Sayfa 1/119 123451151101 ... SonSon
591 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Canım Ailem Bölüm Yorumları

Durum:
    ipekaziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Konular
    191
    Verdiği Beğeni
    174

Aldığı Beğeni: 744

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Canım Ailem Bölüm Yorumları

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'i aştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz. Bir önceki baslığa asağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=100414

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Sohbet ortamı oluşturmayınız.

Canım Ailem Dizi Detay Sayfası
    http://www.dizifilm.com/dizi/canim-ailem-2383.html
    Canım Ailem Fotoğraf Galerisi
    http://www.dizifilm.com/fotogaleri/g...nim-ailem.html

Saygılarımla
    Dizifilm Moderatör
    İpekaziz

Ve dahası....bu sayfalarda bir zamandır yaptığınız gibi sizleri en çok etkileyen bölümleri, sahneleri, nedenleriyle tartışalım....gerçekten çok keyifli olacağından eminim

Tabii sohbetin dozunu kaçırmadan ve sayfamızın her zamanki seçkin düzenine uygun biçimde:img-wink:

Sevgilerimle

Canım Ailem dizisi sevenlerinden
    İpekaziz
    Konu NATY&FACU tarafından (03-03-13 Saat 23:52 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    sude9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ateş böceği-kajra re
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

başlığımızın adıda değişmiş:icon_sorr

replik hafızam sıfırlandı sanırım hiç birşey yok aklımda:)ya da fazla dolumdan sistem çöktü..ben de en sevdiğimden top liste yapayım dedim..kim mi..:img-in_lo

gelinini almaya giden bir yürek..güzel mi yok cihanda ama o beyazlar içinde ki gelin yüreği..hayranlıkla sevgiyle aşkla heyecanla bakıvermek karşısnda ki yüze..bekleme salonuna geçmek duramamak heyecandan yerinde..kalbi dışarıda atıvermek ve bırakılıvermenin en acısını en dayanılmazını en olmazını yaşıyıvermek halim ile...

deniz kokulu gözler hüznü ile bakıverdi denize..hayatla dalga geçer gibi bir gülümseme ve baş sallama..sonra ağır ağır canından can çekiyormuş gibi çıkarılan uzun bakılan koklanıp öpülen ve incitmek istememek gibi usulca bırakıvermek yüzleri halim ile...

yürekten çıkanın düğünü ama gitse olmaz gitmezse olmaz..durum bir değişik öçünkü..ayakları götürdü kapının önüne kaadr sadece..ama giremedi içeri..sonra eline tutuşturulan bir mektup..afallamış şaşkın ..çekivermek gecenin karanlığında istanbul'un en güzel manzarasını önüne sunan bir tepeye..şaşkınlıkla hayretle ve envai çeşit duygular silsilesi ile okuyuvermek mektubu halim ile..fonda seni ne çok sevdiğimi gözlerimde görmüyormusun eşliğinde..

gönül karışık akıl karışık..bir masa bir kadeh bir de hiç bu kadar mutlu olmadığım dediği kadın ile çektirilmiş bir fotoğrafa kah isteyerek kah olmaz diyerek kah ne güzel olur diyerek kah ta mümkün değil diyeek umut ve umutsuzluk arasında gidip gelerek bakıvermek halim ile...fonda kimseye etmem sikayet ağlarım ben halime deyip kapılmak gözlere

dilemek ama yapamamak..yapamadığı içinde kurdeşanlar dökmek..dayanamayıp peşine takılmak sevdiceğin..gizleyivermek kendini o yaren uğruna ..duyuvermek dediklerini ve gözyaşlarına ağlayışlarını duymak en çokta hissetmek,gözleri dolu dolu yüreği dolu dolu tüneyivermek tuvaletin üstüne halim ile..

sonunda adım atmak..harekete geçmek..yüreğindekini artık sevdiceği ile paylaşmak..ama ah o aksikikler..ne yağmur eksik ne yeemkten zafiyet geçiren bir tanıdık ne de bitmek bilmeyen trafik ve çileleri..hepsi siper almış gibi..geçirmeyecem der gibi..ama inat etmek pes etmemek o hengamede o yürek çarpıntılarında o teleşta olmaya rağmen alıvermek çiçeği ve koşuvermek sevdiceğinin yanına yetiştim demek halim ile..

her türlü duygu ile haşır neşir..sevinçli şen mutlu..eli ayağı dolanmış birbirine..eller durma yerinde ayaklar durmaz..kalp yerinde durmayalı çok oldu da bu sefer her zamankinden daah da atik daha yaramaz daha durmaz.. daha aşık daah istekli daah ümitli daha tutkulu..çekine çekine tutmaya cesaret etmek elleri..ufak bir geri kaçışa rağmen inat etmek ellerde kilitli kalmaya..bırakmamak elleri..sonra tutuvermek avuçlar ile sevdiceğinin yüzünü..kilitliyivermek gözlerini gözlere..bırakıvermek öpücüğü alına tutkulu ..her zerre de aşk ile..korkmak kendinden ..tutamamaktan çekinmek ama alabildiğine tutkulu..çekivermek sonra kendini bir hamlede halim ile...

arkası sonra:)

Durum:
    Earth ~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    iki keklik.
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı zutara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Feride'nin dalga geçtiği her an için Meliha'dan geliyor:
    Elinin körü Feride:img-hyste(çok güzel söylüyor bunu)
    ----
    Ali:E tabi aramak lazım "Telat"ı:img-hyste
    ----
    Samim:Yoga mı olacan:img-hyste
    ----
    Saime:Bir katmerle mi bu hale geldi?
    Gülendam:12:img-hyste
    ----
    Cumali:Ustam evleniyor
    Hamza:Gene mi:img-hyste
    ----
    Falcı: (Seyhan'a)Bi nikah görüyorum,ama sana değil ablana.
    Meliha&Feride:Bana mı?:img-hyste
    ----
    Fitnat:Ablam sen kardeşinle mi sözlüsün:img-hyste
    ----
    Meliha:Alem fidan biz şişman:img-hyste
    ----
    Meliha:Saçlar kır,gözler alev;tam benim sevdiğim erkek:img-hyste

Hadi bakalım çalıştırın saksıları:)
    canım çok saol. insan geçmişe şöyle bir bakıyor, harika günleri hatırlıyor. bakalım ocakta yeni dizisi olacakmış uğur yücelin ve bizimkilerden de oynatacakmış. merakla bekliyoruz...

zutara
    zutara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı (ESRA) Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam herkese..
    Yeni başlığımzı açılmış.Alışmışım''Bölüm Yorumları'' adlı başlığa..Böyle ''Canım Ailem'in Ardından'' başlığını görünce:img-cray::img-cray::img-cray:Ay çok tuaf oldum ya:img-cray:

Acaba ATV bize bi iyilik yapıp da bu yaz Canım Ailem'in tekrarlarını verir mi?:img-in_lo
    Geçen akşam aklıma geldi,oturdum hesapladım geçen yaz ATV Canım Ailem'in tekrarlarını ne zaman başlatmış diye..Hani hafta içi her gün yayınlanıyordu ya..İşte o..Nasıl mı hesapladım?
    İlk sezonda 17.bölüm 17 Mart tarihinde yayınlanmıştı..Aynı bölümün tekrarı da yaz tatilinde 17 Temmuz'da verilmişti..Bu durum çok ilgimi çekmişti ve Canım Ailem izleyicisi olan bir arkadaşıma mesaj bile atmıştım:) 17 Temmuz'dan geri saydım ve 25 Haziran'da 1.bölüm tekrarının yayınlanmış olması gerekiyor geçen yaz..Belki bu yaz da Haziran sonu-Temmuz başı gibi verirler tekrarları..Hatta bir sonraki haftanın yayın akışına baktım ama daha kadın programları devam ediyor.Onlar bitince başlatırlar zaten başlatırlarsa tabi..Bundan iyisini bulamazlar çünkü iki sezon olduğu için zaten Eylül'e kadar yayın akışının bir dilimini doldurmuş oluyorlar..Umarım yayınlarlar.:img-yes:Mail falan atsak mı?:kitap

Durum:
    rhett-butler8/1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    arnavın dudişlerinde
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    19

Aldığı Beğeni: 294

Bahsedilme
    3 Mesaj

Kapanan başlıkta kalmış..bkm_oğuzhan arkadaşımızın bi yorumu hem çok güldüm hem üzüldüm

ay flashback yaptım ismi lazım değil eski bir bölümü izliyorum..
    mersinde geçen bir sahne var..
    ali:anne senin duaların kabul olur..lütfen dua et..
    (sarılırlar..)
    annesi:tamam oğlum..beni merakta koyma olur mu?..
    :img-hyste

Kadın beni merakta koyma olur mu diyor..Alinin annesi..Dizi bitti son ana kadar Alinin annesinden haber alma ihtimalimiz vardı artık yok:img-hyste
    Böyle replikler söylettirin sonra sanki böyle konuşma hiç olmamış gibi yolunuza devam edin..

Ne çok şey eksik kalmış hakikaten..

Misal kayınvalidemizde oyuna dahil olabilirdi.Seyhanı beğenmeyebilirdi..Seyhan beğendirmek için uğraşır dururdu ..mesela yani.olamaz mıydı..

zutara kardeş..ne güzel repliklerdir onlar öyle..özellikle yoga mı olacan kısmısı:img-hyste

misal şu replikde bombadır..
    hiçbirinizin tipinde bozukluk var..tipsizler.:img-hyste

ama asıl bomba şu olmalı..
    bombom bu çok önemli:img-hyste

Sayfa 1/119 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri