Sayfa 1/38 1234511 ... SonSon
186 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Cinayet - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1757
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Cinayet - Bölüm Yorumları

Ocak ayında Adam Film yapımcılığında Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi görebileceğiz. Ünlü Amerikan dizisi ‘The Killing’den uyarlama olan dizinin kod adı ‘Cinayet’.

Sadullah Şentürk’ün yönetmen koltuğuna oturacağı dizide başlıca rolleri Nurgül Yeşilçay ve Engin Altan Düzyatan paylaşacak. Bu iki deneyimli oyuncuya Ahmet Mümtaz Taylan, Uğur Polat, Goncagül Sunar ve Şükran Ovalı eşlik edecek.

Dizinin Ocak ayında Kanal D’de ilk bölümüyle ekrana gelmesi bekleniyor.

ekranella'dan alıntı.

Durum:
    Rosallix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Let me fall...
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 128

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ve Turk dizi sektoru tarafindan berbat edilecek bir yapim daha yolda. Bikmadiniz doymadiniz uyarlamalara. Orjinallik sifira sifir. Ayrica unlu Amerikan dizisi olmadan once Danimarka versiyonu var. Amerikalilar da ordan uyarladilar.

Uyarlamanin uyarlamasini cekecekler yani. Ne bicim bir sektor oldu cikti arkadas ya. Kisa omurlu olmasi dilegiyle!

Durum:
    Balca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Bitmeyen Şarkı
    Konular
    25
    Verdiği Beğeni
    310

Aldığı Beğeni: 168

Bahsedilme
    9 Mesaj

Bu nasıl bir iştir ben çözemedim! Doymadınız uyarlamalara!

İntikam çürümedi mi? Beren olmasına rağmen dizideki o kadar iyi oyuncu olmasına rağmen mahvolmadı mı? Etmeyin eylemeyin bu nasıl iştir!

Mert hastası olmama rağmen İntikam'ı bir bölüm bile izlemedim. Medcezir'e gelelim,evet Çağatay olsun Serenay olsun diziyi güzelce götürüyorlar da ne kadar götürebilecekler? Tıkanmayacak mı bir süre sonra? İkinci sezon ne anlatacaklar,hadi ikinci sezon da yapıldı OC'den diyelim eee?? Fotokopi izlemiyor musunuz?

Galip Derviş'e gelelim. Tamam Engin Günaydın çok başarılı. Gerçekten çok başarılı. Ancak 3.sezona neyi taşıyacaklar çok merak ediyorum...

Ben tüm sezonlarını izledim Doktorlar'ın. Yazın da Fox verdi yine izledim. Evet hata ettim ancak izleyecek bişey bulamadığım için izledim.

Bizler ki bu ulkede Yeditepe İstanbul'u izledik,oluşturduk. İkinci Bahar bizden çıktı,Kurtlar Vadisi'ni biz yaptık. Asi'yi de yazan bu ulke vatandaşı, Karadayı'yı da, Ihlamurlar Altında'yı da...Etmeyin eylemeyin,vazgeçin uyarlamalardan...

Hele ki çok kızıyorum Nurgul Yeşilçay gibi bir oyuncunun,bir Altın Portakal'lının uyarlamayı kabul etmesine...Engin Altan'ın başarılarla dolu yolculuğuna versiyon eklemesine...

Nereye kadar sürecek bu hal?

Kitapları da yazdılar çizdiler kızardım ama kitaplar bizimdi...Bizim Yaprak Dökümü,Dudaktan Kalbe,Aşk-ı Mennu, Fatih Harbiye...

Doydu insanlar izleyiciler...Yakışmıyor açıkçası...Yakıştıramıyorum ulkeme...Bu ulkedeki iyi senaristlere...

Özgünlük zor olmasa gerek... Çok bişey isteyen de yok, BBS gibi bir dizide evinize mutluluk,evinize güzel dakikalar getirebiliyor...

Artık yeter...Ki bir de bu dizi versiyonunda versiyonu olmuş ki çok daha acı...

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 15

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu uyarlama düşmanlığı nedir anlayamıyorum. Dünyanın her yerinde uyarlama diziler yapılır, yapılsın da. Reyting alamasa da bu tarz farklı işleri ekranlarda görmekten keyif alıyorum. Türk işi olsun da töre, mafya, imkansız aşk temalı işler mi izleyelim illa? Orjinali izlediğim kadarıyla oldukça başarılı bir polisiye-gerilim. O yüzden merakla bekliyorum diziyi. Kadrodaki 3 isim kusursuz. Ahmet Mümtaz Taylan, Goncagül Sunar ve Uğur Polat. Bu insanlar arkadan geçen figüran bile olsalar izlenir. Nurgül Yeşilçay ve Engin Altan da seyircinin ilgisini çekecek isimler. Çok büyük oranlar yakalamasa da bu dizinin sonuna kadar devam etmesini istiyorum. Bol bol oyunculuk izleyeceğimiz garanti en azından.
    -

Durum:
    Fotografci13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    yurt disi
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 27

Bahsedilme
    11 Mesaj

bu ilk danimarka dizisiydi ve cok güzeldi ve yerinde bitirdiler bizimkiler uzatirda uzatir simdi birde tuttumu iste sonra uzarda uzar keske türkiyede cekilmese dedigim dizilerden ismi eger cinayet olarak belirledilerse olmamis bu isim derim eger girip buralara bakip yorumlarimizi okuyorlarsa hic baslamasinlar bu projeye bizler diziyi uzatirizda uzatiriz ve güzelim konuyu mahf ederiz genelde öyle oluyor cünkü sonucta komedi degil gerci komedi bile uzadikca sacmaliyor neyse izliyecek arkadaslara iyi seyirler ben izlermiyim sanmiyorum zaten bildigim konu

Sayfa 1/38 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri