Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
999 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Cesur ve Güzel - Bölüm Yorumları (6)

Durum:
    itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karşıyaka
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    614

Aldığı Beğeni: 186

Bahsedilme
    2 Mesaj

Cesur ilk çeyrek bölümde Ave Maria yı terennüm etse bayılarak dinleriz, hem figürleri ie hem de sesi ile güzel bariton ses var adamda arada senin baban seslerini de ekleyebilir,
    Keepintouch

Durum:
    marmaris44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Marsilya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    3 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragmanı yeni izleyebildim. Yalnız ilginçtir. Fragmanı 4 5 kere seyretmeme ragmen izlenme sayısı hiç değişmiyor. İzleyenler varsa bana söyleyebilirler mi acaba burda 13488 de takılmış gibi hiç değişmiyor. Güzel fragman olmuş, özet gene aynı cümleler kullanılarak hazırlanmış. Sonunda her zaman olduğu gibi hiçbir şey eskisi gibi olmayacakmış... Ay yapım bu projeyi gözden mi çıkarmış acaba ? Ya da bizim başrol oyuncularımızın extra işlerimi buna sebep anlamadım. Sanki bir özensizlik var . Her geçen gün rakipler artıyor, bunu göz önünde bulundurmaları gerekmez mi? Ellerinde iki tane dev isim var ( diğer oyuncuların hakkını yemek istemem ki hepsi ayrı ayrı çok başarılı) onlara layık görülen senaryo sıradan bile değil. Başka dizilerden kopya çeksinler bari bence daha iyi sonuçlar alırlar. Artık tek umudumuz yeni senarist . Gerçi bu dağılmışlığı nasıl toplayacak bilemem ama şimdiden kolay gelsin.

Durum:
    itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karşıyaka
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    614

Aldığı Beğeni: 186

Bahsedilme
    2 Mesaj

Galiba dizimiz bu yaz başında final yapacak sırlar açığa çıkacak cesur boşanacak çocuk mocuk yok zira bir özensizlik aldı başını gidiyor hep aynı terane senin baban senin baban benim anam senin baban hay kurusun seninkiler ömür böyle mi geçecek takılı plak gibi gidiyoruz her halde bundan olmalı ki oyuncular bir gelecek için belirsizlik ifadeleri veriyorlar,
    Keepintouch

Durum:
    sigun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı marmaris44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fragmanı yeni izleyebildim. Yalnız ilginçtir. Fragmanı 4 5 kere seyretmeme ragmen izlenme sayısı hiç değişmiyor. İzleyenler varsa bana söyleyebilirler mi acaba burda 13488 de takılmış gibi hiç değişmiyor.
    Sayfayı yenileyerek mi izlediniz yoksa başa mı sardınız. Çünkü sayfaya girişte anında izlenme sayısı değişiyor. Yaptığım videolardan biliyorum.

Durum:
    anadoluselcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yarın ki bölüm benim için son bölüm olacak.Bundan sonra izlemeyi düşünmüyorum.Ben aşk dizisi izlemeyi umarak başladım.Gerilim,Aksiyon vs..İmkansız bir aşk diye ama sanmıyorum artık aşk olacağını.Çünkü Sühan aşkı gerçekleri öğrensin diye ondan vazgeçiyor.Çok farklı engeller koymaya başladılar.Ben geçen bölüm o kadar lafa söze rağmen olayları birlikte araştırıyorlar sandım.Sühanla birlikte hareket ediyorlar.Aşklarının bundan yıpranmasını engel olacaklar dedim.Tam tersini 1 bölüm önce bizim için savaşıyorum diyen kız birden babasının kızına döndü.Tahsin'in yaptığı onca şeyden sonra yaptıklarını hemen unuttu.Hiçbir şey olmamış yapmamış gibi babasını savunmaya başladı.Anlamadığım bu adam Cesuru öldürmeye kalktı sende bilerek onu korumak ve öldürmesini engellemek için (hemde sevdiğin için) adamla
    evlendin.Anlayamadığım diğer konu adamı öldürmeye kalktığını gördü hatta az daha sende ölecektin.halen nasıl olur fügeni babam öldürmedi falan dersin.Tamam kanıtlar
    var onun yapmadığını gösteriyor olabilir ancak insan hiç mi aklına gelmez babam adamı öldürmeye çalıştı bu kadar kısa zamanda ne kadar iğrençlik varsa yaptığını gördün
    acaba mı diye.Boşanma meselesine gelince Cesur istediklerini merak ediyorum ama aklıma Korludağ çiftliği dışında ya da baban öldürdüklerini itiraf etsin,dışında aklıma bir şey gelmiyor.Boşanacaklar ise bence bunu Sühan'ın Cesura karşı yapacağı ters bir şeyle olacağını düşünüyorum.Cesurun Sühandan beklemediği bir şeylerle gerçekleşecek.O zaman Cesur kendisi isteyecek boşanmayı.Cesura biri bir şey yapmaya kalktığında ki Tahsin olsa bile Sühan bence Rızadan şüphelenecek.Bu sefer yine babam yapmadı falanla geçecek.İşte Cesurun Sühandan boşanması bence o zaman olabilir.Karakterler yaptıklarıyla çelişmesin istiyorum ama pek ihtimal vermesemde Sühan kendi yaptıkları ve söyledikleriyle çelişmeye devam edecek gibi geliyor.Cesurun şu an gereksiz bir sinir içinde olduğu belli ancak kimsesiz kalmışken senden başkası yokken geldiği gün babam yapmamıştır diyebiliyorsun.Şu an içinde bulunduğu durumu en çok senin anlaman gerekirken tam tersine adama çemkirmeye devam ediyorsun.Hamilelik olma ihtimali çok zayıf görüyorum.Çünkü can borcu meselesi ancak o hamilelik ile ödenir gibi geliyor.Diğer boşanma sebebi ise Sühanın bebeği olursa aldırması gibi bir şey olursa olur gibi geliyor.Tabi Sühandan beklenmeyecek bir hareket olsa da Tahsin'in Cesurdan kurtulmak için yapacaklarını düşündükçe aklıma inanılmaz şeyler geliyor.İnsanın aklına Cesurun şu an oyun falan yapma ihtimali geliyor ama o zaman konu nasıl ilerleyecek.Aklıma hiç bir şey gelmiyor.Eğer ayrılma olacaksa keşke Sühanla hiç konuşmasaydı da öyle ayrılsaydılar. Biraz içine kapanıp karamsar olmasını o zaman anlardım ama tam tersine olması beni sıkıyor.Herkese selamlar.

Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri