Sayfa 2/43 İlkİlk 12345612 ... SonSon
214 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Buffy Kimi Seviyor?

Durum:
    HectoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

spike mi o da kimmiş adammıymış angel ın eline su bile dökemez
    :)

Durum:
    leonardo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart buffy i kim seviyor

tabi ki spike hemde hayatını verecek kadar ve cehenneme gideceğini bildiği halde

Durum:
    silgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart buffy kimi seviyor

birden okuyunca ilgimi cekti...ve bir yorum vardı yazılanlar arasında biribirlerinin ilk askı olduklarına dair...siz inandınızmı buna yani adam 254 yıldır (yanılmıyorsam)yasıyor kac ilk ask yasadı dusunsenıze...Benım favorim spıke..angel lanetlenerek ruhunu aldı daha dogrusu zorla verildi..spıke neler yasayacagını bilerek...ustelik angelın kotu halı buffye zarar veriyordu oysaki spıke kotuyken bile ona zarar vermedı...bırı zor durumda kalınca kactı dıgerı hayatını ortaya koydu....skor belli tabiki spıke...ama kadınların genelde daha az hak edene ilgi duydugu gercegıne bakacak olursak bunu yazmak dahi istemiyorum ama galıba angel faktoru devreye gırıyor.

Durum:
    michelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doctor Who
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1115
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Re: buffy kimi seviyor

Alıntı silgi Nickli Üyeden Alıntı
    birden okuyunca ilgimi cekti...ve bir yorum vardı yazılanlar arasında biribirlerinin ilk askı olduklarına dair...siz inandınızmı buna yani adam 254 yıldır (yanılmıyorsam)yasıyor kac ilk ask yasadı dusunsenıze...Benım favorim spıke..angel lanetlenerek ruhunu aldı daha dogrusu zorla verildi..spıke neler yasayacagını bilerek...ustelik angelın kotu halı buffye zarar veriyordu oysaki spıke kotuyken bile ona zarar vermedı...bırı zor durumda kalınca kactı dıgerı hayatını ortaya koydu....skor belli tabiki spıke...ama kadınların genelde daha az hak edene ilgi duydugu gercegıne bakacak olursak bunu yazmak dahi istemiyorum ama galıba angel faktoru devreye gırıyor.
    O yorumu yazan bendim Silgi.Angel vampire dönüşmeden önce serseri,çok içen kadın peşinde koşturan biriymiş.Ama asla aşık olmamış.Angelus ise aşktan tam anlamıyla nefret eden biriydi.Bunu Buffy Sezon 2x 19 -I only have eyes for you- bölümünde görebiliyoruz.Sadece bir iki dakikalığına adamın içine aşk girdi diye nasılda delirmişti.Angel olduktan sonrada Buffy'le tanışana kadar hep yalnız yaşamış.Onu hayata döndüren yaşama sevinci veren tek şey Buffy'di.Bunuda 3x 18=Earshot bölümünde Buffy'e söylediklerinden anlayabiliriz.
    Spike'ın ruh alma meselesinide hala anlayabilmiş değilim.Spike kasabayı terk edip giderken Buffy'den intikam alma peşindeydi.Spike'in o ruhu isteyerek aldığına inanmıyorum ben.Son ana kadar kendisine ruh verileceğini bilmiyorduki...ne olduğunu anlamadan ruha sahip oldu....
    Spike kötüyken Buffy'e zarar vermedi değil veremedi diyelim.Kötüydü ama kafasında chip vardı.Eğer olmasaydı neler olacağını hepimiz tahmin edebiliriz sanırım.Spike eninde sonunda mutlaka Buffy'e bir şekilde zarar verirdi....

Durum:
    silgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart buffy kimi seviyor

ok.yanılıyorsam duzelt michelle kafasında cip varken ve henuz bır ruhu yokken vurabildigi fiziksel siddet uygulayabildigi tek insan buffy degil miydi?ve yapabileceklerinin de farkındaydı...gecmiste iki avcıyı oldurdugu dusunulurse sadece "ben kotuyum ben kotuyum" dıye ortada dolasmaktan fazlasını yapabiliyordu ama yapmadı..sence neden..tabii tekrar soyluyorum hafızam beni yanıltıyorda olabilir...

Sayfa 2/43 İlkİlk 12345612 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri