Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Çakıl Taşları - Bölüm Yorumları (10)

Durum:
    Rüzgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    İstanbul
    Konular
    621
    Verdiği Beğeni
    45

Aldığı Beğeni: 69

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Çakıl Taşları - Bölüm Yorumları (10)

Bir önceki başlık 1000 mesaja ulaştığı için arşivlenmek üzere kapatılmıştır. Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.
    Bir önceki başlığa ulaşmak için :
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=105157

Tek cümlelik kısa mesajlar , sohbet içerikli mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar yasaktır.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Çakıl Taşları Dizi Detay Sayfası :
    http://www.dizifilm.com/dizi/cakil-taslari-6486.html

Keyifli Yorumlar
    çaresizlik
    Bölüm Sorumlusu
    Konu Rüzgar tarafından (25-10-10 Saat 21:28 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    north Star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    azinsançokhuzur♥
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Daha önce konuşamadım ama şimdi özet hakkında konuşmak istiyorum.:kahve
    Öncelikle şunu söylemeliyim ; 10.bölüm harika ötesi bir bölüm olucak buna eminim.
    9.bölümde yaşanan olaylar örgüsü 10.bölümde daha da karışık bir hal alıcak.
    Sevil'i evlendirme çabaları , ailelerin bütün durumu öğrenmesi , birbirleriyle görüşmek için verdiği çabalar , ayçinin babasının neşeti azarlaması ve daha fazla.
    Ekrem'in , Cihan'ın & Cenker'in soluğu Zeynep'in yanında alıcaklarını söylüyor özet bize.Burda ne konuşucaklarını merak etmicem değilim.Bu konuşma esnasında , Zeynep birinden hoşlanıcak & bu 5'linin arasına katılıcak gibime geliyor.Yalnız bu çiftlerin arasına birisinin girmesini gerçekten istemiyorum , baştan söylüyorum 2.bir müge vakasını kaldıramam.Özette bide şöyle bir cümle geçiyor ;''Zorla ve hunharca evlendirilmek istenilen Sevil ise çaresizdir.Konuşabileceği tek kişi Ayçin'dir.'' cümleye bakarak fragmanla bağ kurmaya çalışırsak ; Sevil fragmanda beni evlendiricekler gibi bişeler söylüyor birine ama kime söylediği belli değil yani fragmanda kime söylediğini göstemediler ama ben Ayçin olduğundan eminim. 2 arkadaş konuşurken Ekrem'den telefon geliyormuş bide.Bence burda Ekrem Sevil'in evlendirileceğini öğrenicek ve baya bi duygusal sahne olucak.:icon_sorr
    Ayrıca Sevil'i Cihan'ın evinde dertler bekliyormuş , bunun hakkında bi fikrim yok ama bişe olmasın artık.
    Herkes sevdiğiyle olsun , sevgili olsunlar istiyorum , başları beladan kurtulsun istiyorum.Ancak 2.bir KV vakası yaşanamaması dileğiyle istiyorum bunu.Çünkü çiftler böyle birbirlerine son derece uygunlar , reyting için yapmasınlar başka bişey..
    Ve özette son olarak Neşet şehri terk etmeye karar verir diye bir cümle geçiyor.Ve bizimkiler evden kaçıcakmış.Bence Neşet'i bence İst. tutacak olan en önemli etken ; Zeynep. Zeyneple arası düzelirse Neşet İstanbul'da kalabilir bence :img-wink:
    Ama şunu da diyor ; cam kenarı seven Neşet'i durdurmak artık imkansızdır.:kahve Gene pek emin değilim yorumumdan :img-hyste Bazem o kadar yanıltıcı veriyorlar ki ..

Fragmanda Ayçin Cenkere ; şimdi seni öpmek isterdim ama .. diyor.O sahneyi acayip merak ediyorum.Ve bu bölümde AyçinCenker sahneleri bol olsun istiyorum , ne yalan söyleyeyim.Kesinlikle bu çifte ağırlık verilmeli ileri bölümlerde.Biraz AyçinCenker aşkı görmek istiyoruz.:img-in_lo

Ayrıca EkremSevil sahneleri de görmek isterim.Ne bilim Ekrem Sevil'in evlendirileceğini öğrensin , ağlasın , engellemeye çalışsın , geceleri onu düşünsün , cenkerle dertleşsin ben onu seviyorum len olamaz böyle bişe filan desin.:img-in_lo
    Biraz türk filmi tadında olur ama olsun ne yapalım istiyoruum ! :img-hyste
    Eminim ki sadece ben istemiyorumdur.TÜM ÇT AİLESİ istiyor bunu.:img-in_lo

Son olarak şunu söylemek isterim ki ;
    Gerçekten bu dizinin bambaşka bi havası var.Başta ORJİNAL.En önemli özelliği bu.Başka hiçbir yapıma benzemiyor .. Bu diziyi o kadar çok severek izliyorum ki , zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum bile.Nasıl başlıyor , nasıl bitiyor bilmiyorum.2 saatlik zaman dilimi bana saniyeler gibi geliyor.
    Çakıl Taşları ; hem komik , hem duygusal.
    Bi saniye önce gülüyorsun ; :img-hyste Bir saniye sonra hüzünleniyorsun ; :icon_sorr
    Farklı olduğu içi seviyoruz biz bu diziyi !:love05:

benim ' ÇAKIL TAŞLARI ' m var ! :img-in_lo

Keyifli yorumlar ÇT ailem.:img-in_lo

Durum:
    dilara-1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Allons-y
    Konular
    16
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 52

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni başlığımız hayırlı olsun. Son mod onaylı başlığımız olsun!! :icon_whis

Özetimiz gelmiş. bu kadar erken beklemiyorduum.
    Son cümle ne öyle ya. Bi kere 5i bi yerde varsa imkansız diye bir şey yoktur :kahve
    Yalnız özetçimiz yine farkını koymuş ortaya:
    ''Cam kenarı seven Neşet'' :img-hyste

Sevil&Ayçin dostluğu görücez yine :img-in_lo İkisini de çok seviyorum çok sevindim buna.
    Ama kafam karıştı, özete göre Ekrem bu bölüm öğrenmicek mi acaba evlilik mevzusunu.
    Sanki Neşet'in gidişi falan, bu evlilik işi gelecek bölüme kalıyo gibi geldi bana.

Özette Ayçinle ağlaşırlar yazıyordu. Ayçin fagmanda ağlayarak bu hikayenin sonu kötü kokuyor diyordu. Ama telefondaydı...

Sevil bi de sahilde ''Beni tanımadığım biriyle evlendirecekler.'' diyordu. O zaman o konuştuğu kişi de Ekrem mi acaba :icon_whis
    Zaten deniz kenarını görünce hemen 6. bölüm geldi aklıma efsane deniz havası :img-in_lo

Yada Ayçin telefonda başka bir şey üzerine konuşuyor ama özetle birleştirince Sevil olma olasılığı yüksek geldi.

Eko Cenko Cihanın Zeynep'e olayların aslını anlatıp ikna edeceklerini tahmin etmiştim zaten şaşırmadım ona. Ama Zeynep gelmişken Neşet gitmekte niye ısrarcı olsun onu anlayamadım özetçimiz imkansız falan yazmış. Zeynep'i getirdikleri için hem bizim civcivler kendilerini affettirmiş olurlar. Hem de Zeynep Neşete bir şans daha vermiş olucak.
    O zaman özette geçen son darbe ne?..

Bu seferki özetimiz pek açıklayıcı olmamış malesef neyse,
    2. fragman da yarın çıkar heralde.
    Set resimlerini de çok merak ediyorum. Ama sadece bölümden resimler olmaz umarım ya son zamanlarda hep bölüm içinden geliyor resimler. :icon_sorr

Durum:
    north Star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    azinsançokhuzur♥
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dilara-1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni başlığımız hayırlı olsun. Son mod onaylı başlığımız olsun!! :icon_whis

Özetimiz gelmiş. bu kadar erken beklemiyorduum.
    Son cümle ne öyle ya. Bi kere 5i bi yerde varsa imkansız diye bir şey yoktur :kahve
    Yalnız özetçimiz yine farkını koymuş ortaya:
    ''Cam kenarı seven Neşet'' :img-hyste

Sevil&Ayçin dostluğu görücez yine :img-in_lo İkisini de çok seviyorum çok sevindim buna.
    Ama kafam karıştı, özete göre Ekrem bu bölüm öğrenmicek mi acaba evlilik mevzusunu.
    Sanki Neşet'in gidişi falan, bu evlilik işi gelecek bölüme kalıyo gibi geldi bana.

Özette Ayçinle ağlaşırlar yazıyordu. Ayçin fagmanda ağlayarak bu hikayenin sonu kötü kokuyor diyordu. Ama telefondaydı...

Sevil bi de sahilde ''Beni tanımadığım biriyle evlendirecekler.'' diyordu. O zaman o konuştuğu kişi de Ekrem mi acaba :icon_whis
    Zaten deniz kenarını görünce hemen 6. bölüm geldi aklıma efsane deniz havası :img-in_lo

Yada Ayçin telefonda başka bir şey üzerine konuşuyor ama özetle birleştirince Sevil olma olasılığı yüksek geldi.

Eko Cenko Cihanın Zeynep'e olayların aslını anlatıp ikna edeceklerini tahmin etmiştim zaten şaşırmadım ona. Ama Zeynep gelmişken Neşet gitmekte niye ısrarcı olsun onu anlayamadım özetçimiz imkansız falan yazmış. Zeynep'i getirdikleri için hem bizim civcivler kendilerini affettirmiş olurlar. Hem de Zeynep Neşete bir şans daha vermiş olucak.
    O zaman özette geçen son darbe ne?..

2. fragman da yarın çıkar heralde.
    Set resimlerini de çok merak ediyorum. Ama sadece bölümden resimler olmaz umarım ya son zamanlarda hep bölüm içinden geliyor resimler. :icon_sorr

Dilara galiba adın tatlım bence evlilik mevzusunu Ayçin'e söylüyor. Baksana özette şu cümle geçiyor ; ;''Zorla ve hunharca evlendirilmek istenilen Sevil ise çaresizdir.Konuşabileceği tek kişi Ayçin'dir.''Ayçinle paylaşıcak bence.
    Ekremde tam o anda ararsa , o da öğrenicek gibi geliyor bana ama bilmiyorum genede evlilik işi kalabilir diğer bölümlere.:kahve
    Evet bide o var.Önceki yorumumda yazdım Zeyneple arası düzelirse belki Neşet gitmekten vazgeçer diye ama gitmemesi imkansız yazıyor anlamadım. Kafa karıştırıcı şekilde verebiliyorlar bazen özetle fragmanı.
    2.Fragman genellikle Çarşamba günleri çıkıyor diye biliyorum ama inş.çıkar daha iyi olur biraz daha anlarız neler olacağını.

Durum:
    ledy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Azerbaycan,Baku
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

iste ozet de gelmis
    oncelikle sunu soyleyecem cok karisik ama yeni bolum cok heyecanli olacagina benziyor(her bolum gibi )sevil ilk once aycine soyluyor evlilik olayini. ama bence o zaman aynic telefonda seville konusuyor sevil anlatiyor,sonra ise sahil kenarinda ekreme soyleyecek gibime geliyor bakalim ne cikar.
    ekremin daveti ne olabilir hani zeynebi nesetle karsi karsiya getirib herseyi anlatirlar mi acaba?
    zeynep ekremden hoslanirsa sevilin kiskanmasi cok guzel olur,anlar belkide ona karsi hislerini,ve evlilik olayida ustune gelince daha da yakinlasirlar amin amin

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)