bu kadar şeyi uydurmuş olmamda imkansız...
    Irmak:Ben ne diyeceğimi bilmiyorum yani şaşkınım inanması çok güç kafam karmakarışık..
    Asım:Bak istediğin yerde istediğin testi yaptırabiliriz labaratuarı sen seçersin fark etmez ben sizin babanızım Irmak bana o yangında öldüğünüz haberi geldi bu yüzden senelerce adım atamadım bu ülkeye iş için geldim ve ayaklarım beni o mahalleye götürdü iyikide götürmüş keşke cesaretimi toplayıp çok daha önce gelseymişim...
    Barış:Irmak şu an karmakarışık biraz düşünmeye ihtiyacı var
    Asım:Tamam ben beklerim sorun değil istediğin zaman istediğin yerde test yaptırabiliriz Irmak ben yalan söylemiyorum sizin babanızım
    -İrem Nil ve Zeynep pastaneye gelmişlerdir..
    Zeynep:Nerede kaldı şu Şirin ya
    Nil:Tamam Zeynep gerilme lütfen gelir şimdi
    Zeynep:Ne gerileceğim ya
    İrem:İnanılır gibi değil bunca seneden sorna dönmüş ha
    Zeynep:Ya gerçektende öyle
    Nilerin nasıl İrem...onuda getirseydin
    İrem:Ozan ve Eylül’le bugün...evde vakit geçiriyorlar gayet iyi
    Nil:Suat’ta oğluyla olmayı seçti bugün ne tesadüf
    -Bir anda pastaneye Şirin girer...Zeynep bakışlarını direk ona yöneltir...Nil ve İrem’de onu görürler..
    Şirin:Merhaba....
    Nil:Hoşgeldin.....
    -Şirin elini Zeynep’e uzatır..Zeynep Şirin’in elini sıkar..
    Zeynep:Hoşgeldin Şirin çok uzun zaman oldu dimi
    -Berke içeri girmiş Tamay’a her şeyi anlatmaya çalışıyordur..Ancak Tamay çok sinirlidir...
    Berke:İşte böyle Tamay bu gerçek bir evlilik değil sadece kızı istemediği biriyle evlenmekten kurtarmak için yaptığımız kağıt üstünde bir belge
    Tamay:İnanamıyorum ya kardeşinin hayatını kurtardı diye sende onunla evlendin yani öyle mi Berke
    Berke:Hayır Tamay öyle değil...Kızın yardıma ihtiyacı vardı kendimi borçlu hissettim ve inan bana o hiçbir şeye beni zorlamadı...Ama onu öyle bırakamazdım
    Tamay:Evlenmekten başka çare yoktu yani
    Berke:Ailesiyle konuşmayı denedim bana mısın demedi....Eğer polise gitsem babasız kalacaklar sokakta kalacak perişan olacaklardı zaten Hilal’i kurtararak ekmek yediği tekneye hakaret etmiş oldu
    Tamay:Çok merak ediyorum ya tanımadığı etmediği insanlara neden kendini ve ailesini riske atacak kadar yardım etmek istemiş
    Berke:Çünkü Hilal’i zorla evlendireceklerdi kendiside aynı şeyi yaşamak üzereydi o konakta daha önce çok kere şahit olmuş Hilal’inde yerini bildiği halde saklayamamış kızın kötü bir niyeti yok inan bana zaten o da kendini suçlu hissediyor sen üzüldüğün için....
    Tamay:Yeter artık Berke bana tanımadığım etmediğim bir kızı savunma beni o ilgilendirmiyor...Sen benimle evlenecekken başkasının kocası oldun beni bu ilgilendiriyor ve başkasının kocasıyken seninle ilişkimi yürütmemi bekleme benden
    Berke:Tamay neden anlamıyorsun ben seni seviyorum hemde her şeyden çok senden asla vazgeçmeyi düşünmedim vazgeçmemde bu geçici bir durum
    Tamay:Gider misin artık o kadından boşan bana öyle gel onunla evliyken senin metresin olamam ben son sözüm bu....
    Berke:Tamay...
    Tamay:Bu kadar yeter!!git artık git!!!!
    Berke:Tamam gidiyorum ama senden asla vazgeçmem bunu böyle bil
    -Berke kapıyı çeki çıkar...Tamay üzgündür...
    963.bölüm sonu

Durum:
    feelingg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni bölüm gerçekten harika olmuş bir baş yapıt sanki süperdi ellerinize sağlık:img-wink:

Önce Asım ve Irmak sahnesinden başlıyım.Şok oldum değişik bi hikaye.Sizi tebrik ediyorum.
    Asım ve Ferrari feraye aşkına çok şaşırdım
    Demek asım annesi ferari ferayeye alışsın diye onunla aynı evde yaşadı ama sonra feraye evi terk etmiş ve çocukla dönmüş o sırada asım başkasıyla evlenmiş ve onunla mutlu değilmiş sonra 2.çocuları olmuş sonrada ferrari ferayeyi asım başkasıyla basmış ve bunun bir tuzak olduğunu öğrenmiş ama tabi başta yargılamış ferayeyi.O adamda çocuklar benim demiş.Kim tuzak kurdu acaba ferayeye.İlginç bi hikaye ve feraye yaşıyor olabilir ama tabi oda kızlarının öldüğünü düşündüğü için aramıyordur kzılarını.Irmak bu işin peşine daha da düşsün çok merak ediyorum neler yaşanacak neler olucak elada gelicek mi acaba bence oda gelmeli artık:img-wink:

Şirin ve Zeynep karşılaşması olduda replikler gelmedi daha bakalaım nasıl sahneleri olucak çok merak ediyorum onu.

Suat nile trip atıyor.Ama ne yaspın nilinde işi bu sonuçta oğlunaa vakit ayırmak için elinden geleni yapar nil.Suatçım neden bu kadar büyütüyorsun bilmiyorum ama bak benim mesleğim çok tatlı sanaad çocuklarımızada vakit ayırabilirim hemde fazlasıyla hahahha bi düşün sen bence bi benide:img-hyste

Tamay seçkinin evine geldi.Nergisde berkelere ama defnenin replikleri gerçekten duvara asıp okumalık
    O kadar güeldi ki ortada sorun flan yok sen yorma üzme kendini nasıl olsa tamay herşeyi öğrendiğinde koşa koşa berkeyle olucaktır demeye getirdi hahaha süpersin defne:good:
    Nergise gerçekten bende sinir oluyorum ne zannediyordu ki berke onunla kağıt üzerinde evli olup bu evliliğe ömür boyu devam mı edecektide kendisine aşık mı olacaktı.Alt tarafı kardeşini kurtardığın için sana kendini borçlu hissetmesi sonucu gerçekleşmiş bi evlilik bu fazla bağlanma sonra hayallerin suya düşüp boğulmasın:img-wink:

Berke Tamayların kapısına dayandı.Ve yine seçkinde tamayda berkeyi dinlemeyecek sanmıştım ben ama en sonunda dinlediler ya çok rahatladım.Ama tamay haklı metres gibi mi olucak tamay bencede berke artık bu evliliğe bi son versin ve tamayla evlensin çok basit bişey gitsin açsın boşanma davasını.Madem nergisede ev tutmuş urfadanda geldiler e artık evli kalmak zorunda da değiller:img-wink:

Mümtaz çınar sahneside harikaydı çok beğendim.Mümtazın çınara abilik yapması çok hoşuma gidiyor tabi mümtazda çok hoşuma gidiyor:img-in_lo

Bu arada Süleymancığım yine iltifatlarda bulunmuş :love01:
    Valla ben hiç asım ismini pervinin babası olarak düşünmemiştim başka genç bi karakterdi diye düşünmüştüm ve o kadarda eski olduğunuda düşünmemiştim 8.sezondan sonra flan senaryoya bi kaç bölümlük girip çıkan bi karakter sanıyordum valla bende şaşırdım be kendime bi havaalarada girdim tabi
    Özgüven patlaması yaşıyorum hahahah

Yeni bölümü çook merak eidyorum:img-wink:

Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)