Sayfa 3/3 İlkİlk 123
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Çakıl Taşları - Bölüm Özetleri

 1. #11
  Durum:
  Çevrimdışı
  ~~winds~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  17.06.2008
  Yer
  ALLONS-Y
  Mesajlar
  6,403
  Konular
  4
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  14. Bölüm Özeti

  Polisler Ekrem'i karakola götürür,tüm itirazlara rağmen nezarethaneye atarlar.Nisanur "Daha kötü ne olabilir" diye düşünürken cevabı karşısında bulur.Yıllardır görmediği babası elleri kelepçeli bir halde karakola getirilmiştir.Kader ağlarını adli yollardan örmüştür.Ekrem ve öldü sandığı babası şimdi aynı çatı altındadır.

  Ayçin'in derslere katılma yasağına daha fazla dayanamayan Cenker gaza gelir.Aklı sıra Ayçin'le birlikte gidip Melih amcayla konuşacak ve onu ikna edeceklerdir.Bu cesur girişimin neticesinde Cenker'i Melih'in elinden zor alırlar.Fakat deli Naile duruma el koyar ve Melih'in üstüne kabus gibi çöker.

  Nisanur ve Neşet'e haksızlık yaptığını anlayan Ekrem hatasını telafi etmek ister.Ortalığı Zeynep'in karıştırdığını öğrenir.Diğer yandan Zeynep Ekrem'e karşı hislerinin değiştiğini farkeder.Şimdi Ekrem ve Zeynep'i büyük bir hesaplaşma beklemektedir.

  Ekrem'in oğlu olduğunu öğrenen Yusuf onu tekrar görebilmek için mahalleye dadanır.Ancak bu ne Nisanur'un ne de Süleyman'ın hiç hoşuna gitmeyecektir.

 2. #12
  Durum:
  Çevrimdışı
  Ayse (92) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yardımcı Yönetmen
  Üyelik tarihi
  12.03.2007
  Yer
  AlSel
  Mesajlar
  2,952
  Konular
  4
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  15. Bölüm Özeti

  Sırlarla örülü bir aşk başlıyor..

  Zeynep'in romantik hamlesiyle serseme dönen Ekrem, Sevil'le buluşmak için dükkana gelir. Sevil ise, Süleyman ve Yusuf'un konuşmalarına istemeden kulak misafiri olmuştur. Bu onu zor durumda bırakır. Birbirlerinden köşe bucak sır gizleyen çiftimiz güneşi batırmak için randevu yerine giderler. Her şeye rağmen bu buluşma, insanlık için küçük ama ilişkileri için büyük bir adım olacaktır.

  Hafizasına kavuşan ve özüne dönen Naile, Ayçin'in saçını başını yolmak için kolları sıvar. Artık Ayçin ve Cenker için zulüm dolu günler geri dönmüştür. Annesine celallenemeyen Cenker, korkaklığıyla yüzleşir ve Ayçin'i öpmek için gaza gelir.
  Fakat Ayçin'in Cenker'le öpüşme fobisi bu tarihi anın önündeki en büyük engeldir.

  Süleyman Efendi ve Nisanur, Yusuf'un döndüğünü Hüsna'dan gizler, onu bu beladan uzak tutmaya çalışırlar.
  Ancak Ekrem ve Yusuf'un arkadaşlığı giderek pekişmektedir. Yusuf kaybettikleri zamanın acısını çıkarmak için her firsatı değerlendirir.

  Zeynep ve Ekrem'in öpüşmesine şahit olan Cihan, durumu Sevil'e anlatmak ister. Ancak ispiyonculugu kendine yediremez. Öfkesini Ekrem ve Zeynep'e uluorta laf çatarak gidermeye çalışır. Ekrem Cihan'daki tuhaflığı sezer ve ona derdinin ne olduğunu sorar. Bunun cevabını acı acı öğrenecektir.

  Nisanur'a sevgisi her geçen gün çığ gibi büyüyen Doğan ise, sonunda onunla konuşmaya karar verir.Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

 3. #13
  Durum:
  Çevrimdışı
  esrave ela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  29.05.2007
  Yer
  anıltetik♥
  Mesajlar
  18,077
  Konular
  9
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  16. Bölüm özeti

  Kapıyı açtığında karşısında Yusuf’u bulan Hüsna fenalaşır. Ekrem ise evdekilerin Yusuf’a karşı kaba davranmasına hem şaşırır hem bozulur. Hüsna diğerlerinin Yusuf’un geri döndüğünü bilip ondan sakladıklarını anlar. Onlara bunun hesabını sorar.

  Kavgalarının en heyecanlı yerinde Neşet tarafından basılan Sevil ve Zeynep eteklerindeki taşları dökemez. Ancak artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır, çünkü Sevil, Zeynep’in Ekrem’i öptüğünü öğrenmiştir.

  Ayçin’i öpmeyi bir türlü başaramayan Cenker karalar bağlar. Muzaffer Naile’yi yumuşatmak için plan yapar. Cenker’in sersefil aç susuz olduğunu sanan Naile Ayçin’e karşı tavır değiştirmek zorunda kalacaktır.

  Korkunç sırrı öğrenen Sevil, Ekrem’e kötü davranmaya başlar. Ekrem bunun sebebini bir türlü anlayamaz ve Sevil’le konuşmak için çabalar. Ancak Sevil, öpüşme olayını öğrenmiştir. Ekrem söyleyenin Cihan olduğunu sanınca soluğu onun evinde alır. İki arkadaş yanlış anlaşılma yüzünden birbirine girer.

  Kavgayı öğrenen Sevil, Cenker ve Ayçin, Ekrem’e sırt çevirirler. Zeynep Ekrem’e yaklaşmaya çalışır fakat ağzının payını alır. Ekrem yapayalnız kalınca çareyi rakı kadehlerinde arar. Kafası bir milyon olan Ekrem’i Yusuf kendine getirecektir.

 4. #14
  Durum:
  Çevrimdışı
  ~~winds~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  17.06.2008
  Yer
  ALLONS-Y
  Mesajlar
  6,403
  Konular
  4
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  17 Bölüm Özeti

  SENİ UZAKTAN SEVMEK!

  Ekrem kendini Cihan'a affettirmek için ona güzel bir jest yapar.Araları yeniden ısınır.Ancak Sevil cephesinde işler başkadır.Ekrem'den sakladığı sır yüzünden ezilen Sevil,çareyi onunla tamamen küsmekte bulur.Böylece onun yüzüne baka baka yalan söylemek zorunda kalmayacaktır.

  Yusuf'u uzak durması konusunda uyaran Hüsna,kendisi bunu başarmakta zorluk çeker.Bir yangının külünü yeniden yakıp geçen Yusuf,Hüsna'nın kalbine tkrardan nüfuz etmektedir.

  Ayçin,Cenker'in doğum gününü unuttuğunu zanneder.Hüzünlere yol alır.Sevil dışındaki herkes de unutmuş gibi davranmaktadır.İşin aslı,Cenker'in bambaşkat planları vardır.Pastayı bile düşünmüş,annesi Naile2ye sparişi çoktan vermiştir.Hiç beklemediği bir anda Cenker Ayçin'e hayatının en güzel sürprizini yapacaktır.

  Ayçin kendisine sürpriz hazırlayan Cenker'e öyle bir teşekkür eder ki!Partide Doğan Nisanur'la yakınlaşmanın yollarını ararken Ekrem de Sevil'e uzaktan bakmakla yetinmektedir.Ancak asıl sürprizler ilerleyen saatlerde onları beklemektedir.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.