Sayfa 2/184 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
919 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Chuck - Bölüm Yorumları (Cnbc-e)

Durum:
    ZeynepFlack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Cool

"I hate Bryce Larkin"

-Bryce'ın gelişine sevinen kesimdenim, açıkçası ben Sarah ve Chuck'ın arasını bozduğunu değil Sarah'ın Chuck'ın değerini anlamasını sağladığını düşünüyorum, zira bu bölümde Sarah'ın duygularından iyice emin olduk belki de son sahnede Chuck izin verseydi Sarah'dan gelecek vaad eden bikaç kelime duyabilirdik ama Chuck dediklerinde haklıydı 'ben sıradan bi hayat isteyen sıradan bi adamım' ...

-Bryce "biliyorum benden nefret ediyosun ama bigün bunları seni kollamak için yaptığımı anlayacaksın"
    En azından bi şekillde Sarah'ın Chuck'a aşık olduğunu kabul etti ama işlerini etkilediği konusuna bende katılıyorum, Chuck'ın rehine olduğu sahnede Sarah'ın görüşünün açık olmasına rağmen Chuck'a bişey olur düşüncesiyle ateş edememeside bunu destekliyo...

-Ayrıca Casey başta olmak üzere dizideki herkesin Chuck'ın zekasını küçümsemesine sinir oldum hele Bryce'ın 'çocuğu bırak' dediğinde iyice sinirlendim Casey bölüm boyunca belki elli kere 'aptal, salak ve beyinsiz' kelimelerini kullandı...

-'yasak dans lambada' sahnesini de beyendiğimi belirtmeden edemiycem, belli çok çalışmışlar ama iyi olmuş...

-Herhalde o kadar kargaşanın arasında en çok Awesome ve Bryce'ın olduğu pansuman sahnesini sevdim, kendisi ne kadar Awesome bi karakter olduğunu bi kere daha kanıtladı "uzmanlığımı kalp ve damar üzerine yapıyorum anladığım en iyi şey insan kalbi, sarah'ın ona nasıl baktığını gördüm kesinlile Chuck'a aşık" (Barney'den sonra tanıdığım en awesome karakter)...

-Casey'in Anna için 'saha görevi için çok iyi bi aday buldum' demesi çok komikti ama hakkaten güzel hakladı çam yarması gibi herifi, tebrik ediyorum...

-Son sahnede ki ıntersect güncellemesi ise kesinlikle yarıldığım bi sahneydi çocukçağız halihazırda beyninde olan bilgilere sahip çıkamıyo bide yenileri geldi, hele pilot bölümdeki gibi yere yığıldıktan sonra bezgin şekilde I hate Bryce Larkin diyişine hala gülüyorum...

Not: deyinmeden edemiycem, diğer bölümlere oranla bu bölümde Matthew(1.82) ve Zachary(1.93) arasında ki boy farkı göze batmayacak şekilde kamera oyunlarıyla sansürlenmiş hoşuma gitti...

Durum:
    _yorumsuz_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    William'ın yanı =)
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Gayet güzel bir bölümdü.

Casey'nin bryce hakkında "kesin sarahı yatağa atar" dedikten sonraki chuckın yüzündeki ifade çok komikti.

Dans sahnesini beğendim. oyuncuların çok çalıştığı belli oluyordu. Sarahın elbisesi de çok hoştu.Bryce sarahın evinde kalıyor. onların arasındaki ev diyaloglarının da dizide olmasını isterdim. bunlar chuck hakkında gelecek hakkında hiç mi konuşmadılar?

Sarahın duyguları hakkındaki hafif ketumluğuna uyuz olurdum ama bu bölümde chuck a aşık olduğu resmen belli oldu. Chuck ı vurmaması, mikrochip yerine chuck a gitmesi herşeyi kanıtlıyordu.

Devon'ın bryce söyledikleri çok hoşuma gitti. ilk defa doğru düzgün bir replik verildi ona bence. hep bay muhteşem muhteşem nereye kadar

Elle ve sarah nedime elbiseleri bakarken chuckın hali içimi burktu. resmen çökmüştü. o an sarılıp üzülme ne sarahlar var(mesela ben) dünyada diyesim geldi. sarah da bu işe tam olarak bir son vermeli bence. bu arada bir CIA ajanı istediğinde ajanlıktan çekilebilir mi? ya da yetersiz kalırsa CIA tarafından işten kovulur mu?

Bryce yaptı gene yapacağını. önceki bilgileriyle başa çıkamıyordu zaten bir de güncellenme geldi. Sonra I hate Bryce Larkin demesi çok komikti
    Imzada kullanilan resmin boyutu 600*110 piksel sayisindan buyuk olmamalidir.Imza kuralina uyunuz.

Durum:
    cs_gizemm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Spn
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı 8nil8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    New York Comic-Con’dan gelecek bölümlerle ilgili spoilerlar:

Spoiler İçermektedir
    Nil çok teşekkürler çeviri için :happy0064

Spoiler İçermektedir

2.13 ten röportajlar ve sneak peek çıkmış

Spoiler İçermektedir

Durum:
    iparker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

12. bölümü yeni izledim
    Spoiler İçermektedir
    And lay it down slow, lay it down free, lay it down easy, but lay it on me.. <Prison Break>

Durum:
    g_tilki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    the office'de:)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Spoiler İçermektedir

Sayfa 2/184 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri