Sayfa 66/67 İlkİlk ... 1656626364656667 SonSon
332 sonuçtan 326 ile 330 arası

Konu: Çarpışma - Bölüm Yorumları

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    121
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 410

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Cevap: Çarpışma - Bölüm Yorumları

Çarpışma'da flaş ayrılık! Hangi ünlü oyuncu veda ediyor?

Usta oyuncu diziye veda edecek.

Ay Yapım'ın Show TV için çektiği 'Çarpışma' dizisi, ekran macerasını 30 Mayıs'ta noktalıyor. Uluç Bayraktar'ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizide finale haftalar kala heyecanın dozu da artıyor.

Senaryosunu başarılı kalem Ali Aydın'ın yazdığı dizide Kadir Adalı'nın (Kıvanç Tatlıtuğ) annesi Asiye'yi usta oyuncu Şebnem Sönmez canlandıyor.

Çarpışma cephesinden son gelen haberlere göre güçlü oyunculuğuyla seyircide duygu seli yaşatan Şebnem Sönmez diziye veda edecek.

Birsen ALTUNTAŞ- MEDYATAVA

2. Beğenenler;
    Selin (15-05-19)

Durum:
    melekmesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    3

Aldığı Beğeni: 15

Bahsedilme
    0 Mesaj

diziyi ara ara izliyorum ama yorum yapasım gelmiyor hem sayfa çok boş hem de bölümler kötü değil ama çok eksik

öncelikle sadece dizide kadir karakteri ön planda sadece o yanındakiler gerçekten yan rol gibi kaldı tamam kıvancın oyunculuğuna söz yok ama diğer karakterleri de renk katabilir diziye şu saatten sonra düzelmesi zor anlamsız

örnek veriyorum zeynep dizide hiç bir vasfı kalmadı yok yani kadirin peşinde koşmaktan bir zeynep karakteri oluşmadı kızıyla bile sahneleri yok yani dizide sanki zeynep yok tamam zeynep yok kızıda çok tutulmadı ama laf olsun diye kızı babası öldükten sonra bir iki kız babasını sayıklayabilirdi hadi zeynep nefret etmiş o adamdan ama küçük bir kız bir kez olsun bile baba maba demedi

kerem mesela bu çocuk napıyor iş yok güç yok hapise girmekten iş güç bakamıyor bir cemreyle olan ilişkilerinde görüyoruz bir de eğer biri hapise giricekse senaristin aklına geliyor

veli cevher son bölümde zeyneple olan sahnelerinde üzüldüm tamam zeynebin boynuna atlamasını beklemiyordum ama gene o kadar işgence gördü zeynepi çağırmamak için en azından biraz daha insancıl davranabilirdi zeynep velinin finalde toparlanmasını istiyorum artık ailesinin ölümünü ona buna yıkmayı bırakıp artık kendi hatalarını görmesini istiyorum

son olarak ben cansızı oynayan kişi diziye veda eder diyordum ama şebnem sönmez çıkıyormuş diziden gene dram dram dram kadire gene hüsran acı var demek ki bir tek annesini bulduğu eve gittiği sahnelerini beğenmiştim yusuf değil benim adım kadir kadir sahnesi mesela çok iyiydi son bölümde anne efendim oğlum sahneleri çok geçmedi bana bakalım ölüm sahnesi nasıl olucak artık annesini de cansız öldürürse kadire cansızı öldürme o senin baban diyenler utanıcak mı o olayı da çok anlamsız buluyorum yani cansızdan baba mı olur sadece biyolojik babası kadirin kadiri bilmemiş görmemiş son bölümde o beni silmiş mecbur kalırsanız sıkın gitsin dedi tamam kadirin hapise girmemesi için endişelenebilirler ama baba katili olayı saçma herkesten baba olmuyor demek ki
    Konu melekmesut tarafından (03-05-19 Saat 22:35 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Polat & Elif
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    973

Aldığı Beğeni: 209

Bahsedilme
    3 Mesaj

Diziyi Ay Yapımın bir diğer dizisi olan Çukur gibi atlata atlata izliyorum dolayısıyla eksik kaldığım noktalar var ama kalmış şurda 3 bölüm.

Demir Cemre'ye naptı bu bölüme dair tek merak ettiğim o.

Veli Cevher karakteri harcandı. Baştan beri psikopat kötü olarak kalmalıydı. Ama o gitti Kadirle sırf sırta çarpışıyor. Yersen.

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    82
    Verdiği Beğeni
    310

Aldığı Beğeni: 637

Bahsedilme
    2 Mesaj

dizi 11 ve 20 arası bölümlerde çok çok iyidi her bölüm ayrı aksiyon ayrı gerilim tempo hiç düşmüyordu ama son 2 bölümde çok sıkıcılaştı
    özellikle Kerem Cemre sahneleri resmen ileri sarmamak için zor tuttum hep kendimi yine Cemre ve Kerem üzerinden yürütülmeye çalışılan
    saçma sapan Meral Demir falan sahneleri aşırı derecede sıkıcıydılar, bir tek Kadir Cansız Zeynep Veli cephesinde olaylar hala izlenebilecek seviyede
    hatta onlar bile hafiften sıkmaya başladı neyseki dizi bitiyorda iyice sıkılıp bırakma noktasına gelmeden finalini görüp bitiricez inş diziyi....

Alıntı Selin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diziyi Ay Yapımın bir diğer dizisi olan Çukur gibi atlata atlata izliyorum dolayısıyla eksik kaldığım noktalar var ama kalmış şurda 3 bölüm.

Demir Cemre'ye naptı bu bölüme dair tek merak ettiğim o.

Veli Cevher karakteri harcandı. Baştan beri psikopat kötü olarak kalmalıydı. Ama o gitti Kadirle sırf sırta çarpışıyor. Yersen.
    insanlar koskoca daenerys targaryen nın sadece tek bölümde piskopat oluşunu yemişler bunu mu yemiycekler çoktan afiyetle yediler bile

6. Beğenenler;
    Selin (16-05-19)

Durum:
    semaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    13

Aldığı Beğeni: 72

Bahsedilme
    0 Mesaj

Boyle senaryo olmaz; Kivanc gibi Onur, Alperen ve tum cast gibi super oyunculari heba ettiniz. Hicbir yapimci anlamiyor ki bu kadar kötülük, sacmalik seyredilmiyor boyle oyuncularla bile.Senaristlerede yaziklar olsun guzel baslayip bu sona ulasmak, ratinglerde sürünmek maharet istiyor, basardiniz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (1 üye ve 3 konuk)

1. nurdi

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri