Sayfa 1/63 123451151 ... SonSon
311 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Çoban Yıldızı - Bölüm Yorumları

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    133
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 443

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Çoban Yıldızı - Bölüm Yorumları

Çoban Yıldızı dizisi Şubat’ta izleyiciler ile buluşacak.

Yayınladığı pek çok dizide büyük başarılar elde eden Fox Tv, Çoban yıldızı ve 3 yeni dizi ile birlikte 2017 yılında da bu başarısını sürdürmeyi hedefliyor.

Umuda Kelepçe Vurulmaz, Kalbimdeki Deniz, O Hayat Benim başta olmak üzere yayınladığı akşamlar için kayda değer reytingler elde eden Fox Tv bu başarısını 2017 yılında da sürdürmeyi hedefliyor.

Kanalın daha önce duyurduğu Şevkat Yerimdar, Dayan Yüreğim ve Kırlangıç Fırtınası dizisinin üstüne yeni bir dizi haberi daha geldi. Güzel yıldız Selin Şekerci ve yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız’ın başrollerinde yer alacağı Çoban Yıldızı dizisi Şubat ayında başlamaya hazırlanıyor.

Çekimlerine pek çok diziye ev sahipliği yapan Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde başlanacak. Çoban Yıldızı dizisinin yapımcılığını, Hayat Şarkısı, Hatırla Gönül, Merhamet ve Sıla gibi dizilerin yapımcılığını da yapan Most Productions üstleniyor.

Star Tv ekranlarında yayınlanan Benim Hala Umudum Var dizisi ile ünlenen yakışıklı oyuncu Özyıldız, daha sonrasında Şeref Meselesi, Tatlı Küçük Yalancılar ve son olarak da Show Tv’de erken final yapan Kış Güneşi adlı dizi de başrol oyunculuğu yapmıştı.

Çoban Yıldızı’nın bayan başrolü olan Şekerci ise, Melekler Korusun, Leyla ile Mecnun, Kaçak Gelinler, Acı Aşk’da rol almıştı. Son olarak da bir kaç bölümlüğüne Rengarenk adı ile Atv ekranlarında yayınlanan, sonrasında ise adı Kaçın Kurası olarak değişen ancak kısa sürede final yapan dizilerde boy göstermişti.

Fox ekranlarında yayınlanacak olan Çoban Yıldızı dizisi Şubat ayında prömiyer yapacak.

SİNEHABER

Durum:
    feel the rain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selin Şekerci ve Şükrü Özyıldız'ın görsel olarak yakışacağını düşünüyorum ama asıl olay, ikisinin ismini gördüğümde düşündüğüm ilk şey, diziden diziye koşan insanlar oldukları malesef. Dizileri tutmuyo ve sürekli kısa aralıklarla yeni işlerdeler. Gerçi Şükrü Özyıldız, bu sefer biraz daha uzun bir ara verdi sanki. Uzun dediysem, kendisinin diğer proje aralıklarına bakarak, öyle geldi yani.
    Dizinin konusuyla ilgili bir bilgi yok şu an sanırım, tutar mı tutmaz mı bilinmez tabi ama ikisinin ismini görünce, aklıma ilk gelen şey yukarda belirttiğim durum oldu malesef.

Durum:
    Rast Gele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı feel the rain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selin Şekerci ve Şükrü Özyıldız'ın görsel olarak yakışacağını düşünüyorum ama asıl olay, ikisinin ismini gördüğümde düşündüğüm ilk şey, diziden diziye koşan insanlar oldukları malesef. Dizileri tutmuyo ve sürekli kısa aralıklarla yeni işlerdeler.
    Ben de sizin gibi düşünüyorum. Bir de şöyle bir algı oluştu bende, sanki bir dizideki karakterleri kopyalanıp başka hikayelerde devam ediyor. Tam anlatamadım ama bu belki görsel imajdan belki oyunlarının öyle olmasından vs. Birkaç başrolün bir hikayeyi sırtlandığı bir işte veya yine kaliteli bir ekipte takım oyuncusu olmaları lazım belki de, bilemiyorum.

Ek olarak bu kadar diziyi bu kanal ne ara yayınlayacak

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    133
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 443

Bahsedilme
    6 Mesaj

Şükrü Özyıldız ve Selin Şekerci, FOX için Çoban Yıldızı diyecek!
    Ranini tv

Most Production'ın yapımcılığını üstlendiği, FOX’un yeni dizisi “Çoban Yıldızı” nın hazırlıkları titizlikle sürüyor.

Yönetmen koltuğunda ilk üç bölüm Gül Oğuz’un oturacağı dizinin senaryosu Gülizar Irmak imzası taşıyor.

Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan soluk soluğa izlenecek, gerilim dozu yüksek, güçlü bir aşk hikayesi olan Çoban Yıldızı’nın oyuncu kadrosunda Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar, Menderes Samancılar, Serhat Özcan ve Feyza Işık yer alıyor.

Durum:
    nazella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ferhat&Aslı Aslan <3
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    503

Aldığı Beğeni: 358

Bahsedilme
    1 Mesaj

şükru ve selin çok çok yakişacaklarini duşunuyorum :good:

ama başrolerin uyumlari dişinda senaryo da çok çok önemli !

mesela ben şukru ve asli envei de çok yakiştirdim ama Kış güneşin havasi hikayesi çok ağirdi !

Sayfa 1/63 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri