Sayfa 1/202 123451151101 ... SonSon
1009 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Cesur ve Güzel - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    michelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doctor Who
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1115
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cesur ve Güzel - Bölüm Yorumları (4)

Bir önceki başlık 1000 mesaja ulaştığı için arşivlenmek üzere kapatılmıştır.

Bir önceki başlığa ulaşmak için...

http://forum.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=143578
    Konu NATY&FACU tarafından (27-05-17 Saat 22:08 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    mGenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    SBA
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    101

Aldığı Beğeni: 107

Bahsedilme
    1 Mesaj

Yeni Başlığımız (4) Hayırlı Olsun :happy0064:happy0064:happy0064

Ömrü Kısa Bol Bol Cesur&Sühan 'lı Olsun :happy0064:happy0064:happy0064
    ANKET: Sühan&Cesur evlenecek mi? Evet / Hayır

aslanselda --> EVET

alperkaya --> EVET

narincan --> EVET

habibe topal -->EVET

onur006 -->EVET

shayan -->HAYIR

papatyagulum -->EVET

tubayaren -->EVET

mGenc -->
    EVET

parpali17 -->EVET

Zuzinha -->EVET

kamely -->EVET

AFKfan -->HAYIR

Veee yoğun istek üzerine çiftimiz evlenmiş olsun :love01::love01: :icon_whis:img-in_lo

EDİT: aslanselda 'dan sevgilerle :love01::love01:
    C anımız çıktı, 24 saatir yorum yazmaktan,
    E ş-dost, iş-güç, unuttuk, gitti kafayı sıyırmaktan
    S ayfalar aldı başını gitti, 73'den geldik 100'e...aldık yeni başlık
    U çtuk, iyiden iyiye, çakılmasak bari diye, rüyaya yattık
    R üya derken, kâbus olmasın, allah sonumuzu hayreyleye:img-hyste

V akit geçmek bilmiyor, bizim ahaliye
    E skiye mazi dedik, dizide nirvanaya ulaştık

G üzel sühan'ımızı izlemeye doyamadık:love01:
    Ü zülmesin diye, onun yerine, biz hayallere daldık
    Z alim tahsin'i, mihribana sattık:img-hyste
    E kşınlara doymadık, kazalar atlattık:img-tomat
    L anet olsun, bizde korludağ'a kapandık:img-hyste

S eviyorum bu sayfayı, hepinizi arkadaşlar
    A rtık gitsek mi diyorum, yoksa kocam beni boşar :img-hyste
    Y atma vakti geldi sanki, geçiyor bile, sabaha az var
    F anlıkta, manyaklıkta, sınır aşmaya başladık
    A şırısı akla zarar, tımarhaneyi zorladık
    S essiz, sedasız çekiliyorum huzurdan
    I şığınız bol olsun, öpüldünüz kocaman :img-hyste

Durum:
    Narin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    120

Aldığı Beğeni: 116

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mGenc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni Başlığımız (4) Hayırlı Olsun :happy0064:happy0064:happy0064

Ömrü Kısa Bol Bol Cesur&Sühan 'lı Olsun :happy0064:happy0064:happy0064
    Sühan&Cesur evlenecek mi? Evet / Hayır

aslanselda --> EVET

alperkaya --> EVET

narincan --> EVET

habibe topal -->EVET

onur006 -->EVET

shayan -->HAYIR

papatyagulum -->EVET

tubayaren -->EVET

mGenc -->
    EVET

Veee yoğun istek üzerine çiftimiz evlenmiş olsun :love01::love01: :icon_whis:img-in_lo
    Yeni başlığımız hayırlı olsun efenimmm
    :happy0064:happy0064:happy0064

Umarım evlilik gerçekleşir ve aynı evde küs olan iki aşığı izleriz:img-in_lo aradaki çekim, aşk.. çok güzel bölümler bizi bekliyor gibi:love01:

Durum:
    parpali17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Nikah kesinlikle olacak😎😎😎😎hatta bölumun ortalarnda olacak yani bolumun sonuna birakp orda bitirip izi ikilemde bırakmayacaklar😊😊😊
    Cesurun elinde cicekli kravatı açik hali gerginlığinden kaynaklaniyor bence
    Suhanin nikah masasndaki sorusuna gelince şoyle düsünüyorun cesur kazadan sonra nikah olmali diyordu zaten nüfus cuzdaninida o yüzden aldi nikah başvurusunu sühanin teklifinden yapmşti sanırim suhanda başvuru tarihini görüp soruyor🤔🤔🤔
    Tahsinde suhanim valizine tekme atiyor tahmine suhan tetesine yada şirine esyalarini toplattiryordur ve tahsinde sinirini valizlerden çikariyordur diye düşünüyorm🤔🤔🤔

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    706

Aldığı Beğeni: 1,570

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı mGenc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zuzi & Selda şu kanıya varabilirmiyiz?

Şimdiye kadar hislerinin yorgunluğunu yaşayan, aklı ile kalbi arasında sürekli kalan güçlü durmaya çalışsa da güçlü olsa da yaralanan kırılan bir Sühan izledik.
    Bundan sonra daha kesin bir Sühan izleyeceğiz. Neyi nasıl sorgulayacağını bilen kolay inanmayan bir Sühan. Şimdiye kadar kalbi aklının önüne geçebiliyordu, hislerini daha çabuk ortaya çıkarabiliyordu. Bundan sonra zor olacaktır. Aynı evde artık doğrularını bildiğin sevdiğin bir adam karşısında sağlam durmaya mesafesini korumaya çalısacaktır. Ama yinede şiir karşısında şair olan söz edebiyatı yapmayı seven kalbe nasıl dokunacağını bilen cool pişkin tavır & gerçeklik doğruluk arasındaki bağlantıyı iyi yapabilen bir Cesur karşısında sert sağlam durmaya çalıssada havuz sahnesinde son sahnede veya tatil ....... vs sahnelerinde olduğu gibi arada kalbine ve Cesur'a yenilenecektir taki aklı kalbinin önüne geçene kadar. Ben bu yüzden Sühan daha kırılgan diyorum Çünkü hisleri var..

Gelelim Cesur'a şimdiye kadar ne istediyse onu yapan, intikam planını kusursuz işleten kendi doğrularını herkese kabul ettiren ve pişkin sempatik artık ne denirse tavırları ile insanları kendine bağlayan odak merkezi olan bir Cesur izledik. Artık aynı evde aynı çatı altında gerçek sağlam basan bir Sühan karşısında çözülmeli. Ve hislerinin farkına varmalı. varacaktırda. İlk başlarda Sühana karşı baskın üstün olsa da hislerini farkettikçe belki uzaklaşmak isteyecek belki ne yapacağını bilemeyecek bir Cesur istiyorum. Hislerinin farkında olmadan Cesurca evet sen hazine dairesisin demek kolaydı. Hislerini farkeden kendi ile çatışan gerçekten aşık olan bir Cesur izlemek istiyorum zamanlada o evin içerisinde olacaktır. Hep Cesur baskın oldu, Sühan ve olaylar onun etrafında döndü. Baaskın kararlı Sühan ve etrafında bir Cesur istiyorum, ama bu zamanla olacaktır hemen bu seviyeye geleceğimizi düşünmüyorum

İlk günlerde Cesur baskın(özgüveni yerinde kendinden emin) Sühan daha kırılgan(babasının gerçek yüzünü öğrenen aslında istemesede Cesur'un haklı olduğunu gören) olacaktır. Taki Cesur hislerini farkedene kadar. O zamanda işte Sühan'a atış serbest. Süründürür mü ? Cesur'un kendine itiraf etmesine yardımcı mı olur bilemem
    Öncelikle ben Sühan çok aşık Cesur değil olarak bakmıyorum olaylara. Bu insanların hislerinin dereceleri değil cinsiyetleri, karakterleri ve motivasyonları farklı. Cesur baskın değil. Cesur'un bir amacı vardı. Bir planı vardı. Bir niyeti vardı. Ona uygun hareket etti. O yüzden hali tavrı daha netti. Sühan ise ne olduğunu anlamadı. Bir şeylerden şüphelendi ama emin olamadı. Cesur kendi hislerini avantaja çevirdi resmen:img-hyste Sühan kendi hislerine direndi. Kızcağız ne olduğunu anlamaya çalıştı, Cesur ne olduğunu zaten biliyordu. Oyun kurucuydu bir nevi. Sühan'da kendini bir anda bilmediği bir oyun sahasında buldu. Aradaki fark bundan kaynaklanıyor. Sühan daha hassas, daha zayıf, daha aşık değil. Bence:)

Şimdi Sühan ne olduğunu biliyor. Babasına karşı tavrı net. Olayları görüşü net. Sühan hislerine değil, emin olamamaya yeniliyordu. Şimdi emin. Artık onun da bir davası var. Cesur Sühan'a bu bir oyunsa da kaybetmeye niyetim yok dedi. Hala kazanmatan kaybetmekten bahsediyor salak:) Çok yakında aşkla oyun olmayacağını anlayacak. Hadise Sühan kaçsın Cesur peşinden koşsun kadar basit değil bence. Sühan Cesur kadar akıllı ama ondan çok daha aklı başında biri. İşte tanıdıkça bu aklı başındalık Cesur'un aklını başından alacaktır. Dinimiz amin:)

Edit: Fragman ilginç. Cesur nikah masasında çok rahatsız. İçi rahat değil. Az sonra olacakları bildiği için sanırım. Sühan'ın bir taşla iki kuş evliliğinden bu evlilik kağıt üstünde olacak noktasına gelmesi bence hikaye için şarttı. Nüfus kağıdı olayı bize aradığımız gerilimi verecektir. Evlenmezlerse üzülürüm çünkü ben sahte evlilik olaylarına bayılırım:img-hyste Şimdi Sühan hem babasına hem Cesur'a savaş açacak. Şahane:img-in_lo:img-hyste

Edit 2: Cevap vermek istediğim birçok yorum eski sayfada kaldı. Oradan nasıl alıyoruz? Alamıyorsak bari anketi tekrar koyun pliz:img-hyste

Sayfa 1/202 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri