Sayfa 3/114 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
566 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Cesur ve Güzel - Bölüm Yorumları

Durum:
    itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karşıyaka
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    614

Aldığı Beğeni: 185

Bahsedilme
    2 Mesaj

Bir de şöyle düşünelim eğer kanal devam etmek isterse ilaveten yapımcı da isterse devam etmeyi bu yönde oyuncular ile görüşme yapılıyorsa mutlaka unutulmamalıdır ki yığınla genç oyuncunun onlarca yeni dizileri piyasada mantar gibi artarken ayaklarına gelen fırsatı tepmek olmaz mı bizim oyuncuların yani kim bilebilir benzer yeni ve hemen bir fırsatın önlerine tekrar gelebileceğini en azında uzun görüşmeler ile farklı pazarlıklar söz konusu olsa bile geçen boş her hafta bir kayıp olur benim düşüncem böyle,
    Keepintouch

Durum:
    aslanselda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    577

Aldığı Beğeni: 644

Bahsedilme
    5 Mesaj

herkese selam...

yeni başlığımız hayırlı olsun :) umarım bol sohbetli, keyif dolu geçmiş bölüm sonları yorumlarıyla dolu bir başlık olur.

özet gelmiş... fragman gelmiş... 2 gün üst üste yeni fragman, ikinci fragman birincinin doğmuş bebeği :) son sahnenin detayı olmuş.

özette geçen, Sühan'ın girdiği girdaptan kurtaran cesur... cümlesine takıldım, ne şekilde kurtarıyor olabilir, Sühan eğer bir şey anlatmadı ise...

anlatmış olmasını ve bir plan yapmış olmalarını temenni ediyorum.

cahide, Bülent kısmı hiiiiçççç umrumda değil, Korhan'ın içinden çıkan yeni Korhan'a bende şaşıyorum, biraz geç oldu ama çok hızlı oldu.

adalet gebersin, umrumda değil yine :img-hyste

gelelim 2.fragmana... ben daha ilk fragmanın son sahnesinde, "ne oluyor da böyle tatlı mı, tatlı, güzel mi, güzel sarılıyorlar birbirlerine" diye düşünüp, içimi ısıtırken ikinci fragman daha bir güzel geldi.

"güzel aşkım... tatlı aşkım... benim kanayan yaram...
    seni içimde taşıdım, yaralı bir kuş gibi...
    ve görmeden bakanlar, şu halimize bizim...
    süzdüğüm sözleri söylerler, benden sonra...
    ve herşey der demez ölür... iri gözlerin uğruna."

nasıl güzel sözler... nasıl güzel okumuş cesur, ilk iki mısrayı... tonlaması ne kadar naif, ne kadar hoş... sıcak... sevgi dolu.

ne güzel yürümüşler birbirlerine doğru, nasıl güzel bir mekân, gece, yıldızlar, ağaçlar, göl...

saça uzan bir el, güzel bir tebessüm, içten bir kucaklama...

nasıl güzel sarılmışlar öyle, çok beğendim bu sahneyi, umarım bölümü izlediğimizde daha da beğendiğimiz, mest olduğumuz bir sahne ile karşılaşırız.

ve bir arkadaşımız bir resim de paylaşmış, "hani sormuştun ya, gel beraber gidelim desem buralardan, ne derdin sorusunun cevabını hala merak ediyor musun".......bu cümle bu sahnede mi geçiyor bilmiyorum ama ne güzeller öyle :img-in_lo

peki asıl merak ettiğim şey, nasıl bu noktaya geldiler... tamam biliyoruz son 2 haftadır olaylar sonucunda yakınlaşmışlardı, en azından konuşabiliyorlardı, yumuşadılar birbirlerine karşı, kalplerini açtılar, hala sevdiklerini belli ettiler, birbirleri için endişelendiler, önemsediler, bunu göstermekten çekinmediler... ama Cesur'un da hala içten içe kızgın ve kırgın olduğunu bildiğimiz için, bu noktaya nasıl geldiklerini merak ettim açıkçası, ayrıca bu halin tam karşılığını da... adı nedir bu durumun, "barışmak mı" yani tekrar bir birliktelik mi??......yoksa yaşanan olaylardan, karışan duygulardan sonra açığa çıkan, gizlenemeyen ve dizginlenemeyen hislerin anlık sahneleri mi?

