Sayfa 1/20 1234511 ... SonSon
99 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Çifte Saadet - Bölüm Yorumları

Durum:
    busra.çghb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    karanlıktaellerimsin.
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    4

Aldığı Beğeni: 102

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Çifte Saadet - Bölüm Yorumları

FOX’ta ekrana gelecek olan Pastel Film imzalı ''İkisi de Nikahlım'' dizisinin adı değişti!

O Hayat Benim dizisinin yapım şirketi Pastel Film'in patronu Yaşar İrvül, iddialı bir diziye başlıyor.
    FOX'ta ekrana gelecek olan dizide başrolü Fikret Kuşkan, Şebnem Bozoklu ve Dolunay Soysert paylaşıyor.
    Bora Tekay'ın yönettiği dizide Fikret Kuşkan ile Şebnem Bozoklu evli ve 3 çocuklu bir çifttir.
    Şebnem Bozoklu bir gün kaza geçirir ve bu olay sırasında hafızasını yitirir.
    Olay sırasında kaybolan Şebnem Bozoklu'dan bir daha haber alınamaz.
    Yıllar sonra evine dönen Şebnem Bozoklu, eşini başkasıyla yani Dolunay Soysert'le evlenmiş bulur ve olaylar başlar.
    Enver Sülük'ün senaryosunu yazdığı dizide Dila Danışman da rol alacak.
    -Uçan Kuş'tan alıntı.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    karanlıktaellerimsin.
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Perihan Sayacı (43-45) ŞEBNEM BOZOKLU

Aslen Konya Bozkır doğumlu. Çalışkan, anaç, hamarat, tutumlu, kararlı, inatçı ve inançlı biridir.
    Evine ve ailesine bağlı tam bir Anadolu kadınıdır. Taşralı yaşam tarzını İstanbul'da da devam ettirmektedir. Müthiş yemekler yapar. Ev işlerinde son derece marifetlidir. Çocuklarına çok bağlıdır.
    Metin'e de bağlıdır ama kendisinin yokluğunda yeniden evlendiği için ona öfke doludur.
    Başına gelen talihsizlik onu yıldıramamıştır. Azimli bir kadındır.
    Metin'in ikinci karısı Hülya'dan nefret eder ve bu hayattaki tek amacı, onu evden göndermek ve yeniden evin tek patronu olmaktır.
    Bunun için her çareye başvurur. Evde sorunlar çıkarır, hacı hocaya büyüler ilaçlar yaptırır. Bunun gibi bir sürü faaliyette bulunur ama her seferinde yüzüne gözüne bulaştırır, emeline bir türlü ulaşamaz.

Metin Sayacı (40-45) FİKRET KUŞKAN

Aslen Konya Bozkır doğumludur. İyi huylu, sakin, anlayışlı, hoşgörülü, nazik ve babacan biridir. Tipik bir aile babası olmakla birlikte, son sözün sahibi olmayı ister fakat sevdiklerini kırmaktan ve üzmekten çekindiği için bunu pek başaramaz. Genellikle aile içi meselelere uzak bir tavrı vardır. Herkese saygılı herkesin de saydığı bir adamdır.
    Üniversite okumamıştır ama hayat mektebinde çok iyi eğitim almıştır.
    Futbolu sever, galatasayarlıdır.
    Zaman zaman oğlu Mert'i alıp maça gider. İyi tavla oynar muhabbeti de iyidir. Her ne kadar Hülya'nın etkisi ile modern bir adam ve şehirli bir erkek haline gelmişse de özünden kopmamış ve bir ayağı Anadolu erkekliğinde kalmıştır.

Hülya Sayacı (38-40) DOLUNAY SOYSERT

Aslen Antalya doğumludur. İleri görüşlü, modern, bilinçli, dünyaya açık bir kadın olmakla birlikte anaç fedakar cefakar çalışkan ve hamarat biridir.
    Özgüveni yüksek, hayatla barışık bir kadındır. Modern bir kadın olmak için çabalamakta modayı da yakından takip etmektedir. Sabahları jogging yapmakta her zaman garip dietler bulmaktadır. Spiritüel olaylara ve karmaya inanmaktadır. Enerji ve sinerjiye önem verir. Burçlara da takıntılıdır.
    Fakat ailesi ve huzuru üzerine bir tehdit hissettiği zaman kendi tarzında bir savaşçıya dönüşür. Hülya doğru bildiği şeyi yapmaktan geri kalmayan biridir.
    Fakat nazik ve zarif mizacı sebebiyle duygularını tam olarak ifade etmekte zaman zaman zorlanır.

Kaynak: Televizyon Gazetesi

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    karanlıktaellerimsin.
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    4

Bahsedilme
    0 Mesaj

.

Set bugün itibariyle Kartalkaya'da başladı.
    Kadroya Bala Atabek ve Bora Akkaş da dahil oldu.
    Çocuk oyuncular da, Nehir Çağla Yaşar ve Alp Akar.

:img-in_lo

.

Durum:
    KarYarlito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    nekadarcamıçerçevesivarsa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Pek sevgili Şebnem Hanım dolayısıyla merakla bekliyorum efendim.
    Meliha benzeri bir karakterle tekrar görecek olmak beni oldukça sevindiriyor.Sonuçta potansiyel ortada. :img-in_lo
    Fikret Kuşkan ile uyumuna ise izlemeden bir şey diyemeyeceğim umarım birbirlerini anlar ve dengeyi yakalarlar.
    Dolunay Soysert'te son derece yetenekli bir oyuncu karşı karşıya geldikleri sahnelerin tadından yenmeyeceğini düşünüyorum. :good:

beni böyle sev dizisinin tekrarlarına her denk gelişimde Bala ile Şebnem'in uyumunun mükemmel olacağını düşünmüştüm.Kadrodaki herkesten çok ikisinin beraber sahnelerini bekliyorum.Bence mü-kem-mel olacak.

Yani sonuç olarak bekliyorum işte.Bir an önce gelseler keşke..

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    karanlıktaellerimsin.
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    4

Bahsedilme
    0 Mesaj

.

çekimlere devam :img-in_lo

: )

.

Sayfa 1/20 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri