Sayfa 191/201 İlkİlk ... 91141181187188189190191192193194195 ... SonSon
1001 sonuçtan 951 ile 955 arası

Konu: Çakıl Taşları - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    bradpitt77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Pelihan«3 »ümit&melike!
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı esrave ela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence o dayak yeme olayı en son olucak.Çünkü fragmanın diğer sahnesindeki kıyafetleri bir önceki bölümüm son sahnesindeki kıyafetleriyle aynı.O günü bayağı geçiricekler yani olaylarla.Ondan sonraki günde Neşet'in durumu konuşuyr heralde.Diğer gününde de artık olan oluyo:img-cray:
    Orlarda biyerde bitirebilirler.:img-cray:

Birde o Cenker'in kullandığı kamyon ne alaka:kahve
    Onu çözemedim bayağı mutluydu o kamyonu kullanırkene:)

edit:
    Fragman resmi sitede var.
    www.cakiltaslari.tv
    Muzaffet ogluna LYS hediyesi olarak bide kamyon almıştır belki :img-hyste Şaka biryana evet nereden cıktı o kamyon ve Cenko neden bu kadar mutlu zevkten dört köşe olmuş o surat ifadesi nedir öyle ya [ :img-hyste

Ya o dayak sahnesi baş mı son mu belli olmaz ki ne sahneleri ben baş sanıyordum son oldu :img-hyste

Benim artık tek merakım bölüm gene Neşet' le mi bitecek oldu artık :img-hyste

Anıl' a hiç bir lafım yok benim :kahve İkizim olsan severim seni diyor :img-tomat Ya ama bunlar evlenirse çocukları otistik dogmaz mı [ :img-hyste

~DenizKarayel.

Durum:
    >>miray<< - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    bilinmeyen...
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

aman masallah masallah diyesim geldi birden ahahah
    ay benim ekom nasilda masallah dermis öyle insanin yiyip bitiresi geliyor valla

ama dayak niye yiyo bu cocuk
    birde aycine niye aycin diye bagiriyor, bir durumlar var ama ne?

cenker de garibim tam anlamadim ama oda ayni sorunlarin icinde gibi....aycin anil miydi neyse iste ona söylediginde, anil aycinin pesini birakmicak gibi....ve cenkerin oldugunu ögrenicek....ondan sonra al basina bir bela daha

Durum:
    aylin_a.r.ş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    HanTol♥AlSel
    Konular
    11
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

bir de neşet süleyman efendi koydu mu beni kapının önüne diyor..
    sanırım bunu bizim beşi bir yerdemize söylüyor:img-yes:
    ama şaka yapıyor gibi geldi..

süleyman dede dedi a yalancı olursa oğlum olsun bakmam koyarım kapıya diye..
    yalanlarını ortaya çıkaramamıştır ama 5i bir yerdeye ders vermek için öyle söyelmiştir:icon_whis

bir de oğlum demişken.. şu ekonun babasını artık bir bilseydk duysaydık hani iyiolucaktı:icon_whis

bir de ekonun dayak yemesi bence bölm sonu değil..

çünkü hüsnanın o ''sen kime aşık oldun yavrum'' lafını kesnlikle dayakdan sonra olacağını düşünüyorum:img-hyste
    hüsna olmayan gelinine kıl olucak belli:img-hyste

birde hakkaten o kamyona takmış durumdayım cenkom ne güzel sırıtıyor öyle:img-in_lo

ama niye zevkten dört köşe olmuş bir şeklde kamyon sürüyor..
    ''yolların ustasıyım kızların hastasıyım'' der gibi:img-hyste

rüya falan olmasın:img-hyste

Durum:
    GÜL GÜZELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Nian* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet intikam isteseydi bunu başından beri belli ederdi ama Ekrem e karşı kötü bir durumu olmdı şu 2 bölümden beri aksine iyi geçiniyorlar çözüm buluyorlar yardımlaşıyorlar bile:img-yes:
    Umarım bu kadarla sınırlı kalırlar:icon_whis:icon_whis Arkadaş olsunlar yardımlaşsınlar oturup kardeş kardeş sohbet etsinler ama AŞK yasak ikisine aşık olmasınlar tabii birbirlerine olmasınlar başkalarına olabilirler AMA BİRBİRLERİNE AŞIK OLMAYI YASAKLIYORUM DETTT PARALARIM VALLA:img-tomat:img-tomat

Durum:
    elos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    los galacticos!!!
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Nian* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bence para konusu değil gördük 3. bölümde de.Adam resmen piskopat ikizim olsan bile severim seni diyor.Parayı söz bile etmiyor.eğer para için bu kadar yakınlaşmış olsaydı ikidebir kafasına kakardı Ayçinin:img-wink:
    bizzat kakmıyor ama Ayçin'in sesini çok fazla çıkaramaması ve olaylara az da olsa göz yummasının altında bu yatıyor bence:img-yes: Anıl'ın psikopatlığı hat safhada,o sahneden sonra yuh dedim zaten. Başlarına büyük bela olmasından korkuyorum:icon_sorr

Alıntı GÜL GÜZELİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanmıyorum bizimkiler artık iyice kaynaştılar bizim üçlü ekremlerin dolandırıcılık hikayesini bile takmıyo artık tek sorun ailelerine yalan söylemiş olmaları yoksa ekremlerle bi sorunları kalmadı o yüzden intikam filan olmaz ama hani cenker utangaç bi yapıya sahipya kendini koruyamaz diye belki ayçin ekremi söyler hoşlanıyorum diye numara yaparlar sonra ama ya bu numara gerçege dönerse ben bundan tırsıyorum işte:img-cray::img-cray::img-cray::img-cray:
    Aslında öyle. Özel ders alma olayı da girince işin içine para boşa gitmemiş gibi oldu ,bir de ortadaki büyük yalanlar olmasaydı:kahve Ama dediğim gibi bu işe Ayçin'in Ekrem'i bulaştıracağını sanmıyorum. Fragman bizi yanıltmadıysa Cenker bu olayın diğer kahramanı,tırsılacak bir durum olmaz bence :) Asıl komedi Cenker&Ayçin sevgili rolü oynadığında başlar. Diğerlerinin tepkisini de merak etmiyor değilim :)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri