bahar
tülin
(ilk imzaya bayıldımm:img-in_lo)
elif
biricik
özlem
SELVERR

bölüm özeti,calısma,resim eklenen hersey için cok tesekkürler:happy0064
ellerinize saglık:happy0064

Alıntı kaptan80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
özge

yorumun için çok teşekkür ederim :happy0064:happy0064
çok sagol elimden geldigi kadar resimleri
eklemeye çalışıyorum
cok iyi yapıyorsun:happy0064ellerine saglık:happy0064

Alıntı gamze_elif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet biraz fazla ciddi :) Hoş dizide gülümseyen tek insan yok oda ayrı mevzu :img-hyste

Elbette olmaz...Bedia çok iyi alışmış sırf iş sırf iş.
Lami'ye eşi gibi değil sürekli hazır olda bekelyen bir adamı gibi davranıyor.
Lami başka bir hayata çok rahat kayabilecek biri.
Canan gibi bir kadın onu çok güzel parmağında oynatabilir,ele geçirebilir.
Ki Canan bunu yapmaya başladı bile...Ve Lami,Canan'ın da dediği gibi aşık olan tiplerden değil sadece hayran olmayı biliyor...
Lami'ye o evde kimse ufacık bir değer bile vermiyor (Bedia içten içe seviyorum dese de) dışardan biri ilgi gösterince hoşuna gitmesi normal bennce.

Hıı...Aynen evlilik falan olmasın ya ...
Hatta Canan Selim'le bile evlenmesin evleneceği varsa son bölüm evlesin :img-hyste
Ben intikam izlemekten çok keyif alıyorum şahsen.
Madam İntikam :img-hyste

evet dizide gülümseyen yok zaten:img-hyste
cananın o tespitine de bayıldımzaten..laminin tam açılımını yaptı resmen:img-hyste
bediaya gercekten aşıkmıs belki ama bedianın da yardımlarıyla aşk tükenmiş artık..aslında üzülüyorum onların adına..yazık!
ama bedia da sakladıgı gercegin cezasını bir sekilde cekmeli..bu da daha cok lami yoluyla olacaksa napalım..fazlasıyla haketti
canana o kötülügü yapan cezasını cekmedi,canan suclu cezasını cekmedigi için daha da cok acı cekti,bedia bilmese de bir anneyle evladının ayrı kalmasına çanak tutmus oluyor bir yerde:icon_whis ehhh bedianında suç dosyası hayli kabarık:whistle2

edit: elifff o son iki imza cok güzel olmus yaa:img-in_lo bayılım şuan:img-in_lo