soruları olan ve cevaplarını almak için direten bir cesur görecekmişiz bu bölüm... peki bu neye işaret, o cevapları alabilecek mi??? gidişat finale mi? sezon sonuna mı??

sorular sorular :) umarım herkes için hayırlısı neyse o olur...

ama bir gerçek var ki, onur006'nın da dediği gibi :) bu iki isim, sanat eseri gibi, korumaya alınmalı :)

tablo gibiler ve izlemeye doyulmuyor, kesin ve net... hatta NOKTA !!!

bölüm sonrası görüşmek üzere, sağlıcakla kalın.
    Yeryüzünde gelmiş geçmiş tek MUSTAFA !
    Yoluna BinCan feda ATA'm!!!
    Korkma BuVatanı hainlere Yem etmeyeceğiz.

Durum:
    itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karşıyaka
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    614

Aldığı Beğeni: 185

Bahsedilme
    2 Mesaj

cesurun sühanı girdaptan kurtarma olayı birlikte yattıkları günlerden birinin sabahında cesurun üzerinde sühanın cesur a anlattığı rüyası idi hatta cesur kurtarırırım ben yeterki sen yanımda ol demişti şimdi o sözün olayını açıklığa kavuşturacaklar anlaşılan, 16. bölümde Sühan hatırladığı bir gece idi cesurun evde kalmasını istememişti ve o gece yalnız camlı evde yattığında hatırlamıştı (seni koruyabilmem için benim kanatlarımın altında olman şart tam söz bu idi) muhtemelen 16. bölümün 3/4 kısmında o sahneden sonra cesurun annesinin ölüm sahnesi geldi

Bu durum da AFKfan ın teorisini doğrulamaktadır yani 16. bölümdeki sırlar 25. bölümde çözüme ulaşıyor buna göre 25-16=9 bölüm geriden günümüze sırlar açığa ulaşıyor
    -eğer final yapacaklarsa önümüzdeki bölümlerde yeni sırlar yaratmadan ilerlemeleri lazım
    -eğer sezon finali yapacaklarsa ki görünüm o bölümler daha normal ilerler
    Keepintouch

Durum:
    ebruberen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    13

Aldığı Beğeni: 39

Bahsedilme
    0 Mesaj

2.fragman çok güzelmiş 😊aşk kokuyor. Sahnenin devamıda çok güzel olur umarım.
    İkili gerçekten yakışıyor.😍😍😍😍
    Hayat kizim ve eşimle guzel :-)

Durum:
    marmaris44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Marsilya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    3 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Son bölümden sonra tüm umutlarımı yitirmiştim diziyle alakalı. Ama geç de olsa gelen son fragman yeniden umut getirdi. Dizide ki karakterler gibi iyice dengesizleştirdi bu dizi beni bir hafta lanet oldun diyorum, bir hafta övgüler diziyorum. Artık beklentisiz izlemeye karar verdim. En azından hayal kırıklığı yaşamam ama güzel olursa çok büyük olur sevincim. Senaryonun nereye gittiğini ya da gideceğini tahmin edemiyorum. Sadece içimden bir ses Sühan'ın Cesur'la beraber hareket edeceğini söylüyor. Elbette illa ki hemen bir kavuşma olmaz devamlılık açısından ancak, ufak ufak yakınlaşmalar sonra tekrar uzaklaşmalar olur diye tahmin ediyorum. Zaten öylesi daha güzel bence. İlla ki tensel birliktelik yaşamalarına gerek yok. Yeri geldiğinde birbirlerine meydan okusunlar ama ufak bir dokunuşla bir anda olsa unutsunlar her şeyi o anı yaşasınlar. Belki de varoluşumuzun tek amacıdır sevgi o yüzden bu kadar çok istiyoruz bu duyguyu yaşamayı . Deli gibi arıyoruz her yerde bazen işte böyle bir dizide, bazen bir şiirde , bazen minik bir bebeğin gülümsemesinde, baharda yeşeren çiçeklerde...bazen ılık bir rüzgarda, denizin kıyıya vuran dalgalarında,dolunayda, ormanda kuruyan yaprakların hışırtısında.... Ne şanslıdır bulabilen. Belki de bir hayal ama gene de vazgeçemiyoruz onu aramaktan bir umutla...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri